PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 756.160
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Internet Šmokljan kaže...

Pitanje nije vezano uz paypal,ali ima ovdje dosta ljudi koji se kuze pa mozda neko moze pomoc..

 

Dali mi mogu ukrast novce sa tekuceg racuna ukoliko koristim internet bankarstvo samo za pracenje stanja na racunu?

Znaci ne radim sa njim placanja , koristim ga samo kao servis koji mi daje uvid u moj racun,izjesca...

 

ILI JE KRAĐA MOGUCA ISKLJUCIVO TIJEKOM PLACANJA RACUNA?

 

 

Ideja je bila imat tekuci i devizni racun.Na tekucem bi imao vece svote novca a devizni bi samo koristio za placanje na internetu,na kojem bi uvjek stavio toliko novaca koliko artikl kosta...

Na taj nacin i ako dođe do krađe na deviznom ,nebi puno izgubio..

A sa tekuceg nebi nikad uplacivo..

 

Problem nastaje kad napravis internet bankarstvo,u aplikaciji se vidi i tekuci i devizni,pa me zanima dali bi mi mogli ukrast lovu i sa tekuceg iako nikad nisam radio ni jedno placanje sa njim?

 

 Nemas kaj brinut sve je to sigurno ak pazis, odjavljujes se itd.

 

A to jel mogu, mogu jer hakeri mogu sve

Potpis
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 15:46 (Internet Šmokljan).
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

To je toliko nevjerovatno da uopste ne bih razmisljao o tome.... Ako ces tako razmsilajti teoretski ti se moze desiti mnogo toga....

7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Internet Šmokljan kaže...

A cuj tako sam i ja mislio,ako mogu probit u pentagon di nece u jedan racun..

 

Ali nije bas da nemam sta brinut,jer svako misli da se njemu nece desit,osobno znam covjeka u Italiji kojem su preko interent bankarstva maznuli 50 000€..

 

Onda je moza ipak bolje,imat samo devizni i na njemu 50kn cisto radi troskova racuna i onda stavljat samo onliko koliko artikl kosta....

 Kolko znam ako imas internet ili mobilno bankarstvo imas sve racune (tekuci,devizni,ziro (normalno ako ih imas)) izlistane tak da neznam jel mozes maknut

Potpis
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 15:46 (Internet Šmokljan).
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Internet Šmokljan kaže...

A cuj tako sam i ja mislio,ako mogu probit u pentagon di nece u jedan racun..

 

Ali nije bas da nemam sta brinut,jer svako misli da se njemu nece desit,osobno znam covjeka u Italiji kojem su preko interent bankarstva maznuli 50 000€..

 

Onda je moza ipak bolje,imat samo devizni i na njemu 50kn cisto radi troskova racuna i onda stavljat samo onliko koliko artikl kosta....

 Valja imas nekakvu zastitu od strane banke. i ne vjeruj svemu sto procitas....

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2016 21:40 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 15:46 (Internet Šmokljan).
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Nisam mislio na to vec na pin token i sl...
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Pozdrav prije svega.
Kupio sam u septembru nesto na ebayu i proslo je vise od mjesec i po i vracena su mi srestva na paypal ali ne i na karticu a proslo je vec 20 dana i kupovao sam poslije toga na ebayu ali nije bio iznos umanjen za taj povrat nego u potpunosti mi je ponovno skinut sa kartice
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ja kad imam povrat sredstava, nikad ih ne vidim na "PayPal-u", nego samo dobijem obavijest da su mi vraćena sredstva i slijedeći dan je refund na kartici označen kao -xxx.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Imal neko veci refund mislim da je veci iznos kakva su vam iskustva
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Nema veze jel 0.1 usd ili 1000usd,refund je refund
Potpis
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ma znam sve ali nemogu da shvatim kako tako lako odrade refund mislim kod nas nesto za 5 min hoces da vratis i nema sanse da uspijes u tome.
Sta ako artikal dodje nakon refund-a
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Nista. Ako si posten platis ponovo ako nisi dobio si robu dzabe
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
A kakva je situacija sa ostecenom robom koja stigne
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Situacija je takva da kontaktiraš sellera i s njim riješiš
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Imam malo veci iznos novaca na paypalu pa me zanima da li je moguce kako te novce prebaciti na bankovni racun ? Posto sam iz HR i dosad sam vidio da mogu linkat bankovni racun samo ako sam iz Amerike...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ides na "withdraw" money i tam odaberes svotu i karticu na koju oces da prebace .

Napomena: uzimaju ti proviziju od 5$ za svako prebacivanje
Potpis
9 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
kbenzema kaže...
manutdsnak3 kaže...

To je tečaj. Jedna kn = 0.13$

 

Znam, ali po erste mi ispada 0,50 kn manje. Pa mi sad nije jasno koju cifru mi naplaćuje. Mislim to se nakupi kroz par stotina narudžbi  (pogotovo dok je veća cifra) plus ako mi je u postavkama namješteno kak treba, onda nek tak i bude.

 

Evo da sam sebi odgovorim, a možda i ostale zainteresira. Dakle uzima mi proviziju, točnije računa po paypal tečaju iako mi je uključeno da naplaćuje po cifri koja je napisana na stranici sellera. 
Smeća lopovska

12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
kbenzema kaže...

 

Evo da sam sebi odgovorim, a možda i ostale zainteresira. Dakle uzima mi proviziju, točnije računa po paypal tečaju iako mi je uključeno da naplaćuje po cifri koja je napisana na stranici sellera. 
Smeća lopovska

 Od kad je to i zašto? Ovisi o valuti koja je navedena na proizvodu i koju imaš podešenu na PayPalu?

Neko vrijeme nisam kupovao na e-bayu, sad probam i ova sranja :/

 

I 2 proizvoda mi je prošao checkout, na dva nije Neka generička PayPal greška. WTF??

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Da li ima neki limit na pay pal-u da mozes da ides u minus p.Recimo da nesto kupim na ebay-u a da imam nulu na kartici koja mi je na paypal-u pa da ti se to odbije kada uplatim na karticu?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
terzicadi kaže...
Da li ima neki limit na pay pal-u da mozes da ides u minus p.Recimo da nesto kupim na ebay-u a da imam nulu na kartici koja mi je na paypal-u pa da ti se to odbije kada uplatim na karticu?

 Ako kartica ne dozvoljava odlazak u - ,onda ne

Potpis
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Aha znaci ipak zavisi od kartice a ne od paypala..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...

 

I 2 proizvoda mi je prošao checkout, na dva nije, Neka generička PayPal greška. WTF??

 Evo, nakon dva dana sve radi.

Ako još netko ima probleme, da zna da mora samo pričekati. Valjda su PayPal ili Raiffeisen nešto radili...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Kod mene je Sparkasse bank i nikada nisam imao problema
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Paypal je samo posrednik. Sve sto se tice tih stvari se dogovaras sa bankom....
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Paypal je samo posrednik. Sve sto se tice tih stvari se dogovaras sa bankom....
14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Kako platiti na e bayu preko paypal balance?

Dakle imao sam nesto dolara zaradjenih preko neobuxa na paypal balance i kupovao sam na e bayu.Opet mi je skinulo sa kartice a ostale su me zaradjeni novci na paypal balance i na kraju mjeseca su legli na karticu.

http://www.neobux.com/?rh=70726F6661
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav, imam Paypal račun povezan sa VISA karticom i do sad mi je uredno svakog prvog u mjesecu prebacivao automatski sve sa paypal računa na karticu.

U međuvremenu mi je istekla kartica, dobio novu, ažurirao je na paypalu, uredno mi skida s nje kad plaćam ali mi ne radi to da automtski skine sa paypal-a na račun prvog u mjesecu.

Naime, primio sam uplatu na paypal 17.10.2016., status 12.11.2016. - Available, ali 01.12.2016. mi nije ništa leglo na karticu...?

Psi laju, karavane prolaze...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Nema toga vise za HR,neznam za ostale
Potpis
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice