Rješavanje nekih Facebook pitanja zaključana tema

poruka: 97
|
čitano: 37.366
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Ja koristim tradale bits.Jednostavo dodaš html iframe tab i embedas aplikaciju unutra,kao web-stranicu

ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala\\\\\\\\\\\\http://life-is-hard.co.cc
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Kako onemoguciti komentiranje ispod slika na novom facebooku?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Trebam POMOC! Prije par dana, tocnije u petak, hocu se ulogirati na fejs, kad kazu da je netko prijavio moj profil kao FAKE...wtf? Koristim taj profil od 1mj 2007 i svaki dan je aktivan, uvijek mi sve bilo ok, ne znam jel to netko namjerno uradio ili sta, al ja od tada ne mogu uc na njega, a gledala sam preko sestrinog, profil mi je i dalje aktivan samo se ne moze uc na njega. Pitali oni mene hocu li im dati svoj broj ili da prepoznajem prijatelje na slikama i ja izaberem prepoznavanje. Kad sam sve prepoznala i tu je kraj prici, kad god hocu da se ulogiram, samo mi pise da mi popravljaju problem. Zna li itko od vas o cemu se radi, kako da pristupim profilu? Plizzz pomagajte 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

zašto nemogu dodavat prijatelje na fejsu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Ja sam zaboravio lozinku za svoj facebook račun koji mi je isto i lozinka za svoj hotmail račun na koji mi je vezan facebook račun.Mene zanima dal ja mogu povratit svoju lozinku i kako?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

Zaboravili ste lozinku->Identificiraj račun(ime,prezime...)->Kada te pita za mail klikni no acces to these.Unesi novu mail.Dobit ćeš e-mail poruku.Potvrdi mail.Trebati ćeš identificirati prijatelje na slikama ili poslati sigurnosni kod trima prijateljima

ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala\\\\\\\\\\\\http://life-is-hard.co.cc
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rješavanje nekih Facebook pitanja

želim sve slike koje imam da ukinem ostavčjanje komentara mojih prijatelja?? kako to da uradim?trazio sam nisam mogao naci??

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice