Elite X3 stiže mjesec dana ranije

poruka: 5
|
čitano: 1.077
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elite X3 stiže mjesec dana ranije".
12 godina
odjavljen
offline
Elite X3 stiže mjesec dana ranije

Jel 'Rvatsko tržište uključeno?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Elite X3 stiže mjesec dana ranije
Dex.pwn kaže...

Jel 'Rvatsko tržište uključeno?

 Koga briga? I da dođe,platit češ mobitel 6k kuna,i nakon mjesec dana Microsoft će izjaviti da neće biti ažuriranja na novije verzije Prozora. Neka hvala.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Elite X3 stiže mjesec dana ranije

Ne odlučuje MS već HP.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Elite X3 stiže mjesec dana ranije
@filipvk... - čuj, ja ne znam niti jedan windowsphone star 3-4 godine a da nije u programu ažuriranja, ali znam jako puno android uređaja koji su zaglibili na malware verziji androida s kojime su i kupljeni.

A kad mi rikne postojeće računalo onda će ovaj ili neki noviji model sasvim sigurno biti zamjena. Mislim da novo desktop računalo više neću kupovati. Pratim to već neko vrijeme, i čini mi se da ovakav uređaj može zadovoljiti moje potrebe.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Elite X3 stiže mjesec dana ranije
Biti ce dostupan i na nasem trzistu kako sada stvari stoje. Naravno puno toga ovisi o samoj potraznji odbosno hoce li lokal i HP dogovriti nesto sa distributerima i operaterima. Koliko cujem cijena 699€ + cca 5% zbog razlike PDVa sto se tice retail cijena.... za operatere ovisi o paketima.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice