Britanija ne tolerira samobalansirajuće skutere na

poruka: 6
|
čitano: 1.172
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Britanija ne tolerira samobalansirajuće skutere na".
12 godina
offline
Britanija ne tolerira samobalansirajuće skutere na

Ali zato, hodati po tlu je sasvim uredu, glupih li i primitivnih zakona.... drzava mora ubirati porez, pa od tuda i ti zakoni

 

 

i btw, kakve ovo veze ima sa scooterom????? :DDDD

 
4 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Britanija ne tolerira samobalansirajuće skuter
Bil sam u londonu prije par tjedana i lik se u gužvi vozio na tom dreku a cura mu sjedi piša-lonca na leđima. Da nisam vidio ne bi vjerovao.
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
moderator
offline
Re: Britanija ne tolerira samobalansirajuće skuter
Mora da su bili neki mršavci ako zajedno nisu prešli limit težine :)))
...
16 godina
offline
Re: Britanija ne tolerira samobalansirajuće skuter
Miro kaže...
Mora da su bili neki mršavci ako zajedno nisu prešli limit težine :)))

 frajer onak normalan, 75-80kg, zenska neka hipijevka oko 60kg. kolke su uopce nosivosti toga? ak ne drzi 150kg onda im je los posao :D

treba to i britancima prodat a oni se vole ugojit.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
moderator
offline
Re: Britanija ne tolerira samobalansirajuće skuter
nixass kaže...
Miro kaže...
Mora da su bili neki mršavci ako zajedno nisu prešli limit težine :)))

 frajer onak normalan, 75-80kg, zenska neka hipijevka oko 60kg. kolke su uopce nosivosti toga? ak ne drzi 150kg onda im je los posao :D

treba to i britancima prodat a oni se vole ugojit.

 U novoj Mreži (izlazi za koji dan) predstavlja se startup tvrtka iz Karlovca koja radi nešto slično ovome - zove se Master. Piše da je nosivost 100 kg, a da su testirali do 120 - i da je izdržao i to opterećenje.

...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Britanija ne tolerira samobalansirajuće skuter
Miro kaže...
U novoj Mreži (izlazi za koji dan) predstavlja se startup tvrtka iz Karlovca koja radi nešto slično ovome - zove se Master. Piše da je nosivost 100 kg, a da su testirali do 120 - i da je izdržao i to opterećenje.

 

Što se ovoga tiče - izgleda vrlo cool i baš bi mi tako nešto trebalo jer me izluđuje što nemoš nigdi blizu centra doć a da ne hodaš još 10-15 minuta nakon parkiranja (Split), ali brinem se kako bi ovo reagiralo kao prvo na naglo kočenje (u slučaju da npr. ti nešto iskoči na put) i kao drugo na bezbrojne rupe i grbe po splitskim cestama. Vjerujem da bi rezultat oboje bio da bi ja završio na nosu. Plus je nosivost jadna.

 

Što se britanskih zakona tiče - kretenizam teški. Opasniji su od ovoga i daleko iritantniji manijakalni motoristi koje viđam svaki dan, koji voze ka luđaci i briga ih za sve.

 

Šta se članka tiče - SERIOUSLY MI SE SVIĐA ONA PRVA SLIKA ! 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice