Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.799
|
čitano: 4.687.876
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

https://www.humblebundle.com/weekly

 

Might & Magic weekend

 

Ali vecina igara je na glupom Uplayu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Zajeb kaže...

https://www.humblebundle.com/weekly

 

Might & Magic weekend

 

Ali vecina igara je na glupom Uplayu.

 Već dugo nije bio neki bundle s poznatim igrama. I taj Humble Bundle se pokvario

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Zajeb kaže...

https://www.humblebundle.com/weekly

 

Might & Magic weekend

 

Ali vecina igara je na glupom Uplayu.

 isti bundle je vec bio prilicno nedavno kad sam ga kupio za 15$ a sad je 10$, ali ajde bar su dali heroes 7 beta key i kupcima tog prijasnjeg bundlea.

Ja zasad nisam imao nekih problema sa uplayom, tako da mi to i nije nedostatak

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ekipa gdje ima jeftino naci Diablo 3 + Xpanzija?
Ja sam nasao za 34 eur bundle, pa gledam imal' gdje jefitnije 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
chaselol kaže...

Ekipa gdje ima jeftino naci Diablo 3 + Xpanzija?
Ja sam nasao za 34 eur bundle, pa gledam imal' gdje jefitnije 

 Teško da ćeš puno bolje proći. To ti je skroz ok cijena i sutra ti dolazi još jedan veliki patch pa taman stigneš skinuti ovo dosad.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
5 0 hvala 4
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Evo još jedan key, ovaj put za Dead Bits

ZHZXZ-RNFGZ-NPZB3

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Hitman Absolution GameChanger Charity 1$ ili više. Upravo uzeo, sve normalno prošlo.

 

EDIT: Dobije se Steam key.

SvoŠ
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 2:45 (SvoŠ).
 
6 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SvoŠ kaže...

Hitman Absolution GameChanger Charity 1$ ili više. Upravo uzeo, sve normalno prošlo.

 

EDIT: Dobije se Steam key.

 Evo potvrđujem i ja da sve uredno radi. Donirao, ali pošto već imam igru onda doniram i nju

 

Hitman Absolution steam key: K306W-BYG3L-IRAQ0

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 9:41 (Hexfire).
8 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

netko ima popust ili acc za ps4 ? (hrana popust - ako vec nis drugo :p )

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 8:35 (Gatman&Bobin).
 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Besplatan Stealth Inc 2 na HumbleBundle

 

LINK

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
Moj PC  
12 0 hvala 11
11 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Također Telltale ima odlicnu ponudu. Game of Thrones se moze s dvije druge najjeftinije igre u paketu moze uzet za ukupno 7.59€. Sica za odlicnu igru tko voli taj tip.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 22:45 (prostbroj).
Moj PC  
3 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
prostbroj kaže...

Također Telltale ima odlicnu ponudu. Game of Thrones se moze s dvije druge najjeftinije igre u paketu moze uzet za ukupno 7.59€. Sica za odlicnu igru tko voli taj tip.

 Steam key se dobije?

EUNE: Ferritin
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Ferritin kaže...
prostbroj kaže...

Također Telltale ima odlicnu ponudu. Game of Thrones se moze s dvije druge najjeftinije igre u paketu moze uzet za ukupno 7.59€. Sica za odlicnu igru tko voli taj tip.

 Steam key se dobije?

 Baš genijalna ponuda. Da, dobije se steam key, ali piše da su trenutno ostali bez njih pa će dostaviti naknadno. Zasad sam dobio samo key za telltale store ili šta već. Uzeo sam Game of Thrones, Tales of Borderlands i Puzzle agent za smiješnih 11 eura. Ako je nekom bitno, poseban je key za svaku igru.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2015 7:19 (Hexfire).
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Otkrih ovaj sajt http://www.plati.com/catf/Game+Keys/7682 .Ima stvarno jeftinih keyeva,samo čitajte koja je regija te one koji imaju certifikat kao selleri jer su najpouzdaniji.

DiRT rally profil - https://www.dirtgame.com/uk/racenet/3946 STEAM : L3Gi0n4R
Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Hexfire kaže...
Ferritin kaže...
prostbroj kaže...

Također Telltale ima odlicnu ponudu. Game of Thrones se moze s dvije druge najjeftinije igre u paketu moze uzet za ukupno 7.59€. Sica za odlicnu igru tko voli taj tip.

 Steam key se dobije?

 Baš genijalna ponuda. Da, dobije se steam key, ali piše da su trenutno ostali bez njih pa će dostaviti naknadno. Zasad sam dobio samo key za telltale store ili šta već. Uzeo sam Game of Thrones, Tales of Borderlands i Puzzle agent za smiješnih 11 eura. Ako je nekom bitno, poseban je key za svaku igru.

 Te 3 igre su meni 27 eura.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
njuskac kaže...
Hexfire kaže...
Ferritin kaže...
prostbroj kaže...

Također Telltale ima odlicnu ponudu. Game of Thrones se moze s dvije druge najjeftinije igre u paketu moze uzet za ukupno 7.59€. Sica za odlicnu igru tko voli taj tip.

 Steam key se dobije?

 Baš genijalna ponuda. Da, dobije se steam key, ali piše da su trenutno ostali bez njih pa će dostaviti naknadno. Zasad sam dobio samo key za telltale store ili šta već. Uzeo sam Game of Thrones, Tales of Borderlands i Puzzle agent za smiješnih 11 eura. Ako je nekom bitno, poseban je key za svaku igru.

 Te 3 igre su meni 27 eura.

 cini se kao jako dobra ponuda, mene vuče da uzmem Game of thrones, Tales from the borderlands, Wolf among us, Jurassic Park i Poker night 2 za 16,94€.

vidim da kad prebacim na us store onda me ispadne 17,24$ pa se da ustedit 1,5€, nadam se da nije neka igra NA region jedino.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
njuskac kaže...

 Te 3 igre su meni 27 eura.

 Nešto krivo gledaš. Za tri igre u košarici dobiješ 80% popust.

 

 

Naknadno sam skužio da sam mogao dodati još 2 igre po 0.99 centi pa bi me sveukupno koštalo 1 euro manje nego što sam platio ove 3. Al odlično je i ovako. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Hexfire kaže...

 Baš genijalna ponuda. Da, dobije se steam key, ali piše da su trenutno ostali bez njih pa će dostaviti naknadno. Zasad sam dobio samo key za telltale store ili šta već. Uzeo sam Game of Thrones, Tales of Borderlands i Puzzle agent za smiješnih 11 eura. Ako je nekom bitno, poseban je key za svaku igru.

 Evo update. Došli su Steam keyevi pa ako ste kupili u međuvremenu samo odete na link u e-mailu i dobijete key.

 

Puzzle Agent sam uzeo samo da dobijem popust pa evo ako ga netko slučajno nema. Steam key: 7P388-B78K0-4GDI8

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Besplatni Guild Wars 2

 

https://account.arena.net/register

 

kod registracije, kliknite prvo donji lijevi link "Looking for Guild Wars 2 Free Edition?Click Here"

link će vas odvesti na sličnu stranicu gdje nema potrebe za unosom game serial coda

 

Igra ima neka ograničenja, ali kupnjom ekspanzije prelazite na punu podršku.

Moj PC  
8 0 hvala 6
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
conq562 kaže...

Besplatni Guild Wars 2

 

https://account.arena.net/register

 

kod registracije, kliknite prvo donji lijevi link "Looking for Guild Wars 2 Free Edition?Click Here"

link će vas odvesti na sličnu stranicu gdje nema potrebe za unosom game serial coda

 

Igra ima neka ograničenja, ali kupnjom ekspanzije prelazite na punu podršku.

 Sjeo si mi kao kec na asa. Baš sam razmišljao kako se vratiti malo MMOima, tj. GWu i onda uletiš s ovime. Made my day man! 

 

Btw. nije PC game, ali... ako netko hoće, našao sam u ladici Magic the Gathering starting deck iz 2000 i neke, pa ako netko želi, nek mi se javi na PP i dođe k meni u kvart po to, ili se dogovorimo da mu pošaljem poštom, samo nek plati poštarinu. (Thorn Elemental je bio holographic u tom decku). 

14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Mogu li se igre iz ovotjednog humble bundlea aktivirati zasebno ili moram aktivirati sve ili ništa? Htio bih uzeti samo Miss Take, ali ne i ostale igre.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Looka kaže...

Mogu li se igre iz ovotjednog humble bundlea aktivirati zasebno ili moram aktivirati sve ili ništa? Htio bih uzeti samo Miss Take, ali ne i ostale igre.

 Ne mogu nigdje pronaći dal su keyevi zasebno ili je jedan key za sve. Uglavnom, za 1$ dobiješ Deadly Premonition, Miss Take i Tulpa. Ostale navedene ne trebaš kupovati, ali ne možeš kupiti samo Miss Tulpa. U "najgorem" slučaju morat ćeš aktivirati ove tri navedene igre.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Kupio bundle, keyevi su odvojeni za svaku igru posebno.

Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Golden Joystick Awards - glasajte i dobite vouchera kojim na GMG kupite Bioshock Infinite za 1 euro...ako imate GMG account onda nakon završetka glasanja unesite email od GMG accounta...nagradu claimate ovdje...stranica je očito malo usporena ali ja sam uspio nakon 15 min

 

 

 

Odličan novi Humble Tom Clancy Bundle!!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 20:31 (Mahjongg).
 
17 0 hvala 15
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Kupija san set za 10$ i onda vidija da su sve igre na Uplayu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Da nisi očekivao da ti poštar donese diskove?!  

 

Uplay ti ionako treba za sve novije Ubisoftove naslove, kupio ih kao fizičke kopije, na Steamu ili na nekom trećem mestu. I pri tom, nije nešto koristan, al' nije ni štetan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Zajeb kaže...

Kupija san set za 10$ i onda vidija da su sve igre na Uplayu.

 Zajeb!?...vidi ironije...nego reci dal su pojedinačni keyevi?

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Jesu.

Moj PC  
0 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Imal netko da donira jedan Bioshock za mene?
Be Water My Friend
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice