Skladištenje energije u tekućem dušiku

poruka: 3
|
čitano: 1.311
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skladištenje energije u tekućem dušiku".
16 godina
offline
Skladištenje energije u tekućem dušiku

komentar u kojem nemam ništa pametno za reći jer sam laik. ali tema je interesantnija od svih aktualnih trolovskih apple tema koje imaju 16 milijardi postova a ova koja je u jednoj rečenici edukativinja nego sve apple teme - nijedan..

pa eto, neka bude barem jedan, makar i bezvrijedan..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Skladištenje energije u tekućem dušiku
nixass kaže...

komentar u kojem nemam ništa pametno za reći jer sam laik. ali tema je interesantnija od svih aktualnih trolovskih apple tema koje imaju 16 milijardi postova a ova koja je u jednoj rečenici edukativinja nego sve apple teme - nijedan..

pa eto, neka bude barem jedan, makar i bezvrijedan..

Ovakve stvari i očekujem od tehnološkog časopisa makar je Bug informatički, ali je definitivno više interesantno od bezglavog marketinga koji prati minorne promjene pojedinih proizvoda -- Da netko ne bi krivo shvatio ovo nije okolišanje o iPhoneu 5

14 godina
neaktivan
offline
Re: Skladištenje energije u tekućem dušiku

Super ideja, baterije na toj razini ne dolaze u obzir. Sličnu foru radi andasol, samo što se tamo energija pohranjuje u obliku rastaljenih soli. Ovo je vjerojatno još i pametnija ideja jer je tekući dušik ekološki potpuno prihvatljiv.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice