Office 2010 na MSDN-u

poruka: 30
|
čitano: 4.306
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Office 2010 na MSDN-u".
16 godina
offline
Office 2010 na MSDN-u

Mmm, kako je dobaaar, evo odmah preorder za OpenOffice download :)

Fascinantno je kako neke firme kupuju MS Office ne bi li u njemu tajnice tipkale dopise i slične bedastoće što se može na bilo kojem besplatnom office paketu. Nemojte mi spominjati edukaciju, jer za napisati dokument na par A4 ne treba neko posebno znanje niti alati. Ali ok, neka im bude :)

 

lagani offtopic:

BSA je poprilično aktivna u zadnje vrijeme, poharali su nekoliko naših klijenta i našli frulu :) Moram priznat da stričekima nije bilo drago vidjeti da 50+ kompova koristi OpenOffice :) Najbolje mi je to što ni oni sami ne znaju razlikovati licence za Windows-e. To me podsjetilo na jednog dečka koji je došao raditi kod nas, a ima CCNA/MS i još neke bedastoće al nije znao osnovne dijelove kompa :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
zbuzanic kaže...
bla-bla. pljuj-pljuj

Nek si ti pokupio svu IT pamet, a  ostali milijuni korisnika su n00bovi koji nikad neće doseći tvoju razinu duhovnog i -inog znanja i umjeća.

 

Pljuvati po Officu je kao pljuvati po Mercedesu, ali i Fiat (OO) će te odvesti na mjesto koje želiš.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
Smooth Operator kaže...
zbuzanic kaže...
bla-bla. pljuj-pljuj

Nek si ti pokupio svu IT pamet, a  ostali milijuni korisnika su n00bovi koji nikad neće doseći tvoju razinu duhovnog i -inog znanja i umjeća.

sparivanjem njega i artfulla brijem da bi se dobio Q

 

 

ot: još ga nema na msdn-u (očito dolazi po us timeu)

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
Smooth Operator kaže...
zbuzanic kaže...
bla-bla. pljuj-pljuj

Nek si ti pokupio svu IT pamet, a  ostali milijuni korisnika su n00bovi koji nikad neće doseći tvoju razinu duhovnog i -inog znanja i umjeća.

 

Pljuvati po Officu je kao pljuvati po Mercedesu, ali i Fiat (OO) će te odvesti na mjesto koje želiš.

Ma on govori gluposti ali i istinu...

U jednu ruku ljudi koriste 5% mogucnosti officea i office im ne treba, dovoljan im je npr Wordpad.

Problem nije tu. Problem je u razmijeni datoteka gdje ti se kompletan dokument ili spreadsheat raspadne kad ga otvoris u konkurentskom programu,

I'm going woo woo
16 godina
offline
Office 2010 na MSDN-u

279$ je pristojna cena za Office paket. Ipak je mnogo-mnogo napredniji od drugih resenja.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Office 2010 na MSDN-u

Pošto vidim da ima Home and Student verzija, pretpostavljam da neće doći na MSDN-AA...

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Office 2010 na MSDN-u

Za sada ostajem pri 2007-mici..  ne vidim dovoljno razloga za upgrade pošto sam 'kućni korisnik', a na poslu smo tek nedavno dobili 2007 Neodlučan

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Office 2010 na MSDN-u

 

Pogledajte posljednje relevantne vijesti uz ovaj članak:

 

Ako nitko drugi, Bug stvara "neuobičajeno uobičajeni" hype.

 

I to za presernas paket koji više nikome ne treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
uuY kaže...

 

Pogledajte posljednje relevantne vijesti uz ovaj članak:

 

Ako nitko drugi, Bug stvara "neuobičajeno uobičajeni" hype.

 

I to za presernas paket koji više nikome ne treba.

 Volim kada netko govori u moje ime da mi nešto ne treba???? Prosim lepo od kuda ti pravo da tvrdiš da Office nikome ne treba?????

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 12:39 (Sammy).
16 godina
neaktivan
offline
Office 2010 na MSDN-u

Pa upravo je u ovo doba dosta vruće s MS-om i novom serijom proizvoda, a baš da Office nikome ne treba i nije točno. I dalje je to najbolji uredski paket i za neke stvari nezamjenjiv. Neke firme na Excelu temelje cijelo poslovanje.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Office 2010 na MSDN-u

Malo netko njake s naslovom koji bi se mogao shvatiti da je mso2010 već moguće skinuti sa MSDN-a...

 

Trebao bi se pojaviti danas u popodnevnim satima po našem, CET, UTC+1 vremenu.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u

"... tijekom dana trebao bi na MSDN-u postati dostupan..."

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
uuY kaže...

 

Pogledajte posljednje relevantne vijesti uz ovaj članak:

 

Ako nitko drugi, Bug stvara "neuobičajeno uobičajeni" hype.

 

I to za presernas paket koji više nikome ne treba.

mozda tebi ne treba.
uostalom.. na popis si stavio i SQL server.
i to smatras da je tra-la-la paket?

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
14 godina
offline
Office 2010 na MSDN-u
Obični ljudi kao da i neznaju da postoji nešto drugačije od MS worda. Većina tih ljudi ima piratsku verziju officea (nerijetko i piratski os) koju dobiju instaliranu na računalu. Danas mnogi prodavači računala prodaju ljudima (naglašavam ljudima koji se nebave računalima) nekakve jeftine kompjutere sa piratskom verzijom os i officeea. Stoga mnogi ljudi misle da je normalno da računalo ima office. Rijetko tko i da kupuje office.
Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumg hvala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u

Dokument ti se može raspasti i ako si ga kreirao u Office 97 pa otvorio u XP pa u 2003 pa onda konvertirao u DOCX. Ali da, pogodili ste po čemu sam pljuvao... inteligencija vam je bila jača strana.

Ja ga osobno ne trebam. Oni koji ga trebaju kupiti će ga. Komentirao sam da većina korisnika koristi piratski Office za pisanje dopisa. Ne vidim razloga zašto bi ga pisao u MS Office-u kad to može u bilo kakvoj alternativi.

14 godina
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
zbuzanic kaže...

Dokument ti se može raspasti i ako si ga kreirao u Office 97 pa otvorio u XP pa u 2003 pa onda konvertirao u DOCX. Ali da, pogodili ste po čemu sam pljuvao... inteligencija vam je bila jača strana.

Ja ga osobno ne trebam. Oni koji ga trebaju kupiti će ga. Komentirao sam da većina korisnika koristi piratski Office za pisanje dopisa. Ne vidim razloga zašto bi ga pisao u MS Office-u kad to može u bilo kakvoj alternativi.

 Office jest skup no mnogi neznaju za alternativu. Ja većinu svojih potreba mogu zadovoljiti na open officeu. Osim toga kao što si i sam rekao većina ljudi koristi piratski sftver stoga je za nnjih office besplatan.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumg hvala.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
zbuzanic kaže...

Dokument ti se može raspasti i ako si ga kreirao u Office 97 pa otvorio u XP pa u 2003 pa onda konvertirao u DOCX. Ali da, pogodili ste po čemu sam pljuvao... inteligencija vam je bila jača strana.

Ja ga osobno ne trebam. Oni koji ga trebaju kupiti će ga. Komentirao sam da većina korisnika koristi piratski Office za pisanje dopisa. Ne vidim razloga zašto bi ga pisao u MS Office-u kad to može u bilo kakvoj alternativi.

Šta je s Excelom? Koristi i većina ljudi. I da... nedododirljiv je...

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
15 godina
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u

SQL server nema veze s temom, samo je na popisu relevantnih vijesti.

 

I koji tra-la-la ?

Sve je to vrlo ozbiljan i kompleksan softver.

 

Samo, više nikome ne treba.

Stara verzija ili OO (ili Works) je sasvim dosta.

 

I zato ga treba gurati i reklamirati ovakvim člancima.

 

Sve 5, ali red je onda barem napisati "sponzorirani članak" u nadnaslovu.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
Pricas totalne gluposti samo zato jer je tvoj horizont shvacanja jako blizu.
Svima koji rade na Win platformi, pogotovo ozbiljnim poslovnim korisnicima i developerima izdavanje novog Ofisa je bitno.
To sto se tvoje aktivnosti i potrebe svode na A4 papir teksta, ne znaci da je svima tako. Postoji i svijet van tvoga.
Office je platforma za mnoge poslovne sustave, integrirana rjesenja, a Excel sam vidio u nevjerojatno kompleksnim primjenama i to izrazito cesto u financijskom sektoru.
Softver tog kalibra koristen u svim poslovnim sektorima udarna je vijest, a mnogi izlazak 2010 ocekuju stalno refreshajuci download stranice.
I ne mora biti nikakav placeni oglas, vec jednostavno odgovornost BUG-a kao najjaceg medija u regiji da takve vijesti promptno i prenese.
Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
zbuzanic kaže...
Komentirao sam da većina korisnika koristi piratski Office za pisanje dopisa.

 nemoj privatne i poslovne korisnike stavljat u isti koš a isto tako što se tiče piratluka više nismo na razini iz '98

kod mene normalno radi.....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
naxeem kaže...
 mnogi izlazak 2010 ocekuju stalno refreshajuci download stranice

 cca svakih pol sata (i još uvijek ništa) :)

kod mene normalno radi.....
15 godina
odjavljen
offline
Office 2010 na MSDN-u

Ako se nekom jako žuri, već je dostupan na torrentima... I to freeleech Belji se

Pa kud brže... Pa kud brže...
A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 16:58 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
Sum_of_all_fears kaže...

Ako se nekom jako žuri, već je dostupan na torrentima... I to freeleech Belji se

 ma zajebi ti to, ak mogu preko msdn-a onda ću preko msdn-a :)

kod mene normalno radi.....
15 godina
odjavljen
offline
Office 2010 na MSDN-u

Šteta što na DreamSparku ne daju barem Student verziju (tu su Visual Studio 2010 Pro, SQL 2008 i Windows 2008 server a da "obični" Office ne daju Neodlučan).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Office 2010 na MSDN-u

na msdnu je :)

 

 

(nekak mi se čini da im je dosta server opterećen)

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
Sum_of_all_fears kaže...

Ako se nekom jako žuri, već je dostupan na torrentima... I to freeleech Belji se

Ne znam odakle im VL kad to nema ni najjači MSDN?

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
Sum_of_all_fears kaže...

Šteta što na DreamSparku ne daju barem Student verziju (tu su Visual Studio 2010 Pro, SQL 2008 i Windows 2008 server a da "obični" Office ne daju Neodlučan).

 sad ćeš imat office light a h&s verzija nije uopće preskupa kad se zbroji kaj se sve dobiva

kod mene normalno radi.....
15 godina
odjavljen
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
naxeem kaže...

Ne znam odakle im VL kad to nema ni najjači MSDN?

Moguće da nije final build (nisam skidao, imam legalnu betu).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Office 2010 na MSDN-u
naxeem kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Ako se nekom jako žuri, već je dostupan na torrentima... I to freeleech Belji se

Ne znam odakle im VL kad to nema ni najjači MSDN?

 neš ti problema renejmat iso iako mislim da je to možda skrekan onaj zadnji build od prije dva tjedna

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Office 2010 na MSDN-u

Nego jel netko (ko ima pristup MSDN-u) primjetio ovo (vidi sliku, uokvirio sam bitno)?

 

Kul, ha?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice