Apple Watch ne voli tetovaže

poruka: 5
|
čitano: 1.698
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch ne voli tetovaže".
15 godina
offline
Apple Watch ne voli tetovaže

Najzalosnije je sto ti uredaji od 300$+ i dalje trebaju stalan Internet za GPS i lokacijske usluge.

 

 

A za kardiogram...hebiga mogli su na remencic stavit bolji citac ili pak na kopcu pa direktno na zile u zapescu...

 

Inace ovaj pedometar me zanima kako to radi? Ako to radi preko GPSa onda je to goli drek

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple Watch ne voli tetovaže

To je sve još tooo much neprecizno, mjerenja kad su radili s više tih uređaja rezultati su jako odstupali.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple Watch ne voli tetovaže

 Veli lik na redditu- nije cudo da moj moto 360 nikak ne nalazi moj puls. . Usporedba senzora moto vs apple watch

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple Watch ne voli tetovaže

 

Dobro i? Nitko normalan ne voli apple watch i slična nepotrebna sr***

Btw, ne znam jesam li jedini koji ima ispisan ovakav link, ali... ...

 

LOL LOL
 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Apple Watch ne voli tetovaže

A radi li na tamnoputim ljudima ili je isključivo tetovaža problem? Da sat nije rasist?

 

@Mortis-Ex-Machina urlencode "/" = %2f.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice