Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

poruka: 65
|
čitano: 9.258
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10".
14 godina
offline
Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

A što je s nama koji smo insideri?

 

EDIT:

Windows 10 nam dolazi 27. srpnja

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 11:59 (underdog).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Ak si mislio na to da ces dobiti za besplatno - zaboravi.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

Zašto ne? I kod Win7 i Win 8 alpha testeri su dobili free ključeve (ovi aktivniji, naravno).

My name is Legion... For we are many!
12 godina
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
ukay1000 kaže...
Ak si mislio na to da ces dobiti za besplatno - zaboravi.

 Samo sam ga zato i instalirao... dao MSu sansu da napokon imam njihov proizvod na moje ime, vidijeti cemo :D

 

elementary koristim 90% vremena vako i nako, pa nije da se previse brinem :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Sum_of_all_fears kaže...

Zašto ne? I kod Win7 i Win 8 alpha testeri su dobili free ključeve (ovi aktivniji, naravno).

 Windows 7 testeri jesu, ali za Windows 8, koliko znam ne, pošto nije bilo ovako organiziranog testiranja sa prijavljivanjem bugova i feedbackom.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

Jesu ovi pozvani iz Win7 runde...

My name is Legion... For we are many!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Sum_of_all_fears kaže...

Jesu ovi pozvani iz Win7 runde...

 Pozvani da, ali kolko je bilo takvih? Ni blizu koliko za Windows 7 na beti, od builda 7000 nadalje.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 12:43 (kizo2703).
16 godina
offline
Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

A kaj s nama kaj imamo "jogurt" verzije sedmice? 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Lord_Marko kaže...

A kaj s nama kaj imamo "jogurt" verzije sedmice? 

 Ništa, dobit ćeš Desetku sa watermarkom ''This copy of Windows is not genuine''.

 

I ponudu za kupovinu original ključa.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Lord_Marko kaže...

A kaj s nama kaj imamo "jogurt" verzije sedmice? 

 PC od ~5k kuna a nemaš sa Windowse...

My name is Legion... For we are many!
14 godina
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Sum_of_all_fears kaže...
Lord_Marko kaže...

A kaj s nama kaj imamo "jogurt" verzije sedmice? 

 PC od ~5k kuna a nemaš sa Windowse...

 Da je kupio windowse nebi imao takav komp

15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

Da, ubilo bi ga onih 20$ koliko su koštali neko vrijeme...

My name is Legion... For we are many!
16 godina
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

Naravno da me nebi ubilo da sam znal da kostaju 20$. Nisam imal pojma da to more bit tak "jeftino". Uvjek sam viđal cijene prek soma kuna...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Lord_Marko kaže...

Naravno da me nebi ubilo da sam znal da kostaju 20$. Nisam imal pojma da to more bit tak "jeftino". Uvjek sam viđal cijene prek soma kuna...

 osmica je 800kn

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

probal sam osmicu i nije mi "sjela". zato sam jos uvjek na 7. Vidim da je home premium x64 cca 900kn. Vjerojatno cu uzet sljedeci mjesec. 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
neaktivan
offline
Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Majko mila i jogurt verzije ... Nema dzabe ni u stare babe. Nikad niste platili MS produkt a za isti bi htijeli besplatan upgrade ... e sta ti je nas narod ...

Nego da se dohvatimo smislenijih tema ...

Kada se napravi upgrade postojecih legalnih i aktiviranih win7 na win10, kako stvari teku dalje? Da li se dobije exe file koji upgradea win7 na win 10 i to je to? Ili se dobije iso file pa se instalira sve iz pocetka. Kako izgleda kada mi se sruse windowsi za npr 2 godine? Moram li opet instalirati win7 pa upgrade na win10 ili samo iso file i registriram s mojim kodom iz win7 ili dobijem novi kod? Pise da je upgrade valjan 12mj nakon izlaska ... ako napravim upgrade, ostaje li on zapamcen?
To su pitanja koja nitko ne pita, ali je zato pitanje legalizacije jogurta uvijek aktualno i uvijek sa istim odgovorom ...
*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

Koji je smisao tih rezervacija, kad će se nadogradnja ionako moći skinuti i instalirati rezervirao ili ne?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
DigiMagic kaže...

Koji je smisao tih rezervacija, kad će se nadogradnja ionako moći skinuti i instalirati rezervirao ili ne?

 

 Možda će ovi koji su rezervirali na dan izlaska imati bolju brzinu za download?

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
DigiMagic kaže...

Koji je smisao tih rezervacija, kad će se nadogradnja ionako moći skinuti i instalirati rezervirao ili ne?

 

 Dizanje hypea, reklama.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
10 godina
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
DigiMagic kaže...

Koji je smisao tih rezervacija, kad će se nadogradnja ionako moći skinuti i instalirati rezervirao ili ne?

 

 Najvjerojatnije čisto da vide koliki je interes za 10-ku kod korisnika "starih" winsa

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Bastardo kaže...
...
Kada se napravi upgrade postojecih legalnih i aktiviranih win7 na win10, kako stvari teku dalje? Da li se dobije exe file koji upgradea win7 na win 10 i to je to? Ili se dobije iso file pa se instalira sve iz pocetka.
Kako izgleda kada mi se sruse windowsi za npr 2 godine? Moram li opet instalirati win7 pa upgrade na win10 ili samo iso file i registriram s mojim kodom iz win7 ili dobijem novi kod? Pise da je upgrade valjan 12mj nakon izlaska ... ako napravim upgrade, ostaje li on zapamcen?
To su pitanja koja nitko ne pita, ali je zato pitanje legalizacije jogurta uvijek aktualno i uvijek sa istim odgovorom ...

 Za ovaj drugi dio sam negdje pročitao (i mene je interesiralo isto, sad više neznam gdje mi je link). Tvoja valjana licence za 7cu će se zamijeniti za valjanu licencu za 10tku. Problem bi mogao biti u nabavci valjane iso fajle (ako ti se sustav sruši a nisi napravio backup za slučaj havarije), ali ako i to imaš onda nebi smjelo biti problem.

 

Ovaj prvi dio, kako se realizira upgrade, kroz iso ili "upgrade paket" nebih znao. Vjerojatno je neka automatizirana procedura u pitanju (meni bi draže bilo da bude iso).

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
neaktivan
offline
Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

ovako ja imam jogurt verziju Win7. no imam original Win 8 koje sam uzeo dok je bila ona akcija gdje su se mogli uzeti za sicu. Nazalost nisu mi se dopali pa sam se vratio na Win7. E sad hocu li onda morat napraviti upgrade na Win8 pa upgrade na Win10? Sto ce biti tlaka!

ili recimo opcija da negdje upisem svoj original Win8 kljuc pa da mogu napraviti upgrade izravno sa jogurt Win7 na original win10?

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Zura kaže...

 Za ovaj drugi dio sam negdje pročitao (i mene je interesiralo isto, sad više neznam gdje mi je link). Tvoja valjana licence za 7cu će se zamijeniti za valjanu licencu za 10tku. Problem bi mogao biti u nabavci valjane iso fajle (ako ti se sustav sruši a nisi napravio backup za slučaj havarije), ali ako i to imaš onda nebi smjelo biti problem.

 

Ovaj prvi dio, kako se realizira upgrade, kroz iso ili "upgrade paket" nebih znao. Vjerojatno je neka automatizirana procedura u pitanju (meni bi draže bilo da bude iso).

 Mislim da nitko sa ''genuine'' licencom neće imati problema dobiti iso - baš zbog toga je Microsoft otvorio ovakve stranice:

 

Windows 7

 

Windows 8

 

Siguran sam da će slična biti otvorena i za Windows 10.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
16 godina
offline
Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

meni stigla obavjest :)

W10 Update W10 Update
mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
DigiMagic kaže...

Koji je smisao tih rezervacija, kad će se nadogradnja ionako moći skinuti i instalirati rezervirao ili ne?

 

 Bas kao sto je ekipa vec rekla, nabrijavanje, marketing, programiranje mozga da im sto prije pređemo na desetku. Zanimljivo je što sam primjetio pošto sam na 8.1 windowsu, u zadnje vrijeme često iskaču obavjesti o updateima virusa da se skinu sa windows updatea, prije skoro uopce nisu trebale nadobradnje antivirusa a sad treba cesto, sto nam to govori, psiholosko programiranje da je osmica sve više nestabilnija, puno virusa je napada, prijeđite na desetku, eto tako se podsvjesno programira korisnike...

15 godina
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
Ako sad rezerviram i krene skidati kad izadje hoce li formatirati cijeli disk i napraviti fresh install?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

Ne.

My name is Legion... For we are many!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
emerik kaže...
Ako sad rezerviram i krene skidati kad izadje hoce li formatirati cijeli disk i napraviti fresh install?

 moci ces vjerojatno birat ako to zelis,al u pravilu mislim da ne.

Private Sub txt_search_TextChanged(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles txt_search.TextChanged BindingSource1.Filter = String.Format("{0} LIKE '{1}%'", &
12 godina
offline
Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10

iskočila mi na jogurtu promocija...hmmm kliknuti ili ne kliknuti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenule rezervacije za besplatne Windowse 10
nex987 kaže...

iskočila mi na jogurtu promocija...hmmm kliknuti ili ne kliknuti

 Ako si na jogurtu.. zašto bi Mikrosoftu još i rekao svoju e-mail adresu na koju će ti registrirati "tvoj" win10. Tako i tako kad izađe ćeš si skinuti.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice