Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'

poruka: 40
|
čitano: 11.906
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'".
10 godina
offline
Re: Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'
Entry Point kaže...

Kako je sirotinja stvorila kult ličnosti oko totalnog bezveznjakovića.

 

 

 A ono, brijem da bi 99% populacije uspjelo i to zajebat.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
offline
Re: Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'
rjakopec kaže...
Ajar kaže...

pih!pa to svakodnevno, preko nekoliko puta, upućujem toj žgadiji. za muska i taj njegov tvitikser mi je svejedno ali oglašivači su svugdje neprijatelj: bezobrazan, nasilan, prijetvoran, intruzivan, dosadan k'o proljev i - bar meni - beskoristan. neću kupiti išta oglašavano. ikad. ono što mi je potrebno pronalazim sam kopajući po netu, kad mi je potrebno. valja uvijek sjetiti se pravila prema kojem što se nešto više nagurava (= oglašava, posebno u hrvata) sumnjivije je i najvjerojatnije bofl (iskustvena spoznaja). 

 I da pokreneš proizvodnju novog proizvoda, kako bi ljudi doznali da postoji i kakav je???

 Recenzija kolega. Poslao bih free srednje velikim "influencerima" koji se bave tim podrucjem i imaju okupljenu publiku za to podrucje te velikim uz dogovorenu naknadu, ono sto bi zadovoljilo obje strane. Ovakvi pravac oglasi su meni beskorisni. Ja se koristim vektorima. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
9 mjeseci
offline
Re: Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'
memulica kaže...

Čisto da se zna na koga je mislio kad je rekao odj*bite i da batina ima dva kraja:

 

https://www.forbes.com/sites/brianbushard/2023/11/30/disney-vs-musk-right-wing-x-users-push-for-disney-cancellations-as-disney-pulls-ads/

Hours after Elon Musk told companies to "go f***" themselves for pulling their advertisements from X over concerns about antisemitism—and called out Disney CEO Bob Iger by name—a group of right-wing users on the social media platform have called for Disney+ subscribers to cancel their accounts.

 

 

 

 

I mala napomena oko tvz. novogovora koji se trenutno upotrebljava po medijima:

 

desničari- ljudi koji su protiv režima na vlasti

antisemiti- ljudi koji su protiv izraelskog režima i njihovih ratnih zločina

rasisti- ljudi koji razlikuju boje i spolove

putinovci- ljudi koji su protiv Američke Hegemonije i daljnje feudalizacije svijeta

antivakseri- ljudi koji misle svojom glavom i nisu dio programiranog stada

 

itd.

 

 

 

13 godina
offline
Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'
memulica kaže... 

I mala napomena oko tvz. novogovora koji se trenutno upotrebljava po medijima:

 

desničari- ljudi koji su protiv režima na vlasti

antisemiti- ljudi koji su protiv izraelskog režima i njihovih ratnih zločina

rasisti- ljudi koji razlikuju boje i spolove

putinovci- ljudi koji su protiv Američke Hegemonije i daljnje feudalizacije svijeta

antivakseri- ljudi koji misle svojom glavom i nisu dio programiranog stada

 

itd.

Zašto stati ovdje?! Idemo proširiti dalje!

 

novinari- ljudi koji ispiru mozak

znanstvenici- đabalebaroši koji ne rade ništa korisno društvu

doktori- ljudi koji truju ljude i uvjeravaju da pomažu

ubojice/nasilnici/kriminalci- pravi heroji

 

Nikad nisam mislio da ću vidjeti 1984. na Bugovom forumu. Nakon ovog me više ništa iznenaditi. Svima vama "anti-woke,Qanon ratnicima" preporučujem 4chan, 8chan umjesto Bug Foruma jer je to ipak idealno mjesto za vaše raspravljanje i ekstremizam.

 
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'

Evo ja sam ljevičar, nekršteni ateist, antifašist po rođenju, bio sam član zelene stranke, čitam znanstvene članke iza paywala, itd. Svejedno me se bez zadrške etiketira kao desničara, ravnozemljaša, antivaksera, trumpista, quanon ratnik, katotalibana. itd.

 

Indoktrinacija se liječi godinama i vrlo je bolna, pa se nadam da ćeš se jednog dana osloboditi tih okova.

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2023 22:59 (memulica).
Moj PC  
3 1 hvala 1
9 mjeseci
offline
Re: Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'
memulica kaže...

Evo ja sam ljevičar, nekršteni ateist, antifašist po rođenju, bio sam član zelene stranke, čitam znanstvene članke iza paywala, itd. Svejedno me se bez zadrške etiketira kao desničara, ravnozemljaša, antivaksera, trumpista, quanon ratnik, katotalibana. itd.

 

Indoktrinacija se liječi godinama i vrlo je bolna, pa se nadam da ćeš se jednog dana osloboditi tih okova.

 

 idiot je idiot nebitno je li ljevičar, desničar ili nešto treće, katolik, musliman, ateist, agnostik... a ovo su teme koje su uspješno "povezale" sve ekstremiste, bili oni lijevo ili desno. čestitke na tome. kao što su se nekada na ovim područjima ujedinile dvije "popularne" skupine u borbi protiv "zla", tako su i danas naši "spasitelji" odlučili zanemariti razlike u borbi protiv globalnog negativca. Naravno mislim na Billa, koga drugog.

16 godina
offline
Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'

Ne volim teorije urote, no stvarno me zanima zašto su neke velike multinacionalne kompanije toliko ogrizle u feminizam, dugine boje, guranje boje kože i ostalu propagandu. Do prije 10 godina mislio sam da je njihov cilj samo drpanje novaca, ali mi se čini da su Disney i ostali veliki igrači spremni odreći se milijardi prihoda samo da nam guraju u usta svoju propagandu. Ne razumijem zašto je to tako. Biti glavni šef Disneya bi trebalo biti jednostavno, daješ djeci, mladima i obiteljima filmiće s nekim tradiciononalnim obiteljskim vrijednostima i pri tome zarađuješ lagane milijarde. Ako imaš Star Wars brand, ili bilo što drugo što su kupili od drugih firmi, samo štancaš ono što znaš da fanovi žele vidjeti. Opet lagane pare.

 

Ali ne... što bi rekao zadnji filmić iz South Park serijala: Put a chick in it and make her gay.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'
millennial kaže...

Naravno mislim na Billa, koga drugog.

 Bill je problem? Tip koji je bio stalni gost kod rahmetli Epsteina!?

 

Jbga ti vidiš samo ono što ti netko servira, a pravi 'igrači' su oni koje ne vidiš i koji su npr. organizirali taj klasični 'honeypot trap'.

 

Lutkari rade probleme, a ne lutkice.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2023 19:55 (memulica).
15 godina
offline
Re: Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'
Korny1603987 kaže...

 Ako imaš Star Wars brand,

 Usrat ćeš se u gaće kad saznaš koja je poruka Star Warsa.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 mjeseci
offline
Re: Musk poručio oglašivačima: 'Je*ite se'
memulica kaže...
millennial kaže...

Naravno mislim na Billa, koga drugog.

 Bill je problem? Tip koji je bio stalni gost kod rahmetli Epsteina!?

 Kao i stotine drugih lovaša i poduzetnika, a i bivših predsjednika, ali eto Bill je IN pa idemo njega izdvojiti. Vaša pamet je postala toliko velika da je prešla u notornu glupost. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice