ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput ljudi

poruka: 47
|
čitano: 10.008
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput ljudi".
9 godina
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
ihush kaže...

.. ''da draga..'' (nema tu elaboriranja, iskustvo-evolucija-preživljavanje..).

 Mislim da svi koji smo u braku, nakon nekoliko godina(netko prije, netko poslje) smo shvatili(evoluirali) da je tako najbolje "da draga" i nemas brige..Sve ostale diskusije su zapravo monolozi ako se razilazis od misljenja/zakljucka bolje polovice, jer svakako je Ona/On/Ono u pravu 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 9:16 (Hazzard From da Hood).
15 godina
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj

+ klimanje glavom i pogled u pod-vrh cipela.. ono što rutinski prolaze teži krimosi jedino što ruke ne moraju biti na leđima :)

.. tj kao vjerske dogme, to pitanje se uopće ne postavlja kao što se ne izusti ime gospodnje zalud.. the-ona! :))

 

no to su ipak samo vicevi.. realnost je da su ljudi manje-više jednaki, jednakopravni, dobri-loši.. svakakvi a to uključuje i tvrdoglavi, blentavi itd. dok naći par kolerira s jackpot šansama.

-koliko god zbijali šale na račun braka-žena.. ili muža sa suprotne strane, jedni bez drugih smo ništa.. osim 'ja', ja sam ubermenšen-izuzetak, skoro savršen no skroman pa to ne ističem :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
ihush kaže...

.. ''da draga..'' (nema tu elaboriranja, iskustvo-evolucija-preživljavanje..).

Inače, ovaj pristup je koristan i u nekim drugim situacijama.

Npr. ak te netko pita: rakija, gemišt ili piva, samo odgovoriš: da 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
2 godine
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
Hazzard From da Hood kaže...

 To je nas ihush , nezamjenjiv, ne popravljiv, elaborira svoje misljenje maksimalno, nemos tu nist, svakako odlicna "citaba" dok sam na poslu 

 Može on ali se pravi grbav i trola, treba ga kazniti radi nepoštivanja drugih forumaša i njihovog vremena, trudim se k'o konj sa svojom disleksijom sažeti i ispraviti svoje upise, ponekad uspijem i složiti što smisleno, 90% svega što sam upisao na forumu je editirano i to nekoliko puta kako bi tekst bio razumljiv i sažet... Boli njega dupe, istrese svoje tirade pune gramatičkih grešaka, nelogičnosti, nepotrebnih i pogrešnih analogija, sve s brda s dola... I sad ti to čitaj, ma fck off.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 11:07 (notloB).
9 godina
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
notloB kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

 To je nas ihush , nezamjenjiv, ne popravljiv, elaborira svoje misljenje maksimalno, nemos tu nist, svakako odlicna "citaba" dok sam na poslu 

 Može on ali se pravi grbav i trola, treba ga kazniti radi nepoštivanja drugih forumaša i njihovog vremena, trudim se k'o konj sa svojom disleksijom sažeti i ispraviti svoje upise, ponekad uspijem i složiti što smisleno, 90% svega što sam upisao na forumu je editirano i to nekoliko puta kako bi tekst bio razumljiv i sažet... Boli njega dupe, istrese svoje tirade pune gramatičkih grešaka, nelogičnosti, nepotrebnih i pogrešnih analogija, sve s brda s dola... I sad ti to čitaj, ma fck off.

 Ali i ti moras shvatit da je to njegov "stil" pisanja, ako pogledas njegov profil unazad, svi njegovi odgovori/savjeti/misljenja/kritike/idt. sve su opsirni tekstovi, tj. "sto na umu to na drumu", u drugu ruku Ja na primjer sve "str8 to point" i to je to..Svi smo mi invidualci, svako svoj stil tjera.

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
2 godine
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
Hazzard From da Hood kaže...

 Ali i ti moras shvatit da je to njegov "stil" pisanja, ako pogledas njegov profil unazad, svi njegovi odgovori/savjeti/misljenja/kritike/idt. sve su opsirni tekstovi, tj. "sto na umu to na drumu", u drugu ruku Ja na primjer sve "str8 to point" i to je to..Svi smo mi invidualci, svako svoj stil tjera.

 Znači on je takav čovjek, oduvijek tuče ženu, ovaj je narkoman a onaj oduvijek drka i pljuje na pod po trgovima... Preuveličano ali mijenjaj stil, cijeli se život mijenjamo i ispravljamo, prilagođujemo različitim situacijama, takav stil nije primjeren za pisanje po forumu, neka to upisuje u svoj dnevnik.

14 godina
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
notloB kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

 To je nas ihush , nezamjenjiv, ne popravljiv, elaborira svoje misljenje maksimalno, nemos tu nist, svakako odlicna "citaba" dok sam na poslu 

 Može on ali se pravi grbav i trola, treba ga kazniti radi nepoštivanja drugih forumaša i njihovog vremena, trudim se k'o konj sa svojom disleksijom sažeti i ispraviti svoje upise, ponekad uspijem i složiti što smisleno, 90% svega što sam upisao na forumu je editirano i to nekoliko puta kako bi tekst bio razumljiv i sažet... Boli njega dupe, istrese svoje tirade pune gramatičkih grešaka, nelogičnosti, nepotrebnih i pogrešnih analogija, sve s brda s dola... I sad ti to čitaj, ma fck off.

 nije valjda da imaš OKP od kojeg moraščitati što ti je iHush odgovorio. U najgorem slučaju kopiraj njegov post u GPT pa traži da ti ga sažme. :-)

9 godina
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
notloB kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

 Ali i ti moras shvatit da je to njegov "stil" pisanja, ako pogledas njegov profil unazad, svi njegovi odgovori/savjeti/misljenja/kritike/idt. sve su opsirni tekstovi, tj. "sto na umu to na drumu", u drugu ruku Ja na primjer sve "str8 to point" i to je to..Svi smo mi invidualci, svako svoj stil tjera.

 Znači on je takav čovjek, oduvijek tuče ženu, ovaj je narkoman a onaj oduvijek drka i pljuje na pod po trgovima... Preuveličano ali mijenjaj stil, cijeli se život mijenjamo i ispravljamo, prilagođujemo različitim situacijama, takav stil nije primjeren za pisanje po forumu, neka to upisuje u svoj dnevnik.

O tome se radi, primjeren ili ne to je opet misljenje pojedinca o kojem se moze diskutirat, jer forum je za diskusiju.

  • Definicija i značenje riječi forum, kao i primjeri u rečenici: "razg. skup, tijelo, gremij koji odlučuje, diskutira i sl. o nekom pitanju [stručni forum]"

 

 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
2 godine
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
jozef kaže...

 nije valjda da imaš OKP od kojeg moraščitati što ti je iHush odgovorio. U najgorem slučaju kopiraj njegov post u GPT pa traži da ti ga sažme. :-)

 Pa ne čitam iako nije pristojno ne slušati što ti sugovornik govori, na kraju napisao sam mu što tražim od njega ukoliko želi da se dopisujemo.

Hazzard From da Hood kaže...

O tome se radi, primjeren ili ne to je opet misljenje pojedinca o kojem se moze diskutirat, jer forum je za diskusiju.

  • Definicija i značenje riječi forum, kao i primjeri u rečenici: "razg. skup, tijelo, gremij koji odlučuje, diskutira i sl. o nekom pitanju [stručni forum]"

 Naravno, to je mišljenje, može ga prihvatiti ili ne kao što ja mogu ili ne moram čitati njegove kilometarske postove, s tim da sam ga zamolio da me s njima ne uznemirava na što se on oglušio i namjerno me s njima tagira i bezobrazno trola.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 11:58 (notloB).
15 godina
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
notloB kaže...
..

 Naravno, to je mišljenje, može ga prihvatiti ili ne kao što ja mogu ili ne moram čitati njegove kilometarske postove, s tim da sam ga zamolio da me s njima ne uznemirava na što se on oglušio i namjerno me s njima tagira i bezobrazno trola.

 e vidiš.. usprkos tvojim željama, netagiranju.. jer ovo je forum. Možeš tražiti bilo što, imati mišljenje, no ne možeš tražiti da netko drugi nešto ne radi, unutar teme i pravila foruma, da te recimo ne citira ili kažeš tagira..

-ako ne želiš biti citiran, ne piši.. ako pišeš, možeš biti citiran, to je naprosto tako i tvoje želje su nevažne-besmislene.

-ne želiš čitati? .. jednostavno ne čitaš. itd.

-za sve što misliš da je neprimjereno, suprotno pravilima foruma ili netiquttea.. prijavi, modovi će tad odraditi svoj dio posla ili odskakući sa svojim željama, tj kako ti ne želiš tagiranje, tako tad ne piši o meni, meni i sl. jer tad naravno mogu odgovoriti-komentirati-citirati... tj tvoja želja za netagiranjem je oximornosnski suprotna.. jednostavno ignoriraš i to je to.

 

-tj prihvatio sam unazad nekoliko postova tvoju želju, no sad ipak reagiram, jer to je forum, ne tvoje mjesto želja.. prijavi ili otrpi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
ihush kaže...
notloB kaže...
..

 Naravno, to je mišljenje, može ga prihvatiti ili ne kao što ja mogu ili ne moram čitati njegove kilometarske postove, s tim da sam ga zamolio da me s njima ne uznemirava na što se on oglušio i namjerno me s njima tagira i bezobrazno trola.

 e vidiš.. usprkos tvojim željama, netagiranju.. jer ovo je forum. Možeš tražiti bilo što, imati mišljenje, no ne možeš tražiti da netko drugi nešto ne radi, unutar teme i pravila foruma, da te recimo ne citira ili kažeš tagira..

-ako ne želiš biti citiran, ne piši.. ako pišeš, možeš biti citiran, to je naprosto tako i tvoje želje su nevažne-besmislene.

-ne želiš čitati? .. jednostavno ne čitaš. itd.

-za sve što misliš da je neprimjereno, suprotno pravilima foruma ili netiquttea.. prijavi, modovi će tad odraditi svoj dio posla ili odskakući sa svojim željama, tj kako ti ne želiš tagiranje, tako tad ne piši o meni, meni i sl. jer tad naravno mogu odgovoriti-komentirati-citirati... tj tvoja želja za netagiranjem je oximornosnski suprotna.. jednostavno ignoriraš i to je to.

 

-tj prihvatio sam unazad nekoliko postova tvoju želju, no sad ipak reagiram, jer to je forum, ne tvoje mjesto želja.. prijavi ili otrpi.

 Prvo, ti dobro znaš što mi smeta. Kilometarski postovi, dobro znaš i zašto, već sam ti napisao nekoliko puta, kad mi netko ukaže da mu nešto smeta, prestat ću smetati time čime smetam, to se zove normalna ljudska komunikacija, poštivanje sugovornika i pristojnost, nitko ti ne brani da pišeš što hoćeš i koliko hoćeš samo sam te zamolio da se meni ne obraćaš kilometarskim postovima, mogu i ja tebe zajebavati nečim što te smeta ali neću jer nisam psihotični debil. J3beš sva pravila ovog svijeta ako dvoje ljudi ne može ispoštovati jedno drugo.

2 godine
online
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
notloB kaže...
 mogu i ja tebe zajebavati nečim što te smeta ali neću jer nisam psihotični debil. J3beš sva pravila ovog svijeta ako dvoje ljudi ne može ispoštovati jedno drugo.

 Bez ljutnje, piše se i govori; Što TI smeta a ne Što TE smeta.

Kolega je malo opširan, no nije loš čovik.

Puno je tu svima pomogao s hardverom, softverom, no i on voli malo šarati po drugim temama, kapiraš ? 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
2 godine
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
Zaporožac kaže...

 Bez ljutnje, piše se i govori; Što TI smeta a ne Što TE smeta.

Kolega je malo opširan, no nije loš čovik.

Puno je tu svima pomogao s hardverom, softverom, no i on voli malo šarati po drugim temama, kapiraš ? 

 Kakve veze šaranje po drugim temama ima sa time što zajebava, ne prijavljujem ga jer se i ja slažem s činjenicom da je koristan iz kojih god pobuda biva koristan, apeliram na dobrohotan dio njegovog bića.

Hvala na ispravci, kad nađem vremena provjerit ću je li točna.

15 godina
offline
ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput ljudi

ridrz dajdžest:

- ihush nije tema napisa.

- tko želi, čita. tko ne - tarzan.

- forum postoji za skupinu ljudi koji u njem sudjeluju, a ne pojedinca kojemu nešto smeta ili ne.

- trodioba vlasti - zakonodavna: vlasnik bug-a, izvršna: sudionici, sudbena: moderatori.

- ljeti su krastavci kiseliji i teme manje "obvezujuće".

- zajebancija je uvijek dobrodošla, čak i kad nije.

 

ljuting ljuting
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 10:40 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj
Ajar kaže...

ridrz dajdžest:

- ihush nije tema napisa.

- tko želi, čita. tko ne - tarzan.

- forum postoji za skupinu ljudi koja u njem sudjeluju, a ne pojedinca kojemu nešto smeta ili ne.

- trodioba vlasti - zakonodavna: vlasnik bug-a, izvršna: sudionici, sudbena: moderatori.

- ljeti su krastavci kiseliji i teme manje "obvezujuće".

- zajebancija je uvijek dobrodošla, čak i kad nije.

 

 nije

onda mi ostaje džejn , ona valjda kritizira

svakome nešto smeta, netko to napiše a netko stisne dupe i trpi

n/a

n/a naaa nanana na nana, na na 

2 godine
online
ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput ljudi

Vidiš kako je drug Ajar pismen.

Napisao je;" forum postoji za skupinu ljudi koja (koji, a ne koja)  u njem sudjeluju, a ne pojedinca kojemu nešto smeta ili ne."

Nepravilno bi bilo da je napisao; " a ne "pojedinaca kojega nešto smeta..." što je uobičajena pogreška na forumu koja je već iritantna.

 

Mene ili me

Meni ili mi...

 

Lako je zapamtiti, a nije iritantno.

 

Dobro, on može slučajno pogriješiti, kod većine je to stalni poremećaj.

Ne treba tu puno, samo malo pripaziti.

Ostala pisanja u žurbi, nedostatak zareza, mala početna slova itd. dio su pisane komunikacije, izostavljanje dvotočke kod citiranja itd, nisu problem, to je uobičajeno.

 

Ima na forumu bisera.. Uredno pišu; "će te", umjesto ćete, onda često pišu "neznam", "ne ću"... i to su ti akademski građani koji studiraju na FERU, a  koji su u osnovnoj i srednjoj imali sve petice, savršeni đaci koji mahom popadoše na Državnoj maturi, pa se čudom čude čudu.

 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 6:26 (Zaporožac).
 
2 0 hvala 3
2 godine
offline
Re: ChatGPT zaključuje i rješava probleme poput lj

Mene me nervira ogroman broj ljudi koji ne kontaju č i ć, ta pošast nerazlikovanja upotrebe tih dvaju slova (ili ta dva slova) je prisutna među ljudima svih obrazovnih kategorija, čak i među onima koji profesionalno pišu, bolest ne bira , mislim da ima veze sa sluhom, prdnulo slonče u uvce, nisam siguran.

Možda bi trebali kao alpska braća, samo č i đenja, ne znam bi li se promijenilo značenje pojedinih riječi ukoliko bi se izbacio ćumur iz podruma.

Mislim da sam i ChatGPT jednom ulovio u čć prekršaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 11:19 (notloB).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice