Reginalni MMO site (MMO Base) zaključana tema

poruka: 15
|
čitano: 2.631
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Reginalni MMO site (MMO Base)

Evo danas sam naletio na dobar MMO site koji za sebe kaže "MMO Base - Ex-Yu portal za MMO gaming", sve je manje više self-explanatory pa ak nekog zanima skočite na www.mmo-base.com pa pogledajte ;) I ne nisam admin na tom siteu tak da ovo nije samopromocija neg je site stvarno thumbs up :)

A za admine: dobar je site; ovo nije spam; dont delete me bro :P

 

Možda bi ovo trebao stavit i u web site dio foruma al ćemu double-post :P

Go retro, get scurvy.
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Reginalni MMO site (MMO Base)

Evo ja sam tamo registriran vec par mjeseci. Mogu reći da je dobar site. Imaju dosta recenzija i closed beta ključeve za neke igre. Dosad znacajnij projekti (barem sto ja mislim) je posjet Njemačkom Games Comu i slike/video/rezencije vezane uz taj sajam gejminga. Preporuke. ^^

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

ZA:

 

*trude se da site uspije

 

 

PROTIV:

 

*oko 24 korisnika dnevno posjeti tu stranicu od cega je 14 !!! ljudi koji "vode" forum admin/modovi

 

*cini mi se kao da je preko 90% djece koji naprave post doslo sa forum.hr ^^

 

*mozete odmah viditi na forumu da i nema bas nekog dobrog posta za procitati,a i beta kljucevi nisu bas nesto jer skoro svatko je regan na najmanje 3 strane stranice na kojoj mogu dobiti kljuc u 2 sek :)

 

 

Pratio sam site/forum od pocetka ali nema nista posebno ali stvarno nista...a i moram se stvarno nesto zapitati a to je "mmobase" je mmo site znaci trebalo bi se pricati samo o mmo igrama sada zasto je tu prince of persia,call of duty ,battlefield itd?

 

jos nesto ta stranica je dio hcla sada se cini kao da imaju 2 foruma sa istom tematikom,a da ne govorim da je sw site isto dio hcl mreze i kad dode neka novost o sw onda 2 ali razlicite novosti idu na oba 2 sajta? a i zasto onda postoji sw site kad su otvorili mm0base site?na stranici dole mozete viditi hcl vijesti,recenzije,najave i to novi grand turismo,medal of honor,fallout itd,a i poceli su stavljati one bannere od eve online da skupe nesto love :/ mislim se ako jos na vrhu i na dnu pise da je dio hcl mreze sto to ima raditi na sredini stranice?

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 21:20 (Haki1988).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

Dobar dan svima, osobito starom "prijatelju" haki1988.

 

Ja sam vlasnik i osnivac MMO Basea, da naglasim da ovdje nisam sa misli da reklamiram sajt, tko zeli doci doci ce sam.

Ovdje sam da se izjasnim o par stvari na hakijev "napad".

Haki pokusava okaljati ime MMO Basea sa izjavljenim stvarima iz razloga sto je on samnom bio radio na MMO-Zona projektu koji je bio dio eSport mreze. Iz raznih razloga koje nezelim navesti jer nezelim kaljati nicije ime, prekinuta je suradnja izmedzu MMO-Zona i eSport i sajt je zatvoren. Haki ocito dan danas nemoze podnijeti da sam kod njih sajt zatvorio i otvorio MMO Base u HCL-ovoj mrezi. Jer ideja se ocito pokazala kao uspijesna jer nakon 4 mjeseca imamo preko 1000 korisnika.

 

No uostalom, o njegovim komentarima:

  Quotam:

  *oko 24 korisnika dnevno posjeti tu stranicu od cega je 14 !!! ljudi koji "vode" forum admin/modovi

Evo u attachmentu mozete vidjeti aktuelni screenshot Google Analytics od 1.9-8.9

 

  *cini mi se kao da je preko 90% djece koji naprave post doslo sa forum.hr ^^

Neznam sto nam Haki podrazumjeva sa "djecom" no ekipa na nasem forumu je vecinom starija i ima dijecu, zenu itd kao i ja sam.

 

*mozete odmah viditi na forumu da i nema bas nekog dobrog posta za procitati,a i beta kljucevi nisu bas nesto jer skoro svatko je regan na najmanje 3 strane stranice na kojoj mogu dobiti kljuc u 2 sek :)

Pa nebih bas rekao da se nema sto za procitati od preko 7000 postova u vise od 650 topika, sto se tice beta kljuceva tu si u pravu, svatko moze otici na englesku ili njemacku stranicu po kljuc. No bit citavoga MMO basea je da skupi MMO gamere nasih prostora i da im ponudi ono sto internacionalni sajtovi nude vec dugo. Negovore svi nasi domaci ljudi perfektno engleski i njemacki, tako da im je zasigurno lakse kod nas doci i procitati isto to na jezik koji oni svi razumiju te i ubrati beta kljuceve uz detaljno objasnjenje igre, gdje kako kada zasto.

 

Pratio sam site/forum od pocetka ali nema nista posebno ali stvarno nista...a i moram se stvarno nesto zapitati a to je "mmobase" je mmo site znaci trebalo bi se pricati samo o mmo igrama sada zasto je tu prince of persia,call of duty ,battlefield itd?

MMO Base jeste MMO site da, no MMO gameri takodzer uzmu u ruke i neki drugi zanr osim MMO igara, i mi nekada volimo podijelit par headshotova da izbijemo frustraciju svakodnevice. Zato ja ne vidim zasto mi ne bi trebali imati i "off topic games" sekciju da je tako nazovemo.

 

jos nesto ta stranica je dio hcla sada se cini kao da imaju 2 foruma sa istom tematikom,a da ne govorim da je sw site isto dio hcl mreze i kad dode neka novost o sw onda 2 ali razlicite novosti idu na oba 2 sajta? a i zasto onda postoji sw site kad su otvorili mm0base site?na stranici dole mozete viditi hcl vijesti,recenzije,najave i to novi grand turismo,medal of honor,fallout itd,a i poceli su stavljati one bannere od eve online da skupe nesto love :/ mislim se ako jos na vrhu i na dnu pise da je dio hcl mreze sto to ima raditi na sredini stranice?

 

Da stranica je dio HCL mreze, i upravo zato i imamo news feed na doljnjoj desnoj strani. Sto se tice SW TOR portala, rad na njemu je obustavljen, upravo zbog ogromne aktivnosti na MMO Baseu koji podrzava i SWTOR kao i svaki drugi MMO. Tako da ti je izjava da se na dvije stranice HCLa mogu procitati dvije iste vijesti nije nimalo tocna, nadasve sasvim pogresna.

 

Poceli smo stavljati bannere, da naravno, a zasto ne bi smo? Svaka stranica ima reklamne bannere.

 

Zavrsna rijec: Haki, prijedzi preko sijene, ti dobro znas da niste postovali dogovoreno i da je zato MMO Zona zatvorena, da ste se drzali dogovora sada bi MMO zona bila uspjesna kao sto je MMO Base. Ako ti je krivo sto su na eSport samo botovi registrirani i sajt pada u zaborav iz dana u dan pokusaj nesto novo. Ali nemoj pokusavati blatiti druge jer tocno znas da nisi u pravo.

 

Tvoj voljeni Kosta

 

Edit: znam da ima mali milion gramatickih gresaka ali zena me zurka da idemo lec pa samo pisem.

 

 

 

Google Analytics Google Analytics
www.MMO-Base.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 0:29 (izbacivac).
13 godina
protjeran
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

vjeruj mi da mmo zona nema veze s time sto sam rekao,cinjenica je da se svi aktivni korisnici natjecu tko ce imati vise postova pogotovo u kategoriji "predstavi se" gdje je skoro 1000 postova od tih tvojih 7000 na cijelom forumu i taj screenshot ne dokazuje nista ako si ikada cuo za botove i za ljude koji samo "posjete" a ne registriraju se :)kad bolje vidim taj ss ipak dokazuje nesto a to je da posjecenost pada Belji se

 

u top 10 boards:

predstavi se 879 postova

komentari 299 postova

brbljaonica 261 postova

muzika 209

 

nakon 4 mjeseca imate 1000 korisnika? da to je istina a koliko od njih imaju postova? ^^

14 ljudi koji vodi forum + oko 10 korisnika samo vi pisete postove nitko drugi,tu i tamo se nade netko tko zatrazi key za betu igru ali i on opet napravi post jer mu key pogodi sto? nevalja ^^

i nakon ovoliko mjeseci jos neznas da ja sa esportom nisam imao nista tako da stvarno neznam zasto spominjas mene :) a i da si bio posten rekao bi unaprijed da ides ca a ne napravit drugi site a da ne govorim facebook mmozona grupa promjenio si u ime mmobase :/ tako je bilo jedno mjesec ipo neznam sto je sada s time i izbrisao si twitter od stranice. to bas puno govori o tebi :)

Tvoj nevoljeni HakiNamigiva

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 16:57 (Haki1988).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

Prvo kazes da MMO Zona nema nista sa time pa se dole zalis sto sam otisao.

Ovako

 

To sto je 1000 od 7000 postova u predstavi se jeste dobra stvar . To znaci da ekipe ima i da se aktivno druze na forumu te se zele predstaviti ostalima da se zna sa kim se dopisuje na forumu.

 

Cuo sam za botove da, osobito da ih je vas eSport prepun, pogledaj sve nase membere i vidjet ces da niti jedan nije bot. To mozes ustanoviti na email adresi i IPu.

 

Kada vidis SS dokazuje da posjecenost pada? ajde mi pokazi stranicu na kojoj posjecenost raste svaki dan? Dragi moj Haki, nema svaki dan svaki user vremena da se spoji na stranicu, iz toga razloga nekada je 700 posjeta nekada 500 nekada 600, te brojke variraju.

 

Gdje si ti gledao statistiku Top 10 boards? da nisi ti na krivome sajtu?

 

Top 10 Boards:

Predstavite se 879
Arhiva dnevnih novosti 416
All Points Bulletin 363
Pitanja, odgovori, prijedlozi 354
Recycle Bin Foruma 345
Komentari & Prijedlozi 305
Aion Online 299
Lord of the Rings Online 280
Brbljaonica 261
Guild Wars II 217

 

Nakon 4 mjeseca imamo 1000 korisnika da, koliko postova...to mozes sam ici prebrojat, ja nemam vremena za takve igrice sa tobom.

 

14 ljudi koji vode forum i 10 korisnika...

 

hmmm let's see...

Most Online Today: 31. Most Online Ever: 64 (September 04, 2010, 11:56:36 AM)

 

Most online today 31 = bilo je danas najvise 31 korisnika online ISTOVREMENO , ne sve skupa u jednome danu


Most Online Ever: 64 = bilo je najvise 64 korisnika online ISTOVREMENO, ne sve skupa u jednome danu

 

  tu i tamo se nade netko tko zatrazi key za betu igru ali i on opet napravi post jer mu key pogodi sto? nevalja ^^

 

A koliko postova ima o tome da kljuc nevalja? Evo ja cu ti reci, mozda 3 posta, od oko 3000 podijeljenih kljuceva 3 komada nisu radila, i ta 3 komada je problem bio rjesen. 

 

a i da si bio posten rekao bi unaprijed da ides ca a ne napravit drugi site a da ne govorim facebook mmozona grupa promjenio si u ime mmobase :/ tako je bilo jedno mjesec ipo neznam sto je sada s time i izbrisao si twitter od stranice. to bas puno govori o tebi :)

 

Da sam ja bio posten? Dragi moj ja sam svoje sate dnevno ulagao u stranicu da uspije i da sve bude kako bog zapovjeda, umjesto da sam ih utrosio u provod sa zenom i kcerkom. Dok ste ti i Branko radili sta? Upravo tako...nista...sve od onoga dogovorenoga nije   bilo ispunito. Znaci ja da vam radim sajt, na kojemu bi vi zaradzivali a vi da dignete sve 4 u zrak i da gledate kako glupi Kosta sve sam radi i nebune se? E pa necemo tako braco.

 

Facebook MMO Zona grupa, twitter account, vijesti, beta kljucevi i sve ostalo je moje vlasnistvo i autosko pravo mi je da sve ponesem sa sobom. Jer nitko od vas nije nista od toga radio, sve sam ja radio i svoje stvari imam pravo i ponijeti sa sobom kada odlazim pod takvim uvjetima. Ja sam vam dao sansu da dalje vodite MMO Zonu, cak sam vam ostavio sajt na mome hostu i domainu dok nenadzete soluciju gdje ce te ga preseliti. Zasto niste nastavili dalje sa nekim drugim covjekom? Zato sto niste nasli budalu kao sto sam ja bio.

 

Mojih 5 centi

 

www.MMO-Base.com
13 godina
protjeran
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

1. kad si vec poceo optuzivati mene da JA nisam postovao dogovor za koji nisam niti znao niti imao kakve veze sa esportom onda sam poceo pricati o tome.

2.opet ti sa VAS esport ^^

3. tko govori o botovima kao korisnicima vec govorim o posjecenosti -.- botovi se pokusavaju regati i spamati ali ne uspijevaju :/ nauci se nesto na ovome netu...

4. top 10 boards opet neznas sto pricas ja sam odvojio par kategorija koja nemaju veze sa mmo -.- jesi sada shvatio...

5.Most Online Today opet neznas o cemu pricas a kao da si i ista znao kad si vodio mmo zonu,zvao programera da instalira mod na smf forumu (ostali suzdrzite se od smijehaSmijeh)

Most Online Today broji i goste ako nisi shvatio :)

 

 

6.e ovo ce potrajati kad si ovako vec poceo pricati,ovako...ja sam site reklamirao bavio se oko foruma sto je trebalo (bio pisao i novosti) a ti si pisao 3 novosti na sajt i to srocene u par recenica i reklamirao si sajt i to je sve sto si radio.Branko nije radio nista i to je istina.Neznas nista oko weba/foruma i meni nesto govoris..... dobro se sjecam sto si mi na msnu pricao kad sam "dosao" na mmo zonu da je to karta u gaming industriju da cemo kasnije prikupiti sponzore da ce nam kompanije (zamisli to KOMPANIJE^^) placati..... ma svasta....pricas da ti radis sajt a sve radio programer -.- aj priznaj sto si ti to uradio? neznas ni u htmlu promjeniti boju a pricas da radis sajt -.-  da otisao si sa svime time oces opet tako uciniti kad ti dosadi mmo base nakon "par" mjeseci? jer je youtube,twitter,sve i svasta na tvom accountu.....nakon sto si ti otisao sajt je radio niti mjesec dana nakon cega je ugasen i ovdje pricas da si dao sansu da i dalje mmo zona bude otvorena boze sacuvaj.... dao si sansu a izbrisao sve sto si imao fb grupu,twitter itd.....ti si sate ulagao u sto? da napises par novosti i to je to? ma daj da stavim backup da ljudi vide kako je izgledala zadnja mmozona pa nam svima ovdje objasni na sto si ti to SATE provodio...... kad sam bio napisao na forumu "stavi igre bcb i cod" a ti odgovaras "reci mi puni naziv tih igara".....2 najpopularnije igre danasnjice a ti neznas ni ime igara a nazivas sebe gamerom :/ da ne govorim sto su korisnici par puta govorili da je pogresno (a to si stavljao ti) stavljen F2P mmo igra u P2P kategoriju i tako par puta,pa mislim se sto ti znas? ( a isto tako si krivo stavio i na mmobase forumu,opet se nisi naucio nista...)

 

imao si aioncro forum (koji je propao) a njega ti je vodio picoskop,mmobase vodi netko drugi.... jer ti neznas nista i to je istina.

 

eto ovdje se vidi a i napisao si sam kakav si i sto si sve "radio",zasto odmah nisi rekao cijelu istinu da postedis sebe i mene pisanjem postova? nezelis da drugi cuju da neznas nista oko weba/foruma niti znas imena igara,gdje pripadaju a da ne govorim da si mi preko msna rekao da ti je hrvatski pravopis 0......mozda si zaboravio pa nisi napisao i ako te treba jos sto posjetiti samo reci Cool

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 19:33 (Haki1988).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

Nezelim spadati na tvoj nivo jer je nizak od najnizega.

 

Eh da sad mi palo na pamet, na to da ti nisi imao veze sa eSports, zelis MSN log gdje i ti branko govore da si ti SEKRETAR eSports-a ?

 

Samo cu ti reci jedno, nisam ja izbrisao MMO zonu, vec ga je Pez izbrisao jer mu branko nije platio.

sto ste tice da sam ti rekao da neznam sta je CoD... sinko moj pogledaj moj ESL profil pa ces vidit jel neznam sto je CoD.

 

Kao sto sam rekao, nezelim padati na tvoj nivo. Ocito je da si ljubomoran i to je svima jasno nakon tvojih postova.

 

www.MMO-Base.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 19:40 (izbacivac).
13 godina
protjeran
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

da imas pravo ljubomoran sam na covjeka koji nezna ni imena igara,sada kazes pogledaj moj esl profil pa pravis od sebe jos veceg glupana da oprostis sto to govoris,igrao si cod a pitao na forumu reci mi puni naziv igara wtf??,nezna nista oko weba i foruma pa trazi druge ljude da mu vode forum,da jako sam ljubomoran ^^

 

sekretar? govori hrvatski..... ja sekretar esporta? a i neznam niti mi je tko rekao da sam na toj poziciji :/ pez izbrisao sajt a sajt na tvome hostu? dao si sansu a nisi si backup stavio.... hebote cijeli teamspeak ovo cita i umire hahahahaha

 

 

nakon svega ovoga sto smo ja i ti napisali dobro znas da sada svi znaju istinu da ti nemas pojma nista ni oko igara,weba ni hrvatskog pravopisa a imas 25 godina.... bas bi se dobro uklopio u forum.hr drustvo

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 20:23 (Haki1988).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

Je je sve si ti upravu , i ja mogu rec da si ti rekao da je mars isti kao zemlja samo se ljudima neda otic gore zivit pa ce ljudi povjerovat koji zele.

No uostalom, glavno da ti sve znas oko weba i foruma, zato morate placati webmastere po 4000 kn da vam sastave sajt...no dobro... znas ti sve...

 

Da sekretar, i ti i branko ste rekli da si ti sekretar eSportsa i da idete kod gradonacelnika itd itd itd itd.

Sam od sebe pravis budalu.

 

Da Pez je izbrisao sajt, Pez je bio ta osoba koja je sastavljala i izbrisala sajt posto mu branko nije platio. A sto da ja backupam vas sajt brate mili? Znaci trebam vam placat host, domain i jos i backupat sajt svaki dan? da ste covjeka platili posteno nebi vam ni izbrisao.

www.MMO-Base.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 20:21 (izbacivac).
14 godina
offline
Reginalni MMO site (MMO Base)

Jeb* vas ljudi dosta prepucavanja. Ako si imate nesto međusobno reć ucinite to preko messengera.  Nemojte tu na forumu spammat bezveze i pricat o vasim ne/dogovorima i problemima.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)
izbacivac kaže...

Je je sve si ti upravu , i ja mogu rec da si ti rekao da je mars isti kao zemlja samo se ljudima neda otic gore zivit pa ce ljudi povjerovat koji zele.

No uostalom, glavno da ti sve znas oko weba i foruma, zato morate placati webmastere po 4000 kn da vam sastave sajt...no dobro... znas ti sve...

 

Da sekretar, i ti i branko ste rekli da si ti sekretar eSportsa i da idete kod gradonacelnika itd itd itd itd.

Sam od sebe pravis budalu.

 

Da Pez je izbrisao sajt, Pez je bio ta osoba koja je sastavljala i izbrisala sajt posto mu branko nije platio. A sto da ja backupam vas sajt brate mili? Znaci trebam vam placat host, domain i jos i backupat sajt svaki dan? da ste covjeka platili posteno nebi vam ni izbrisao.

ja ti dam 100€ na paypal isti sekund ako stavis ovdje sliku gdje sam JA rekao da sam ja sekretar esporta.....a ne da editiras sa notepadom i napises neku glupost...

tako si glup da ti evo cetvrti put moram napisati da ja nista nemam sa esportom a kamoli da sam web pravio.....jedino sto je bilo jest otisli kod gradonacelnika nista vise....

 

aj iduci put kad napises post barem uzmi rjecnik hrvatskog jezika tako da se mozemo razumjeti,nemogu shvatiti da imas 25 godina a nemas pojma nista.....tvoje price na msnu da "kooperiramo" (jesi siguran da si ti hrvat?) pricas lovacke price ja ovo ja ono a u stvarnom zivotu jedno veliko nista..... a mozes koristiti onaj sajt za ispravljanje hrvatskog pravopisa koji si bio napisao na msn kad si rekao da ti je pravopis 0.....aj prestani se preseravat i svasta srat pogotovo stvari koje nerazumjes i najvise koje neznas a i sumnjam da ces ih ikada znati. i idi tamo na svoj sajt pa tamo ovo pisi ali neces jer neleis da drugi saznaju istinu a to je da neznas nista niti ces ikada znati,igras igre a neznas njihova imena pa sto ti znas? bolje otvori svicarski sajt nego ovdje pricati lovacke price,glava me zabolila od tebe koliko lazes...a sve ovo sto sam rekao mogu potvrditi nekoliko ljudi sa xfirea

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 20:43 (Haki1988).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)
Ferritin kaže...

Jeb* vas ljudi dosta prepucavanja. Ako si imate nesto međusobno reć ucinite to preko messengera.   Nemojte tu na forumu spammat bezveze i pricat o vasim ne/dogovorima i problemima.

  Ja sam svakako za tvoju opciju i nisam dosao sa namjerom ovako se prepucavati ali nevolim gledati lazi i sto je jos gore lazi o meni i onome sto ja radim.

 

Haki: da mi je pravopis 0 to sam oduvjek rekao i to ne poricem, razlog je jednostavan, u svicarskoj sam isao u skolu i tu je i zavrsio i vec godinama zivim ovdje tako da mi hrvatski sigurno nije perfektan. Upravo iz razloga sto mi je pravopis 0 sam pisanje vijesti prepustio drugim clanovima MMO Base tima dok se ja bavim ostalim stvarima.

www.MMO-Base.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 20:44 (izbacivac).
13 godina
protjeran
offline
RE: Reginalni MMO site (MMO Base)

sto sam slagao? kao sto sam rekao u proslom postu sve sto sam rekao mogu potvrditi nekoliko ljudi sa xfirea

 

edit: ti kao da se zelis raspravljati a motas sam sebe oko malog prsta.....na mmo zoni si pisao vijesti,na mmo base i dalje pises vijesti pa koga ti lazes? cekaj sek dam ti ja mod za smf da ti ispravlja greske vidim da si malo smanjio aktivnost na forumu mozda upravo zbog toga

 

i ovo je moj zadnji post ma sto god ti vise napisao jer me boli glava od ovih lazi,muljanja i neznanja koje moram citati

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 20:52 (Haki1988).
16 godina
offline
Reginalni MMO site (MMO Base)

Vidim pilići se pokljucali.

Fino, fino... znači nema potrebe za ovom temom? Ok.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice