Fifa 2011

poruka: 6
|
čitano: 3.736
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Fifa 2011

Danas skinuo demo verziju preko playstationa stora i mogu reći da je bolja od fife 2010 što je i za očekivat za nastavak. puno su realnije kretnje igraća, igra je jako nepredvidiva uz mnogo zanimljivih naćina preokreta igre, pucanje penala je jako otežano te je puno zanimljivije od svih predhodnih nastavaka, upravljiost igraća  kontrola lopte je puno realnije te je teže zabiti gol!! svaka čast!

skinuo sam i najnoviji pes i razočarao me ko i prethodni!!

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 2011
igyp kaže...

Danas skinuo demo verziju preko playstationa stora i mogu reći da je bolja od fife 2010 što je i za očekivat za nastavak. puno su realnije kretnje igraća, igra je jako nepredvidiva uz mnogo zanimljivih naćina preokreta igre, pucanje penala je jako otežano te je puno zanimljivije od svih predhodnih nastavaka, upravljiost igraća  kontrola lopte je puno realnije te je teže zabiti gol!! svaka čast!

skinuo sam i najnoviji pes i razočarao me ko i prethodni!!

i za ovo si morao otvoriti novu temu? tu si već skoro dvije godine i još nisi naučio da se zbog ovakvih gluposti ne otvraju teme... već postoji tema fifa 11 i pes 2011...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 2011

ovo je prva otvorena tema fifa 11!!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 2011
igyp kaže...

ovo je prva otvorena tema fifa 11!!

jesi siguran ili oćeš dokaz da već postoji tema o fifi 2011 sa nekih 50 stranica?

15 godina
neaktivan
offline
Fifa 2011

Ja već danima igram demo verziju Fife 2011, i mogu reći da je igra mrak.I igram je ISKLJUČIVO u pro camera modu (kad vam je kamera iza leđa igrača koji ima loptu).Fifu 2010 sam instalirao i odmah kada sam vidio teksture terena deinstalirao.No 2011 ima krasnu grafiku, čak po izboru ima i antialajzing.

 

Igrao sam i demo PESa 2011 i dobar je, bolji od 2010, igrači se kreću prirodnije, grafika je bolja, uglavnom bolji je od pesa 2010, i da, tele kamera je nekako bolja nego u fifi 2011, mislim što se tiće nekakvog subjektivnog feelinga.No kada u Fifi 2011 igrate u Pro camera modu, to je nešto posebno, zasada je to najbolje nogometno iskustvo na kompu, bolje od toga je jedino ako istrčite osobno na neki nogometni teren.Naravno u controller opcijama shooting stavite na semi,crossing na manual, možete i ostale parametre staviti na manual ali onda je malo preteško igrati.

No shooting OBAVEZNO stavite na barem semi, ili manual, NIKAKO ga ne ostavljajte na asisted jer je bezveze da vam kompjuter određuje gdje će lopta završiti, barem u Pro camera modu gdje imate savršeni pregled vrata, te se doista uz malo prakse može lopta uputiti točno gdje i kako to želite.Ne mogu dovoljno nahvaliti Pro kameru, naročito kada trčite u zadnjih tridesetak metara od protivničkog gola, kada se kamera počne tresti, osjećaj se jednostavno ne da opisati, nije to obična trešnja kamere.I cool stvar je kada pritisnete taster za dribling pa vam se kamera još malo približi da se lakše izvode driblinzi i finte, koji su stvarno jednostavni i jako efektni.

 

To je druga stvar koja je fenomenalna u Fifi 2011, kontrole.Jednostavne, a efektno izvedene.Npr, za većinu driblinga koristi se kombinacija LB (ili po izboru) i desnog sticka (na gamepadu), ili možemo koristiti desni stick za tkz davanje malog fora, ili naglo mijenjanje smjera kretanja, ima toga još puno, igrajte demo pa vidite.

 

Još jedna stvar koja vjerovali ili ne Fifi 2011 bolji  nego u Pesu 2011, barem po meni,  je osjećaj da je fizikalni model u Fifi 2011 bolji.Barem što se tiće kretanja lopte, naročito kod udarca na gol.U Pesu mi se lopta čini malo preteška, često dođeš do gola pritisneš snagu udarca do 40 % a lik ju pukne snagom penzionera u napadu artritisa desnog koljena.Znam ja da su oni išli na to da igrač kao u stvarnosti ne može lupiti loptu 150 na sat iz bilo koje pozicije, i kad mu je tjelo u nepovoljnom položaju, ali stvarno, lopta je svejedno u nekim situacijama prespora.

 

Drugi fizikalni model koji je već godinama bolji za barem tri razine u Fifi 2011 je uklizavanje.Kada u Fifi ukližeš, stvarno ukližeš, a ne da se "prosipaš" po terenu kao vreća brašna u Pesu, u kojem su uklizavanja prekratka pa samim time i nisu efektivna, neovisno da li je teren suh ili mokar.U Fifi je gušt uklizati ispred igrača i uzeti mu loptu, u Pesu će te u 80 % slučajeva igrača ili faulirati, ili će vas lik zaobići ili ostaviti u prašini dok vi sjedite na dupetu.

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 2011

molim vas pomagajte za nekoliko stvari jer mi je ovo prva fifa nakon 12 godina pesa

1.kako najrealnije namjestiti gamepad,mislim na ono manual,semi assisted,assisted.ali da je bas najrealnije jer mi se sve na manual ipak cini malo malo prenerealno,ali mozda grijesim

2.koja je brzina igre najrealnija,normal ili slow

3.dali igrati na strelice ili analog s obzirom da imam original ps3 gamepad,koji se dobije u kutiji,kako se ima veca kontrola i mogucnosti s obzirom da oduvijek igram sa strelicama ali vidim da ih ima sta igraju analogno

4.gdje naci online turnire i igrace i kako znati da je njihov gamepad jednako namjesten pa da bude posteno

i to je zasad to,puno hvala na svim savjetima i molim samo ozbiljne igrace koji su bolesni zagriženci u nogomet kako u igrama tako i u stvarnom zivotu jer zeli sto sto sto realniji nogomet

 

i to je zasad to.hvala na svim korisnim savjetima

stipe
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice