Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – onima

poruka: 7
|
čitano: 2.240
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – onima ".
16 godina
offline
Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – onima

Sve postaje pretplata. Windows 11 je jedna ogromna pretplata, a sad ćeš se i morat pretplatiti ako želiš imati ažuriranja za stari OS. Bože mi pomozi

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – on
tiki kaže...

Sve postaje pretplata. Windows 11 je jedna ogromna pretplata, a sad ćeš se i morat pretplatiti ako želiš imati ažuriranja za stari OS. Bože mi pomozi

 Linux?

15 godina
offline
Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – onima

platio bih im da prestanu s "podrškom" (kao što su za sedmicu) no ako je besplatno, još bolje. dosad: bilo koji softver bez "podrške" radi odlično. s "podrškom" svako malo neki q. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 mjeseci
offline
Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – onima

To sto MS radi je idiotizam. W10 radi na racunalima iz 2005-te a W11 nece radit na racunalima iz 2017-te. Sto kolega kaze, kad dodje vrijeme polako na Linux.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – on
tiki kaže...

Sve postaje pretplata. Windows 11 je jedna ogromna pretplata, a sad ćeš se i morat pretplatiti ako želiš imati ažuriranja za stari OS. Bože mi pomozi

Nije to nikakva novost, uvijek se mogao platiti support kad prestane "službeni", jedina razlika što su do sada to mogle dobiti firme, sad može svatko. Ako imaš odgovarajući ugovor, patchiraju i XP ako treba...

11 godina
offline
Re: Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – on
HoceNece kaže...

To sto MS radi je idiotizam. W10 radi na racunalima iz 2005-te a W11 nece radit na racunalima iz 2017-te. Sto kolega kaze, kad dodje vrijeme polako na Linux.

 

To su priče koje ne drže vodu i nisu realnost, ja recimo nisam u svom životu doživio da je niti jedna tvrtka otišla iz MS okruženja zato što su trebali platiti licence/softver/support MS-u.

To nije stvar samo MS-a tako stvari funkcioniraju već dugo vremena, svako toliko dođe se do faze kada treba skočiti na novu kupnju i tamo čak nema opcije da se plati krpanje, ovi to sada nude prema tome napravio se korak dalje od onoga što smo imali nekada.

 

 

 

 

13 godina
offline
Dodatne tri godine podrške za Windowse 10 – onima

Microsoft naplaćuje nadogradnje za starije verzije Windowsa jer ih to održavanje košta. Mora održavati na životu starije verzije, te istovremeno održavati novi proizvod umjesto da se sve snage preusmjere na novi proizvod. Zato će i naplaćivati Windows 10 nadogradnje nakon isteka podrške; neke firme imaju prevelik broj računala i prevelik je posao migracija na noviju verziju, pa im je jednostavnije platiti Microsoftu. Jer oni su svoj posao što se tiče besplatnog održavanja odradili.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice