Nastavak pada isporuka računala

poruka: 4
|
čitano: 798
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavak pada isporuka računala".
15 godina
offline
Nastavak pada isporuka računala

Hm, a možda ima veze i sa time da je ljudima sve manje potreban novi hardver kada i stari dobro radi... Sada se pojavljuje lagani trend da hardverski zahtjevi za većinu korisnika opadaju, a ne da rastu pa se hardver puno duže može koristiti bez potrebe za nadogradnjama...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavak pada isporuka računala

Istina,

ali i dalje će bit dosta ovčica koje će biti moguće uvjeriti da neće moći pokrenuti x1500000 nešto 

ako nemaju skylake x16 nečega 

lol

a ovce samo bmeeee

p.s. meni paše 

više hardvera kraj drveta u parku,više hardvera bačenog kraj kontejnera itd..

,)

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Nastavak pada isporuka računala

pa ja imam staru kantu par godina i jedino sam promjenio grafu a ostalo sve stima super jedno bi mozda obnovio to s novim prcesorom i plocom + ddr4 ali tek kad dodju neke jeftinije varijante jel ovo sada 2300 + 1000 + 1000 je previse (cijene zaokruzene i od oka) a necu dobit nes previse na moju sadasnju konfiguraciju! Ovo moze jos pogurat koju godinu a ionak nema jos igre koju ne mogu na ultra max detaljima pogurat (ta se jos nije napravila hahaha)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nastavak pada isporuka računala
zzXXy kaže...

pa ja imam staru kantu par godina i jedino sam promjenio grafu a ostalo sve stima super jedno bi mozda obnovio to s novim prcesorom i plocom + ddr4 ali tek kad dodju neke jeftinije varijante jel ovo sada 2300 + 1000 + 1000 je previse (cijene zaokruzene i od oka) a necu dobit nes previse na moju sadasnju konfiguraciju! Ovo moze jos pogurat koju godinu a ionak nema jos igre koju ne mogu na ultra max detaljima pogurat (ta se jos nije napravila hahaha)

 par godina... prije 15-20 godina si imao situaciju da kupiš komp od 3iljade maraka koji je tog trena "skoro vrh ponude" i za dvije godine ti se svi rugaju kako imaš neupotrebljivu kramu, najslabije što ćeš naći u trgovini je bar 2-3 puta jače od tvog i tako dalje... Sada recimo imaš nešto što je prije 4-5 godina bilo srednja klasa, i u trgovinama još možeš naći strojeve slabije od tvog koji je i dalje prilično upotrebljiv...

 

a što se tiče igara, HW zahtjevi sporije rastu između ostaloga i zbog konzola koje se godinama ne mjenjaju... i onda nema smisla na PCu nešto nabrijavati ako to nećeš tako moći potjerati i na konzolama.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice