Mobicity.com.uk - vaša iskustva

poruka: 423
|
čitano: 83.730
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
RondoVK kaže...

dobro pa ste ga niste rekli vamo,ja prije tri dana narucim 2 mobitela to mi je 270kn :D ili mozda ja nisam vidio vamo u postovima taj kupon,znao sam samo za ukfship :/

 

Mogao si ga naci napisanog u temi kineski mobitei više tisuća puta, a i kupon kao kupon nije radio sam od sebe na način da uneseš i dobio si 15 funti manje, nego si morao dodati još barem 2 neka artikla, kartice, kablove, itd da bi mogao aktivirati isti..

 

EDIT: Samo sam upisao CF15 i tražiica mi je u ovoj temi izbacila sljedeće postove: 1. 2. 3. 4. 5. iz čega se da zaključiti da su ljudi preljeni prelistati 5-10-15 stranica unazad i procitati malo..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 10:38 (majdo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

hmm... ja san doda samo nexus 5 i automatski mi je skinulo 15 funti. sad više neće... s 2 dodatna artikla nema poštarine i bez kupona.

12 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Evo stigao onaj Nexus 4 (refubrished) 20 dana nakon narudzbe, paket je originalno zapakiran i dobio sam UK to EU (nasa uticnica) adapter u vrecici. Nisam jos otvarao jer nije za mene, ali za 800kn odlican deal :)

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 16:23 (OriginalEXE).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
majdo kaže...
RondoVK kaže...

dobro pa ste ga niste rekli vamo,ja prije tri dana narucim 2 mobitela to mi je 270kn :D ili mozda ja nisam vidio vamo u postovima taj kupon,znao sam samo za ukfship :/

 

Mogao si ga naci napisanog u temi kineski mobitei više tisuća puta, a i kupon kao kupon nije radio sam od sebe na način da uneseš i dobio si 15 funti manje, nego si morao dodati još barem 2 neka artikla, kartice, kablove, itd da bi mogao aktivirati isti..

 

EDIT: Samo sam upisao CF15 i tražiica mi je u ovoj temi izbacila sljedeće postove: 1. 2. 3. 4. 5. iz čega se da zaključiti da su ljudi preljeni prelistati 5-10-15 stranica unazad i procitati malo..

A je da stoji to sve, ali ježi ga kad ne čuješ i ne ponavlja se baš često.. Ne čitaju svi temu od početka.

Sad kad znamo kupon, možemo ga i sami nać u temi di je netko nešto o njemu napisao..

15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Jel ima sanse da naprave barem djelomican refund? Slao sam telefon nazad u UK jel je krepo i naravno platio 200kn.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Evo dosao mi mobitel xiaomi 1s... Narucen je 22.10 i evo dosao 31.10... Zadovoljan s mobicityom

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

došao je i meni nexus 4 i mogu reči da sam jako zadovoljan,brži je od mog galaxiya S4,veličina je taman,jedino što bi moglo biti gore je baterija.

mob je nov novcat,znači bez ikakvih tragova korištenja.

nisam dobio nikakav račun u kutiji ni ništa od papira,a vi?

pitam u vezi zlu ne trebalo garancije...

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
maxy0 kaže...

Evo dosao mi mobitel xiaomi 1s... Narucen je 22.10 i evo dosao 31.10... Zadovoljan s mobicityom

ja narucio moto g 2014 20.10 jos nije ni poslan.... mamicu im

14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Evo nakon 1 dana koristenja vidim da nije slucajno da mi se cuje neki zvuk na Xiaomi 1s. Dobio sam znači mobitel s pokvarenim zvučnikom. Dal je tu netko slao mobitel nazad i gdje se tocno trebam njima javiti?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Ne isplati ti se po meni slati, ja sam slao 200kn me dosla postarina. Al sam slao zato sto je mob bio totalno krepan.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
R4zOR229 kaže...

Ne isplati ti se po meni slati, ja sam slao 200kn me dosla postarina. Al sam slao zato sto je mob bio totalno krepan.

pa nego koja mi je druga opcija? sta ne financiraju oni to? vidim da ako bi postom slao da bi me ispalo oko 75 kn. koliko je tebi dana trebalo da dode do njih mob i nazad da ga posalju?

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
skrba kaže...

došao je i meni nexus 4 i mogu reči da sam jako zadovoljan,brži je od mog galaxiya S4,veličina je taman,jedino što bi moglo biti gore je baterija.

mob je nov novcat,znači bez ikakvih tragova korištenja.

nisam dobio nikakav račun u kutiji ni ništa od papira,a vi?

pitam u vezi zlu ne trebalo garancije...

 

 

Ne salju oni nikad s uredjajima racun, njega si dobio na email nakon kupnje.
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
R4zOR229 kaže...

Ne isplati ti se po meni slati, ja sam slao 200kn me dosla postarina. Al sam slao zato sto je mob bio totalno krepan.

 

Ja ne znam na koji nacin si ti slao da je doslo 200 kn.. Pa u Kinu mobitel pošelješ za 70 kn, u Englesku isto, obicnom poštom..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
maxy0 kaže...
R4zOR229 kaže...

Ne isplati ti se po meni slati, ja sam slao 200kn me dosla postarina. Al sam slao zato sto je mob bio totalno krepan.

pa nego koja mi je druga opcija? sta ne financiraju oni to? vidim da ako bi postom slao da bi me ispalo oko 75 kn. koliko je tebi dana trebalo da dode do njih mob i nazad da ga posalju?

Platit popravak ovdje. Nzn tek sam poslo, a doslo je odma drugi dan. Mobicity support je uzas, ja sam od njih prvo dobio par automatski odgovora nego sam uspio s nekim uopce pricat...

majdo kaže...
R4zOR229 kaže...

Ne isplati ti se po meni slati, ja sam slao 200kn me dosla postarina. Al sam slao zato sto je mob bio totalno krepan.

 

Ja ne znam na koji nacin si ti slao da je doslo 200 kn.. Pa u Kinu mobitel pošelješ za 70 kn, u Englesku isto, obicnom poštom..

HP express

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
R4zOR229 kaže...

pa nego koja mi je druga opcija? sta ne financiraju oni to? vidim da ako bi postom slao da bi me ispalo oko 75 kn. koliko je tebi dana trebalo da dode do njih mob i nazad da ga posalju?

Platit popravak ovdje. Nzn tek sam poslo, a doslo je odma drugi dan. Mobicity support je uzas, ja sam od njih prvo dobio par automatski odgovora nego sam uspio s nekim uopce pricat...

majdo kaže...
R4zOR229 kaže...

Ne isplati ti se po meni slati, ja sam slao 200kn me dosla postarina. Al sam slao zato sto je mob bio totalno krepan.

 

Ja ne znam na koji nacin si ti slao da je doslo 200 kn.. Pa u Kinu mobitel pošelješ za 70 kn, u Englesku isto, obicnom poštom..

HP express

Pa ako bi isao tako onda ga odnesem u agram na servis? tamo vrijedi garancija zar ne?

 

pa puno je jeftinije kao obican paket slat, vjerojatno duze onda treba?

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
maxy0 kaže...

Pa ako bi isao tako onda ga odnesem u agram na servis? tamo vrijedi garancija zar ne?

 

pa puno je jeftinije kao obican paket slat, vjerojatno duze onda treba?

 

Brkaš kruške i jabuke, u Agramu samo vrijedi ako si kupio LG, a ti si uzeo Xiaomi..

Glupo je uopce raspravljati o cijenema, fino odeš u svoju poštu, ponesi što ćeš slati i nek ti izbace koliko je to novaca.. ne moraš ga previše motati u folije i sve jer šalješ s kutijom, dovoljna je jedna omotnica s mjehurićima da smanjiš težinu pošiljke i vidjet ćeš koliko će te to sve izaci, s trackingom normalna pošta nece preko 100 kn..

 

S druge strane opet da se prelista tema, naslo bi se i koji post na tu temu.. Forumas Wh1T3L10n je vratio mobitel na garanciju unutar 2-3 dana od kupnje, i to na njihov trošak. To sam ti već spomenuo kad smo se čuli da provjeriš i taj detalj s njima..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

jel zna neko kako se mogu javit jos njima da se zalim itd jer ima 2 tjedna otkako sam narucio jedan mob nisu ga jos isporucili a drugi jedno 10 dana takoder ga nisu isporucili,a na mejlove mi ne odgovarju nikako.. vidio sam fejs i to sl al brijem da je to uzalud.. koda sam procito vamo da nekim danom bude live chat ili nest sl? zna netko?

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

OPREZ!

Kada se traži mišljenje o Mobicity, moram prenijeti svoja iskustva i upozoriti potencijalne kupce.

 

Kupio sam kod njih telefon dana 08.07. i stigao mi je 18.07.

Nakon 2 dana pojavio se "cluster" bad pixela na sredini ekrana.....osim toga bilo je još nekih problemčića.

Odmah sam prijavio problem preko njihovog sustava (dana 22.07.).....a nakon toga u dogovoru sa njihovom RMA službom poslao sam uređaj u UK.

Neću niti spominjati koliko sam e-mailova poslao i koliko sam se naslušao laži i muljanja i neispunjenih obećanja!!!

Usprkos tome što nikako da pošalju uređaj, nisu mi htjeli vratiti novac niti nakon 60-etak dana od prijave kvara!!!

Onda sam im prijetio raznim udrugama za zaštitu potrošača, tužbama, pa sam i napisao loš "review" na jednoj stranici......tek tada, nakon 75 dana čekanja dobio sam natrag novac.

Vodite o tome računa kada kupujete od njih......sve OK ako nema nikakvih problema.....no, ako imate reklamaciju, prigovor, ako uređaj ne odgovara opisu ili slično pripremite se na muke i čekanje rješenja.

Nisam jedini sa tim iskustvom.

 

STOGA, OPREZ AKO KUPUJETE OD MOBICITY!!!!!

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Zmija kaže...

OPREZ!

Kada se traži mišljenje o Mobicity, moram prenijeti svoja iskustva i upozoriti potencijalne kupce.

 

Kupio sam kod njih telefon dana 08.07. i stigao mi je 18.07.

Nakon 2 dana pojavio se "cluster" bad pixela na sredini ekrana.....osim toga bilo je još nekih problemčića.

Odmah sam prijavio problem preko njihovog sustava (dana 22.07.).....a nakon toga u dogovoru sa njihovom RMA službom poslao sam uređaj u UK.

Neću niti spominjati koliko sam e-mailova poslao i koliko sam se naslušao laži i muljanja i neispunjenih obećanja!!!

Usprkos tome što nikako da pošalju uređaj, nisu mi htjeli vratiti novac niti nakon 60-etak dana od prijave kvara!!!

Onda sam im prijetio raznim udrugama za zaštitu potrošača, tužbama, pa sam i napisao loš "review" na jednoj stranici......tek tada, nakon 75 dana čekanja dobio sam natrag novac.

Vodite o tome računa kada kupujete od njih......sve OK ako nema nikakvih problema.....no, ako imate reklamaciju, prigovor, ako uređaj ne odgovara opisu ili slično pripremite se na muke i čekanje rješenja.

Nisam jedini sa tim iskustvom.

 

STOGA, OPREZ AKO KUPUJETE OD MOBICITY!!!!!

 

Nisu jedini, evo ja sam kupio mobitel s mcbub.com i 28.5 sam ga poslao na popravak (za 20 dana je ekran vrisnol) i još ga nisam dobio, đubrad mi odgovara da je negdje na Singapurskoj carini, dok pak ovi vele da su ga poslali nazad k njima, što znači da su mobitel zagubili, a ja ostao bez love {#} prijetio im tužbama, ali ne nasjedaju na to gamad. Nevjerujem da ću više vidit svoje pare...

15 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Tako je na svim web-shopovima mobitela... Sve super i sve ok kad dođe ispravan telefon, no ukoliko imate malu zamjerku ili veći kvar, svejedno - mučenje... bilo kakva primjedba, morate imati debele živce i barem 3 mjeseca natezanja s korisničkom službom web-shopa. negativno iskustvo imam s to2c i više nikad ne kupujem od njih. s mobicity konkretno jedino negativno je što je mobitel sivi došao, a prodaju pod bijeli (skuplji za 300kn bio tad od crnog)... no to koliko-toliko ajd još može proći pošto je uređaj besprijekoran.

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Bitna razlika je ta da se Mobicity nalazi u EU i obvezuju ga europske regulative i zakoni.

Baš zato si ne bi smjeli dopuštati takvo ponašanje.

Zanimljivo je to da su pokušali svim sredstvima osporiti moj "review" na Trustpilot......pritom su i lagali!

Pritom su se spustili sramotno nisko.

No, poslao sam Trustpilotu sve detalje i dali su mi za pravo te objavili review.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Sad kad citam vase komentare neznam dal da ga i posljem.. neda mi se stvarno cekat mobitel 60+ dana... inace sam dobio mobitel prije par dana s pokvarenim zvucnikom, prijavio odmah i evo maloprije odgovorili da ce ppgledat o cemu se tocno radi.. neznam koliki je popravak, najrafije bi ga sam odnio tu negdje na popravak

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Evo da i ja napišem svoje probleme sa njima,naručio i platio mob.paypalom 18.10.Rok isporuke 3-7 radnih dana osmi dan   29.10. srijeda pitam zasto nisu poslali kazu nemaju u toj boji sto sam naručio.Ok kazem zelim povrat novca i nakon 10 min kažu saljemo u petak,u petak opet nista.Opet pišu u pon. tj. jučer šalju,i opet ništa,već poludio od laži želim novac nazad,i napišu danas šalju 100% evo sad je 14.11.h a maila još nema da su poslali.

Evo stigao email u 15.03 da su poslali,nakon 17 dana.Nevjerujem da ću išta više kupovati kod njih!

Hvala.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 17:33 (timba).
 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

evo dobio sam mail s adresom na koju da im posaljem mobitel za garanciju i uz to su jos napisali citiram: ''Please can you send the units back to us for evaluation and repair at the following address, with a copy of this email attached with the description of the problems'' . šta bi to tocno znacilo? trebam isprintti taj mail ili sta vec? i gdje da napisem taj description i da posaljem?

ima vas tu koji ste slali, molio bih da mi pojasnite.

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Ja sam isprino mailove ubacio u posiljku i poslo

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

sta je tu zapravo garancija? ovdje sta dode u paketu? ja nevidim nijedan papir o tome? i nisam trenutno doma, jedan sam dio zaboravio ponijet od kuce, u njemu su kao upute o koristenju mobitela ja mislim.. dal je mozda u tim uputama bilo nesto u vezi garancije? dal mi mogao poslat na garanciju bez tog jednog dijela, tih papira? imam mobitel xiaomi hongmi 1s

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Narucio 27.10 Nexus 4 a danas je stigao putem DHLa.

Iako pise da je mob refurbished dosao je u original zapakiranoj kutiji sa svim mogucim folijama.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Meni isto danas stigao N4 putem DHLa i to točno 7 dana od narudžbe i plaćanja Paypalom. Orginal kutija u foliji. Do sada kupio dva moba i jednu kameru. Sve radi bez greške. Treba imati i sreće.
15 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

naručio sam 2 refabrišd nexus-a 4 (sebi i bratu), naručeno i uplaćeno 03.11. al još nije poslano...na čet support-u mi govore kak će biti poslano kasnije tokom tjedna, al sad tu na forumu vidim kak nije rijetkost da kasne sa isporukama...

 

btw, ova ekipa koja ima probleme s reklamacijama i povratima love...pa zaš jednostavno ne pokrenete raspravu preko paypal-ovog resolution centra i amen ?!?!

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 11:52 (darQ96).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Mozda zato kaj je odavno proslo 45dana, ti ti ide od dana placanja a onu su telfon poslali tek nakon 2tjedna + jos mjesec i nes dana kod mene i nema paypla.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice