Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.366.501
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Grand Theft Auto V

Što je ovo kod slovenaca za PC verziju jel probao tko?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Jack Sparrow kaže...

Što je ovo kod slovenaca za PC verziju jel probao tko?

Pogledaj koji je datum...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
disibio kaže...
Jack Sparrow kaže...

Što je ovo kod slovenaca za PC verziju jel probao tko?

Pogledaj koji je datum...

{#}{#}

12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Jack Sparrow kaže...

Što je ovo kod slovenaca za PC verziju jel probao tko?

yea ja sam skinul XD. nisam opće gledal datum i u 3 po noći stavim skidat i sretan otiđem spavat i onda se probudim i extractam, a kad ono to je witcher 2 {#}

15 godina
offline
Grand Theft Auto V

A jeste naivni, još uvijek se ne zna hoće li uopće izaći igra za PC i najbolje da onda Slovenci imaju leakanu verziju nečega što možda nije ni u planu i to baš igrom slučaja na 01.04. {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 14:18 (lobotomac90).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
1000 retarda skida trenutno...

fml
One ring to bring them all and in the darkness bind them
11 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
11 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
overlord666 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Što je ovo kod slovenaca za PC verziju jel probao tko?

yea ja sam skinul XD. nisam opće gledal datum i u 3 po noći stavim skidat i sretan otiđem spavat i onda se probudim i extractam, a kad ono to je witcher 2 {#}

Mogo si i jedan mozak stavit na download cist da imas nesto u glavi.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
A koliko dana ima ovaj mjesec?

Nice work!
Optimizam je nedostatak iskustva.
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
turbojc kaže...
A koliko dana ima ovaj mjesec?

Nice work!

 

1. april?

12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

Na partisu, na onom logu kao "gta v" se vide slike iz san andreasa i gta 4 hahah

http://saveotic.com/images/2014/03/31/vc79T.png

YouTube: http://www.youtube.com/Megatr0nHR ......................... BATTLELOG: Megatr0n_HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 20:47 (MARKOcVp).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Grand Theft Auto V

evo dokaz onom frajeru sto je reko da pljacke nece doc i sto je reko da se ja pravim pametan kad sam reko da sigurno dolaze.

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Hahahaha da 31.4.2014 dolazi GTA V PC early access.Vidi se da je "legit"  kada ovaj mjesec ima 30 dana.Kako lazete narod,ali je ionako bio 1.april ap nije za vjerovat nikom taj dan.Ja bih bio sretan da je opce najave 13.6.2014 dan poslije E3 konferencije., ali je to Rockstar. :)

glupost.
Moj PC  
0 11 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Ima se, moze se, hvala dragom Bogu:)

juka
 
4 4 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

negdje sam pročitao da u 11 mjesecu dolazi za pc

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
1 9 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V

pročitao sam i ja negdje prije da izlazi u trećem mjesecu pa još nije izašla {#}

Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

ja sam pročitao da izlazi u 11 mjesecu

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
2 7 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ja nisam nista procitao...

 

Vjerujem da ce potrajat jer ni pljacke jos nisu ni blizu, a kamoli izlazak za neku drugu platformu...stvarno su ispali supci sto se toga tice

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

ja vec igram, na 73,51% sam

Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

hello

Som la gent blaugrana
 
4 4 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Evo ako nekog zanima imam dosta zanilmljivih slikica iz GTA online,, morate imati social club da bi pristupili slikama http://socialclub.rockstargames.com/member/dax10986/games/gtav/snapmatic

 

BtW. Ako netkome treba bilo koji super auto neka mi se javi, mogu mu bez problema dat za sekund ;)

 
1 2 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
AlienWare1 kaže...

Kupio frend rabljeni GTA 5 prije par mjeseci i sad mu se igra online. Igra mu veli da je nešto iskorišteno već, uglavnom, "da se ne može". Je li zna netko u čemu je stvar?

 

Za PS3 govorim, zaboravih napisati.

 

stvar je u kodu za blimp( il na naški - cepelin) koji se može koristiti samo u singleplay, tako da ti frend nije puno izgubio...A što se tiče online passa - tako nešto, do sada, nepostoji na rockstarovim igrama, nije to EA {#}

 

 

Btw, volio bi vidjet neki poll, kada izađe komp verzija, koliko PC gejmera će kupit igru a koliko će ju skinit isti dan torrent style; isti takav poll bi volio vidjet kod konzola gejmera, koliko ih ima oriđiđi, a koliko ju igra na jailbrejkanoj konzoli; možda taj postotak koji dobijemo je sličan na globalnoj razini; možda je i rockstar toga svjestan...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 11:26 (Gizeh).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Gizeh kaže...
AlienWare1 kaže...

Kupio frend rabljeni GTA 5 prije par mjeseci i sad mu se igra online. Igra mu veli da je nešto iskorišteno već, uglavnom, "da se ne može". Je li zna netko u čemu je stvar?

 

Za PS3 govorim, zaboravih napisati.

 

stvar je u kodu za blimp( il na naški - cepelin) koji se može koristiti samo u singleplay, tako da ti frend nije puno izgubio...A što se tiče online passa - tako nešto, do sada, nepostoji na rockstarovim igrama, nije to EA {#}

 

 

Btw, volio bi vidjet neki poll, kada izađe komp verzija, koliko PC gejmera će kupit igru a koliko će ju skinit isti dan torrent style; isti takav poll bi volio vidjet kod konzola gejmera, koliko ih ima oriđiđi, a koliko ju igra na jailbrejkanoj konzoli; možda taj postotak koji dobijemo je sličan na globalnoj razini; možda je i rockstar toga svjestan...

 

 

 

Iza ovoliko cekanja  sto se mene tice ne moraju je ni izdati, kako ja sad gledam stvari , to je vec stara igra na silaznoj putanj...

Ali zato  watch dogz ce bit odlican sa malo ozbiljnijom temom  koja mi i vise odgovara i nadam se odlicnom grafikom :D

A naravno da bih je odma prvi dan skinuo sa torrenta ;)

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Nisam skinuo igru s torrenta već par godina, ali bih je piratizirao pošto sam je kupio na PS3 dok ne bude 5€

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

TakeTwo dolazi na E3, mislite da će biti ikakvog najavljivanja ili informacija o GTAV za next gen i PC, pošto je očekivano da će biti jako puno pitanja o tome.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
footballer kaže...

TakeTwo dolazi na E3, mislite da će biti ikakvog najavljivanja ili informacija o GTAV za next gen i PC, pošto je očekivano da će biti jako puno pitanja o tome.

vidjet ćemo

http://www.youtube.com/user/Brzi559
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice