HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

poruka: 7
|
čitano: 5.567
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov".
14 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Ovo je Promo ili vijest?

 

Koliko ja vidim , nije da će "nadopuniti svoje pakete dodatnim paketima i Sportom" , već če omogučiti Sport uz DODATNU naplatu , tj imati češ pretplatu u pretplati za taj dio Maxa?

 

I te gluposti sa 4 k, za razliku od Netflixa , HBO još uvijek pušta full hd filmove koji su stari možda godinu dvije, a doslovno nitko više ne snima ispod 4 K.

 

U budučnosti vidim, na ovom području, manje pretplata na uskoro bivši HBO a više korisnika IPTV servisa.


Evo dobio i obavijest prije nekog vremena da i SKyShowtime koji sam doživotno imao po 2,99 jer sam uzeo u promotivnom razdoblju mogu ili otkazati ili će mi biti sada skuplji, zaboravih za 1 ili 2 eura gore.

Bitno da sam dobio doživotno ....

Moj PC  
14 0 hvala 1
15 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Mene zanima koja će biti kombinacija kod pretplata koje su preko operatera, npr HT-a.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Crotiger kaže...

Ovo je Promo ili vijest?

 

Koliko ja vidim , nije da će "nadopuniti svoje pakete dodatnim paketima i Sportom" , već če omogučiti Sport uz DODATNU naplatu , tj imati češ pretplatu u pretplati za taj dio Maxa?

 

I te gluposti sa 4 k, za razliku od Netflixa , HBO još uvijek pušta full hd filmove koji su stari možda godinu dvije, a doslovno nitko više ne snima ispod 4 K.

 

U budučnosti vidim, na ovom području, manje pretplata na uskoro bivši HBO a više korisnika IPTV servisa.


Evo dobio i obavijest prije nekog vremena da i SKyShowtime koji sam doživotno imao po 2,99 jer sam uzeo u promotivnom razdoblju mogu ili otkazati ili će mi biti sada skuplji, zaboravih za 1 ili 2 eura gore.

Bitno da sam dobio doživotno ....

 Nisi dobio Skyshowtime doživotno za 2,99 eur nego doživotno u pola cijene. Pa kod sljedećih poskupljenja plaća se pola cijene te nove cijene.

16 godina
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Ja imam HBO za tipa 4.5 eura pa me sad zanima što će se dogoditi s tim? Isto "doživotno".
Da li to znači kad se aplikacija preimenuje, više nije doživotno jer eto više nema te "stare" aplikacije...
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Dobio sam HBO Premium paket za jedno produženje ugovora ovim banditima iz t-scuma. Ali sve je u 1080p, u kojem su stoljeću oni ostali?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz nov

Najbolji trenuci u (digitalnom) zivotu su mi otkazivanja pretplata na Pickbox, Deezer, HBO, ... Netflix i slicne nikada nisam niti placao.

 

Imam sve te gluposti dostupne, ne trebaju mi, gledam Starz Encore Westerns svakodnevno i napokon shvacam ono sto nikada nisam shvacao - zasto se mnogi ljudi na kraju "odaju" starim westernima. Tako dobre serije, tako normalan sadrzaj, koliko god pucnjave i nasilja bilo, postoji nesto sto se zove moral, red, postovanje. Sve ono cega u danasnjem svijetu previse fali. Svaka epizoda svake serije zavrsava s nekom poukom. Umjesto da na Netflixu gledamo biografsku seriju o "utjecajnom" Roccu iz malog jadranskog mjesta u Italiji, svima poznatog pod pseudonimom Siffredi. HBO, tj. Max je isto smece, ako ne i gore od Netflixa.

 
1 2 hvala 1
4 godine
offline
Re: HBO Max i kod nas od svibnja postaje – Max, uz
Crotiger kaže...

Ovo je Promo ili vijest?

 

Koliko ja vidim , nije da će "nadopuniti svoje pakete dodatnim paketima i Sportom" , već če omogučiti Sport uz DODATNU naplatu , tj imati češ pretplatu u pretplati za taj dio Maxa?

 

I te gluposti sa 4 k, za razliku od Netflixa , HBO još uvijek pušta full hd filmove koji su stari možda godinu dvije, a doslovno nitko više ne snima ispod 4 K.

 

U budučnosti vidim, na ovom području, manje pretplata na uskoro bivši HBO a više korisnika IPTV servisa.


Evo dobio i obavijest prije nekog vremena da i SKyShowtime koji sam doživotno imao po 2,99 jer sam uzeo u promotivnom razdoblju mogu ili otkazati ili će mi biti sada skuplji, zaboravih za 1 ili 2 eura gore.

Bitno da sam dobio doživotno ....

 Za Sky Showtime si dobio popust od 50% na trenutnu cijenu..... pošto je bila 6 Eura, svi koji su se pretplatili u prvih mjesec dana plaćali su 3 Eura ( umanjnje od 50% ),,,, sad cijena ide na 8 Eura a tebi ( i svima drugima koji su se pretplatili u tih prvih mjesec dana ) cijena će biti 4 Eura, dok ne otkažeš pretplatu,,,,

Inače, ovo sa prelskom sa HBO max na MAX i sportom, vjerujem da će isti biti nešto skuplji jer u ponudi će biti Discovery sadržaji kao i Eurosport koji sada dođe 5 Eura njesečno ako se uzme kao samostalna aplikacija i pretplata....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice