Android Oreo na 0,2%

poruka: 22
|
čitano: 3.944
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android Oreo na 0,2%".
12 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Dead kaže...

Zbog ovoga bih, da sam androidaš, imao Google Pixel. Ništa drugo ne bi došlo u obzir.

 Zbog čega? Što točno Oreo donosi a da bi zbog toga kupio precijenjeni mobitel? Ako nisi Androidaš onda pogotovo nemaš oko čega brinuti jer i oni koji imaju 3 generacije star Android imaju ono što ti još nemaš.

 

 
33 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Nexus 5x je zakon. Ja ga imam. Nije skup, super kamera, nije prevelik, a Google produljio update do 11/2018. Oreo radi super.
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
To je dobro. Za godinu i po biti će na 14.33%
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
CroDexter kaže...
Nexus 5x je zakon. Ja ga imam. Nije skup, super kamera, nije prevelik, a Google produljio update do 11/2018. Oreo radi super.

 Sve je to točno, ali upravo si sebi zaradio jedan masni polagani bootloop. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Dead kaže...

Zbog ovoga bih, da sam androidaš, imao Google Pixel. Ništa drugo ne bi došlo u obzir.

 Imam HTC One M9 koji je sad star već 2 i pol godine i stvarno ne vidim nešto što me privlači da upgredam na neki noviji. Frend je kupio S8 prije koji tjedan i malo sam ga koristio i stvarno ne vidim po čemu je toliko bolji od mojega, ista stvar i s iPhonom 7. Kamera mi je sasvim ok, da volio bi da je bolja, ali nije toliko drastična razlika da mijenjam mobitel. Brži procesor? U svakodnevnom korištenju mi ni ovaj ne zastajkuje. Jedino ću ga sad odnijeti da mu zamijene bateriju jer je već prilično loša nakon 1000 i nešto ciklusa punjenja.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android Oreo na 0,2%

 Meni ne smeta, imam 6P i mob radi kao zmaj, vj cu uzeti Pixel 2 XL kad izadje, i kazu da su sa Oreom omogucili da OEM proizvodjaci mogu brze radit na azuriranjima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
BlueMax kaže...
Dead kaže...

Zbog ovoga bih, da sam androidaš, imao Google Pixel. Ništa drugo ne bi došlo u obzir.

 Zbog čega? Što točno Oreo donosi a da bi zbog toga kupio precijenjeni mobitel? Ako nisi Androidaš onda pogotovo nemaš oko čega brinuti jer i oni koji imaju 3 generacije star Android imaju ono što ti još nemaš.

 

 Jbg njima je to bitno jer poslije godinu dana poliranja izdaju OS pun tragikomicnih bugova pa onda poslije jedno 5 updateova to proradi kako traba. Svake godine ista prica sa iosom. Zato je njemu nepojmljivo da nema najnovju verziju jer na staro ne moze a novo ne radi odmah kako treba.... Ja sam presao sa mislim 4.4 pa evo sad na 8 i prelazak sa 7 na 8  ne primijetis. jedina funkcija je automatsko popunajvanje podataka tipa username i pass al bez toga se da zivjeti. Sve ostalo 7 ima a ios moze samo sanjati....

BTW nema samo pixel oreo....

16 godina
neaktivan
offline
Android Oreo na 0,2%

Uglavnom gledam kupiti mob sa mogućnošću otključavanja bootloadera. Onda više ne ovisiš o proizvođaču. LG G3 veselo vrti 7.1.2, a uskoro će i Oreo.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Dead kaže...
BlueMax kaže...
Dead kaže...

Zbog ovoga bih, da sam androidaš, imao Google Pixel. Ništa drugo ne bi došlo u obzir.

 Zbog čega? Što točno Oreo donosi a da bi zbog toga kupio precijenjeni mobitel? Ako nisi Androidaš onda pogotovo nemaš oko čega brinuti jer i oni koji imaju 3 generacije star Android imaju ono što ti još nemaš.

 

 Eto ti ga na. Ne može se normalno diskutirat, a da se ne uvali iOS vs Android shit.

 Što je po tebi normalna diskusija? Najnormalnije pitam što te toliko privlači u Androidu O da ni jedan drugi mob osim Pixela ne bi uzeo u obzir? Ja sam npr. Androidaš od iPhonea 4. Uglavnom sve flagship modeli na godišnjoj bazi. Od HTC One, koji je prvi Android koji je radio bez ikakvog laga, na ovamo, od svih mogućih nadogradnji Androida nisam dobio ništa što bi me natjeralo da zbog softwarea kupim novi mobitel.

 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Android Oreo na 0,2%

s obzirom na koliko uređaja dolazi i na koliko njih se prodaje, nije loše

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
hrvooje kaže...

Uglavnom gledam kupiti mob sa mogućnošću otključavanja bootloadera. Onda više ne ovisiš o proizvođaču. LG G3 veselo vrti 7.1.2, a uskoro će i Oreo.

 

Misliš da se nekome da zajebavati s time?

14 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Eol kaže...
CroDexter kaže...
Nexus 5x je zakon. Ja ga imam. Nije skup, super kamera, nije prevelik, a Google produljio update do 11/2018. Oreo radi super.

 Sve je to točno, ali upravo si sebi zaradio jedan masni polagani bootloop. 

 

Da barem hoće doći prije 04/2018. Do tada imam garanciju.  :-)

Koliko znam bootloop je pokriven garancijom.

12 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Dex.pwn kaže...
hrvooje kaže...

Uglavnom gledam kupiti mob sa mogućnošću otključavanja bootloadera. Onda više ne ovisiš o proizvođaču. LG G3 veselo vrti 7.1.2, a uskoro će i Oreo.

 

Misliš da se nekome da zajebavati s time?

 Zadnji mobitel kojeg sam otključao i mijenjao ROM bio je One M7 iako za to nije bilo nikakve potrebe. da ga nisam razbio koristio bi ga i dan danas. Ne znam što bi mogao dobiti na S8 s nekim custom ROM-om.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
BlueMax kaže...

 Zadnji mobitel kojeg sam otključao i mijenjao ROM bio je One M7 iako za to nije bilo nikakve potrebe. da ga nisam razbio koristio bi ga i dan danas. Ne znam što bi mogao dobiti na S8 s nekim custom ROM-om.

 Za Exynos cipset i nemas nekih romova. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Dex.pwn kaže...
hrvooje kaže...

Uglavnom gledam kupiti mob sa mogućnošću otključavanja bootloadera. Onda više ne ovisiš o proizvođaču. LG G3 veselo vrti 7.1.2, a uskoro će i Oreo.

 

Misliš da se nekome da zajebavati s time?

 Ovo je ipak kompjuterski forum. Vidim da se neki zajebavaju s latencijama RAM-a po par mjeseci i dizanja frekvencije CPU-a za 2% po nekoliko godina, zašto se ne zajebavati s nečim za što mi treba 20 min., a poboljša mi rad uređaja za nekoliko desetina postotka. BlueMax šta dobijem s tim? Pod broj 1 maknem sve aplikacije koje ne koristim,  npr. facebook, g+, raznorazne trgovine  i ostale OEM gluposti koje malo malo traže update iii dozvole raznorazne, mogu staviti hr jezik na uređaje koji nisu napravljeni za naše tržište, mogu poboljšati trajanje baterije i punjenje. Ako je ROM rootan, nema bolje aplikacije od Taskera za programiranje uređaja. A tome nam računala i služe zar ne, da ih isprogramiramo da stvari odrađuju automatski. 

 

Npr. na Androidu 6.0 na LG G3 nakon što bi baterija pala na manje od 5%, nisam mogao brzo napuniti bez original punjača. Sa cm14.1 to nije problem. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
12 godina
neaktivan
offline
Android Oreo na 0,2%

Ja još čekam Oreo kojeg trebam dobiti na 2 uređaja...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android Oreo na 0,2%

Upgradedaš se na novije jedino kad stane krepavat mobitel i kad si prisiljen

Svaka akcija ima svoju reakciju.
16 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Ovo kolko je % na kojem telefonu je lagano trolanje od strane bug ekipe. Svaki tjedan dva bace kost i ljudi se grizu oko nicega, tocno nicega.
12 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
NEW_MAN kaže...
Ovo kolko je % na kojem telefonu je lagano trolanje od strane bug ekipe. Svaki tjedan dva bace kost i ljudi se grizu oko nicega, tocno nicega.

 Ne bih rekao. Čisto neutralna vijest, objavljena da popuni naslovnicu na nekoliko sati. Nije da su sada Oleg ili Drago napisali ratnohuškački pamflet za ili protiv nečega. Nisu oni krivi što se forumaši na ovakvim temama osvećuju jedni drugima za prethodno nanesene duševne boli s prijašnjih tema pa koriste ovakvu prigodu za kontraudar.

7 godina
protjeran
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Dead kaže...

Zbog ovoga bih, da sam androidaš, imao Google Pixel. Ništa drugo ne bi došlo u obzir.

 

Nokia? Sluzbeno su izjavili da ce svi Nokia Androidi, od modela 2 nadalje, dobiti Android Oreo i nadolazeci Android P.

 

Toliko o tome da se na SD210 / 1GB ne moze vrtiti zadnja verzija Androida. Moze se, kada iza optimizacije i podrske stoji Nokia.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Dex.pwn kaže...
hrvooje kaže...

Uglavnom gledam kupiti mob sa mogućnošću otključavanja bootloadera. Onda više ne ovisiš o proizvođaču. LG G3 veselo vrti 7.1.2, a uskoro će i Oreo.

 

Misliš da se nekome da zajebavati s time?

 Kako misliš zakrpat ovu WPA2 rupu osim ako nemaš najnoviji Android na telefonu? Izdaje li tvoj proizvođač zakrpe. Bit će zanimljivo. Jedino rješenje je custom ROM

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
16 godina
offline
Re: Android Oreo na 0,2%
Ni Oreo, ni kopao.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice