HD 6800 u Bug labu

poruka: 71
|
čitano: 11.773
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HD 6800 u Bug labu".
16 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
dado8 kaže...

kojeg kontroliraju dva-tri uvoznika

točno, no firma se može brinuti i pritisnuti te uvoznike da na tom tržištu ne bude isplativije kupiti konkurentni proizvod

p.s. ovo je općenito govoreći a ne ulaz u debatu nvidia vs amd

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 22:04 (igy).
14 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
igy kaže...
dado8 kaže...

kojeg kontroliraju dva-tri uvoznika

točno, no firma se može brinuti i pritisnuti te uvoznike da na tom tržištu ne bude isplativije kupiti konkurentni proizvod

moze, samo smo mi bojim se premalo trziste za tako nesto, ma imaju jos koju godinu fore a onda dolazi konkurencije iz EU pa kome obojci, kome opanci - s ovakvom cjenovnom politikom svi ce u stecaj, jbg pljackaju dok mogu.

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 22:07 (dado8).
16 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
igy kaže...
dado8 kaže...

kojeg kontroliraju dva-tri uvoznika

točno, no firma se može brinuti i pritisnuti te uvoznike da na tom tržištu ne bude isplativije kupiti konkurentni proizvod

p.s. ovo je općenito govoreći a ne ulaz u debatu nvidia vs amd

Da pokušamo pisat mail AMDu?SmijehSmijehSmijeh

16 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
dado8 kaže...
igy kaže...
dado8 kaže...

kojeg kontroliraju dva-tri uvoznika

točno, no firma se može brinuti i pritisnuti te uvoznike da na tom tržištu ne bude isplativije kupiti konkurentni proizvod

moze samo smo mi bojim se premalo trziste za tako nesto, ma imaju jos koju godinu fore a onda dolazi konkurencije iz EU pa kome obojci, kome opanci - s ovokvom cjenovnom politikom svi ce u stecaju, jbg pljackaju dok mogu

e, a domaćeg kupca rijeđe znaima koliko je proizvod u americi ili tađikistanu, nego doma

14 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
hellbyte0 kaže...
igy kaže...
dado8 kaže...

kojeg kontroliraju dva-tri uvoznika

točno, no firma se može brinuti i pritisnuti te uvoznike da na tom tržištu ne bude isplativije kupiti konkurentni proizvod

p.s. ovo je općenito govoreći a ne ulaz u debatu nvidia vs amd

Da pokušamo pisat mail AMDu?SmijehSmijehSmijeh

meni je bas neku noc,onako vise iz zajebancije doslo napamet slicna ideja - ja sam samo jos htio organizirat online peticiju pa onda slat

ako se nekom da zajebavat uz njega samSmijeh

 

igy kaže...
dado8 kaže...

e, a domaćeg kupca rijeđe znaima koliko je proizvod u americi ili tađikistanu, nego doma

ma kad pogledas cjene samo preko granice dodje ti slabo kad vidis koliko nas deru

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 22:12 (dado8).
15 godina
offline
HD 6800 u Bug labu

peticiju za šta?

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
dado8 kaže...

meni je bas neku noc,onako vise iz zajebancije doslo napamet slicna ideja - ja sam samo jos htio organizirat online peticiju pa onda slat

ako se nekom da zajebavat uz njega samSmijeh

Čuj neda se ni meni osobno s tim gubit živce ali ako oće netko od naših forumaša to radit ja sam uz njega 100%.

Samo javite na PM ako treba šta potpisat.SmijehSmijeh

14 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
joze kaže...

peticiju za šta?

za realno uskladjivanje cjena njihovih proizvoda u odnosu na one kod nasih prvih susjeda(srbija, italija austrija...)

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
16 godina
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
dado8 kaže...

ma kad pogledas cjene samo preko granice dodje ti slabo kad vidis koliko nas deru

pa ja se slažem ali to ne mijenja činjenicu da je to kod nas iznad već navedne hd 5700 serije, ali smo mi malo tržište s kojeg malo i kapa u blagajnu, a sigurno takva cijena ne bi mogla osvanuti na mnogo većem jer bi morala biti korigirana i to pod zahtjevom samog proizvođača zar ne?

14 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
igy kaže...
dado8 kaže...

ma kad pogledas cjene samo preko granice dodje ti slabo kad vidis koliko nas deru

pa ja se slažem ali to ne mijenja činjenicu da je to kod nas iznad već navedne hd 5700 serije, ali smo mi malo tržište s kojeg malo i kapa u blagajnu, a sigurno takva cijena ne bi mogla osvanuti na mnogo većem jer bi morala biti korigirana i to pod zahtjevom samog proizvođača zar ne?

tako cjenu ce spustit kad to njima bude odgovaralo ili ako im ne naredi sam proizvodjac - trece nema tj. ima mogu je jos samo dignutSmijeh

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
13 godina
protjeran
offline
RE: HD 6800 u Bug labu
Brkovi kaže...

mislim da se isplati,prodas je i uzivas u novoj zvjercici,tisa je sigurno,manje se grije,novi direct x,a performanse su naravno puuuuno bolje,

vec da imas seriju 5 onda definitivno ne.

Zašto ne, ako je (HD 5850) prodaš za 1800 kn a kupio si je za 1780 kn prije godinu dana ? Cool

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice