Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca

poruka: 14
|
čitano: 4.996
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Trgovine u Zagrebu, blizu Jordanovca/Kišpatićeve

Ekipa, koje informatičke trgovine su najbliže ADM-ovoj bivšoj lokaciji i bolnici Rebro?

Dajte mi par adresa pa da provjerim kako od Rebra doći do njih.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, blizu Jordanovca/Kišpatiće
191x7 kaže...

Ekipa, koje informatičke trgovine su najbliže ADM-ovoj bivšoj lokaciji i bolnici Rebro?

Dajte mi par adresa pa da provjerim kako od Rebra doći do njih.

 Nije baš da ih ima. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, blizu Jordanovca/Kišpatiće

Links dubrava? par stanica tramvajem na istok

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca

Tramvaj nije opcija, samo pješke ili automobil ali da je lagano pronaći.

ADM je bio na super lokaciji, al šta mogu kada su se preselili pa ne mogu poslati čaću da tam nešt kupi kada bude išao na kontrolu u bolnicu (ide 2x godišnje i fino mi oba puta ušpara po 35-45 Kn dostave).

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca

Instar informatika, kvatric, 15min pjeske od jordanovca

 

https://www.google.co.in/maps/place/Instar+informatika/@45.8127647,15.9996222,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xb5a80f6c6179fe36!8m2!3d45.8127647!4d15.9996222

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 22:03 (nixass).
6 godina
protjeran
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca
191x7 kaže...

ide 2x godišnje i fino mi oba puta ušpara po 35-45 Kn dostave).

 vau, znači godišnje ušparaš čak 70 kn? :facepalm:

Ajd se nauči koristiti nabava.net pa ćeš možda ušparati još i više.

Mislim ono, ne znači ako ne plaćaš dostavu da ćeš proći jeftino, jer najjeftiniji su webshpovi, a ne fizičke trgovine.

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca

Hvala, zaboravio sam da su oni u Heinzelovoj tj da nije daleko.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca
zalman1 kaže...
191x7 kaže...

ide 2x godišnje i fino mi oba puta ušpara po 35-45 Kn dostave).

 vau, znači godišnje ušparaš čak 70 kn? :facepalm:

Ajd se nauči koristiti nabava.net pa ćeš možda ušparati još i više.

Mislim ono, ne znači ako ne plaćaš dostavu da ćeš proći jeftino, jer najjeftiniji su webshpovi, a ne fizičke trgovine.

 Za tvoju informaciju, ADM je jedan od povoljnijih web shopova, a nekoć su imali i super stranicu za slaganje konfiguracija (no prešli su na novu i sada je stranica smeće).

Twitter: @191x7
6 godina
protjeran
offline
Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca

Jel ti čitaš šta ti ja pišem?

Ne postoji najjeftiniji dućan, svaki ima nešto jeftnije/skuplje od drugog, a cijene se mijenjaju na dnevnoj bazi, zato svi koriste nabavu za usporedbu cijena.

Ali pričati da ćeš uštedjeti na dostavi 35 kn je smijurija kad veze nemaš koliko taj neki artikl košta u trgovini koja je eto tebi najbliža.

I ne budi lijen, ako već tražiš trgovine onda idi na google maps pa ih traži, a ne otvarati teme.

http://dukedantalion.weebly.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca

Jel ti razmišljaš ponekad ili ti je mozak na paši baš stalno?

 

Ako se ide u ZG i tamo imaš u trgovini koja ti je usput MX4 za 50 Kn, dostava ti je 35-45 Kn kod svih, od toga što u nekoj drugoj istu pastu imaš za 40 nemaš baš puno vajde jer do iste ili izgubiš pola sata traženja po ZG-u ili plaćaš dostavu. Zašto bi u tom slučaju plačao dostavu i čekao?

Iste paste tebi u blizini nema, a neka slična košta barem duplo jer su trgovine preskupe. Zašto onda ne bi kupio tako u trgovini koja ti je usput?!

 

Ako kupuješ novu grafičku i nađeš koju hoćeš. U trgovini koja ti je tako usput košta 1500 Kn. U nekoj drugoj (najpovoljnijoj pronađenoj na Nabavi), ista ta košta 1450. Hoćeš platiti dostavu 35-45 Kn i čekati tjedan dana da ti stigne samo kako bi ušparao 15 kuna?

Ajde, odi pokrij se i zavuci u rupu iz koje si i izašao.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca

Je, o stvarima koje koštaju 40 Kn, jer je to istina kada živiš u takvoj sredini gdje do prije godinu-dvije nisi mogao kupiti bolju pastu od najgore Spire što postoji i koja se prodavala za 20 Kn.

Sad najbolje da kažeš da se na pastu od 40-50 isplati platiti poštarinu 35-45 Kn BISERU.

 

Zašto misliš da bi ADM bio nepouzdan? Jedan od boljih web shopova u kojem sam kupovao, u kategoriju ulaze još i Protis (bljuv), Futura-it (dobri), Portio (bili OK ali propali), Centro (OK), Instar (skupi) i još par.

 

2 dana čekanja? Možda ako su ti u susjedstvu. Naručim nešto iz velike britanije s eBaya i isti dan iz ZG, prije dođe iz vana. Npr Overseas u moje mjesto dostavlja samo ponedljekom, srijedom i petkom - do sada mi ama baš ništa nije stiglo drugi dan, rijetko kada nešto dođe treći dan i uglavnom za dostavu potreba 4-5 dana, nekada čak i dulje. Naručiš nešto u utorak, pošalju u srijedu, u četvrtak ne dostavljaju stigne ti ili u petak ili u ponedjeljak.

 

To s 2x godišnje ni neću komentirati. Ako kupujem nešto da mi je hitno i da je velik iznos, onda naručim i fino platim dostavu (ili bude besplatna dostava). Ako mi nije hitno, onda pričekam (što će mi biti ako nove zvučnike ne kupim u prosincu nego u siječnju?). Sada su i ovdje došle neke OK trgovine pa se da i ovdje poneka sitnica nabaviti (skuplje stvari su pak puno skuplje nego u ZG, al za sitnice nema veze što je 10-20-30-50 Kn više - jer toliko bi došla dostava).

 

Ajde labude prestani čitati budalaštine i slobodno odleti iz teme.

 

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 23:00 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca

Tema itekako ima cilj - htio sam saznati koje trgovine imaju u tom dijelu grada od ljudi odatle, da ne moram istraživati, jer tko će bolje znati nego ljudi od tamo, a takvih je ovdje na forumu podosta.

 

Ako kupujem zvučnike i opcija mi je jedino trgovina ovdje (koja baš i nema neku ponudu), a čaća mi ide u ZG prekosutra, zašto misliš da nije uredu da pogledam i što mi se za tu cijenu nudi u trgovini koja bi bila usput?

 

Ne kenjaj. Ako ti se kenja, odi na wc.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca
191x7 kaže...

Tema itekako ima cilj - htio sam saznati koje trgovine imaju u tom dijelu grada od ljudi odatle, da ne moram istraživati, jer tko će bolje znati nego ljudi od tamo, a takvih je ovdje na forumu podosta.

 

 

 Pa nisu It dućani kiosci od Tiska da ih ima na svakom ćošku.

13 godina
offline
Re: Trgovine u Zagrebu, u blizini Jordanovca
191x7 kaže...

Je, o stvarima koje koštaju 40 Kn, jer je to istina kada živiš u takvoj sredini gdje do prije godinu-dvije nisi mogao kupiti bolju pastu od najgore Spire što postoji i koja se prodavala za 20 Kn.

Sad najbolje da kažeš da se na pastu od 40-50 isplati platiti poštarinu 35-45 Kn BISERU.

 

Zašto misliš da bi ADM bio nepouzdan? Jedan od boljih web shopova u kojem sam kupovao, u kategoriju ulaze još i Protis (bljuv), Futura-it (dobri), Portio (bili OK ali propali), Centro (OK), Instar (skupi) i još par.

 

2 dana čekanja? Možda ako su ti u susjedstvu. Naručim nešto iz velike britanije s eBaya i isti dan iz ZG, prije dođe iz vana. Npr Overseas u moje mjesto dostavlja samo ponedljekom, srijedom i petkom - do sada mi ama baš ništa nije stiglo drugi dan, rijetko kada nešto dođe treći dan i uglavnom za dostavu potreba 4-5 dana, nekada čak i dulje. Naručiš nešto u utorak, pošalju u srijedu, u četvrtak ne dostavljaju stigne ti ili u petak ili u ponedjeljak.

 

To s 2x godišnje ni neću komentirati. Ako kupujem nešto da mi je hitno i da je velik iznos, onda naručim i fino platim dostavu (ili bude besplatna dostava). Ako mi nije hitno, onda pričekam (što će mi biti ako nove zvučnike ne kupim u prosincu nego u siječnju?). Sada su i ovdje došle neke OK trgovine pa se da i ovdje poneka sitnica nabaviti (skuplje stvari su pak puno skuplje nego u ZG, al za sitnice nema veze što je 10-20-30-50 Kn više - jer toliko bi došla dostava).

 

Ajde labude prestani čitati budalaštine i slobodno odleti iz teme.

 

 ne znam za adm ali iz future sam jednom prilikom dobio pošiljku u roku od 24 sata i to na otok. tako da ne znam o kakvom čekanju od tjedan i više dana ti pričaš.

2. put je bilo za 48 sati. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice