Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Galaxy

poruka: 8
|
čitano: 3.325
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Galaxy".
7 godina
protjeran
offline
Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Galaxy

Za sve je kriv govorni asistent, koji nije dovoljno brzo mogao zapisati razgovor.

Sad su ga skrpali, pa ce Koreanci lakse i brze dolaziti do snimljenih razgovora.

Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Galaxy

Za sve je kriv Tom Sawyer.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Galaxy

Zar nije kriv 42?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Galaxy

Meni je taj Samsung smiješan. S klasu koja košta 6 tisućinki pa na dalje ne može od starta raditi kako treba, em mu ne radi wlan kak treba, em problemi sa pozivima, em na n-tu. Stalno šalju update-ove koji nešto popravljaju, a onda nešto drugo opet ne radi. Hvala Samsung, ali ne hvala.

Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Ga

Imala mi mama obicni galaxy grand prime. Na servisu je bio 3 puta, nakon toga odustala i kupila sebi p10 lite. Naime doticni mobitel stalno je javljao da je "osoba nedostupna ili nemoze odgovoriti na vas poziv."

Promjenili su cpu, maticnu i jos dali joj barem 2-3 put novu sim karticu, reinstalirali software... Katastrofa.

everyday i'm shuffling...
9 godina
offline
Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Galaxy

bolje i to nego ovo: https://www.tportal.hr/tehno/clanak/apple-ima-ozbiljan-problem-s-iphoneom-evo-o-cemu-se-radi-20180507

 

kako je moguce da mora u servis? ako je sjeban sofverom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Ga
Dead kaže...
digitall kaže...

bolje i to nego ovo: https://www.tportal.hr/tehno/clanak/apple-ima-ozbiljan-problem-s-iphoneom-evo-o-cemu-se-radi-20180507

 

kako je moguce da mora u servis? ako je sjeban sofverom..

 Po meni je to isti k.... S9 je startao vrlo vrlo razočaravajuće što mi je potvrdilo i par poznanika te žale što nisu uzeli iPhone X. Problem je što se na tržište ubacuju nedovoljno provjereni proizvodi zbog glupe i nepotrebne utrke proizvođača pa se neminovni propusti riješavaju u hodu. Da je razvojnim timovima dati vrijeme od dvije godine umjesto uobičajene jedne, ne bi bilo ovoliko razloga za pljuvanje po Appleu i Samsungu.

ma slazem se potpuno, mob koji kosta kao suho zlato da ima nekakav problem je smijesno, a kad ima tako glup i banalan problem kao sto samsung ima (osnovnu svrhu; telefoniranje ne odraduje kako treba), onda to vise nije ni smijesno, to je zalosno..

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nadogradnja ispravlja probleme s pozivima u Ga
Čitatelj kaže...

Zar nije kriv 42?

Ništa ja nisam kriv! 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice