Kako skidati klipove koji nemaju url?

poruka: 17
|
čitano: 5.778
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako skidati klipove koji nemaju url?

interesuje me da li postoji mogucnost da se skidaju klipovi sa sajtova koji ne nude url,kao na youtubeu,pa time se nemoze skidati sa nekim standradnim programima.... npr,sa redtubea ili livesex.com Nevinašce

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?
iris kaže...

interesuje me da li postoji mogucnost da se skidaju klipovi sa sajtova koji ne nude url,kao na youtubeu,pa time se nemoze skidati sa nekim standradnim programima.... npr,sa redtubea ili livesex.com Nevinašce

 jesi probo s download hepler-om ??
Intel E8400@3.6GHz , 4 GB (2x2GB A-DATA 800MHz) , GA-P31-DS3L , Gainward HD4850GS
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?
iris kaže...

interesuje me da li postoji mogucnost da se skidaju klipovi sa sajtova koji ne nude url,kao na youtubeu,pa time se nemoze skidati sa nekim standradnim programima.... npr,sa redtubea ili livesex.com Nevinašce

 Ne postoji video na netu koji nemožeš downloadati s orbit downloaderom... točnije sa grab++
http://www.skidajmo.com/download.php?path=1225301741834 eto ti direktan link za download orbita..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?

http://www.skidajmo.com/download.php?path=1203924524205

 

 ispravka ne gornji link već ovaj... copy... paste

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?

skinula,ali ne ide sa tim. Mršti se  ili ja nesto pogresno radim...

16 godina
offline
Kako skidati klipove koji nemaju url?

Ak imas firefox Download Helper je najbolji nist drugo ti ne treba skidas kaj hoces samo ga skini i stavi u firefox!!!Cool

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006

 

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2009 22:29 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako skidati klipove koji nemaju url?

Video Get se zove program...provjereno da radi SmijehNevinašce

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?

al za video get trazi url...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?

al za video get trazi url...

16 godina
neaktivan
offline
Kako skidati klipove koji nemaju url?

Instaliraj Firefox i za njega add on Download Helper kao što ti je netko već rekao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2009 23:13 (Kizmar).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?
iris kaže...

skinula,ali ne ide sa tim. Mršti se  ili ja nesto pogresno radim...

 Ma vjeruj mi on orbita ne postoji bolji besplatni Download manager.
Nadam se da imaš Mozilla Firefox i da si prilikom instalacije stavila onu kvačicu da ti se integrira u njega!
Probaj gledati video i pusti nek se učitaje pa onda samo desni klik na prazno mjesto i trebalo bi u izborniku biti Grab with Grab++ , odaberi to, odaberi destinaciju spremanja filma i pričekaj dok se spremi......
TO JE SVA MUDROST

A ukoliko nije integriran, uninstaliraj pa ponovo instaliraj, samo ne zaboravi označiti integriranje u Firefox!!!!!
16 godina
offline
Kako skidati klipove koji nemaju url?

Evo iris kak koristis Download helper, ako si ga instalirala i ako radi gore u lijevom kutu firefoxa imas tri kuglice u boji koje se vrte kad je program ulovio video kao na fotki, e sad ako zelis skinuti video samo kliknes na malu strelicu koja pokazuje prema dolje a nalazi se pokraj te tri kuglice u boji i onda ce ti se prikazat video koji mozes skinut tak da kliknes na njega i to je to jos ce te firefox pitati gdje zelis pospremit video i gotovo a tak skidas bilo koji video vrlo jednostavno i efikasno!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako skidati klipove koji nemaju url?

Probaj "Replay Media Catcher". Vrlo jednostavan za korištenje, a izvrsno obavlja svoj posao.

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako skidati klipove koji nemaju url?

Za to koristim RealPlayer - downloadaš i gledaš u istom programu. Zasad nisam imao nikakvih problema.

 

FA FA LA SI MI TI FA LA TI
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?

 

 

 

uspjela sam sa helperom. Smijeh  hvala svima,a narocito ramboxu. Poljubac  a imacu ja sa vremenom vjerovatno jos gluih pitanja.... Namigiva

16 godina
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?
iris kaže...

 

 

 

uspjela sam sa helperom. Smijeh  hvala svima,a narocito ramboxu. Poljubac  a imacu ja sa vremenom vjerovatno jos gluih pitanja.... Namigiva

 bas kad sam ti htio napisati da si nadjes decka Smijeh
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skidati klipove koji nemaju url?

Smijeh  zakasnio si,sta mogu..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice