Prog koji javlja da je stigao mail?

poruka: 22
|
čitano: 12.121
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

Da li postoji koji prog koji ce mi javiti kad mi stigne mail na iskon ili gmail ??? da li postoji mozd koji dodatak firefox-u pa ...hvala puno

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?

Za iskon mislim da imas i pop pristup ali jedino ako imas njihov ip..Da li se spajas preko iskona?

 

Za gmail imas Gtalk http://www.google.com/talk/

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
15 godina
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

Mislim da baš i ne, jerbo bi se on morao logirati na tvoj account od tih mailova.

E sada ako ga logiraš ručno, onda nema razloga da si na taj nacin i pogledaš mail

pa ti takav software nije potreban, a ako se logira automatski

registrirat će ti ga kao virus ili nekakav malware =)

 

Osim klasike, Gtalk za gmail, MSN za hotmail i to =( nije baš neko veselje!

Mudar ko čovjek-jesetra!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2009 19:57 (Zvekan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?

a ne zelim nista sidati na komp tj nikakv outlook vec da ja otvorim fire .... i on pogleda i javi , jer ja zaboravim a na netu sam i onda mmmmmmmmm  !! nesto tako slicno mi treba ...

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?

Odgovori, da li se spajas preko iskona na internet?

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
16 godina
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

Firefox Gmail add-on

To ja koristim...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

i na jedan i drugi se spajam preko interneta tj laptopa ...

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?

nisam mislio da li se spajas na iskon mail ili na google mail preko interneta !

 

Zanima me da li imas iskon za svog internet providera ?

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
15 godina
neaktivan
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

preko t coma ...

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?

aha imas njihov IP, nista onda.

 

Da imas iskonov IP mogao bi koristiti njihov POP3 pristup mailu. Tako bi samo instalirao jedan program koji bi provjeravao

da li imas nesto u posti.

 

Ovako osudjen si na webmail pristup. A mozda ima tamo neki program koji bi automatizirano provjeravao dal ima sto u posti...

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
16 godina
neaktivan
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

Ja ti koristim thunderbird s addon-om minimize to tray. I stvar mi funkcionira :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?
Comfort kaže...

Da li postoji koji prog koji ce mi javiti kad mi stigne mail na iskon ili gmail ??? da li postoji mozd koji dodatak firefox-u pa ...hvala puno

 Evo jedan mali besplatni programcic koji koristim vec jako dugo; provjerava od POP-a 3 preko Gmail i ostalih... Ima i stvarcice poput dodatnog screensavera koji ti ispisuje na kojem accountu imas koliko novih mejlova. Ja nikad nisam imao problema s njim.
Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
15 godina
neaktivan
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

ej, za ovaj email od iskona, to mislis na onaj besplatan net.hr email account ili?

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

Ja koristim dodatak Web Mail Notifier. lagan za podesiti a odlično radi!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?

Na Iskon ne znam ali na gmail je monogo jednostavno,ja koristim RSS feed za to. Logiraj se na acc. i klikni ikonu za RSS pokraj linka

Svaki novi mail bit ce kao novi RSS feed sa linkom (ne i sa porukom),Opera za ovo mozes stelati da trazi pass ili da ga pamti pa klikanjem ides pravo u inbox.

 

Inace i sami Outlook obavestava ako postelas da google salje na pop,jednostavno ga minimiziras u tray i odaberes notification sound za svaki novi mail

Q: What's tiny and yellow and very, very, dangerous? A: A canary with the super-user password.
16 godina
moderator
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?
zmikic kaže...

Za iskon mislim da imas i pop pristup ali jedino ako imas njihov ip..Da li se spajas preko iskona?

Za Iskon imas POP pristup ako si Iskonov korisnik, odnosno ako je tvoj e-mail sanducic dio racuna za pristup Internetu. Drugim rijecima, ako si se preko njih spajao na Internet (modem, ISDN, ADSL) pa si time dobio korisnicki racun, onda moze. Ako se koristi free-mail - ne moze.
15 godina
neaktivan
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

Pop Peeper provjerava postu bez koristenja web preglednika,za gmail imas istoimeni gmail notifier,a ma imas pu krc toga samo progooCoolglaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

Sry gospon moderator,vec je odgovorio prije meneIzlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?
mbaksa kaže...
zmikic kaže...

a iskon mislim da imas i pop pristup ali jedino ako imas njihov ip..Da li se spajas preko iskona?

Za Iskon imas POP pristup ako si Iskonov korisnik, odnosno ako je tvoj e-mail sanducic dio racuna za pristup Internetu. Drugim rijecima, ako si se preko njih spajao na Internet (modem, ISDN, ADSL) pa si time dobio korisnicki racun, onda moze. Ako se koristi free-mail - ne moze.
 
A objasni ovo, citat sa stranice http://freemail.net.hr/faq.html#freemail


freemail.net.hr kaže...

32. Mogu li čitati/primati e-mail poruke koje stižu na moju besplatnu adresu preko nekog e-mail klijenta (Microsoft Outlook, Outlook Express, Eudora itd.)?
Svi korisnici koji su spojeni na internet preko Iskona mogu čitati poruke putem nekog e-mail klijenta. Podaci koje je potrebno upisati u Vaš e-mail klijent (program): Incoming mail server (POP3) je pop.net.hr.


Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
16 godina
moderator
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?

Hm... Onda nisam u tijeku... Mada, skoro ti na isto dodje. Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Prog koji javlja da je stigao mail?

gtalk ili msn :D. Meni msn redovito izbacuje popup pošto je moj live id sa @gmail.com suffixom 

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prog koji javlja da je stigao mail?

nemam free od iskon(inet to je onaj koji se dobije uz pristup internwtu) ...

nema gaaa...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice