CS:S serveri

poruka: 13
|
čitano: 3.911
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
CS:S serveri
pitanje

Tražim CS:S servere, po mogućnosti domaći, non steam, da je netko od admina stalno aktivan.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CS:S serveri
prihvaćeno rješenje
Matatata krele od zanata kaže...

Tražim CS:S servere, po mogućnosti domaći, non steam, da je netko od admina stalno aktivan.

 pogledaj
i stalno je netko aktivan od admina
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 20:44 (kris_marko).
15 godina
offline
RE: CS:S serveri
autorov komentar
kris_marko kaže...
Matatata krele od zanata kaže...

Tražim CS:S servere, po mogućnosti domaći, non steam, da je netko od admina stalno aktivan.

 pogledaj
i stalno je netko aktivan od admina
 nažalost sam banan zato jer sam 4 kruga za redom imao samo hedshotove na fightersima, a na buletima igram.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
offline
RE: CS:S serveri
autorov komentar

alo pa zar nitko nema ideje?????????

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
CS:S serveri

Kakve ideje reko si da igras na serveru.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
CS:S serveri

samo da mi je znati komo je nestao moj post,?? moderatori

pa promjeni ip onda ces opet moci na server!

Intel e5200 3.5 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
CS:S serveri

Napravi reinstal igre, promijeni IP i to je to, nisi banan Smijeh

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Logitech G15 + Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CS:S serveri
prihvaćeno rješenje
Matatata krele od zanata kaže...

Tražim CS:S servere, po mogućnosti domaći, non steam, da je netko od admina stalno aktivan.

 imas www.gametracker.com i tamo trazis
Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
15 godina
neaktivan
offline
CS:S serveri

bolje ne ici tamo sami nubovi mene su proglasili da imam anti flash i dobio sam ban od glavnog admina

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CS:S serveri

Moze netko preporucit neke HR STEAM servere?

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Logitech G15 + Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CS:S serveri
prihvaćeno rješenje

188.40.61.241:27015 CRO BRUTAL FORCE /FBG/

Alanmrc981
14 godina
neaktivan
offline
CS:S serveri
217.118.24.60:27037 *CRO*-BULLET-public server=FBG=

Sto ce tice server nema ni C od citera stalno su gore admini.Ako vam nesto nije jasno posijetite nas sajt i javite se na serveru zarko vas ocekujemo s pozdravimi i sl.

Ako vam treba cd key,steam (stim) javite se na serveru glavnom adminu eraser,a ako njega nema mozete i drugim adminima pisat ce vam reklama na server...

I jos nesto CITERE NE DOLAZE NA SERVER server is non-steam ( TO JE NOVI SERVER )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CS:S serveri
Ige kaže...

Napravi reinstal igre, promijeni IP i to je to, nisi banan Smijeh

nija istina samo mozes izvaditi dsl kabal iz modema ako si banan i ponovo udi u server i to je to!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice