Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta viš

poruka: 9
|
čitano: 3.895
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta viš".
15 godina
online
Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta viš

Budalama treba uzet novce, ako nećeš ti, netko će drugi... stara narodna.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta viš

Nije nužno za samu igru tj. ne dobije se nekakva prednost koja bi D4 svrstala u P2W igre,

a bome te nitko ni ne tjera da kupiš..

ali ipak, toliko je odurno sve skupa da mi se uopće više ne igra.

Nisam upalio od sredine druge sezone, a mislim da do daljnjega više ni neću.

 

Šteta, i Diablo i Blizz su nekad bili pojam..

priča koja je viđena bezbroj puta, i uvijek se ponavlja.

Split your lungs with Blood and Thunder
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta
Konj u igri je stavljen samo da se na cosmetics drpaju pare. A to sto je bezpotreban i za sam gameplay unistava jer tako preskaces mobs u blizzardu nikoga nije briga. Pohlepna kompanija do bola. Btw lijep im je artwork bar da su se toliko potrudili oko same igre
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta viš
Onaj kome treba platinum, on dobije konja za djaba. Ako se ne varam toliko dodje tih 7000 platinuma, a konj ispadne bonus.
Eh sada, raspravljati o tome tko na sto baca novce je besmisleno
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta viš

Gaming je mainstream, gaming je korporativni posao, gaming je industrija jaca od filmske, normalno da ce raditi sve sto mogu da maksimiziraju profit

 

ne svida ti se? nemoj kupovat.

 

trziste je jasno pokazalo da ljudi zele takve transakcije i mos se jebat. bezbroj igara, bezboj opcija, bezbroj mogucnosti, samo predi na nesto drugo

 

C.R.E.A.M 

 

Jedna mikrotransakcija donese vise novca blizzardu nego jedan Starcraft, razmisli malo

 

https://youtube.com/shorts/IHZru-6M8BY?si=YJHOwGUyhvfLdyfQ

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 9:34 (Timo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta
Timo kaže...

Gaming je mainstream, gaming je korporativni posao, gaming je industrija jaca od filmske, normalno da ce raditi sve sto mogu da maksimiziraju profit

 

ne svida ti se? nemoj kupovat.

 

trziste je jasno pokazalo da ljudi zele takve transakcije i mos se jebat. bezbroj igara, bezboj opcija, bezbroj mogucnosti, samo predi na nesto drugo

 

C.R.E.A.M 

 

Jedna mikrotransakcija donese vise novca blizzardu nego jedan Starcraft, razmisli malo

 

https://youtube.com/shorts/IHZru-6M8BY?si=YJHOwGUyhvfLdyfQ

 

Hvala što si nam objasnio kako funkcionira kapitalizam :-)

Nešto smo novo naučili :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta
Bitanga kaže...
Timo kaže...

Gaming je mainstream, gaming je korporativni posao, gaming je industrija jaca od filmske, normalno da ce raditi sve sto mogu da maksimiziraju profit

 

ne svida ti se? nemoj kupovat.

 

trziste je jasno pokazalo da ljudi zele takve transakcije i mos se jebat. bezbroj igara, bezboj opcija, bezbroj mogucnosti, samo predi na nesto drugo

 

C.R.E.A.M 

 

Jedna mikrotransakcija donese vise novca blizzardu nego jedan Starcraft, razmisli malo

 

https://youtube.com/shorts/IHZru-6M8BY?si=YJHOwGUyhvfLdyfQ

 

Hvala što si nam objasnio kako funkcionira kapitalizam :-)

Nešto smo novo naučili :-)

nema na cemu, zapratite me za jos savjeta 

13 godina
offline
Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta viš

Ma mislim da mikrotransakcije kao takve nisu ništa loše u svijetu gaminga (jebiga i oni hoće maksimizirat zaradu), a na igračima je da odluče hoće li potrošit nofce ili ne (jbg netko sprži 60eura na konja, netko to sprži na cigare i birtiju).

Jedina loša stvar mikrotransakcija je kad uz pomoć kupovine dobijaš nadmoć nad drugim igračem koji 'ne kupuje' (korejski mmo-evi su takvi), ove kozmetičke gluposti ili boost do max levela su fajn po meni i na svakom je da odluči hoće li potrošit lovu il ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 9:47 (sinkee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kristalizirani konj u Diablu IV trenutno košta
sinkee kaže...

Ma mislim da mikrotransakcije kao takve nisu ništa loše u svijetu gaminga (jebiga i oni hoće maksimizirat zaradu), a na igračima je da odluče hoće li potrošit nofce ili ne (jbg netko sprži 60eura na konja, netko to sprži na cigare i birtiju).

Jedina loša stvar mikrotransakcija je kad uz pomoć kupovine dobijaš nadmoć nad drugim igračem koji 'ne kupuje' (korejski mmo-evi su takvi), ove kozmetičke gluposti ili boost do max levela su fajn po meni i na svakom je da odluči hoće li potrošit lovu il ne.

 

Kozmetičke mikrotransakcije u nekim igrama itekako imaju smisla, npr Fortnite, gdje su često zabavne i lijepe.

Ove u diablu 4 su živi užas. Impresivno mi je da netko da novce zato.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice