Aluminijski Galaxy S5 Prime

poruka: 11
|
čitano: 1.677
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aluminijski Galaxy S5 Prime".
10 godina
neaktivan
offline
Aluminijski Galaxy S5 Prime

Baš se pitam zašto u solarne kolektore stavljaju upravo crno obojeni lim.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Aluminijski Galaxy S5 Prime

Evo nam flaster i u limenom izdanju.

 
14 0 hvala 0
12 godina
offline
Aluminijski Galaxy S5 Prime

Ma gdje adreno 330 na s805..

ja
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Aluminijski Galaxy S5 Prime

to je zbog toga što narod više voli (na osnovi odbačene ambalaže) pivo iz limenke nego iz plastične boce (osim ljetopisaca iliti kroničara, kojima je svejedno). {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 11:04 (Ajar).
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Aluminijski Galaxy S5 Prime

dok mravi ne budu mogli svirat klavir na mobitelu, oni nece stati sa povecavanjem DPIa....

 

Samo bacaju hardware u uredjaj koji jedva moze autonomno drzati jedan dan bez da ga ne napunis...cemu svrha mobilnosti kada ti prvo na pamet pada jeli uredjaj napunjen i da li imas punjac...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 11:47 (Abomb).
Moj PC  
14 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Aluminijski Galaxy S5 Prime

lol ... to isto ja imam s galaxy note3 koji ima metalni poklopac za bateriju ...

battlelog: b4stardo_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aluminijski Galaxy S5 Prime
za one konobarice kojima obicni s5 nije dovoljno skup
a vidim da i htc sprema skuplji model od keramike. da se ne ljepe jaja kad ih przis na njemu nakon pola sata igranja
16 godina
neaktivan
offline
Aluminijski Galaxy S5 Prime

...The Adreno 330 GPU on the regular version of the phone, is replaced with the Adreno 420 GPU...

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Aluminijski Galaxy S5 Prime
apoteka kaže...
za one konobarice kojima obicni s5 nije dovoljno skup
a vidim da i htc sprema skuplji model od keramike. da se ne ljepe jaja kad ih przis na njemu nakon pola sata igranja

{#}

xfact
15 godina
neaktivan
offline
Re: Aluminijski Galaxy S5 Prime
apoteka kaže...
za one konobarice kojima obicni s5 nije dovoljno skup
a vidim da i htc sprema skuplji model od keramike. da se ne ljepe jaja kad ih przis na njemu nakon pola sata igranja

 

hahaha...

vidis cudno da nisu poceli implementirati ventilator sa straznje strane mobitela...

sa novim procesorima i kolicinom zagrijavanja nebi se cudija da novi flagshipovi to ne pocnu imati... pa makar kao dodatak...cool dodatak naravno...

15 godina
offline
Re: Aluminijski Galaxy S5 Prime
Abomb kaže...
apoteka kaže...
za one konobarice kojima obicni s5 nije dovoljno skup
a vidim da i htc sprema skuplji model od keramike. da se ne ljepe jaja kad ih przis na njemu nakon pola sata igranja

 

hahaha...

vidis cudno da nisu poceli implementirati ventilator sa straznje strane mobitela...

sa novim procesorima i kolicinom zagrijavanja nebi se cudija da novi flagshipovi to ne pocnu imati... pa makar kao dodatak...cool dodatak naravno...

 

Zaboravio si dodati mogućnost vodenog hlađenja

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice