Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 211.456
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
maks0806 kaže...

ridealong uštedi koji dolar na maskici i uplati tečaj višestrukog citiranja... Čovječe pola postova na stranici su tvoji

Tebe i sve ostale molim da mi to više nikada ne spominjete. Jer je ovako jednostavnije pojedincu odgovoriti citatom na moj post, a ne se mučiti s čišćenjem kilometra višestrukog citata.

 

Hvala na pažnji.

 

 

 

 

13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

ridealong Ako on padne pod pogresnim kutem, nece mu ni maskica od 300kn pomoci.

 

A kratiti citate je pravilo foruma, tako da bolje da te spomene nego prijavi

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
MARKOZD15 kaže...

ridealong Ako on padne pod pogresnim kutem, nece mu ni maskica od 300kn pomoci.

 

A kratiti citate je pravilo foruma, tako da bolje da te spomene nego prijavi

Stariji bi rekli: ako laže koza, ne laže rog. Pa pogledaj filmiće:

 

 

 

Meni su malo deblje, ali i krute plastične maske spasile dva mobitela od veće štete prilikom pada. To je meni bilo dovoljno da uložim malo više novce u kvalitetnu i mesnatiju masku. Tko to ne želi napraviti, neka se kasnije ne žali na štetu na mobitelu.

 

U pitanju nije bilo skraćivanje citata, jer osim ihusha, na ovom dijelu foruma kojeg ja pratim i nema pojedinaca koji pišu dugačke poruke. Neka me prijavi. Očito nema pametnijeg posla niti želi pomoći konstruktivnom raspravom. Da sam moderator izbacio bih ga iz teme zbog objave netematske poruke.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 17:30 (ridealong).
13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Imas mesnatijih isto za par dolara. Oni standovi po centrima, sto mislis odakle oni narucuju pa prodaju za 70+ kuna?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Naručuju iz kine za 2 dolara pa prodaju po 70 kn. Al dobro, vjerovatno firma pa crina, pdv i pizdarije al ostane barem x5.

Gledao sam danas 8 plus i malo X, nekak mi 8 plus bolje leži. Ovaj Touch ID mi je bolji makar ima dosta mesa.

A što se tiče citata nek prvo slože mobilni forum kak spada pa onda ne prijavljuju koga žele. Jel ovaj sad je smeće.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
MARKOZD15 kaže...

Imas mesnatijih isto za par dolara. Oni standovi po centrima, sto mislis odakle oni narucuju pa prodaju za 70+ kuna?

Svi znamo od kuda ih naručuju. A kvaliteta im nije bogzna kakva. Ali to kupci niti ne očekuju jer im maska dosadi, pa krenu kupiti novu. U barem dvije poruke napisao sam da maske mijenjam rijetko i da sam spreman dati malo više novca za bolju kvalitetu. Jednako vrijedi i za kaljeno staklo. Pišem iz prve ruke i vlastitog iskustva.

 

13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
ridealong kaže...
MARKOZD15 kaže...

Imas mesnatijih isto za par dolara. Oni standovi po centrima, sto mislis odakle oni narucuju pa prodaju za 70+ kuna?

Svi znamo od kuda ih naručuju. A kvaliteta im nije bogzna kakva. Ali to kupci niti ne očekuju jer im maska dosadi, pa krenu kupiti novu. U barem dvije poruke napisao sam da maske mijenjam rijetko i da sam spreman dati malo više novca za bolju kvalitetu. Jednako vrijedi i za kaljeno staklo. Pišem iz prve ruke i vlastitog iskustva.

 

U mojem slučaju, nikakva stakla nigdje, nikada! 

Radije imam kakvu krpicu kraj sebe od microfibre pa obrišem packe, a i podsvjesno više ga pazim i čuvam! 

U slučaju case ili bilo kakvih drugih maskica, na SGN II sam se debelo opekao, jeftilen pa sam oštetio glazuru po rubu! 

 

Danas da uzmem iP8 Plus ili iPX, dobro bih razmislio bih li išta uzeo, dizajnom stakla straga je jednostavno predobro dizajniran, i ako budem za iPX Plus ikada pomislio uzeti neki cover, cijena će biti apasolutno nebitna ako bude vidljivo kvalitetna i dizajnom sukladna gadgetu kojeg bi trebala čuvati! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Pozdrav svima, imam iPhone 8 Plus 256GB Silver, koristim Apple ID kojeg sam kreirao kada sam kupio iPhone 6, do sinoć mi je sve savršeno radilo što se tiče skidanja i ažuriranja preko App Store-a, međutim, sinoć mi se pojavilo da je potrebna provjera, stisnem da to i učinim i prebaci me na uređivanje podataka u vezi kartice, unesem sve potrebite i točne podatke, no, međutim, problem ostaje neriješen. Radi se o žiro računu, VISA kartica iz PBZ-a, te prilikom tog uređivanja po defaultu mi je stavljena kvačica na debitna/kreditna kartica...

Molim vas za pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
playjob kaže...

Pozdrav svima, imam iPhone 8 Plus 256GB Silver, koristim Apple ID kojeg sam kreirao kada sam kupio iPhone 6, do sinoć mi je sve savršeno radilo što se tiče skidanja i ažuriranja preko App Store-a, međutim, sinoć mi se pojavilo da je potrebna provjera, stisnem da to i učinim i prebaci me na uređivanje podataka u vezi kartice, unesem sve potrebite i točne podatke, no, međutim, problem ostaje neriješen. Radi se o žiro računu, VISA kartica iz PBZ-a, te prilikom tog uređivanja po defaultu mi je stavljena kvačica na debitna/kreditna kartica...

Molim vas za pomoć

 Itko? 

Kartica radi sasvim normalno, bio sam u banci na šalteru danas, očito je problem oko Apple-a...

13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

True tone opcija za display je jedna od najocajnijih stvari koje sam vidia, ne za citanje nego za gledanje slika i videa, toliko ruzno i nerealno da to jos u zivotu nisam vidia. Temperatura samog displaya je previsoka u koristenju ove opcije.

 

Kolega iznad, to ti je do Applea, imao sam slican problem kad sam mjenjao karticu i Apple mi je to rijesio

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

 hmm

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 15:17 (Nvidia GTX 680).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Jedno hipotetsko pitanje! 

 

Koliko najmlađa osoba može otvoriti pretplatnički odnos kod teleoperatera?! 

Ako tata želi svom sinu drugi razred srednje škole uzeti iP8 Plus, može li operater odbiti učiniti takvo nešto ?! 

Podliježe li takav podbijajući ostupak nekakvom možebitno neopravdano diskriminirajućem postupanju u ponašanju prema novom budućem komintentu, koji je do sada u prepaid sustavu, konkretno kod T-Com-a?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
ATJLučko kaže...

Jedno hipotetsko pitanje! 

 

Koliko najmlađa osoba može otvoriti pretplatnički odnos kod teleoperatera?! 

Ako tata želi svom sinu drugi razred srednje škole uzeti iP8 Plus, može li operater odbiti učiniti takvo nešto ?! 

Podliježe li takav podbijajući ostupak nekakvom možebitno neopravdano diskriminirajućem postupanju u ponašanju prema novom budućem komintentu, koji je do sada u prepaid sustavu, konkretno kod T-Com-a?! 

Sry na off topicu:

 

 Najmlađa osoba mora imati 18 godina, odnosno biti punoljetna. Normalno, ako odmah uzima najskuplji mobitel, mora dati dosta novaca jednokratno kako bi mjesečna rata bila što niža jer se pretpostavlja da korisnik od 18 godina baš i nije kreditno sposoban plaćati 500 kuna mjesečno na mobitel.

 

Tata može uzeti sinu pretplatu a operater zadržava pravo odbiti zahtjev. Možda je tata dužan trenutno ili je bio prije dužan. Možda je djelatnik prosudio da tata nema namjeru podmirivati obveze koji proizlaze iz tog pretplaničkog odnosa. Uglavnom, ima dosta toga u općim uvjetima zašto i kada smije odbiti zahtjev.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 17:56 (siljo90).
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
siljo90 kaže...
ATJLučko kaže...

Jedno hipotetsko pitanje! 

 

Koliko najmlađa osoba može otvoriti pretplatnički odnos kod teleoperatera?! 

Ako tata želi svom sinu drugi razred srednje škole uzeti iP8 Plus, može li operater odbiti učiniti takvo nešto ?! 

Podliježe li takav podbijajući ostupak nekakvom možebitno neopravdano diskriminirajućem postupanju u ponašanju prema novom budućem komintentu, koji je do sada u prepaid sustavu, konkretno kod T-Com-a?! 

Sry na off topicu:

 

 Najmlađa osoba mora imati 18 godina, odnosno biti punoljetna. Normalno, ako odmah uzima najskuplji mobitel, mora dati dosta novaca jednokratno kako bi mjesečna rata bila što niža jer se pretpostavlja da korisnik od 18 godina baš i nije kreditno sposoban plaćati 500 kuna mjesečno na mobitel.

 

Tata može uzeti sinu pretplatu a operater zadržava pravo odbiti zahtjev. Možda je tata dužan trenutno ili je bio prije dužan. Možda je djelatnik prosudio da tata nema namjeru podmirivati obveze koji proizlaze iz tog pretplaničkog odnosa. Uglavnom, ima dosta toga u općim uvjetima zašto i kada smije odbiti zahtjev.

Oko godina mladca se još i možemo nekako "poklati" ali oko tatine odgovornosti, nema spora. 

A da stvar bude bolja, u T-Com-u je zadnja dva mobitela uzeo i iPhone 6 16GB interne memorije space gray model i prije neki dan iPhone X 64GB interne memorije space gray model, doduše kupnju plaća American Express karticom najčešće! 

Skorom svi u obitelji imaju u T-Com-u mobitele, deda, tata, žena pa i sin, samo sin jedini na prepaid način, nažalost. 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Danas dobijam Iphone 8 plus 256 g.Mislim da ga je nemoguce popuniti ali.....Posto sam vecinom do sad imala androide i rekla radi baterije nikad vise Iphone(na 6s mi se praznila 2 puta dnevno je punila) pa me zanima kakva je naterija na 8 plus uz stalno koristenje i da li vremenom bude kraci vijek(ne mislim za godinu vec za mjesec dva tri jer mi je na 6s bila 3 mj ok poslije ludnica)

I koja je jos razlika izmedju 8plus i 8 sem u velicini ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Besana kaže...

Danas dobijam Iphone 8 plus 256 g.Mislim da ga je nemoguce popuniti ali.....Posto sam vecinom do sad imala androide i rekla radi baterije nikad vise Iphone(na 6s mi se praznila 2 puta dnevno je punila) pa me zanima kakva je naterija na 8 plus uz stalno koristenje i da li vremenom bude kraci vijek(ne mislim za godinu vec za mjesec dva tri jer mi je na 6s bila 3 mj ok poslije ludnica)

I koja je jos razlika izmedju 8plus i 8 sem u velicini ?

Ja imam iPad sa 128GB interne memorije, vjeruj mi, teško je to popuniti, osim ako ne budeš snimala puno u 4K rezoluciji. 

Imam i iPhone 6 Plus, i još dan danas mogu cijeli dan bez razmišljanja hoće li mi pofaliti "juhe", uglavnom sam oko 22.00 na 25% plus minus koji postotak, a dosta slušam muziku dok hodam. 

Ako je meni moj iPhone izdržao mene preko tri pune godine, bude i tebe kolegice, bez pol muke 

 

Razlike između 8 i 8 Plus, ima ih nekoliko! 

Prva je bitno veća baterija! 

Druga je i veći PPI uz veću dijagonalu display-a! 

Treća je landscape mod rada, koji u punom smislu 8-ica nema, pa ni X! 

Četvrta je čini mi se još uvijek OIS, znači stabilizacija snimanja kamere! 

Peta je red ikona više na display-u, možda nebitno ali donekle vrlo korisno! 

Šesta je generalno bolja "stereo" kamera, 8-ica ima samo jednu kameru otraga! 

 

Uglavnom, to je to od razlika, makar, meni se čini koliko sam čitao da u gadgetima sa većim kapacitetima memorije procesori lakše rade i brže otvaraju tražen sadržaj, tako da mogu samo kazati ČESTITAM na gadgetu kojeg danas dobijate, izvrstan komad mobilne tehnologije. 

Upoznat sam osobno iz prve ruke koliko je to koristiti iP8 Plus, 256GB interne memorije, space black model od prijateljevog sina. 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Ne možeš to tak uspoređivati kad ti i kolegica potpuno različito koristite uređaj.

Uglavnom, pretpostavljam da bude prosjek oko 1,5 punjenja dnevno dok je baterija nova i to je tak na svakom top modelu kod heavy usera.

Ništa lošije ni ništa bolje od drugih top modela.

Kruha i igala...
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Dobila sam ga.I meni je crni  doduse ne znam zasto sam uvjek vise voljela crne mobitele

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Na 8 plus baterija drzi po 10 h upotrebe po punjenju, ne znam kakav mora biti heavy user da ne traje bar dan i pol, dva..
7 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Da, izdrži 10 sati gledanja videa, a kad se stalno surfa i forsa ga se teško izdrži i pola.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Kolega,iphone 8 i 8 plus ili 6 i 6plus imaju isto redova za ikonice 😊😊... i ja sam tako mislio dok nisam ljepo pogledao i vidio da plus verzija ima samo manje ikone
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Besana kaže...

Danas dobijam Iphone 8 plus 256 g.Mislim da ga je nemoguce popuniti ali.....Posto sam vecinom do sad imala androide i rekla radi baterije nikad vise Iphone(na 6s mi se praznila 2 puta dnevno je punila) pa me zanima kakva je naterija na 8 plus uz stalno koristenje i da li vremenom bude kraci vijek(ne mislim za godinu vec za mjesec dva tri jer mi je na 6s bila 3 mj ok poslije ludnica)

I koja je jos razlika izmedju 8plus i 8 sem u velicini ?

Kad čujem kolege na poslu kad traže Iphone s 256Gb i pitaj mu da li to mogu popunut. Počnem plakat od smijeha. Ljudi moji, poslovni ljudi, obični korisnici, inženjeri, ekonomisti, pravnici ma tko već. Na koju vi foru možete popunit s normalnim korištenjem 256Gb. Neka mi netko objasnit.

Šta će te stavit 552 filma na mob ili kolekciju pjesama ili će vam mob glumit server koji pohranjuje podatke. Odjedamput je upitno 256Gb.

 

Predlažem kupovinu 2-3 punjača tako da ih imate u autu, poslu, doma...Baterija će vam trajat max 1 dan, opet pitanje koliko koristite mob. Tipa 2-3-5 dana zaboravite.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 12:39 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Zasto bi 256GB trebalo biti tako puno, previse i nemoguce popuniti? Recimo ides na put i nosis samo mob, nista fotic i ostalo. Malo fotkanja, 4K video i nesto glazbe. Zar nije bolje da bez razmisljanja, opusteno sve odradjujes nego da moras brinuti hoces li imati doboljno GB.

Tko si moze priustiti 256 samo naprijed...

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
robee1 kaže...

Zasto bi 256GB trebalo biti tako puno, previse i nemoguce popuniti? Recimo ides na put i nosis samo mob, nista fotic i ostalo. Malo fotkanja, 4K video i nesto glazbe. Zar nije bolje da bez razmisljanja, opusteno sve odradjujes nego da moras brinuti hoces li imati doboljno GB.

Tko si moze priustiti 256 samo naprijed...

Uuuuu., pa da putovanje treba biti snimljeno u 4K i onda ekipa dođe doma i gleda na Full HD tv-u.

 

256 Gb ćeš popunit s malo fotkanja, malo snimanja i nešto glazbe. Sva sreća da si naveo malo jer da si naveo puno brijem da ti 2TB ne bi bilo dovoljno.

 

Imao sam na svakom mobu 4K, putovao sam ali sam uvijek snimao u Full HD 60fps jer je imao tokom snimanja puno boljih mogučnosti od 4K. Imam doma 4K Sony tv i mogu gledat...

 

Na modelu od 128Gb ti stane 6h 4K videa. Znaći najbolje si je nabit mob na glavu i snimat svaki korak s 4K na putovanju da popuniš 256GB.

 

Šalu na stranu...ljudi imaju s putovanja max 10-20 snimaka po 1-2min jer se ljudima ne drži mob u rukama, niti ima smisla snimat svaki detalj, tako da ova tvoja priča je bedastoća. Također većina slika i odmah stavlja slike na društvene mreže...

 

Problem je što kod nas 256GB kupuje ekipa koja si ne može priuštit. Kladim se da ova kolegica dobiva službeni mob s 256GB jer da si sama kupuje, ne bi ga nikad kupila.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 13:07 (R36).
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
@fer-de-lance

Koristio si pa znas? Ako mobitel izdrzi toliko sa ukljucenim wi-fi i 4G ne, ne radi se o gledanju videa nego normalnom koristenju, chatu, surfanjem, telefoniranjem itd.. pa obican 8 ima brutalno optimiziranu bateriju i softver a kamoli plus verzija dok ju apple ko po obicaju ne usere sa recimo novim IOS 12 kad dodje, kao sto su sedmicu malo sjebali sa IOS 11..
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Uzela sam 256 jer nije bilo od 64.Mada meni i na 64 ostane prostora pola nepopunjenog.Da stavim sve fotke na njega i svu muziku ne bih popunila 256.

Nisam bas zaludjena igricama jako rijetko to igram,evemtualno pricam na njega oko 2 sata,poruka saljem dosta i NEKADA slikam(ne toliko cesto) Voljela bih da mi baterija od ujutro do navecer dokle sjedim a to je oko 1 poslije ponoci moze opstati.Samo se bojim da vremenom to ne bude slabije 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 15:11 (Besana).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
R36 kaže...
robee1 kaže...

Zasto bi 256GB trebalo biti tako puno, previse i nemoguce popuniti? Recimo ides na put i nosis samo mob, nista fotic i ostalo. Malo fotkanja, 4K video i nesto glazbe. Zar nije bolje da bez razmisljanja, opusteno sve odradjujes nego da moras brinuti hoces li imati doboljno GB.

Tko si moze priustiti 256 samo naprijed...

Uuuuu., pa da putovanje treba biti snimljeno u 4K i onda ekipa dođe doma i gleda na Full HD tv-u.

 

256 Gb ćeš popunit s malo fotkanja, malo snimanja i nešto glazbe. Sva sreća da si naveo malo jer da si naveo puno brijem da ti 2TB ne bi bilo dovoljno.

 

Imao sam na svakom mobu 4K, putovao sam ali sam uvijek snimao u Full HD 60fps jer je imao tokom snimanja puno boljih mogučnosti od 4K. Imam doma 4K Sony tv i mogu gledat...

 

Na modelu od 128Gb ti stane 6h 4K videa. Znaći najbolje si je nabit mob na glavu i snimat svaki korak s 4K na putovanju da popuniš 256GB.

 

Šalu na stranu...ljudi imaju s putovanja max 10-20 snimaka po 1-2min jer se ljudima ne drži mob u rukama, niti ima smisla snimat svaki detalj, tako da ova tvoja priča je bedastoća. Također većina slika i odmah stavlja slike na društvene mreže...

 

Problem je što kod nas 256GB kupuje ekipa koja si ne može priuštit. Kladim se da ova kolegica dobiva službeni mob s 256GB jer da si sama kupuje, ne bi ga nikad kupila.

 Naveo sam samo generalno primjer upotrebe. Svi mi imamo razlicite nacine upotrebe tako da o tome ne treba previse raspravljati :)

To sto ti snimas FHD60 je tvoja stvar isko kao i moja 4K ili bilo sto drugo.

Balkan je takav mentalitet, svi se vole k.... da mogu a ne mogu no to je opet privatna stvar tko ce se koliko znojiti zbog previse popeglane kartice :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Besana kaže...

Uzela sam 256 jer nije bilo od 64.Mada meni i na 64 ostane prostora pola nepopunjenog.Da stavim sve fotke na njega i svu muziku ne bih popunila 256.

Nisam bas zaludjena igricama jako rijetko to igram,evemtualno pricam na njega oko 2 sata,poruka saljem dosta i NEKADA slikam(ne toliko cesto) Voljela bih da mi baterija od ujutro do navecer dokle sjedim a to je oko 1 poslije ponoci moze opstati.Samo se bojim da vremenom to ne bude slabije 

 Kolegice ne trebaš se ti opravdavat. Ako možeš uzet 256GB uzmi. Da li će se vremenom slabit - normalno da hoće. Zato ponavljam - 2-3 punjača riješavaju problem. 

 

Pošto primječujem da mjenjate svake 2 god mob., mislim da će baterija u te dvije godine izdržat sve.

robee1 kaže...

 Naveo sam samo generalno primjer upotrebe. Svi mi imamo razlicite nacine upotrebe tako da o tome ne treba previse raspravljati :)

To sto ti snimas FHD60 je tvoja stvar isko kao i moja 4K ili bilo sto drugo.

Balkan je takav mentalitet, svi se vole k.... da mogu a ne mogu no to je opet privatna stvar tko ce se koliko znojiti zbog previse popeglane kartice :)

Naveo sam i ja...zato nema smisla ulazit u diskusiju.

Balkan je "kretenski" mentalitet tako da ni o tome ne treba raspravljat.

9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Kako mislis -3-3 punjaca? Vjerovatno ne da imam 2,3 punjaca jer sto ce mi ako ovaj puni normalno?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Besana kaže...

Kako mislis -3-3 punjaca? Vjerovatno ne da imam 2,3 punjaca jer sto ce mi ako ovaj puni normalno?

Ja imam 1 punjać doma, jedan u autu i jedan na poslu. Ne da mi se nosti kabel sa sobom...

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice