Nedostaje motivacije za igre

poruka: 86
|
čitano: 17.502
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nema motivacije za igre

Imam problem koji nije dobar bar mislim da nije. Ugl prije sma bio baš ono pravi gamer, igrao sam svaku igru da ju prođem iz gušta, kako je vrijeme odmicala, kad sam zavrsio srednju citaj cca 5 godina poceo sam igrat mp igre, cod 2, cod 4 i tak dalje, poceo sam previse gubiti zivaca i vremena na mp, i kada izade neka igra koja mi se svida pocnem je igrat i nikad je ne zavrsim.

 

Jel se to i vama dogada ili je problem samo u meni. Imam osjecaj da mi fali nekakve motivacije da igram i prolazim igre, znate u mp-u ima to nesto da se nadmeces sa ljudima, pa zbog toga mozda igram samo mp.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Moj PC  
58 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nema motivacije za igre
nemoze ti tu nitko pomoci..i ja takoder skinem probam i vise ni ne upalim...jednostavno mi se neda
http://movies-monkey.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nema motivacije za igre
Variraj. ja san odigrao storo sve fps-ove u zadnjih 5-6 godina sta vrijede,
pa mi je dosadilo i presao na rpg, tps, rts...
a dosta novijih fpsova je bez neke price i dosta su kratke igre imho
fajf
16 godina
offline
Re: Nema motivacije za igre
toxic kaže...

Imam problem koji nije dobar bar mislim da nije. Ugl prije sma bio baš ono pravi gamer, igrao sam svaku igru da ju prođem iz gušta, kako je vrijeme odmicala, kad sam zavrsio srednju citaj cca 5 godina poceo sam igrat mp igre, cod 2, cod 4 i tak dalje, poceo sam previse gubiti zivaca i vremena na mp, i kada izade neka igra koja mi se svida pocnem je igrat i nikad je ne zavrsim.

 

Jel se to i vama dogada ili je problem samo u meni. Imam osjecaj da mi fali nekakve motivacije da igram i prolazim igre, znate u mp-u ima to nesto da se nadmeces sa ljudima, pa zbog toga mozda igram samo mp.

Čovjek se mijenja i možda jednostavno više ne izlaze igre koje te dovoljno zaintrigiraju.

Imao sam takav problem nekoloiko puta i prolazio sam kroz takve faze. Kad se pojavi naslov koji ti bude dovoljno zanimljiv ni jedan MP ti ga neće zamijeniti.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
offline
Nedostaje motivacije za igre

Da i ja sam u takvoj fazi kao ti trenutno. Nemogu se natjerat , da baš natjerat da sjednem i ozbiljno zaigram neku igru duže od 30 minuta i to sam puno rekao. Možda me 5-6 godina WoW a ubilo, a i dosta sam se razočarao u igrama zadnjih 6-9 mjeseci pa jednostavno se već i ja pitam "čemu sve to". Počeo sam sada više gledati serije koje sam propustio zadnjih par godina i po prvi puta u životu , "blejim" u Tv umjesto u monitor.

Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nema motivacije za igre
toxic kaže...

Imam problem koji nije dobar bar mislim da nije. Ugl prije sma bio baš ono pravi gamer, igrao sam svaku igru da ju prođem iz gušta, kako je vrijeme odmicala, kad sam zavrsio srednju citaj cca 5 godina poceo sam igrat mp igre, cod 2, cod 4 i tak dalje, poceo sam previse gubiti zivaca i vremena na mp, i kada izade neka igra koja mi se svida pocnem je igrat i nikad je ne zavrsim.

 

Jel se to i vama dogada ili je problem samo u meni. Imam osjecaj da mi fali nekakve motivacije da igram i prolazim igre, znate u mp-u ima to nesto da se nadmeces sa ljudima, pa zbog toga mozda igram samo mp.

 

 

haha isto to mi se dogadja, rijetko predjem igru, cesto ju isprobam i onda dovidjenja!

valjda  skupis iskustva sa vremenom da procjenis odmah da je nesto sranje ili ne :)

 

tipa zadnje sto je bilo vrijedno igrati je AC brotherhood, dok je zadnje sto necu sigurno nikad preci crysis 2 (dobro da pod control options nema sliku joystick-a od xbox ili ps3 :D )

 

Pozdrav, Calinjos
15 godina
odjavljen
offline
Nedostaje motivacije za igre

lol... pa to je dobra vijest, pogotovo za ovo godisnje doba! sorry ali ne mogu da se ne smijem.. lijepo vrijeme je vani a ti se zalis sto ne mozes igrat igre?! odi vani, vozi biciklu, ganjaj cure ako imas curu odite negdje... imas milijon stvari za radit. sve je bolje nego prdit pred komp ili konzolom... kazem, bar u ovo godisnje doba.. 

a i godine su ti tu... igrica se lagano zasicujes, sve su iste bla bla bla... odi van

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre

Jos kad ti dodju djeca pa na skupo placenom kompu sa 24" monitorom, skupim zvucnicima i skupim bezicnim logi setom tastature i misa lupka dijete od 3 godine (ovaj sa avatara konkretno) i po cijeli dan slusas pepu prase i traktor toma ;)

:)
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 10:17 (logic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nema motivacije za igre

citajuci tvoj post naprosto se nemogu ne poistovjetiti sa tvojim ''problemom'' iako bi to u principu trebalo biti pozitivno - sazrijevanje i realiziranje cinjenice da je RL okruzenje gdje se ulazu krajnji napori koji nakraju i rezultiraju vidljivim ciljem/zadovoljstvom . eto,ja sam za vrijeme srednje skole bio izrazito posvecen gamingu. nema te igre koje u eri playstationa 1 nisam zaigrao. od final fantasy 7 gdje mi nije bio problem 100tinjak sati posvetiti razvijanju magija/karaktera i PES-a od jedinice pa sve do kraja gdje sam dnevno znao po 20-tak tekmi odigrati. imao sam nekog frajera u susjedstvu koji je dilao te igre tako da sam redovito obnavljao kolekciju, i ono sto je najgore,svaku od tih igri sam sa gustima prelazio. nije mi bio problem jednu sttazu ponoviti i 400x ako treba. i to je trajalo sve dok se moj buraz i par frendova iz susjedstva nije odlucilo zaigrati cod4 . ja osobno ranije nikada nisam igrao mp niti sam imao volje/zelje a fps-ovi su mi bili najomrazeniiji zanr ali sam u jednoj stvari imao zelju - a to je biti bolji od njih obzirom da sam imao vise iskustva u sveukupnom gamingu. i malo/pomalo zapostavio sam singleplayer i sakupio 1600h cod4. u prethodne 2 god. koliko traje to mp iskustvo nisam prakticki odigrao niti jednu igru a ono sto sam zapocinjao igrati brzo bih odustajao jer niti jedna od tih igri nije zahtjevala znanje/vjestinu koji sam stekao u tih 1600h cod-a. naprosto nemam dovoljno motivacije kao npr. u hitmanu istraziti 250 hodnika da bih postavio nekakvu glupu bombu i izvrsio misiju jer mi je sada to ''dosadno,balavo, nerealno i ne zahtjeva skilla''. nemam motivacije suljati se i cekati u sjeni nekakvog hodnika bezveznog cuvara u splinter cellu kako bih ''hakirao'' nekakvo racunalo gdje bih kasnije te podatke poslao nekom glavonji u fbi. nekada sam obozavao rpg-ove i nema te igre koju nisam odigrao ali sada mi nepada napamet voditi trosatne battleove na nekakvoj izmisjenoj mapi svijeta protiv nekakvih cudovista za koje ti treba dublja analiza spellova i afiniteta prema vatri/vodi/struji da bih ga naposljetku roknuo . nema vise onih dvosatnih voznji endurance race-a kao u gran turismu da bi skupio SVE pehare u igri pa cak i one pojedinacne kupove pojedinih modela vozila. i ja sam radi mp-a i tocnije cod2 i cod4 izgubio volju za iti jednom igrom. jedino sto sam u posljednje vrijeme odigrao bio je crysis 1, left4dead 2 i GRID . mislim da je to jednostavno zasicenost od napucavanja botova i zelja za dokazivanjem pred 'pravim' ljudima jer je i danasnja gaming orjentacija takva da se iskljucivo rade mp proizvodi . nekada je bilo zanimljivo pogledati video na netu..ali sada svi taj video zele pogledati I KOMENTIRATI sa ostalim korisnicima,podjeliti razmisljanja. sada se i obicne simulacije_ voznje vec debelo igraju online (test drive 2,need for speed...). jednostavno su ljudi realizirali da je vece zadovoljstvo biti bolji od ''humana'' nego od ''bota'' pa si autmatski postavljas pitanje ''zasto bih te sate uzalodno trosio na napucavanje bota kada mogu kasnije na facebook profilu objesiti status kako je frenda uhvatio rage jer sam ga PWNAO na mapi backlot " . moje misljenje u citavoj prici je razvoj i orjentacija citave gaming industrije prema ljudskoj interaktivnosti jer objektivno,tesko se i nalaze kvallitetne single player igre sa kvalitetnom pricom  koju ces satima prelaziti . danas se vec i neki final fantasy debelo igraju online.

priznajem.poistovjecujem se sa tobom u svakoj navedenoj recenici i cesto sam si sam postavljao pitanje ''odakle sam izgubio taj entuzijazam i onu zelju kada sam krvavih ociju do 6 ujutro rokao neki sp" ali eto. to su igre modernih doba bez zanimljivih prica/radnji ..samo da je sto vise akcije/ubijanja/klanja

15 godina
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre
skank666 kaže...

lol... pa to je dobra vijest, pogotovo za ovo godisnje doba! sorry ali ne mogu da se ne smijem.. lijepo vrijeme je vani a ti se zalis sto ne mozes igrat igre?! odi vani, vozi biciklu, ganjaj cure ako imas curu odite negdje... imas milijon stvari za radit. sve je bolje nego prdit pred komp ili konzolom... kazem, bar u ovo godisnje doba.. 

a i godine su ti tu... igrica se lagano zasicujes, sve su iste bla bla bla... odi van

Nije poanta toga da idem van na zrak. btw ja sam ozenjen i tak to imam svoj zivot svoju kucu i stan iako su mi tek 23 al ko ga hebe i to uopce nije bitno, poanta je u tome da kada se zelim opustit ja odem na mp a ima hrpu igara koje bi mozda mogo prec al jednostavno kada upalim igru nije to vise to...

 

ima ovdje korektnih postova ali ovo da moram izac na zrak i ganjat cure ne drzi vodu.. nije da imam 16 godina pa da me pere pubertet. kuzis kada covjek radi prakticki ima obitelj i sve zeli si tu i tamo poigrat al dode za komp i vidi jbte da samo igra mp a ne ove igre koje u bi trebalo proci

 

ugl poanta teme je nedostatak motivacije za gamingom i da li se to i drugima dogada nije sad to VELIKI problem.

 

al sjetio sam se kada sam sa gustom igrao kknd jedinicu monkey island, brokensword, poslanik i tako dalje.. mozda je svemu krvo to sta je danas sve lako dostupno, znate ono kad mozes svaku igru igrat vise ti se neda igrat, prije je bilo bez adsla naruci od dilera sta imas para pa onda i igras ovak nije to to.. mozda bi fakat trebao kupovat originale {#}, iako imam ih dosta pa ih opet ne igram

 

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 11:43 (toxic).
15 godina
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre
logic kaže...

Jos kad ti dodju djeca pa na skupo placenom kompu sa 24" monitorom, skupim zvucnicima i skupim bezicnim logi setom tastature i misa lupka dijete od 3 godine (ovaj sa avatara konkretno) i po cijeli dan slusas pepu prase i traktor toma ;)

bit ce toga znam to...:( koliko mi se cini vrlo brzo

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre
toxic kaže...

Nije poanta toga da idem van na zrak. btw ja sam ozenjen i tak to imam svoj zivot svoju kucu i stan iako su mi tek 23 al ko ga hebe i to uopce nije bitno, poanta je u tome da kada se zelim opustit ja odem na mp a ima hrpu igara koje bi mozda mogo prec al jednostavno kada upalim igru nije to vise to...

 

ima ovdje korektnih postova ali ovo da moram izac na zrak i ganjat cure ne drzi vodu.. nije da imam 16 godina pa da me pere pubertet. kuzis kada covjek radi prakticki ima obitelj i sve zeli si tu i tamo poigrat al dode za komp i vidi jbte da samo igra mp a ne ove igre koje u bi trebalo proci

 

 

a je8iga... ono nisam ni znao.. zena, djeca i to... to vec mijenja pricu ali ne previse. nemas motivacije za igre - ok, motiviraj se za nesto drugo, nesto sto ce ostaviti utiska u RL. 

gle, i dalje mi nisi jasan... ti se zalis sto ti se neda igrat igre? ne kuzim gdje je tu problem. ne da ti se, ok nadji nesto drugo.. ono gore su bili bezveze primjeri, slazem se, ali dobronamjerni... pa sve je bolje od sjedenje pred kompom, pogotovo kad ti se jos ni neda. 

i mene je proslo to igranje, ne vezano s godisnjim dobom, nego mi se sve manje i manje igara dopada. igram non stop jedno te isto, stalkere, mass efect, crysis i bc2 (koji mi vec na usi izlazi)... i ja sam prije peglao po par sati na dan sad ako navucem 2 sata dugo sam i izdrzao... 

idi brat sparoge!

to je tako, faza u zivotu... sve je vec vidjeno, nema nis novog ovo ono

uglavnom, igraj sto ti se igra...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Nedostaje motivacije za igre

Evo ja vec nisam igrao igru jako dugo...

 

Prije mjesec dana skinuo sam cijeli pack od Prince of Persia serijala i ubrzo sam ga izbrisao bez da sam ga instalirao, hrpu igara skinem i izbrisem prije nego ih sprobam...

Jednostavno covjek ocito popusti uzitak u bilo kakvoj igri...

Jedino koju cu sigurno probat je Fable III.

Danas zaigram, doduse jednom u 2 mjeseca, Heroes III ili Rise of Nations...

 

Al usprkos tome sta ne igram igre, i dalje bi volio imat jak hardwer (kolko mi to financijska situacija dopusta:)

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre
skank666 kaže...
toxic kaže...

Nije poanta toga da idem van na zrak. btw ja sam ozenjen i tak to imam svoj zivot svoju kucu i stan iako su mi tek 23 al ko ga hebe i to uopce nije bitno, poanta je u tome da kada se zelim opustit ja odem na mp a ima hrpu igara koje bi mozda mogo prec al jednostavno kada upalim igru nije to vise to...

 

ima ovdje korektnih postova ali ovo da moram izac na zrak i ganjat cure ne drzi vodu.. nije da imam 16 godina pa da me pere pubertet. kuzis kada covjek radi prakticki ima obitelj i sve zeli si tu i tamo poigrat al dode za komp i vidi jbte da samo igra mp a ne ove igre koje u bi trebalo proci

 

 

a je8iga... ono nisam ni znao.. zena, djeca i to... to vec mijenja pricu ali ne previse. nemas motivacije za igre - ok, motiviraj se za nesto drugo, nesto sto ce ostaviti utiska u RL. 

gle, i dalje mi nisi jasan... ti se zalis sto ti se neda igrat igre? ne kuzim gdje je tu problem. ne da ti se, ok nadji nesto drugo.. ono gore su bili bezveze primjeri, slazem se, ali dobronamjerni... pa sve je bolje od sjedenje pred kompom, pogotovo kad ti se jos ni neda. 

i mene je proslo to igranje, ne vezano s godisnjim dobom, nego mi se sve manje i manje igara dopada. igram non stop jedno te isto, stalkere, mass efect, crysis i bc2 (koji mi vec na usi izlazi)... i ja sam prije peglao po par sati na dan sad ako navucem 2 sata dugo sam i izdrzao... 

idi brat sparoge!

to je tako, faza u zivotu... sve je vec vidjeno, nema nis novog ovo ono

uglavnom, igraj sto ti se igra...

ne kuzis igram igre ali ne prolazim ih vec igram samo mp, znaci nemam volje igrat sp koji bih trebo igrat jer ipak radnja samih igara i tak to moze igru priblizit dobrom filmu. a ja upalim sp i izadme van u roku 5 min i spilam mp. znaci volio bih kada bih nekako uspio iz mp-a se prebacit na sp..  ali jbga kak je neko reko mozda sam podsvjesno odustao od sp-a jer je za razliku od mp-a igras protiv botova a ovdje bas odkazujes svoj skill.. sa druge strane mp obvezuje na neki nacin, nemres sam tak prekinut sejvat, i dize zivce puno vise, radi ovog drugo bi se trebao nekak potaknut da opet krenem sp ali stari moj to je tesko.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
16 godina
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre
toxic kaže...
skank666 kaže...
toxic kaže...

Nije poanta toga da idem van na zrak. btw ja sam ozenjen i tak to imam svoj zivot svoju kucu i stan iako su mi tek 23 al ko ga hebe i to uopce nije bitno, poanta je u tome da kada se zelim opustit ja odem na mp a ima hrpu igara koje bi mozda mogo prec al jednostavno kada upalim igru nije to vise to...

 

ima ovdje korektnih postova ali ovo da moram izac na zrak i ganjat cure ne drzi vodu.. nije da imam 16 godina pa da me pere pubertet. kuzis kada covjek radi prakticki ima obitelj i sve zeli si tu i tamo poigrat al dode za komp i vidi jbte da samo igra mp a ne ove igre koje u bi trebalo proci

 

 

a je8iga... ono nisam ni znao.. zena, djeca i to... to vec mijenja pricu ali ne previse. nemas motivacije za igre - ok, motiviraj se za nesto drugo, nesto sto ce ostaviti utiska u RL. 

gle, i dalje mi nisi jasan... ti se zalis sto ti se neda igrat igre? ne kuzim gdje je tu problem. ne da ti se, ok nadji nesto drugo.. ono gore su bili bezveze primjeri, slazem se, ali dobronamjerni... pa sve je bolje od sjedenje pred kompom, pogotovo kad ti se jos ni neda. 

i mene je proslo to igranje, ne vezano s godisnjim dobom, nego mi se sve manje i manje igara dopada. igram non stop jedno te isto, stalkere, mass efect, crysis i bc2 (koji mi vec na usi izlazi)... i ja sam prije peglao po par sati na dan sad ako navucem 2 sata dugo sam i izdrzao... 

idi brat sparoge!

to je tako, faza u zivotu... sve je vec vidjeno, nema nis novog ovo ono

uglavnom, igraj sto ti se igra...

ne kuzis igram igre ali ne prolazim ih vec igram samo mp, znaci nemam volje igrat sp koji bih trebo igrat jer ipak radnja samih igara i tak to moze igru priblizit dobrom filmu. a ja upalim sp i izadme van u roku 5 min i spilam mp. znaci volio bih kada bih nekako uspio iz mp-a se prebacit na sp..  ali jbga kak je neko reko mozda sam podsvjesno odustao od sp-a jer je za razliku od mp-a igras protiv botova a ovdje bas odkazujes svoj skill.. sa druge strane mp obvezuje na neki nacin, nemres sam tak prekinut sejvat, i dize zivce puno vise, radi ovog drugo bi se trebao nekak potaknut da opet krenem sp ali stari moj to je tesko.

Tako bi možda trebalo biti...

 

...ali 99% igara ima takvo smece od price da te može eventualno približit nekom pocetnom literalnom uratku djeteta od 8 godina s poteskocama u razvoju... A ne filmu...

13 godina
neaktivan
offline
Nedostaje motivacije za igre

Ah, kad ti dodu zena i djeca, tesko da ces imati motivacije ili vremena za bilo koje duze zadrzavanje ispred monitora, a pogotovo gaming..Jer si onda ponovno slazes prioritete, i to ti vise nisu najvaznije stvari na svijetu..

 

Pravi primjer je LUXX..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nedostaje motivacije za igre

Isti problem kod mene.Prije cca 2.godine sam igrao ko manijak,svaku igru prešao bar 2 put,a sad...katastrofa!Upalim igru i prođe jednostavno 30 minuta kada ju ugasim od dosade.Prije sam igrao zbog osobnog zadovoljstva..a sad skoro da uopće i neigram...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre

ako vas igre neidu mozda je za vas pravo rjesenje Kaladont na BOL-u :P

15 godina
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre
brane47 kaže...

Ah, kad ti dodu zena i djeca, tesko da ces imati motivacije ili vremena za bilo koje duze zadrzavanje ispred monitora, a pogotovo gaming..Jer si onda ponovno slazes prioritete, i to ti vise nisu najvaznije stvari na svijetu..

 

Pravi primjer je LUXX..

luxx nije niti igro igre on je bio hw freak nema ga ovdje na forumu jer je nazalost imao toliko pehova i nesreca u zivotu da je eto cak i na forum prestao ici toliko.

 

vuk dlaku mjenja ali cud nikad, znaci mozes ti imat familiju djecu i sve i igrat se opet jel tak? familija mozda eventualno moze neke stvari smanjit radi vecih obveza prema djetetu ali to ne znaci da se trebas prestat igrat.. npr ja znam dost aljudi koji imaju preko 45 godina, rade po 12 sati dnevno jednostavno dode doma i sjedne za komp jer tamo zaboravi na sve probleme koje ima...al opet bolje da ne skrecemo sa teme..

 

izgleda da i vecina radi ko i ja to znaci da se danas igre na rede sa dušom sta sam nagovjestavao ali opet nisam nizi ja pruzio sansu nekoj igri....

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
16 godina
offline
Re: Nema motivacije za igre
toxic kaže...

Imam problem koji nije dobar bar mislim da nije. Ugl prije sma bio baš ono pravi gamer, igrao sam svaku igru da ju prođem iz gušta, kako je vrijeme odmicala, kad sam zavrsio srednju citaj cca 5 godina poceo sam igrat mp igre, cod 2, cod 4 i tak dalje, poceo sam previse gubiti zivaca i vremena na mp, i kada izade neka igra koja mi se svida pocnem je igrat i nikad je ne zavrsim.

 

Jel se to i vama dogada ili je problem samo u meni. Imam osjecaj da mi fali nekakve motivacije da igram i prolazim igre, znate u mp-u ima to nesto da se nadmeces sa ljudima, pa zbog toga mozda igram samo mp.

stari se, evo ja sada igram crysis 2, a počeo sam ga igrati prije više od tjedan dana, općenito mi se neda igram od checkpointa do checkpointa, prije toga sam igrao nešto u 11 mj. 2010

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 12:09 (igy).
15 godina
offline
Re: Nema motivacije za igre
igy kaže...
toxic kaže...

Imam problem koji nije dobar bar mislim da nije. Ugl prije sma bio baš ono pravi gamer, igrao sam svaku igru da ju prođem iz gušta, kako je vrijeme odmicala, kad sam zavrsio srednju citaj cca 5 godina poceo sam igrat mp igre, cod 2, cod 4 i tak dalje, poceo sam previse gubiti zivaca i vremena na mp, i kada izade neka igra koja mi se svida pocnem je igrat i nikad je ne zavrsim.

 

Jel se to i vama dogada ili je problem samo u meni. Imam osjecaj da mi fali nekakve motivacije da igram i prolazim igre, znate u mp-u ima to nesto da se nadmeces sa ljudima, pa zbog toga mozda igram samo mp.

stari se, evo ja sada igram crysis 2, a počeo sam ga igrati prije više od tjedan dana, općenito mi se neda igram od checkpointa do checkpointa, prije toga sam igrao nešto u 11 mj. 2010

haha isto ko i ja isto ali isto

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
13 godina
offline
Re: Nema motivacije za igre

Znam o čemu govoriš, događalo se i meni dosta puta da se jednostavno zasitim svega, pokrenem igru, igram petnaest minuta i skužim da se forsiram i igram na silu, da uopće nemam volje za igru, jedino što imam volje je tu i tamo mp. Onda lijepo ugasim i odem raditi nešto drugo.

Nakon nekog vremena uhvati me nostalgija, pokrenem neku stariju igru poput Metal Geara, Heroesa 3 i to imam volje igrati, to mi se da, i tu ništa nije na silu. Vjerojatno su mi prije igre više značile, jedan Metal Gear sam prešao u dahu, bez gašenja konzole, jer te jednostavno toliko vuče naprijed i toliko oduševljava da ne možeš stati. Već dugo me nije nijedna nije tako povukla. 

16 godina
offline
Re: Nema motivacije za igre
toxic kaže...

haha isto ko i ja isto ali isto

a da ne govorim kako su me napi... ovi alieni tako da zbog živaca nisam igrao 2 dana, u biti sada sam na misiji s marincima, uopće ne znam koji je to dio igre (nije ni bitno)

16 godina
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre

evo da se prikljucim raspravi....

 

imam isti problem... ne privlaci me nista vise da bih igrao...  wow mi je posta suhoparan, ne mogu se natjerat igrat to, u ostalom nije to vise wow kakav je prije bio. od ostalih igara sve sto je pristojno sam prisa, mozda tu i tamo football manager zaigram jednu ili dvi utakmice. i mada ima kvalitetnih igara koje nisam igra, tipa shogun 2 total war, jednostavno nemam volje da je nabavim i zaigram.

svodi se na to da odem na gamespot i grizem nokte kad ce izac novi kvalitetni naslov, tipa batman ili witcher, al kad vidim za koliko vrimena ce izac dođe mi zlo.

 

jednostavno upalim pc is samo buljimo u njega...

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Nedostaje motivacije za igre

Ja sam skroz izgubio volju za igrama, ali kao što Batista veli i dalje volim imati jak hardware :-)

 

Crysis 2 mi je bio skroz dosadan, samo sam želio što prije stići do kraja igre i to je to.

 

Jedino u što još polažem nade je mass effect serijal, to je pravi filmski doživljaj u prvom licu.

 

Najgore je što godinama igram crysis 1, uvijek mi ga je gušt upalit i "igrat" se sa koreancima, makar na pol sata - sat, zato sam i kupio original.

 

Na hardu imam Homefront, BF BC2, NFS Hot Pursuit, MOH, Dead Space 2, Batman AS itd. i ništa od tog još nisam prešao, no to može i biti dobra stvar jer ću imati šta radit preko ljeta kad mi bude dosadno.

Living in a world of unordinary dreams that will never come true
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 12:36 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre
Hyperion kaže...

Ja sam skroz izgubio volju za igrama, ali kao što Batista veli i dalje volim imati jak hardware :-)

 

Crysis 2 mi je bio skroz dosadan, samo sam želio što prije stići do kraja igre i to je to.

 

Jedino u što još polažem nade je mass effect serijal, to je pravi filmski doživljaj u prvom licu.

 

Najgore je što godinama igram crysis 1, uvijek mi ga je gušt upalit i "igrat" se sa koreancima, makar na pol sata - sat, zato sam i kupio original.

 

Na hardu imam Homefront, BF BC2, NFS Hot Pursuit, MOH, Dead Space 2, Batman AS itd. i ništa od tog još nisam prešao, no to može i biti dobra stvar jer ću imati šta radit preko ljeta kad mi bude dosadno.

kakav je homefront? ja jedva cekam nove heroes bas cu uzivat.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
16 godina
offline
Nedostaje motivacije za igre

Tijekom godina i meni je opala motivacija ponajprije zbog, po mojoj procijeni, pada kvalitete i originalnosti igara. Probam skoro sve, ali rijetko me koja svojom kvalitetom privuce da je odigram do kraja i to mi ne smeta jer i od 10 filmova sto bi mozda nasumce pogledao mozda bi mi se jedan svidio.

Bilo kako bilo jedino sto ne igram to su multiplayer igre jer puno vise volim bot-ove od stvarnih ljudi, čak bi rekao da zato i igram igre radi bot-ova bez obzira na vrstu igre, a i puno se lakše osjecam ako poginem od strane bot-a nego od nekog stvarnog ser.nje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre

Meni je osobno Homefront SP bio jako dobar. Iako je prilično kratak, to je dovoljno da te uvuče. Ja sam uživao.

Inače, možda da probaš sa nekim naslovima kakve prije nisi igrao. Možda neka avantura, poput Gray Mattera ili nešto "dječje" poput Jolly Rovera. Čisto da ubaciš malo raznolikosti.

Isto tako, jako zabavan mi je bio Lara Croft and The Guardian of Light.

 

---

Ili da napraviš spinof, pa nabaviš neku od konzola. One ti mogu ponuditi nešto drugačije iskustvo.
Pa da probaš Alan Wake ili nešto slično. Opušten na kauču, drugačije iskustvo od onog za PC.

 

Ja osobno kad mi sjedenje pred monitorom dop*zdi uzmem kontroler i to je neka druga dimenzija.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 12:58 (Danny_HR).
15 godina
offline
Nedostaje motivacije za igre

Eh ni cod2 sp nisam prešo,a kamoli novije naslove.

Onog trenutka kad sam priključio adsl,igranje sp je postala povijest.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostaje motivacije za igre
Sint1 kaže...

 a i puno se lakše osjecam ako poginem od strane bot-a nego od nekog stvarnog ser.nje.

 ali se i te stvarne ser.nje puno lose osjecaju ako umro od drugog stvarnog ser.nje nego od bota {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice