Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i četiri

poruka: 9
|
čitano: 4.313
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i četiri".
13 godina
offline
Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i četiri

Kako se toga nitko od vodečih nije sjetio (Jabuka, tri zvijezde, Sony i slični )

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i če
Byron kaže...

Kako se toga nitko od vodečih nije sjetio (Jabuka, tri zvijezde, Sony i slični )

 baš tak: "veliki" se natječu tko će utrpati slabiju, a pikzibneri tko snažniju bateriju. votdfak!? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i četiri

Očekujem da će ga ga idući Samsung S10 nastojati nadmašiti sa najmanje 6 kamera i "sličnom" baterijom od 1300 mAh (nula više-manje, šta ima veze) uz reklamu "s novim telefonom možete pričati čitavih 15 minuta bez punjenja baterije" 

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i četiri

Da, i mobitel će bit težak kao tablet. Velika baterija je jedno, ali ovo je pretjerivanje jer će narušiti kvalitetu korištenja.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i če
JozoBozo121 kaže...

Da, i mobitel će bit težak kao tablet. Velika baterija je jedno, ali ovo je pretjerivanje jer će narušiti kvalitetu korištenja.

 Meni ne smeta, volio bi ga imat, ali će mi uništit veselje sa cijenom

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
11 godina
protjeran
offline
Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i četiri

Jel ima neko ovaj mob, nigdje na netu ne nalazim nikakva iskustva ni nista??

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i če

Mislim da je bolje da ni ne tražiš uopće.

Ima Mediatek SOC, tak da i s tak ogromnom baterijom nema sigurno uopće nekaj ekstra dobar screen on time.

A i ostale komponente su ziher krš (pogotovo ekran i kamere), tak da ti je bolje pogledat jel ima kaj sa Snapdragonom, a da je baterija 6000 mAh, jer ti je to isto ko 13000 na ovom.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 11:01 (fer-de-lance).
11 godina
protjeran
offline
Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i četiri

Upravo to sam i mislio pitati nekog korisnika ali posto niko nema taj fon ocito je da je smecefone a neulefone

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ulefone Power 5 s baterijom od 13.000 mAh i če
Zasto? Pa baterija je iphoneov vodeci prodajni proizvod😑, prijatelj mi je glavni serviser u iphoneu i veli pred bozic je bila neka akcija za baterije ljudi su stajali u kilometarskim redovima da im se zamjeni za novu.lp
Intel Core™ i7 Forever
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice