Nesto krade net, ali sto...

poruka: 5
|
čitano: 1.922
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nesto krade net, ali sto...

evo ovako... problem glasi, ja igram css, sisterka je na fejsu... meni ping 300 i nece past... ni ja ni ona ne skidamo nista(prvo sam mislio da joj bearshare u pozadini radi, ali ne radi)...

pa je li moguce da fejs tolko guta da mi ni ping nece past i da meni veza divlja na sve strane?? al samo meni, njoj nista... ona nikad ne osjeti sporost interneta, samo ja... i u igrama i u surfanju (pretpostavljam da LAN ima prednost nad bezicnim adapterom)...

 

imate kakvo rijesenje?

 

EDIT:

skinuo sam netmeter i kada nista ne radim, DL i UL mi se krecu od 0.0 - 0.5 (nista ne radim, ali imam steam i xfire upaljene, tak da pretpostavljam da je to norm)...

 

EDIT2:

sisterka nije uopce na svom kompu... nista joj ne radi na kompu, na desktopu je i meni i dalje isto... dobro, nije isto, ping mi je sad 500...

pa jel do t-coma mozda?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2009 23:53 (Hunt3r).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nesto krade net, ali sto...

A ne misliš možda da ti se neki Trojan zaletio u komp...

 

Prvo skini program za ciscenje Trojan Remover, pa s njim vidi oce ti šta nac ili ne..

 

Takvu je stvar imao frend..gutne mu čak 300mb u 1 - 2 h i nažalost samo format C je pomogao..Plač

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb..
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nesto krade net, ali sto...

lol... mislim da imas pravo, brijem da se nekaj zaletilo...

jucer idem upalit komp i prozori se neceju dic... ja gledam, WTF o.O...

a valjda mi nece start windows normal pa idemo na last known good configuration... same shit... ma rekoh zahebi to i bum reinstall...

ali ja nemrem skuzit, ona chata na facebooku (sad sa novim prozorima), koristi onaj ugradjeni chat i ja imam 400 ping u cod2... mah, dobro...

fala na pomoci ;)

 

EDIT:

jeli zna neko kako da ogranicim 1Mbit brzine na njenom kompu i 1Mbit brzine na svom kompu da mi ne krade brzinu (imam 2Mbit brzinu, t-scum)

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2009 12:11 (Hunt3r).
15 godina
neaktivan
offline
Nesto krade net, ali sto...

ma lol tih 0.5 ti nije nist, xfire isto skida nest malo malo al to je sve zanemarivo :P.. za steam ne znam

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) [url=http://profile.xfire.com/inferno2912][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/inferno2912.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nesto krade net, ali sto...
Hunt3r kaže...

EDIT:

jeli zna neko kako da ogranicim 1Mbit brzine na njenom kompu i 1Mbit brzine na svom kompu da mi ne krade brzinu (imam 2Mbit brzinu, t-scum)

 instaliraj si net limiter na oba kompa i podesi max upload i max download za oba računala
Inače za jako usporenje neta obično je kriva zgušenost upload linije na ADSL-u
Znači ograniči brzinu prema netu

No isto tako moraš znati da ISP davatelji usluga garantiraju brzinu samo od tebe do njihove centrale, na dalje nema nikakvih garancija i ako je zagušenost njihovih linkova velika, ti češ imati veliki ping.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2009 12:17 (Darky).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice