Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan zaključana tema

poruka: 102
|
čitano: 12.983
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan
cozmika kaže...
BORN kaže...
cozmika kaže...
Ne vrijeđam nikoga. Samo govorim činjenice. Ljudi bi trebali kritiku prihvatiti. Ja to ne govorim iz zlobe nego zato što želim na imate najbolji mogući logo. Mogu napraviti logo iz snova ali nemam vremena za to, plaćeni dizajn mi je nekako primamljiviji.
 Ajde sad si ti tu nešto, svima se*eš i onda sad ovo, samo si ljubomorna na tuđe radove
 
Ljubomorna? Nikako, sva sreća pa tako ne radim. Ne daj bože da tako ikada radim. Samo želim pomoći, tako da radovi budu kvalitetni. Ali sve to pokušavam na što kulturniji način no vi jednostavno, kako bi ameri rekli imate "big mouth" pa previše upotrebljavate izraz sereš i tako to. Žao mi je što ništa nisam pomogla i što će i ovaj projekt na kraju imati loš logo, ali to je vaš izbor i vaše veselje. Odoh s ove teme... Fakat nemam vremena za ovo
 Ako je tebi loš logo nemora značiti da je svima loš
Nisu svi profići, svatko napravi koliko može napraviti a ti tražiš u svemu perfekciju
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
protjeran
offline
Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan

GLASANJE ZAVRŠENO!!

Oprostite na kašnjenju, bio sam out of town...

Čestitam pobjedniku, a to jeeee... :


CHRONIC!!

 

Bravo, ovaj logo će biti iskorišten na našoj stranici!

 

Čestitam i zahvaljujem svim sudionicima, a ova tema postaje leglo prepirki pa zato bih molio modove za:

LOCK!

 

Hvala!

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan
cozmika kaže...
Ne vrijeđam nikoga. Samo govorim činjenice. Ljudi bi trebali kritiku prihvatiti. Ja to ne govorim iz zlobe nego zato što želim na imate najbolji mogući logo. Mogu napraviti logo iz snova ali nemam vremena za to, plaćeni dizajn mi je nekako primamljiviji.
 Nemaš vremena napravit logo iz "snova" , ali imaš vremena iritirati druge tako da govoriš da su radovi shitni i da čekaš pravi rad, pa, dok čekaš mogla bi napraviti taj rad iz snova!!!!
People that think they know it all annoy those of us that do!
15 godina
protjeran
offline
Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan

poštena borba

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan
HappyD kaže...

GLASANJE ZAVRŠENO!!

Oprostite na kašnjenju, bio sam out of town...

Čestitam pobjedniku, a to jeeee... :


CHRONIC!!

 

Bravo, ovaj logo će biti iskorišten na našoj stranici!

 

Čestitam i zahvaljujem svim sudionicima, a ova tema postaje leglo prepirki pa zato bih molio modove za:

LOCK!

 

Hvala!

 A infinitemind 3
People that think they know it all annoy those of us that do!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan
HappyD kaže...

GLASANJE ZAVRŠENO!!

Oprostite na kašnjenju, bio sam out of town...

Čestitam pobjedniku, a to jeeee... :


CHRONIC!!

 

Bravo, ovaj logo će biti iskorišten na našoj stranici!

 

Čestitam i zahvaljujem svim sudionicima, a ova tema postaje leglo prepirki pa zato bih molio modove za:

LOCK!

 

Hvala!

 Mislim da je Infinitemind ovo ipak više zaslužio... Ipak kao autor ima 5 glasova, a Chronic 3 (ako sam dobro brojio). Trebalo bi biti kao na natječaju za F@H, gdje se prvo birao autor, pa jedan od njegovih radova...
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan

Hvala svima za glasove! Čestitam i Infinitemind-u, čovjek stvarno ima više glasova kao autor!

EVGA nForce 790i Ultra Intel Core 2 Duo E8500 Patriot Viper 4GB DDR3 Thermaltake Toughpower 850W Seagate Barracuda 320GB SATA II nVidia GeForce GTX 280 Cooler Master Cosmos
16 godina
protjeran
offline
RE: Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan
kompotko kaže...
 Mislim da je Infinitemind ovo ipak više zaslužio... Ipak kao autor ima 5 glasova, a Chronic 3 (ako sam dobro brojio). Trebalo bi biti kao na natječaju za F@H, gdje se prvo birao autor, pa jedan od njegovih radova...
 Nope, ponovno sam brojao glasove i ispalo je da Infinitemind ima 5 glasova kao autor, a Chronic također...
Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
15 godina
protjeran
offline
Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan

glasam za chronica

hahaha moj glas je presudio

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2008 22:20 (Warlock).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan
Warlock kaže...

glasam za chronica

 Kasno! Glasovanje je završilo!!
Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan
HappyD kaže...
 Nope, ponovno sam brojao glasove i ispalo je da Infinitemind ima 5 glasova kao autor, a Chronic također...
 Ok... Čestitke autoru...
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
Logo za {B#U#G}F.E.A.R. Clan

Iskrene čestitke Chronicu i zahvaljujem svima na glasovima. Svaka ti čast majstore! Osmijeh

Copyright © 2008 Infinitemind Inc. All rights reserved.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice