Posljedice sigurnosnih problema: ostavka prvog čov zaključana tema

poruka: 36
|
čitano: 5.832
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posljedice sigurnosnih problema: ostavka prvog čov".
14 godina
offline
Re: Posljedice sigurnosnih problema: ostavka prvog

ja sam htio podijeliti svoju sreću što me mlado čeljade prepoznalo kao kvalitetnog alfa-mužjaka, te kad ju "rešim" da ju neki kolega preuzme...

 

baš moraš svaku zabavu skresat...

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Posljedice sigurnosnih problema: ostavka prvog
Stric_Jura kaže...

ja sam htio podijeliti svoju sreću što me mlado čeljade prepoznalo kao kvalitetnog alfa-mužjaka, te kad ju "rešim" da ju neki kolega preuzme...

 

baš moraš svaku zabavu skresat...

Da se nisi javno pohvalio  

 

 

Ja rekoh
14 godina
offline
Re: Posljedice sigurnosnih problema: ostavka prvog

nije to hvaljenje nego dijeljenje...

 

ti si jedinac i nisi išao u vrtić ?

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Posljedice sigurnosnih problema: ostavka prvog
Stric_Jura kaže...

nije to hvaljenje nego dijeljenje...

 

ti si jedinac i nisi išao u vrtić ?

 Ne i ne, ali prvorođenac u majke i oca. Ali dobro zboriš, ako dugi neznaju, kao da se nije dogodilo hehe

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Posljedice sigurnosnih problema: ostavka prvog
jacob33 kaže...
PICART kaže...

Čemu širenje ove mržnje i laži? 

 

Cemu tvoje sirenje mrznje i lazi? Boeing sam tvrdi da je tako, a ti kazes da nije:

 

https://www.boeing.com/sustainability/diversity-and-inclusion

Ne vidim problem iz podjeljenog linka. Nigdje što je gore određen individualac lagao ne stoji u tom linku. 

 

Boeing je tu gdje je... jer su outsourcali svoji proizvodnju na hrpu manjih tvrtki privatnika, gdje svatko gleda na max profil na oštrb sigurnosti koja bi u tom biznisu trebala biti na prvom mjestu. Pošto je novac prije svega na vrhu, tu su gdje su. Tako je kako je.

 

15 godina
offline
Re: Posljedice sigurnosnih problema: ostavka prvog
PICART kaže...
... jer su outsourcali svoji proizvodnju na hrpu manjih tvrtki privatnika, gdje svatko gleda na max profil na oštrb sigurnosti koja bi u tom biznisu trebala biti na prvom mjestu. Pošto je novac prije svega na vrhu, tu su gdje su. Tako je kako je.

 

Jako slično je i s kontrolom hrane. Kontrola se prepušta proizvođačima, NEMA iznenadnih nezavisnih pregleda. A proizvođaču je prvi profit, ne zdravlje konzumenata.

Isto kao što farmaceutskoj firmi, prvi je profit. Ozdravljeni čovjek im je financijski gubitak, najviše žele istraživati i proizvoditi lijekove koji se doživotno uzimaju. Da samo smanje simptome ali ne liječe.

Idi i radi nešto korisno!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice