Najrealističnije igre?

poruka: 8
|
čitano: 2.105
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Najrealističnije igre?

Evo tema govori sve. Samo trebate napisati koje (ili koja) je po vama najrealističnija igra, bilo na konzoli, na PC-u ili slično.

Znači, pod "najrealističnije" sam mislio da se (npr.) stvari super odbijaju od zida (meni je favorit HL2). Tako to. Po meni, realna je (koliko sam vidio) i Alone in the Dark 5. Na YouTubeu postoje traileri "Alone in the Dark: Real World Rules". Tip okreće stolicu oko sebe, pa stavi iznad vatre i zapali se, može i napraviti trag benzina na tlu pa ga zapaliti... spaljeno... :D :D

Što vi mislite?

Loši stari komp... na izmaku snaga :P
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Najrealističnije igre?

Mislim da si mislio igre sa najboljom fizikom?

I see dead people
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najrealističnije igre?

crysis ima najbolju fiziku.

Toliko je dobra da je i i7 nemože pokrenut fluidno (u editoru kad ima pun qrac stvari).

Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najrealističnije igre?
Pa.... da. Kao što sam opisao u 2 primjera. U AITD sam rekao, a HL2 je odlično što uzmeš onaj gun i privučeš neku kantu na njega, pa ispucaš tamo 20m...

Također mi je dobar Far Cry (jedinica ja mislim)... onaj dio gdje možeš kandžama odvalit čovjeka! :D
Loši stari komp... na izmaku snaga :P
14 godina
odjavljen
offline
Najrealističnije igre?

ARMA 2 naveliko, naveliko.

 

ArmA 1, Operation Flashpoint 1.

Can't Read Can't Read No He Can't Read My poker face
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najrealističnije igre?
eh, sad sam htio navesti Armu
ali kad navedete igru, možete li navesti barem jedan segment te igre koja vam se sviđa?

Recimo, kod mene je još jedna- Splinter Cell, od Chaos Theory pa do Convictiona. Obožavam takve stealth igre, još kad je Co-op... Ajmeee... :)
Npr. Chaos Theory- kod terorista si, on je u šatoru... bila je jedna misija... ugl. ja sam prerezao šator i napravio "vrata".Onda se ušuljao unutra i tiho zaklao. Volim strašiti teroriste tako... :) jest da je Chaos Theory malo šlampava (po meni) što se tiče tih fizičkih elemenata, ali je vrlo realistična, kao i drugi SC...
Loši stari komp... na izmaku snaga :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najrealističnije igre?
tonchy kaže...
eh, sad sam htio navesti Armu
ali kad navedete igru, možete li navesti barem jedan segment te igre koja vam se sviđa?

Recimo, kod mene je još jedna- Splinter Cell, od Chaos Theory pa do Convictiona. Obožavam takve stealth igre, još kad je Co-op... Ajmeee... :)
Npr. Chaos Theory- kod terorista si, on je u šatoru... bila je jedna misija... ugl. ja sam prerezao šator i napravio "vrata".Onda se ušuljao unutra i tiho zaklao. Volim strašiti teroriste tako... :) jest da je Chaos Theory malo šlampava (po meni) što se tiče tih fizičkih elemenata, ali je vrlo realistična, kao i drugi SC...

Metal Gear Solid mi je ovako ok. Mislim na 3 i 4 gdje jedeš da bi preživio i prilagođavaš se uvjetima.

 

A novi Fallout, NV ima realistic postavku i onda ti municija ima težinu u inventoriju, moraš spavati, piti, jesti, kad se kriplaš moraš kod doktora, puno lakše gineš, neprijatelji su jači, ispuštaju manje municije itd.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
14 godina
offline
Najrealističnije igre?

Arma serijal i Men of War

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice