AMD nastavlja s lošim poslovanjem

poruka: 96
|
čitano: 8.556
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD nastavlja s lošim poslovanjem".
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
indig0F10w kaže...
D3lBoy kaže...

Zar ekipa ne kuži da takve vijesti imamo doslovno svaki tjedan "AMD propada, amd ce po nekim procjenama bankrotirat do tad i tad, amdove dionice opale tolko i tolko, hoce li samsung kupiti amd i tako ga spasiti od propadanja ?!". Takve trakavice upravo čine pad prodaje njihovih kartica, jer netko ko kupuje karticu, a na svakom portalu mu vrište takvi naslovi (realno potrošaču nebitni) normalno da ce zaobici i normalno da ce kupit Nvidiu. A i takvi naslovi su sjajan clickbait za fanboyeve, previše ne potrebnog blata prima AMD, znam da ne posluju naj bolje ali brate previše je previše, kad je GTX 480 doslovno izgarao zbog drivera nitko nije mrdnuo, AMD usere s driverima da se na nekim karticama fan lockao na 20% odma "tipicno AMD smece"...

 A šta ćeš, tako je to u BUGu... Apple, M$ i nVidia fanboyi u redakciji... Par senzacionalističkih naslovića dnevno da se pokupi koji klik i napune vezane teme na forumu i idemo dalje, pare su na računu.

 

Što je tocno u ovom clanku "senzacionalisticko"? 

12 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
Friday kaže...
LudaRajcica kaže...

o kakvim ti problemima sa driverima pricas?

 

Sorry, ne stignem na forum od obaveza...

meni je tebe, naprosto, zao... ali znas i sam kako se kaze: netko mora i raditi...

na svu srecu danas je konstituirana vlada sto je meni omogucilo dodatnih 4 godine lagodnog rada u uvazenoj sredini :D

 

15 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
MasterOfDisaster kaže...
Envy kaže...
* * *

 

PS: i molim te nemoj mene više trolati, čekaju me 2 filma: Bridge of Spies, i Spectre.

 

* * *

 

A tvoja izjava sve govori: "kod mene je sve od AMD-a ali AMD više nikada i ni za kakve pare.. kada bi Nvidia bila 50% skuplja a davala 50% slabije performanse"

 

PS: gledao sam oba filma i Bridge of Spies je dobar film, a ovaj Spectre je srednja žalost, ti 007 filmovi su blago otišli u bananu.

Izjava je na mjestu jer je kroz ovaj Bug Online forum popraćena sa trilion i jednim argumentom kroz raznozarne pod forume i slične - eseje sam pisao.

 

Tako kao što rekoh ne bi trolao dalje iako bi ti validno mogao odgovoriti na sve tri tačke ali jednostavno me čeka Spectre. To nije "The One" Dake McClelland koji radi PR. Naučio sam PS kada nisam imao niti džepne knjižice o PS a on što je rekao za monopol i Adobe, stavio je tačku na i, i na tvoj dipl. ecc i na PR-ove, što se mene tiče bolje nije mogoa reći jer ja sam taj koji je pod notarom lično izdvojio za CS5 paket 25% novca, uz govor da će mi pripasti kompletan paket nakon jedne godine odrađene u firmi.

Lično da moram kupiti novi - moroa bih se dobro potruditi i pogledati što mi nova verzija nudi i mugu ti reć da ovaj Dake što god da je rekao bolje nije mogao reći. Nek je on tamo neki PR koji odrađuje lavovski dio za Adobe a neka si ti tamo The ekonomist žitav svoj radni vijek pa da čujem tvoju izjavu?

 

Btw: nije Adobe ni priblžno veliki monopolist kao što je Cisco. Monopolist koji je veći nego sam Adobe i Microsoft zajedno kao da se pro forme konkureciji smije u lice.

 

Brige of Spies sam upravo završio i odličan... mislim što reći Stiven Spielberg redatelj + Tom Hanks u gl. ulozi = Čisti uspijeh. Za Spectre sam čuo da je de facto odjavna špica trenutnog glumca ali ne mogu se oteti da su mu prva dva ili tri filma bila ne samo novina u 007 žanru nego me ovaj Daniel poprilično dobro osvojio (čak i mog starog koji kaže da 007 mora biti isključivo crn) i za kojeg slobodno mogu reći da je do sada najbolji 007 u cijeloj franšizmi - moje mišljenje da se ogradim.

 

Znam da AMD gori, meni iskreno niti iz džeba niti u džeb, ali tko gubi - ima pravo da se ljuti.

15 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
mislav_01 kaže...
indig0F10w kaže...
* * *

 A šta ćeš, tako je to u BUGu... Apple, M$ i nVidia fanboyi u redakciji... Par senzacionalističkih naslovića dnevno da se pokupi koji klik i napune vezane teme na forumu i idemo dalje, pare su na računu.

 

Što je tocno u ovom clanku "senzacionalisticko"? 

Ja bi rkeao mogući infarkt, gejmera, a kolega indig0f10w očigledno ne zna adblokerčiti :D

 

LudaRajcica kaže...
Friday kaže...
LudaRajcica kaže...

o kakvim ti problemima sa driverima pricas?

 

Sorry, ne stignem na forum od obaveza...

meni je tebe, naprosto, zao... ali znas i sam kako se kaze: netko mora i raditi...

na svu srecu danas je konstituirana vlada sto je meni omogucilo dodatnih 4 godine lagodnog rada u uvazenoj sredini :D

 

Nemoj ga sada... kompajlira :D

 

PS: pozdrav za Dublin i +15°C napolju, nek je u Tuzli -1°C

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
LudaRajcica kaže...

meni je tebe, naprosto, zao... ali znas i sam kako se kaze: netko mora i raditi...

na svu srecu danas je konstituirana vlada sto je meni omogucilo dodatnih 4 godine lagodnog rada u uvazenoj sredini :D

 

 

LOL, volim kad se ljudi vesele raditi za sicu...

 

Envy kaže...

Nemoj ga sada... kompajlira :D

 

PS: pozdrav za Dublin i +15°C napolju, nek je u Tuzli -1°C

 

Na poslu sam od 5:30, nesto novo smo danas pustili u "pogon" pa otklanjam bugove on the fly... A sinoc sam poslije 8 stigao kuci iz sjeverne irske!

Sad sam bio vani uzeti nesto za jesti. Bas je neobicno toplo

Freak Show Inc.
15 godina
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

Na žalost iz svog iskustva mogu reći da r9 390 nije a nije niti r9 390x adekvatna jednoj gtx 970 u to sam se uvjerio sam a pričako se da je r9 390x konkurencija gtx 980.

 

Po meni je to AMD sve krivo odradio, podbacili su na području CPU-a a i GPU-a. ovo govorim iz iskustva gejmera - ne covjeka koji se bavi raznim poslovima pa mu treba grafička snaga.

 

nisam ostao zapanjen sa niti jednim proizvodom kojeg sam probao kod AMD-a ja sam osobno ostao blago razočaran je 8gb kartica ne može niti u jednom segmentu poraziti 970 sa "3.5 +500mb vrama" pa čak niti na 4k rezoluciji. (ne poticem flejm)

 

Mislim da bi ovdje trebalo ubaciti priču i prijenosnike jer njih ne pratim, vjerojatno je i AMD tamo u gubitku?

imao sam nedavno AMD quad core prijenosnik i nije mi se svidio, problemi AMD - Linux su bili strašni pogotovo dual gpu riješenje kod prijenosnika mi je stvaralo problem i tako ima hrpu tih sitnica za koje treba razmisliti da li se isplati dati manje za "isto" ili ipak dati nešto više love ali si bar ziher da je to najbolje što trenutno možeš imati.

 

Još mi nije jasna stvar sa konzolama s obzirom da je AMD-a tamo pristuan i kod Xone i ps4 a prodaju se na milijuni primjeraka ??

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
Friday kaže...
LudaRajcica kaže...

meni je tebe, naprosto, zao... ali znas i sam kako se kaze: netko mora i raditi...

na svu srecu danas je konstituirana vlada sto je meni omogucilo dodatnih 4 godine lagodnog rada u uvazenoj sredini :D

 

 

a tako je to kad se radi, nikad te dobro platiti nece :D

al kada si uhljeb, placen si al za sto? sigurno ne za rad :P

10 godina
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

Driveri super rade, kod mene koji brisem svake stare sa DDU i kod frendova koji samo zaljepe novi driver preko starih, toliko ljudi znam sa R9 karticama 200 i 300 serije i nikom ne rade probleme driveri, dok na forumu svuda "driveri smece amd mora mora popravit drivere". Sa Omegom prošle godine smo dobili po 20-30% performansi samo zbog drivera (pogotovo se sjecam kod Unitya). Crimson je više hit or miss, ja nisam imao problema od prve verzije do danas osim sa titranjem huda u nekim igrama, to je popravljeno bilo za manje od 1 dan. Ovo za 970 vs 390 ponovno ne vjerujem, jer ako moja 290X ima bolje performanse u igrama, a pogotovo u benchevima tipa Valley gdje imam 500 veci score od 970. To što šije AMD u GameWorks naslovima smo vec 101 puta raspravili, gameworks naslovi nisu realni niti fer. A ako nekom jesu i opravdavaju, onda slobodno nek idu na Nvidiu - ali neka ne spominju usporedbu dvije firme na konto nekog "smoke effecta" u batmanu...

EDIT: Prije nego me se protumaci krivo, 970 je odlicna kartica i mislim da je to naj isplativija kupnja Nvidije u zadnjih nekoliko godina, jer napokon jaka Nvidia kartica a da ne košta mali milijun, i sam sam se dvoumio izmedju 290X ili 970 ali 290X mi je bila bolja prilika. No da je 970 jaca od 290X ili 390X - nije, ni na papiru, ni u benchevima, dok je u Gameworks naslovima možda bolja i od jačih AMD kartica.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 14:27 (D3lBoy).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
D3lBoy kaže...

Driveri super rade, kod mene koji brisem svake stare sa DDU i kod frendova koji samo zaljepe novi driver preko starih, toliko ljudi znam sa R9 karticama 200 i 300 serije i nikom ne rade probleme driveri, dok na forumu svuda "driveri smece amd mora mora popravit drivere". Sa Omegom prošle godine smo dobili po 20-30% performansi samo zbog drivera (pogotovo se sjecam kod Unitya). Crimson je više hit or miss, ja nisam imao problema od prve verzije do danas osim sa titranjem huda u nekim igrama, to je popravljeno bilo za manje od 1 dan. Ovo za 970 vs 390 ponovno ne vjerujem, jer ako moja 290X ima bolje performanse u igrama, a pogotovo u benchevima tipa Valley gdje imam 500 veci score od 970. To što šije AMD u GameWorks naslovima smo vec 101 puta raspravili, gameworks naslovi nisu realni niti fer. A ako nekom jesu i opravdavaju, onda slobodno nek idu na Nvidiu - ali neka ne spominju usporedbu dvije firme na konto nekog "smoke effecta" u batmanu...

EDIT: Prije nego me se protumaci krivo, 970 je odlicna kartica i mislim da je to naj isplativija kupnja Nvidije u zadnjih nekoliko godina, jer napokon jaka Nvidia kartica a da ne košta mali milijun, i sam sam se dvoumio izmedju 290X ili 970 ali 290X mi je bila bolja prilika. No da je 970 jaca od 290X ili 390X - nije, ni na papiru, ni u benchevima, dok je u Gameworks naslovima možda bolja i od jačih AMD kartica.

 benchevi su mene natjerali da odem na r9 390x

 

kada probaš gtx 970 promijenit ces misljenje.. do tada mozemo samo ovako u nedogled a i nije tema za to..

14 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
Envy kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Envy kaže...
* * *

 

PS: i molim te nemoj mene više trolati, čekaju me 2 filma: Bridge of Spies, i Spectre.

 

* * *

 

A tvoja izjava sve govori: "kod mene je sve od AMD-a ali AMD više nikada i ni za kakve pare.. kada bi Nvidia bila 50% skuplja a davala 50% slabije performanse"

 

PS: gledao sam oba filma i Bridge of Spies je dobar film, a ovaj Spectre je srednja žalost, ti 007 filmovi su blago otišli u bananu.

Izjava je na mjestu jer je kroz ovaj Bug Online forum popraćena sa trilion i jednim argumentom kroz raznozarne pod forume i slične - eseje sam pisao.

 

Tako kao što rekoh ne bi trolao dalje iako bi ti validno mogao odgovoriti na sve tri tačke ali jednostavno me čeka Spectre. To nije "The One" Dake McClelland koji radi PR. Naučio sam PS kada nisam imao niti džepne knjižice o PS a on što je rekao za monopol i Adobe, stavio je tačku na i, i na tvoj dipl. ecc i na PR-ove, što se mene tiče bolje nije mogoa reći jer ja sam taj koji je pod notarom lično izdvojio za CS5 paket 25% novca, uz govor da će mi pripasti kompletan paket nakon jedne godine odrađene u firmi.

Lično da moram kupiti novi - moroa bih se dobro potruditi i pogledati što mi nova verzija nudi i mugu ti reć da ovaj Dake što god da je rekao bolje nije mogao reći. Nek je on tamo neki PR koji odrađuje lavovski dio za Adobe a neka si ti tamo The ekonomist žitav svoj radni vijek pa da čujem tvoju izjavu?

 

Btw: nije Adobe ni priblžno veliki monopolist kao što je Cisco. Monopolist koji je veći nego sam Adobe i Microsoft zajedno kao da se pro forme konkureciji smije u lice.

 

Brige of Spies sam upravo završio i odličan... mislim što reći Stiven Spielberg redatelj + Tom Hanks u gl. ulozi = Čisti uspijeh. Za Spectre sam čuo da je de facto odjavna špica trenutnog glumca ali ne mogu se oteti da su mu prva dva ili tri filma bila ne samo novina u 007 žanru nego me ovaj Daniel poprilično dobro osvojio (čak i mog starog koji kaže da 007 mora biti isključivo crn) i za kojeg slobodno mogu reći da je do sada najbolji 007 u cijeloj franšizmi - moje mišljenje da se ogradim.

 

Znam da AMD gori, meni iskreno niti iz džeba niti u džeb, ali tko gubi - ima pravo da se ljuti.

Da završimo ovu eskapadu, jer iskreno nemam više snage argumentirati jer nema svrhe ti imaš svoje mišljenje i naravno da ga nitko ne može promjeniti i niti ti je za zamjeriti, ali nemoj meni govoriti da sam ja tvrdoglav jer očito i ti ne zaostaješ po tom pitanju. 

Tvoja zadnja rečenica na žalost nije istinita, jer ako AMD propadne, vjeruj mi tvoj džep će itekako osjetiti to ti ja i ostali The ekonomisti kažemo pa se ti veseli propasti AMD-a kad Nvidia krene guliti tvoju kožu sa svojim "niskim" cijenama. Po prijašnjim postovima zapravo vidim da to tebi nije problem, mislim platiti i 50% više samo da je Nvidia.

Nego želim ti ugodno popodne i ugodan rad na Nvidia grafičkim karticama, ali ju prvo moraš kupiti jer ipak cijela tvoja konfa je AMD.

 

LP

10 godina
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

Jednostavan indikator toga je Intel, sta su revolucionarno napravili zadnjih par godina ? Ništa, nemaju potrebu.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
D3lBoy kaže...

Jednostavan indikator toga je Intel, sta su revolucionarno napravili zadnjih par godina ? Ništa, nemaju potrebu.

 Kad AMD ne zna zato je Intel takav a postat će i Nvidia.

10 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem

Pa to i kažem, nije da nezna vec su se previše fokusirali na APU, što je do neke granice im isplativo. Ali da Intel jedino sto sad može je radit boostove u brzini od par posto, sa još par featurea i to im je dovoljno da izdaju novi chip, posto amd nema novi desktop chip vec nekoliko godina. Isto i da AMD prestane radit GPUove, Nvidia bi bila još skuplja nego sad, a razlika između serija bi bila nikakva. Kad je 290X izašao morali su pod hitno raditi nešto brže od 780, a da AMD propadne (iako naravno nece) onda bi vidjeli jako male pomake pogotovo zato sto vecina danasnjih AMD i Nvidia grafa su i više nego dovoljne prosjecnom gameru, pogotovo kad dodje DX12

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 15:16 (D3lBoy).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
Tak je u mene poznanik pitao koju da kupi. 390 ili 970?! Ja sam mu rekao da kupi onu koja mu se svida. Da oprostite al razlike su goli k*urac. I nije problem ni u amd'u ni u nvidiji nego u developerima i optimizaciji igara, tocka.

I eto samo da znate kaj je uzeo.. Uzeo je 970 koju je tri puta vracao zbog zavijanja i na kraju je uzeo amd'a i vjerovatno mu i amd isto zavija lol. Moram ga bas pitat, bio je lud :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
D3lBoy kaže...

Pa to i kažem, nije da nezna vec su se previše fokusirali na APU, što je do neke granice im isplativo. Ali da Intel jedino sto sad može je radit boostove u brzini od par posto, sa još par featurea i to im je dovoljno da izdaju novi chip, posto amd nema novi desktop chip vec nekoliko godina. Isto i da AMD prestane radit GPUove, Nvidia bi bila još skuplja nego sad, a razlika između serija bi bila nikakva. Kad je 290X izašao morali su pod hitno raditi nešto brže od 780, a da AMD propadne (iako naravno nece) onda bi vidjeli jako male pomake pogotovo zato sto vecina danasnjih AMD i Nvidia grafa su i više nego dovoljne prosjecnom gameru, pogotovo kad dodje DX12

 APU je AMD ideja ili zamisao, i onda je logično da se na to orjentiraju fučkaj ga sad.Rezultati APU filozofije su očiti, večina igračih konzola koristi AMD APU, a ubuduče stižu još dvije nove AMD APU Powered igrače konzole.

 

Glavni problem AMD APU filozofije napokon su rješeni, preko Zen CPU dobit če znatno bolje CPU performanse.Na kraju tu je i memorijska propusnost, pa eto sad na Zen APU famozne HBM2 memorije i onda nema problema.

 

Ovo kaj sam pozelenil, pa kolko puta treba ponavljat isto, ako AMD ne proizvodi grafe proizvodit če ih neko drugi fučkaj ga sad.AMD grafički dio ili bivši ATI, to je vrlo primamljivo i vrjedno za kupnju, ali realno za sad niko neče kupit AMD grafički biznis.

 

Vratimo se malo u prošlost, pa vidimo kaj je napravio Quallcom(Adreno=Radeon) sa AMD mobilnom grafikom i čipovima koje su 2009 godine platili pišljivih 65milijuna dolara.Dakle ako neče AMD dizajnirat grafe, oče neko drugi recimo Samsung ili veliki kineski Lenovo itd. Sveprisutni veliki Lenovo pa oni su več ionako kupili 60% IBM poslovanja ili biznisa.

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
16 godina
odjavljen
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

Evo ga

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

@Envy - Be like Bill...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

Opet isti frustrirani komentari kod svake objave financijskih rezultata iz AMD-a .

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
XXX kaže...

Opet isti frustrirani komentari kod svake objave financijskih rezultata iz AMD-a .

 a vidim ni moj komentar ocigledno nitko ne shvaca!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
Stjepanj kaže...
XXX kaže...

Opet isti frustrirani komentari kod svake objave financijskih rezultata iz AMD-a .

 a vidim ni moj komentar ocigledno nitko ne shvaca!

Kad tvoji komentari i inace traze enorman intelektualni kapacitet za shvatit, malo ih prilagodi da i obicni smrtnici nesto skuze 

12 godina
protjeran
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

ovaj put se moram slozit s tobom

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
MasterOfDisaster kaže...
Envy kaže...
* * *

 

Znam da AMD gori, meni iskreno niti iz džeba niti u džeb, ali tko gubi - ima pravo da se ljuti.

* * * jer ako AMD propadne, vjeruj mi tvoj džep će itekako osjetiti * * *

* * * ali ju prvo moraš kupiti jer ipak cijela tvoja konfa je AMD.

 

Hvalana na želji za ugodnim popodnevom, zaista je bilo ugodno.... od svih silnih komentara "Spectrea" poput "kao nije nešto", očekivao sam smeće od filma, kad ono wow.. pa ovo i nije bilo tako loše. Ukrtako moj utisak: odličan oproštaj Daniela Craiga od 007. ali nije Tom Hardy, valja mu se sada malo više potruditi... samo moram još vidjeti što se ovako rano oprostio, i tko bi ga i kada mogao zamjeniti.

 

Ooo da me AMD lupi po džebu time što će propasti? Vic godine (doduše godina je tek počela) Ako ne znaš kada ti pukne lanac na N47D20A onda ne znaš šta "lupanje po džepu", simbolično bacio sam dva Titan X-a.

 

A što reče da moram kupiti? Već na stolu imam Intel Skylake Core i5 6500, M.2 NVMe 480 GB pohranu, DDR4 memorija je stigla još čekam Z170 ili Q170 (moram vidjeti šta ima H110 ne može) ploču i sve to ide na 29" Dell U2913WM.

 

Friday kaže...

Evo ga

I ja ga čekam..  Sad će Buldožer bager, sad će Zen bašta, sad će ciklon u USA, trgovine se ispraznile odavno... samo što nije 

 

Ripjaw kaže...

@Envy - Be like Bill...

 

Ne razumijem tvoj naglasak.. a mislim niti ostali te baš i ne razumiju.

 

XXX kaže...

Opet isti frustrirani komentari kod svake objave financijskih rezultata iz AMD-a .

 Izvini molim te. Moj nije isfrustriran, moj je sada pod (c) i glasi: AMD je govno Stjepanj je to najbolje naučio, kad god ga "protjera".

 

Stjepanj kaže...
* * *

 a vidim ni moj komentar ocigledno nitko ne shvaca!

Svatit će te netko kada ti pod MOJ PC piše "Gaming On", i... joj, ovo je da vam suze poteku... "poliran" CPU.

16 godina
odjavljen
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

To je samo tvoje mišljenje a mišljenje je poput šupka, ima ga svatko 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
XXX kaže...

To je samo tvoje mišljenje a mišljenje je poput šupka, ima ga svatko 

Tko priča o ikakvom mišljenju? Govorimo o komentarima a i malo je nejasno tko je ovdje isfrustiriran negativnim AMD-ovim lošim poslovanjima. Očigledno onoga koga boli "loša probava" 

10 godina
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

A ništa Envy, onda ću ti morat prevest na jezik koji ti razumiješ, onako znaš obraćane s visoka i lagano bahatim naglaskom: uopće me ne zanima tvoje mišljenje.

A ostali mislim da su skužili jer se ne može ne skužit engleski jezik, osim ako ne znaš engleski, onda ovo definitvno nije forum za tebe.. Samo ti daj sa svojim razmišljanjima. Ne znam po čemu si se osjećao prozvanim mi se tako obraćat.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

Pa i mislio sam na tvoje komentare koji odražavaju tvoje mišljenje/iskustvo a ne stanje stvari. Moje mišljenje i iskustvo je skroz suprotno kada je u pitanju kvaliteta proizvoda. Što se financijskog stanja tiče to me manje više zaboli, niti iz džepa niti u džep. I tak kada su grafe u pitanju gledam da kupim godinu dana staru u pola cijene, nedam ni jednima ni drugima to kaj očekuju od mene, LOL. Što se procesora tiče ide treča godina i još se nije pošteno ni uznojio...to kaj sam im dao soma kn za njega jhe jedna od isplativijih kupnji ikada. Ima da dura šest godina 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

"u AMD-u optužuju pad potražnje za njihovim grafičkim čipovima" a pa dobro jutro. 
Nemožeš 5 generacija reciklirati isti GPU i rebrandati a da ljudima ne dosadi. 
Nemožeš potom za novi gpu tražiti tolke premium novce, posebno ne za onaj Nano Fury. 
Trebali su progutati ponos, i platiti Nvidiji za licencu Cuda kompatibilnost. 
Ako je Intel mogao platiti AMD-u za x64, čemu oni tjeraju mak na konac.
OK, jednog dana će OpenCL preuzeti, sve pet, ali treba biti konkurentan i danas.
Pa nvidija lavovski dio zarade uzima na profi cuda setupima za naučne i inžinjerske studije uz pomoć gpu clustera, sad su 
se uštelili i u auto industriju, a čekanje "da se oporavi tržište PC-a i ekonomija u kini" nisu baš dobra strategija. 
Ako njima nije pomogla ni sretna činjenica da su im se onomad najskuplje GPU kupovale ko mutave zbog pohlepe za criptocoinom, 
ni monopol u proizvodnji hardvera za SVE konzole, onda neznam što da im čovjek kaže. ko hrvatska ekonomija su.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
Ripjaw kaže...

* * * uopće me ....

 

Koga? BTW: Ispravi pod MOJ PC nije nVdia nego Nvidia... pa mi opet prevedi reci što si mi hti reći, ne razumijem te baš najbolje.

 

XXX kaže...

* * * Što se procesora tiče ide treča godina i još se nije pošteno ni uznojio..* * *

Sve 5, ako praviš pare onda je isplatna ako ne onda i ne baš. Moja je iskrena želja da te služi kao i mene moj od 2008-me godine, i služit će i dalje kada ga uskoro Skylake zamjeni.

15 godina
offline
AMD nastavlja s lošim poslovanjem

to bi se u nas očas riješilo otpuštanjem barem pola radnika i povećanjem plaća rukovodstvu. koji su ti ameri papčine ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD nastavlja s lošim poslovanjem
D3lBoy kaže...

Isto i da AMD prestane radit GPUove, Nvidia bi bila još skuplja nego sad, a razlika između serija bi bila nikakva. Kad je 290X izašao morali su pod hitno raditi nešto brže od 780, 

 Ovo je istina. Najbolja indikacija je (osim one očigledne da im se vremenski ciklus GPU generacije utrostručio - gtx980 je izdana danas daleke 2014) da Nvidia u ovih sad već godinu i pol dana u gamerskom (netitanskom) okruženju nije izdala dual GPU. To su u pravilu izdavali kad ih je konkurencija pritisla a Ti verzija nije bila dovoljna za primat. AMD je imao šansu sa ovim Fury modelom, ali isfuravali su cijenu koja je nevidiji bila totalno prihvatljiva - čitaj; bili su nekonkurentni.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 18:28 (overhaul).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice