Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni ras

poruka: 10
|
čitano: 7.040
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni ras".
10 godina
offline
Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni ras

Ako stvarno taj lijek za ponovni rast zuba bude efikasan i kod odraslih onda ce terapija po zubu biti oko 10.000 $, s obzirom koliko sada koštaju nadomjesci/proteze za zube. :-(

 
10 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni
Ma bolje da naprave tabletu za rast onog zuba...recimo 1cm po tableti.... jedna tableta 1000€
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni ras

Pukla mi je kruna. Bio kod privatnika. 2 puta, rekonstrukcija krune, 110 eura svaki put. Posao i pristup su dobri, ali da košta, košta. Ukupno ne znam jesam bio 2 i pol sata na stolu. Al dobro, ionako nije privatnik za siromašnu radnu klasu, pa tako neće bit ni ovaj lijek.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
online
Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni ras

Molitve klečavaca su uslišene, krezubi krkanoidi ponovno će imati zube.

Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni
HCMAA kaže...
Ma bolje da naprave tabletu za rast onog zuba...recimo 1cm po tableti.... jedna tableta 1000€

 Mislim da bi se prodavala ta tableta i za 10 000 eura po cm. Naravno, meni osobno nije potrebo jel, samo mišljenje..

10 mjeseci
protjeran
offline
Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni ras

EDIT

Nebitno, ionako ću ban pokupit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 0:02 (Jelash13).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni
bnaci kaže...

 Mislim da bi se prodavala ta tableta i za 10 000 eura po cm. Naravno, meni osobno nije potrebo jel, samo mišljenje..

 To dal' je tebi potrebna možebitna tableta treba pitat tvoju partnericu(ili partnera) a ne tebe. Tebi osobno za dnevne potrebe je svaka veličina dovoljna 

15 godina
offline
Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni ras

lako za japance i amrikance. mene zanima što rade libanonke i španjolke. o tome ni "trc". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 7:44 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni
"... i dugoročne kratkoročne memorijske jedinice..." što je pjesnik želio reći? 😁😁 Copy-translate-paste tu i tamo treba ipak pročitati i ispraviti...

Koje su teoretske mogućnosti magnonskog računala? Ima li uopće prednosti pred klasičnim, struju je lakše usmjeravati/voditi nego magnete.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Japanci i Amerikanci rade na lijeku za ponovni
ddarknessfairyy kaže...
 To dal' je tebi potrebna možebitna tableta treba pitat tvoju partnericu(ili partnera) a ne tebe. Tebi osobno za dnevne potrebe je svaka veličina dovoljna 

Što kaže moj kolega nakon što mu je žena s kojom je bio rekla da mu je mali i da je brzo bio "gotov"..

 

"Što se mene tiče, ona je izj*****a " 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice