Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

poruka: 90
|
čitano: 31.062
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen".
15 godina
offline
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

Ja dekarbonizaciju radim sa papučicom gasa i nikada nije bilo problema na tehničkom.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
JozoBozo121 kaže...

Ovo me podsjeća na one magične ljige s određenih stranica. "Doktori ovo ne žele da znate" i slično, samo ovaj put je neko napravio shemu kako da sebi spremi gradske pare u džep.

 To cijelo vrijeme i radi, a narod glup ko k. Razmisljanje "pa puno je za grad napravio", a bez da se razmisli da je sve sto je napravio je napravio s novcima koje su mu građani povjerili da raspolaže za njihovu dobrobit i dobrobit zajednice. Sto vise posla izmisli, tako se iznos koji se ostvaruje od postotka zarade, povecava. A s povecanjem kupovne moci, lakse i sudci dolaze pod utjecaj, a građani i dalje ko guske u magli teturaju zagrebačkim ulicama.

16 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Kakve uratke s aditivima? Golf SDI prevaljuje 750000 uz redovne servise bez problema.

A meni se nekako cini kako nam opada broj stanovnika tako se javljaju sve zesci i stupidniji nameti za one koji ostaju. Zbilja ne znam sto se mora dogoditi da nam prisjedne.
15 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Zato što su građani to tražili! Glasavši za Banditića. Nakon fontana i zlatnih wca ide farbanje tunela, prva parking zona od Črnomerca do Dubrave, zamjena zemljišta od 30 000 000 kn u gradu za seosko od 1 000 kn, i čudesno micanje "do 95%" zagađenja koje niti jedno mjerenje nije nikada potvrdilo. Nek vas strižu kad na izborima glasate kao ovce.
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Jel samo meni ovo zvuci kao zakasnjeli 1. April?
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
hahaha
ponestalo lokacija za fontane pa traze druge nacine za izvuci pare?

ako nista drugo, ze-ge moze postati prvi grad koji je uveo voodoo mumbo-jumbo kao sluzbenu regulaciju.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
mcf kaže...
Jel samo meni ovo zvuci kao zakasnjeli 1. April?

 S Bandićem i ekipom je svaki dan prvi april!

13 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Littlemanbeingerased kaže...
hahaha
ponestalo lokacija za fontane pa traze druge nacine za izvuci pare?

ako nista drugo, ze-ge moze postati prvi grad koji je uveo voodoo mumbo-jumbo kao sluzbenu regulaciju.

 ZG prvi? Šališ se naravno.

 

http://www.businessinsider.com/cities-going-car-free-ban-2017-8

 

8 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Prvi koji prodaju priču da mogu smanjiti emisiju plinova za 95%, ne prvi koji zabranjuju promet u centru za velike onečišćivače.
12 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Ovi naši su genijalci za izmislit toplu vodu.Kao, nemreš doma oprat motor (možeš ko ti brani, ali burki nemaš onda markice) , nego moraš dat državi 150 čuna da dobiš "legit" markicu koju ćeš si naljepit na svoje duphe i mam bu ti super.

Kako ide ona narodna "O moj Bože sa nebesa, stisni dva-tri zemljotresa" .
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 10:29 (Frk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

ne vjerovali ili da !

 

i džirlo devojke vozu na dekarbonizator, samo ljakse neće da ide da mu avto bude čisto...

 

tko ne veruje neka dođe, časna reč da dejstvuje, ne zvao se ja Milan Miki Bandić, svaka mi dala...

 

....

 

 

ovo zbilja već liči na cigansko preprodavanje konja na stočnom sajmu, Hrelić je noble za ove fore...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Da pravosuđe funkcionira, Bandić bi bio u zatvoru. Ovako nas košta milijune za korupciju, a ni osnovno poput odlaganja smeća ne zna riješiti. Da zaposle fikus više bi napravio i manje ukrao. Ne znam kako netko može birati takve, nije mi jasno.
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

pa on uzima ali i daje (naravno puno manji postotak od onog koji klepne), dovoljno da se stvori sljedba vjernih ovčica...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

Inače Milane, manja zagađenost zraka se postiže sadnjom drveća ,a ne njihovim rušenjem što u zadnje vrijeme baš voliš raditi... zabranom prometa na određenim lokacijama, poticanje biciklističkog i javnog prijevoza, obnovljivim izvorima energijem, recikliranjem itd ...ali to je za Zagreb ovakav kakav je na čelu s tobom daleka budućnost i SF film...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 12:45 (Smileyyy).
 
5 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

Dok čekamo povratak s današnje prezentacije našeg izvjestitelja, evo i prve slike koju nam je poslao s terena.

 

Ostvarile su se slutnje pojedinih forumaša u kojem smjeru ide ova priča.

...
Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či

što odgovorit.. lajkat ili hvala za info? .. da ima ''mrzim glasnika'' .. :))

a mogao je biti zakašnjeli 1.4... no ne kod nas.

hoće li itko to zagrebati.. (u kontekstu zagreb-a..) onak ko pravi novinar, koji pita i traži odgovore, makar s indexa.. ili bug? kao kak to radi, kolko herca i kolko kilokuna kumovima?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
moderator
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
ihush kaže...

što odgovorit.. lajkat ili hvala za info? .. da ima ''mrzim glasnika'' .. :))

a mogao je biti zakašnjeli 1.4... no ne kod nas.

hoće li itko to zagrebati.. (u kontekstu zagreb-a..) onak ko pravi novinar, koji pita i traži odgovore, makar s indexa.. ili bug? kao kak to radi, kolko herca i kolko kilokuna kumovima?

 Polako, čemu tolika nervoza?

 

Pisat ćemo i mi i drugi još o ovome, bit će to bez dvojbe zanimljiva priča...

...
14 godina
offline
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

Nadam se da če stručnjaci dignut prašinu protiv tog apsurda te prikupiti sve dostupne dokaze i preporuke auto industrije da ta glupost ne zaživi!

 

Neko je Bandiću prodao maglu sa time i on je ne savjetujuči se sa pravum stručnjacima pristao na to!

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Taman sam na wcu i ova ideja mi je potaknula...
16 godina
online
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či

Naslov je trebal biti u ZG se uvodi porez za glupe ljude. Svi koji su glasali za Bandica duzni su u proracun grada ili njemu na tekuci uplatit 150 kn, a oni koji nisu izasli na izbore 1500 kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 14:19 (NEW_MAN).
13 godina
neaktivan
offline
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

Da mi je vidit tu budalu koja bude bez moje dozvole prckala po autu. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

Pa niko ti nebu prčkao po autu "bez tvoje dozvole"!

 

Ako ovo Bandiću prođe, jedino što može i najavljuje je zabraniti pristup vozilima bez "Genijator naljepnice" da dođu u centar grada ( šta god to njemu bilo...centar ).

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
andi.cro kaže...

Pa niko ti nebu prčkao po autu "bez tvoje dozvole"!

 

Ako ovo Bandiću prođe, jedino što može i najavljuje je zabraniti pristup vozilima bez "Genijator naljepnice" da dođu u centar grada ( šta god to njemu bilo...centar ).

 Možda bude natječaj za naljepnicu. I ja ću se u tom slučaju prijaviti, iako znam da je natječaj reda radi. Moj prijedlog je: "I ja sam nasjeo na genijajatora!"

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Obični lopovi i prevaranti ! Misle da je narod nepismen, a svi znaju da se motori čiste tako da se blagoslove jedinom dovoljno čistom i moćnom vodom, onom svetom ! U slučaju zapaljenja motora, isti je bio opsjednut te je bilo nužno izvršit egzorcizam pri čemu Sveta Stolica naravno ne snosi nikakvu odgovornost, no u zamjenu u zagrobnom životu imate pravo na model po izboru iz Mercedes C klase. Gusti crni dim koji nastane pri procesu ukazuje na demonsku legiju u žurnom bijegu pred svetom vodicom. Kad se situacija smiri, motor je potrebno ispovjedit te mu pružit bolesničko pomazanje.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Baš me zanima tko će biti kriv kada naši dotrajali auti odu na čićenje i ne vrate se doma zbog većih kvarova na motoru.
Uprava grada si je pucala u nogu sa ovim potezom.
Ovo je čišćenje novčanuka građana, ništa drugo. Genijalci prvi u svijetu, da baš i super krečko i super sijecko.
SSD koliko si mi života uštedio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
NEW_MAN kaže...

Naslov je trebal biti u ZG se uvodi porez za glupe ljude. Svi koji su glasali za Bandica duzni su u proracun grada ili njemu na tekuci uplatit 150 kn, a oni koji nisu izasli na izbore 1500 kn.

 a koliko trebaju dati oni koji misle da izborima mogu nešto promijeniti?

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
16 godina
online
Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "čišćen

LOL, Genijator.

 

Isti šaljivac, ista šala, bila je crna, a sad je plava.

Svemir.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
"Obični lopovi i prevaranti ! Misle da je narod nepismen..."
Narod izgleda jest nepismen. Kako bi drugačije objasnio 30 godina biranja iste 2 stranke koje žive u prošlosti (plus manje stranke koje ove dve kreiraju iz svojih redova da glume razliku i poslije koaliraju s matičnom strankom i glasaju kao ista velika stranka, npr Most)? Ja nemam drugo objašnjenje osim čiste, sirove gluposti.
16 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
njuznjuz kaže...

Zagreb je poceo smrdit da je to prestrasno. Ako ovo smanjuje i 5 posto  ja sam zadovoljan. Jos da hoce zatvorit promet u centru grada, ostavit samo za bicikle i elektricne i milina

 na kakvih mrtvih 5%? ovo je čista prijevara! Većina ljudi je očito preglupa da to vidi. Ljudi nemojte biti bedaki, slično je bilo i s vrdoljakovim razdjelnicima topline, prijevara teška preko miljarde kuna. Na ulice i sondu genijatora nabiti u šupak govnaru koji vam se pokuša s tim smećem približiti automobilu.

 

8 godina
offline
Re: Za vozače u Zagrebu najavljuje se obavezno "či
Keso kaže...
"Obični lopovi i prevaranti ! Misle da je narod nepismen..."
Narod izgleda jest nepismen. Kako bi drugačije objasnio 30 godina biranja iste 2 stranke koje žive u prošlosti (plus manje stranke koje ove dve kreiraju iz svojih redova da glume razliku i poslije koaliraju s matičnom strankom i glasaju kao ista velika stranka, npr Most)? Ja nemam drugo objašnjenje osim čiste, sirove gluposti.

 Nije "narod" glup već nema moć promijeniti stvari u svoju korist. Umijeće vladanja. Abortus; prava homoseksualaca, terorizam, susjedi, kurikulum, prirodne katastrofe... sve dobro posluži za odvraćanje pozornosti od osnovne stvari - tko je gore, a tko dolje.

Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice