YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

poruka: 64
|
čitano: 14.893
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog ".
13 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Vkm996 kaže...

14.60€ plaćam YouTube Premium Family Plan za 5 članova obitelji što je sasvim fer cijena koja još i podržava kreatore sadržaja koje pratimo.

Nađite si negdje entertainment gdje ćete moći za manje novca dobiti toliko sati zabave. Neki toliko daju za 3 kutije cigareta.

 

Naravno, uz to što nemamo reklame i podržavamo kreatore, imamo i pristup YT Music aplikaciji koja je kompatibilna sa Android Auto i Apple CarPlay

 Ti i ja imamo različiti pogled...

 

Na youtubu pogledam kad mi nekaj treba... da ne listam forum.. sada s druge strane.. hrpom ''kreatora'' povečala se hrpa smeća i nema više ničeg korisnog..baš ničeg...

Tako da u posljednje vrijeme odlatim direktno na forum nešto tražiti..Ajde dobro.. Jura se fura...

 

Što se tiće dnevog boravka tu se sluša radio preko avr-a, što dab+ što live stream

 

Inače u autu postoje radijske postaje...tu je božarov za prognozu, antena za mjuzu.. Radio Kaj za zagrebčance...i slično u svakoj regiji..

koje slušam i kroz livestream na poslu u uredu. ne pada mi na pamet u autu slušati išta osim radijskih postaja...

Tu imaš ljekoviti ginseng, kraljicu papaju i svišćevu mast te bio esenciju...

 

Te naravno i sezonsku muziku (sada  su božične) :-)

 

A kad mi se gledaju mačkice peseki i tičeki upalim tiktok..

rađe dam 15 ojrića sindikalisti...

Nemaš ti ništa do mirisa BUG-a na WC-u... gledaš grafu kroz 2 lista i sliniš.. nemože to mobitel zamijeniti

 

Nemojte ništa zamjerti.. i ja sam čovjek..

 

Lp

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 20:18 (Zver).
9 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Ako je reklama na početku onda palim i gasim video dok me ne pusti unutra. Treba 2-3 puta. I dalje je brže od čekanja 30s na reklamu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

reklame na TV-u su trenutno nepodnošljive i traju od 3min (pjesma) do 15min (ubace ti random video unutar tvog videa), da mi je znat na koliko će sad to "produljiti"

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Marko :D kaže...

YouTube tvrdi da daje dio Premiuma kreatorima no ne daje. Kreatore plaćaju od oglasa, a Premiumom pokrivaju to što ne zarade ništa od nas koji imamo ad blockere. 😅

 

Glede plaćanja i općenito Youtubea, preporučujem pogledati sve od Louisa Rossmanna na tu temu:

https://www.youtube.com/@rossmanngroup

 

Zver kaže...

...za zagrebčance...

 

Zagrepčance.

Magia Posthuma
6 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Yt premium, 60 turskih lira misecno za 5 ljudi. Za 1.9€ nebi se jebava s nikakvim ad blockerom za to niti bilo kakvom alternativnon aplikacijom 

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Vkm996 kaže...
Marko :D kaže...

Ne razumiješ. Znači cijeli proces monetizacije na YouTube ide ovako; ja platim oglas, moji novci odu YouTube-u koji uzme dio sebi, a dio da tebi. Ako ljudi imaju instaliran ad blocker, YouTube i ti, niste zaradili apsolutno ništa.

I tu sada upada taj tvoj Premium kojeg Google ima da si pokrije taj minus od ljudi koji imaju instaliran ad blocker, odnosno, od korisnika od kojih ne zarade baš ništa. Svaki puta kada netko plati Premium, on je praktički platio za sve nas koji ne plaćamo Premium i imamo instaliran ad blocker.

Hvala na razjašnjenju!

Mislim, ajmo bit realni, čak i da nitko nema AdBlock, opet bi tu bio YT Premium.

Neće niti jedna kompanija reći "eh meni je ovo dosta novca" - U Americi je to čak zabranjeno ako si javno kotirano poduzeće.

 Tocno!

 

U Njemackoj npr. kao iznajmljivac (pa bilo privatno ili "Verpachtung")  ti moras izricito s namjerom ici/reci DA ZELIS ZARADIVATI ALA ZGRTATI LOVU, u suprotnom imas posljedice (koje te "skupo" kostaju). Cijenu najamnine sam ne mozes odrediti itd itd.....    slobodno neka provjere oni koji nisu upuceni, slicno i kod ostalih stvari, ovo je samo primjer.

 

Tako da.... htjeli ste i zelite jos uvijek kapitalizam i eto vam ga (i ne, u Kini itd. je takoder kapitalizam). Pobjeci se ne moze....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2023 2:12 (lovac82).
8 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Taman da u miru odem na wc
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

prije nekih tjedan dva su mi produzili oglase na tvu za dodatnih 10 sekundi

 

ono sto me jos mozda i vise iritira je sto content kreatori idu istim putem i trpaju sve vise i sve duze oglase ukomponirane u svoj video

 

opet se mogu osvrnut i na marques brownleea koji unatoc tome sto zgrce milijune dolara mj na jutubu sve vise i vise forsira oglase unutar svojih videa kao da je kruha gladan. nedavno je izbacio video koji je zapravo oglas od 20 minuta. da placam premium popoizdio bi sto dajem +10 eura za gledanje oglasa

 

 

 

inace na safariju vec duze od mj dana ne mogu gledat zbog adblocka videje pa moram na share pa onda u popupu gledat video al vec sam se i navikao. dok koliko sam skizio, na chromu isti adblock uspjesno zaobilazi blokade jutuba

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2023 5:58 (registracija).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Mr.ddevil kaže...

Yt premium, 60 turskih lira misecno za 5 ljudi. Za 1.9€ nebi se jebava s nikakvim ad blockerom za to niti bilo kakvom alternativnon aplikacijom 

 više se 'jebavaš' s plaćanjem svaki mjesec nego s adblockerom koji jednom postaviš i miran si

6 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
picajzla0707 kaže...

 više se 'jebavaš' s plaćanjem svaki mjesec nego s adblockerom koji jednom postaviš i miran si

 Plaćanje je automatski skida sa kartice (pbz banka).

Tako da se ne jebem s tim.

Trust nobody, become the best !
12 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
stirko55 kaže...

 Taj argument da je to za kreator je smijesan. Kreatori novac mogu primati od donacija koje su dozvoljene na YouTube-u, a ne da YT radi pritisak na korisnike da moraju placat kako bi sadrzaj uopce bio gledljiv i jos pri tome kreatorima daje minimaln udio toga. Po meni je logicnije ne placat nista, nalazit zaobilazne puteve i ako zelimo placati odredene kreatore direktno, te tako filtriramo sav onaj sljam koji se pojavio na YT u proteklih par godina jer je svak zelio i taj mizerni dio kolaca. 

 

Pričaš bez veze, jer nemaš pojma. Kreatori itekako dobiju dobar kolač od prikaza oglasa, točnije od 100 dolara koje oglašivač potroši, 55% ide kreatoru.

 

A ovaj gore što je rekao da plaća kreatorima na Patreonu... joj.  Baš bih volio vidjeti konkretan dokaz o broju autora kojima je uplatio mjesečnu svotu preko Patreona. Siguran sam da isti čovjek koji ne želi platiti YouTube Premium plaća po 20, 30 ili 40 eura raznoraznim kreatorima preko Patreona. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
7 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Q-Tip kaže...
stirko55 kaže...

 Taj argument da je to za kreator je smijesan. Kreatori novac mogu primati od donacija koje su dozvoljene na YouTube-u, a ne da YT radi pritisak na korisnike da moraju placat kako bi sadrzaj uopce bio gledljiv i jos pri tome kreatorima daje minimaln udio toga. Po meni je logicnije ne placat nista, nalazit zaobilazne puteve i ako zelimo placati odredene kreatore direktno, te tako filtriramo sav onaj sljam koji se pojavio na YT u proteklih par godina jer je svak zelio i taj mizerni dio kolaca. 

 

Pričaš bez veze, jer nemaš pojma. Kreatori itekako dobiju dobar kolač od prikaza oglasa, točnije od 100 dolara koje oglašivač potroši, 55% ide kreatoru.

 

A ovaj gore što je rekao da plaća kreatorima na Patreonu... joj.  Baš bih volio vidjeti konkretan dokaz o broju autora kojima je uplatio mjesečnu svotu preko Patreona. Siguran sam da isti čovjek koji ne želi platiti YouTube Premium plaća po 20, 30 ili 40 eura raznoraznim kreatorima preko Patreona. 

 Prije bih rekao da ti ništa ne znaš o CPMu i raspodjeli zarade od oglašivača na YouTubeu. Na primjer CPM na hrvatskom govornom području je 1.5-2€, koji naravno ovisi o milijun različitih faktora, periodu godine, duljini videozapisa, sadržaju, temi videa i individualan je za svakog kreatora sadržaja. Ali ajmo reći da prosječni kreator sadržaja od AdSense reklama u Hrvatskoj na milijun pregleda zaradi 1500€, tako da mu se više isplati da apsolutno svi imaju instaliran adblocker ali da 1% svih gledatelja, odnosno svaka 100. osoba donira barem 1€, i tako bi taj kreator sadržaja na milijun pregleda imao 10000€.

Pitaj bilo koga tko se bavi s tim i reći će ti da je AdSense uglavnom kikiriki za sve ostale načine zarade, i da je njima bolje da svi koriste adblocker ali da doniraju 2€ mjesečno na Patreonu ili nekoj drugoj platformi.

13 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Nego, jel' YouTube Premium blokira sponzorske oglase u videozapisima?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Marko :D kaže...

Nego, jel' YouTube Premium blokira sponzorske oglase u videozapisima?

 Naravno da ne blokira, ali zato YouTube ReVanced ima integriran SponsorBlock koji automatski preskače oglase unutar samog videozapisa. Opet pirati bolje prolaze od onih koji plaćaju.

13 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z

Zato i pitam. 😅

14 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Zver kaže...
Vkm996 kaže...

14.60€ plaćam YouTube Premium Family Plan za 5 članova obitelji što je sasvim fer cijena koja još i podržava kreatore sadržaja koje pratimo.

Nađite si negdje entertainment gdje ćete moći za manje novca dobiti toliko sati zabave. Neki toliko daju za 3 kutije cigareta.

 

Naravno, uz to što nemamo reklame i podržavamo kreatore, imamo i pristup YT Music aplikaciji koja je kompatibilna sa Android Auto i Apple CarPlay

 Ti i ja imamo različiti pogled...

 

 

Mislim da nemamo nužno potpuno različit pogled, već različite potrebe.

 

Tebi se sviđa radio, pa trpiš reklame na njemu, jer to je cijena koju plaćaš. Ja ga ne mogu smislit, pogotovo jer pravim preko 30tis km godišnje.

Da postave više reklama, vjerojatno bi i ti prešao na neku aplikaciju ili ga bojkotirao na način da prešaltaš stanicu.

 

Nisam ja nikad tvrdio da je YouTube sveti gral sadržaja, ali mislim da je vrlo licemjerno da ovi koji provode sate gledajući ga se žale na reklame na besplatnoj usluzi.

 

Također nisam ja ovdje neka utvrda morala. Plaćam zato što je to za mene ispravna financijska odluka.

Da sam u lošijem financijskom stanju, isto bi stavio AdBlock pa dok ide - ide, a u autu slušao neku alternativu ili preuzimao glazbu na mobitel.

 

14 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Q-Tip kaže...
stirko55 kaže...

 Taj argument da je to za kreator je smijesan. Kreatori novac mogu primati od donacija koje su dozvoljene na YouTube-u, a ne da YT radi pritisak na korisnike da moraju placat kako bi sadrzaj uopce bio gledljiv i jos pri tome kreatorima daje minimaln udio toga. Po meni je logicnije ne placat nista, nalazit zaobilazne puteve i ako zelimo placati odredene kreatore direktno, te tako filtriramo sav onaj sljam koji se pojavio na YT u proteklih par godina jer je svak zelio i taj mizerni dio kolaca. 

 

Pričaš bez veze, jer nemaš pojma. Kreatori itekako dobiju dobar kolač od prikaza oglasa, točnije od 100 dolara koje oglašivač potroši, 55% ide kreatoru.

 

A ovaj gore što je rekao da plaća kreatorima na Patreonu... joj.  Baš bih volio vidjeti konkretan dokaz o broju autora kojima je uplatio mjesečnu svotu preko Patreona. Siguran sam da isti čovjek koji ne želi platiti YouTube Premium plaća po 20, 30 ili 40 eura raznoraznim kreatorima preko Patreona. 

 Mislim da si krivo razumio moju poruku. Ja sam rekao da kreatori dobijaju minimalan dio Premium pretplate, tako da sa nabijanjem Premiuma niko ne profitira osim YT-a jer vise nema oglasa, a od pretplate idu mrvice kreatorima tako da Premium zapravo ide kontra kreatora.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
16 godina
offline
TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži
SOLO ~€2,50
FAMILY ~€3,75 (naspram Hrvatske gdje traže €15,90)
  1. -NAJPRIJE dodati svoje članove obitelji ili prijatelje u Family google, te oni moraju potvrditi e-mail potvrdu koja im dođe odmah
  2. -skinuti UrbanVPN za Android
  3. -odabrati opciju FREE gore desno u kutu i pratiti upute te pristati na davanje podataka
  4. -odabrati UKRAJINU na VPNaplikaciji, provjeriti na https://whatismyipaddress.com da li pokazuje divlju adresu u Ukrajini
  5. -otići preko Youtube aplikacije ili Chrome incognito mode na m.youtube.com, ulogirati se na svoj Google account, odabrati Premium kupnju
  6. -odabrati osobna ~€2,50 ili obiteljska ~€3,75 pretplata, next, vidjeti ćete članove obitelji, next, dodati podatke REVOLUT kartice koja će se teretiti, next, potvrditi plaćanje na revolut aplikaciji te će te vidjeti da je skinulo €0,26 za potvrđivanje kartice
  7. -obrisati UrbanVPN s mobitela


Osobno sam ubacio cijelu obitelj te plaćam nepuna €4/mjesečno
, UŽIVAJTE 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 10:38 (Najbrži).
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži

Nekak mislim da forumaši iz ove teme nemaju namjeru plaćati YouTube. 🤣

14 godina
online
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Mislim da ne treba previše moralizirati ni jednima ni drugima. Tko zeli, placa, tko ne zeli, ne placa.

 

Ja placam premium jer je vaga presla na tu stranu. Ovo sto pratim mi vrijedi, netko je spomenuo jura se fura, ali brat bratu ima 100 kanala koji su fantasticni i zbog kojih bi vrijedilo placat. Yt je stvorio platformu da bi takvi CC dobili prostor i negdje netko nesto mora platit. Da neka druga platforma okupi toliko korisnih kanala placao bi tu drugu platformu. Svi znamo da su i yt i google i apple i svi ostali techovi zapravo korumpirani monopolisticki supci, ali trenutno kreatori nemaju bolju alternativu pa dok se ne pojavi..

 

Agadmator - Šah

History Matters - povijest

Auto market - Jura

Techology connections - kako radi aparat za kavu ukratko objasnjeno u 1h 45min itd.

Veritasium - to svi znaju

Lemmino - bolji dokumentarci od Đele Hadžiselimovića

Jay Foreman - Map men

Brit monkey - svakakve zanimljivosti

Rick Beato - Glazba

El Estepario - za odustat od sviranja bubnjeva

Chris fix - gefufne i cincilatori

Crinacle - svi znaju

Tom Scott - svi znaju

 

Itd..

 

Na hrpi drugih kanala bude zanimljivih uradaka, interesantno da zadnjih par godina imamo sve više EU (bez Eng) kreatora poput Adam something, OBF, Eu tldr..na kojima budu obrađene zanimljive lokalne teme. Npr javni prijevoz Estoniji ili agrikultura regije viana do castelo itd.

 

Šteta što takvi kreatori dobivaju kikiriki naspram nekih šta na zabavi za budale napucavaju vjuove i subskrajbere. Bilo je nekih ideja po internetu da države sufinanciraju data centre za "korisne" teme ali na kraju Mr Beast podjeli milijun dolara na natjecanju tko će se bolje popišat pa se ekipa  radije zabavalja sa time.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži
Marko :D kaže...

Nekak mislim da forumaši iz ove teme nemaju namjeru plaćati YouTube. 🤣

Dugo vremena sam koristio Vanced, a sada iako plaćam Premium, koristim ReVanced zbog nekih featurešto obična aplikacija nema. Počeo sam plaćati iz jedinog razloga što LG webOS ne mogu rootati (LG C2) te staviti youtube bez reklama. Za ~€3,75/mjesečno cijela obitelj uživa, a svaka kava u gradu me košta €3,90.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 12:32 (Najbrži).
7 godina
online
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
ivan dragi kaže...

Veritasium - to svi znaju 

  

Da, ali po lošem, lik je , i to najgore vrste.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
14 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Platim samo Sevki i to €ure u čarapu, live. I tako godinama. Vidim živi smo i kreatori sadržaja i korisnici.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube na televizorima donosi manje prekida zbog

Vijest iz 2029.

Najveća promjena, koju je također izrodilo istraživanje među gledateljima, tiče se odbrojavanja vremena tijekom prikaza oglasa. Tako će uskoro, tijekom reklamnih blokova na televizorima u donjem desnom uglu osvanuti brojač. Na njemu će biti prikazano koliko će ukupno sekundi reklama biti prikazano (ne i broj različitih reklama u bloku). Odbrojavanje ide do kraja reklamnog bloka ili do trenutka kada je reklame moguće preskočiti. Tako gledatelji neće moći, primjerice, otići na toalet ili planirati neki drugi oblik kratkog predaha dok im se na televizoru vrte YouTubeove obvezne reklame – i nastavit će točno gdje su prestali gledati.

Podsjetimo, Youtube radi jedino dok integrirana kamera vašeg pregledala ima vizualan kontakt sa šarenicom vašeg oka. Na crnom tržištu se, za samo 18€, pojavila mogućnost izrade vjerne kopije vašeg lica, zajedno sa integriranom mimikom, koja uspješno zaobilazi taj sustav. Vidjet ćemo kakav će odgovor ponuditi iGoogle.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Vampir001 kaže...L

 

Zver kaže...

...za zagrebčance...

 

Zagrepčance.

 Ja sam se Zagrebe rodil...tu sen z gornje strane briega

Moji dedek i babek iste taki, nisu meli nek tri ili niti eden razred...japek je mel štiri.. mamek pak osem.. niesu me mogli bolje navčiti.. pak kak oni poviju .. povijem i ja..če me razmeš..(

Če se malo bolu informeiraš.. buš videl da su Zagrebčanci oni ki su tu bili.. a ZagrePčanci onie ki su se kesnieše dotepli (su prišli).

 

Moja babek za živlenja ni rekla kobas ili beton...klobas i piton..

Ja ne budem nikad rekel ,,u Zagrebu,, neg ,,Zagrebe,,

Tak da se malo našalimo..

15 godina
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Q-Tip kaže...
stirko55 kaže...

 Taj argument da je to za kreator je smijesan. Kreatori novac mogu primati od donacija koje su dozvoljene na YouTube-u, a ne da YT radi pritisak na korisnike da moraju placat kako bi sadrzaj uopce bio gledljiv i jos pri tome kreatorima daje minimaln udio toga. Po meni je logicnije ne placat nista, nalazit zaobilazne puteve i ako zelimo placati odredene kreatore direktno, te tako filtriramo sav onaj sljam koji se pojavio na YT u proteklih par godina jer je svak zelio i taj mizerni dio kolaca. 

 

Pričaš bez veze, jer nemaš pojma. Kreatori itekako dobiju dobar kolač od prikaza oglasa, točnije od 100 dolara koje oglašivač potroši, 55% ide kreatoru.

 

A ovaj gore što je rekao da plaća kreatorima na Patreonu... joj.  Baš bih volio vidjeti konkretan dokaz o broju autora kojima je uplatio mjesečnu svotu preko Patreona. Siguran sam da isti čovjek koji ne želi platiti YouTube Premium plaća po 20, 30 ili 40 eura raznoraznim kreatorima preko Patreona. 

Nije bas to sve tako......  ali ispraviti ce te drugi.

 

Nego, na Patreonu placam iskljucivo "devovima" (ne kazem da drugim "sektorima" ne treba jer svasta je bitno na kraju krajeva ali ovo je moj "underground", s tim se mogu poistovjetit), razni projekti (a ima ih preko 30 ili koliko vec), bilo je tu i vise puta cetveroznamenkastih iznosa........ i ne, ni najmanje mi nije zao (samo povecavam iznose) jer njima je to "kvazi" full time job, a i cilj je da im bude (drugog posla nemaju + a dosta ih se jos uvijek skoluje) i nisu bas svi na "TI" s financijama (a i njima dan traje 24h), a bilo bi steta da budu zrtva tih istih financija, a puni entuzijasma (a i znam kako je to), rade ono sto vole, a talenta imaju na pretek i ono sto je najvaznije, smatram (IMHO) da cine "dobre" stvari/djela za drustvo (nitko drugi nece ili ne moze obavljati te "prljave poslove)", pola toga je netko drugi trebao obaviti ili nam prezentirati, a zbog svoje pohlepe, bezobrazluka, mozda ponekad jednostavno nerazmisljanja ili cega vec nije.

 

Rijec je generalno o stvarima koje su "naplacene", "rijesene/nerijesene", "unistene", "osakacene", a naknadno su nam i uskracene, otezane, a ticu se i "slobode"......   malo sam to ovako nadrobio ali sustina je da treba pomoci potrebitima (opcenito) i boriti se svim snagama za ono sto zastupas. Kako bi se i narodski reklo: "sharing is caring" (ovdje je naglasak i na "opcenito) jer mozda je "davati" i bolje nego "primati" (bez krivog shvacanja, molio bih ).

 

Tako i tamo neki bezvezni "X", ako cvrsto vjerujes i znas da ce doprinjeti pravoj istinskoj slobodi medija (ne nekoj laznoj/iskrivljenoj koja prekriveno pogoduje zapravo samo nekoj odredenoj skupini) i sve ti govori da ce tako biti (uz vlastitu kriticku analizu itd.) onda ne vidim problem, treba takve projekte podrzati, a dakako i ne zacementirati misljenje i stav, te skladno okrenuti leda kada oni tebi okrenu. Kao sto rece Sokrat u sustini.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2023 7:22 (lovac82).
2 godine
offline
Re: YouTube na televizorima donosi manje prekida z
Zver kaže...
...ja sam prihvatil ono kaj jesam...

 

Gramatiku i pravopis očigledno nisi i nećeš.

Magia Posthuma
16 godina
offline
Re: TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži
Najbrži kaže...
FAMILY ~€3,75 (naspram Hrvatske gdje traže €15,90)

Osobno sam ubacio cijelu obitelj te plaćam nepuna €4/mjesečno, UŽIVAJTE 

Prva naplata obiteljskog premium,€3,62 

LOL: Crobrother
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice