Futura it - iskustva

poruka: 1.179
|
čitano: 475.899
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Da i ja ispričam svoje iskustvo...

23.02. u u popodnevnim satima poslao mail sa upisanim komponentama i sa dva pitanja oko kučišta i napajanja. Odgovori sa ponudom stigli nakon najviše 10 minuta. Ostao u čudu od brzine i ljubaznosti, postavio još jedno pitanje i opet odgovor dobio za 5-10 minuta. 

Danas 24.02. ujutro zatražio promjenu jedne komponente i upit o načinu plačanja i kad otprilike bi bilo složeno. Opet odgovor stiže za 5 minuta, da će danas biti gotovo. Oko 10 sati uplatio ponudu putem internet bankarstva i proslijedio im pdf o uplati. I krenuo oko 11 na gablec, kad zove nepoznati broj i...uglavnom javlja djelatnik iz Future da je sve složeno i da mogu doći po to. Pa nije ni sat vremena prošlo!!! Od uplate do poziva da je sve složeno. I kako mi je to bilo usput (gablec je bio u Šumanu), odmah i skočio po računalo. Sve ok, ljubazno, savršeno nešto...kaže djelatnik samo, pa malo smo se potrudili. Da malo??? Pa vi se genijalci.

 

I sada pišem s njega, morao te ljude iz Future pohvaliti, to se ne doživljava baš često. 100/100!

 

 

 
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
skiper kaže...

Da i ja ispričam svoje iskustvo...

23.02. u u popodnevnim satima poslao mail sa upisanim komponentama i sa dva pitanja oko kučišta i napajanja. Odgovori sa ponudom stigli nakon najviše 10 minuta. Ostao u čudu od brzine i ljubaznosti, postavio još jedno pitanje i opet odgovor dobio za 5-10 minuta. 

Danas 24.02. ujutro zatražio promjenu jedne komponente i upit o načinu plačanja i kad otprilike bi bilo složeno. Opet odgovor stiže za 5 minuta, da će danas biti gotovo. Oko 10 sati uplatio ponudu putem internet bankarstva i proslijedio im pdf o uplati. I krenuo oko 11 na gablec, kad zove nepoznati broj i...uglavnom javlja djelatnik iz Future da je sve složeno i da mogu doći po to. Pa nije ni sat vremena prošlo!!! Od uplate do poziva da je sve složeno. I kako mi je to bilo usput (gablec je bio u Šumanu), odmah i skočio po računalo. Sve ok, ljubazno, savršeno nešto...kaže djelatnik samo, pa malo smo se potrudili. Da malo??? Pa vi se genijalci.

 

I sada pišem s njega, morao te ljude iz Future pohvaliti, to se ne doživljava baš često. 100/100!

 

 

 Sto se brzine odgovara tice tu samo pohvale u roku od par min vecinom odgovor,dok kod neki drugi trgovina sam znao cekati po par dana izgubis volju za kupovinom dok odgovore

11 godina
offline
Futura it - iskustva

Aj da bacim pohvalu što se tiče brzine.

Juče nekad prije podne odradio narudžbu jedne socijalne konfiguracije, složeno i dostavljeno u manje od 24 sata, od ZG-a sam 250 kilometara, zaista brzo i efikasno.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Futura it - iskustva

Također samo pohvale za FuturaIT s moje strane.
Prosle god u 8.mj sam narucila sve komponente za novi komp, cini mi se da je bio cetvrtak ili petak , ugl pred vikend, ali u ponedjeljak je komp dosao na moju adresu (60ak km od Zagreba).
Jedino sto su mi zaboravili poslati RAM memoriju, ali ispricali su se uljudno i vec za 2 dana ju donosi poštar. Iskupili su se tako sto me u paketu osim RAM-a docekao miš, 2 punjaca za android mobitele i  neko postolje za mobitele . Eto, lijepo od njih :)

Moj PC  
19 0 hvala 4
10 godina
offline
Futura it - iskustva

Evo imam pitanje sto se tice reklamacije naime radi se o MSI GTX 970 grafickoj na kojoj mi vecinu slucajeva jedan ventilator neradi pa bi vas pitao ako saljem na raklamaciju i ustanove da mi moraju dati novu grafu dal bi ja mogo zamjeniti tu novu grafu za neku jacu tipa GTX 1080 uz moju naplatu naravno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Iwan7SeVeN kaže...

Sve se dogovori s njima, nitko od nas ovdje ne može znati što mogu oni ili servis odlučiti.

Nije nemoguće da dobiješ istu takvu karticu.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
8 godina
offline
Futura it - iskustva

S tim da grafička, da bi je morao prihvatiti, mora biti identična (isti proizvođać i model....).

Sve ostalo je stvar dogovora.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Iwan7SeVeN kaže...

Evo imam pitanje sto se tice reklamacije naime radi se o MSI GTX 970 grafickoj na kojoj mi vecinu slucajeva jedan ventilator neradi pa bi vas pitao ako saljem na raklamaciju i ustanove da mi moraju dati novu grafu dal bi ja mogo zamjeniti tu novu grafu za neku jacu tipa GTX 1080 uz moju naplatu naravno?

 Ako nemaju takvu karticu na lageru onda se mozete dogovoriti. Ako imaju onda vjerojatno ne jer se zele rjesiti starijih kartica...

8 godina
offline
Futura it - iskustva

Prije dva mjeseca kupio sam kod njih pc. 

Došao sam u poslovnicu, (četvrtak) sve naručio platio i dečki odma isti dan složili a ovi iz overseasa podvecer pokupili paket. Od tuda kreće naopako sve.  Pametnjakovići iz overseasa su krivo utovarili paket tako da umjesto u petak, komp sam dobio tek u ponedjeljak no nema veze, to nije do future. 

Stigo komp, upalim ga a kad ono koda trafostanicu palim. Sve zuji koda ce munje van počet bacat iz kucista. Mislim si ja ajde nije baš bogzna kak kvalitetno kućište pa se čuje sve van. No onda počne nešto lupat kao da ventilator zapinje za nešto metalno. Prvo sam mislio da je ventilator od kućišta al nije bio. Stavim slušalice da ne čujem to i pokrenem igru i nakon par minuta po ekranu zeleni artefakti, sustav se ruši, kraj. 

Odnio sam sve nazad u futuru, a dečki su tam ustanovili da je napajanje otišlo, i da je grafička crkla. Napajanje su imali takvo pa su odma zamijenili ali nisu imali više istu grafičku pa sam nadoplatio za jednu drugu. Usput sam zamijenio i kućište. Uslužnost na nivou. 

Evo sad sve radi, samo šteta što sam prije toga mogao zamijenit pola kompa hh. 

Bez obzira na sve moja preporuka. 

 
4 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

U subotu stavim post na forum da mi se preporuči konfa. U ponedjeljak ljudima u Futuri šaljem mail s popisom komponenti koje hoću, isti dan dobivam od njih ponudu. Odgovaraju brzo i strpljivo na hrpu mojih pitanja.

 

Jučer dogovorimo dostavu i način plaćanja, sve kak sam htio. Navečer mi dolazi poruka od dostavne službe da su preuzeli paket i da će bit dostavljen danas (živim 90 km od Zagreba). Danas oko 12 je komp dostavljen.

 

Zasad radi sve savršeno i nadam se da bude tak i dalje.

 

10/10

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 19:31 (Tico_cro).
 
6 0 hvala 1
6 godina
offline
Futura it - iskustva

U srijedu ujutro im šaljem email s komponentama koje želim, u roku od četiri sata sastavljena ponuda i složen komp

Profesionalno,brzo,jeftino 10/10

 

 
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

bas gledam, nemaju vec koji tjedan g4560...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

Pentiumi su popularni ovih dana.

14 godina
offline
Futura it - iskustva

Iskustva sa trgovinom 2014 sam uzeo napajanje seasonic 620w evo prosli tjedan krenulo pucketati iz napajanja  javio sam im se rekli da pošaljem napajanje . Nakon nekoliko dana zovu kazu da je napajanje neispravno te da mogu uzeti drugo napajanje u cjenovnom rangu  ili  ako hocu da mogu nadoplatiti za jace    vrlo susretljivi brzo odgovaraju na poruke  svaka pohvala . :) 

Benac
Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
online
Futura it - iskustva

pa da i ja napišem pohvale.

 

u par navrata sam kupovao tamo. još prije 2-3 godine bratu PC. pa jednom prijatelju, pa drugom prijatelju. pa sam sebi slagao i narucivao u djelovima. i uvijek sve stigne na vrijeme i bez ikakvih problema.

 

zadnje sam uzimao g4560+mbo+rami, da sam u drugoj trgovini uzimao ispalo bi me oko 150 kn jefitnije. ali sam se odlucio na futuru jer im vjerujem.

 

same pohvale

Moj PC  
5 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Od mene isto pohvale za trgovinu, prije 5 mjeseci sam narucio komponente, sve stiglo dobro zapakirano i zasticeno. Za sada sve radi ok.

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

 Također sve pohvale, u ponedjeljak narudžba potvrđena a danas ujutro poštar na vratima (inače od Zg sam udaljen 300 km), stvarno svaka čast, brzi, ljubazni, jako jako brzi odgovori na upite putem maila...

 

10/10

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 20:33 (donator_bubrega).
Moj PC  
5 0 hvala 3
9 godina
offline
Futura it - iskustva

Kad su sve svi raspisali onda ću i ja.

 

Prvi put tamo uzeo konfiguraciju cini mi se krajem 2011, složili decki tu na forumu.

Nakon par godina otišlo napajanje i to su ekspresno zamijenili.

 

Na moju preporuku prijatelj uzeo tamo pc sljedeće godine, i sve još uvijek šljaka.

 

Drugi pc kod njih uzeo prošlo ljeto, isto složili decki tu na forumu, nikakvih problema za sada.

 

A ako i do problema dođe, znam da će to brzo rješiti, i u korist kupca, zato uvijek rađe tamo kupujem :)

Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
online
Futura it - iskustva

baš to sve što kažete.

zato mi i nije bilo žao dati 150 kn više ako znam da sam miran.

Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Futura it - iskustva

Evo i mog vise puta pozitivnog iskustva sa ovom trgoivnom pa krenimo redom.

 

1. Odgovaraju na mailove expresno znaci u roku max 5 min cak mi vise odgovara slajnje mailom nego da ih zovem i jako su ljubazni.

 

2. Bio sam narucio LG 34UC79G koj mi je bio preveliki, poslao sam mail Futuri da mi je monitor prevelik i da ako mi mogu vratiti novce dobivam odgovor expresno da nek im vratim monitor pa da ce poslati na servis da vide jeli sve uredu da mi mogu vratiti novce. Monitor poslao u Pon u petak mi se javljaju da saljem broj racuna na koji da mi vrate novce. Iduci Pon dobivam novce na racun cak nisam ni sliko monitor da nema koju ogrbotinu mogli su me tu preveslati stvarno sam ostao sokiran kada su mi vratili tako brzo novce.

 

3. Prije 2 tjedna sam im poslao gtaficku karticu MSI GTX970 gaming na servis jer nije radio jedan ventilator (mislim da je bio utorak kada sam poslao) u petak me obavjestavaju na mail da je graficka neisparavna i da mi salju istu takvu novu, ja ih pitao dali moze zamjena za neku drugu naravno uz moju nadoplatu oni mi kazu da su pitali servis ali da servis nije odobrijo ali nema veze opet je bilo brzo posto sam u tjedan dana dobio drugu.

 

4. Danas mi stigo Ryzen R7 1700, Corsair ddr4 3000mhz i Mbo Gigabyte Ab350m-gaming 3 ( ja narucio Ab350-gaming 3 znaci ATX a ne mAtx) poslao im mailom da su mi krivu maticnu poslali cak i na racunu je bila ona koju sam ja na narucio (ab350-gaming 3) te sam upitao dali mi mogu posto mi moraju mjenjati plocu zamjeniti za neku jacu tipa AX370-Gaming 5. Dobivam poruku za 5 min da ce poslati kurira po maticu i da mi mogu uzeti AX370 i pitali su me dal ocu odmah da doplatim da mi salju danas (ostao sokiran maticna kod mene a oni bi mi vec drugu slali) ja reko moze uplati sam ostatak tako da mi sutra dolazi nova placa a ovu odamah kurir uzima stvarno super, cak su mi rekli da ce mi azurirati bios na najnoviju verziju posto sam i na AB350 platio da mi azuriraju posto sam cuo da default biosi imaju problema sa vecim taktom memorije i kompatibilnosti tako da sve u svemu super.

Evo samo da spomenem danas kad mi dosla maticna otvorim kutiju kad ono unutra in ear slusalice kao poklon sto su mi krivu maticnu poslali ostao iznenaden pa ceko sam samo 1 dan da mi posalju drugu stvarno se brinu o potrosacu i jako preporucam kupnju tamo. 

  

Evo to je moje iskustvo sa trgovinom svakako preporucam svima da idu kupovati tamo jer su stvarno ljubazni i brzo odgovaraju.

I ovo sta je kolega reko bolje dati 100-200kn vise i biti zadovoljan nego manje pa da se natezete sa reklamacijom. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 12:32 (Iwan7SeVeN).
Moj PC  
9 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Naručio hard disk od terabajta prošlu zimu doslo drugi dan i ovo ljeto uzeo lc cc 95 koje je takodjer doslo odma drugi dan. Sve u svemu odlicni su.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
7 0 hvala 1
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav!

 

Ovih 2% popusta za forumaše vrijedi samo na konfiguracije ili vrijedi i za kupovinu jedne komponente, npr grafulje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
online
Re: Futura it - iskustva

Samo za cijele konfiguracije 

11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
ibme74 kaže...

Samo za cijele konfiguracije 

 Zahvaljujem..

12 godina
offline
Futura it - iskustva

Odlična usluga,sve na visokom nivou

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Futura it - iskustva

u utorak im je stigao mis na reklamaciju, a posto ga nisu imali morao sam odabrati drugi, odabrao misa i podlogu u vrijednosti staroga misa, u srijedu ga poslali i u cetvrtak ujutro vec dosao paket. sve super, prezadovoljan :)

 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Futura it - iskustva

Šta se tiče brzine isporuke i komunikacije sve 5. A kad sam ih pita za forumaški popust muk i tišina. Ima ko kakva saznanja, ide li to još ili je bila neka kratkotrajna akcija??

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Grancigula kaže...

Šta se tiče brzine isporuke i komunikacije sve 5. A kad sam ih pita za forumaški popust muk i tišina. Ima ko kakva saznanja, ide li to još ili je bila neka kratkotrajna akcija??

 ibme74  si vidio

6 godina
protjeran
offline
Re: Futura it - iskustva
Grancigula kaže...

Šta se tiče brzine isporuke i komunikacije sve 5. A kad sam ih pita za forumaški popust muk i tišina. Ima ko kakva saznanja, ide li to još ili je bila neka kratkotrajna akcija??

 

Ja sam prije par mjeseci uzeo cijeli komp bez grafičke kod njih i dobio 2% popust, moraš samo navest nick sa pcexperta ili bughra, da li to još danas vrijedi neam pojma.

9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav, popust i dalje vrijedi. Kupac je pitao za popust u prvom mailu što smo nenamjerno previdjeli a kasnije kada je slao komponente smo mu slali normalne ponude a kupac nas više nije upozorio na popust kada je imao ponude. U znak isprike smo

kupcu ponudili poklon u vrijednosti popusta ili popust kod iduće kupnje. Kupac trenutno kupuje novi monitor pa je dobio popust u tom iznosu. 

 

Nažalost nekada u brzini se dogode ovakve nenamjerne greške ali nas slobodno možete ispraviti i zatražiti popust koji dajemo. 

 

Hvala svima ostalima na pohvalama. 

 
21 0 hvala 11
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice