Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s modula

poruka: 10
|
čitano: 1.991
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s modula".
15 godina
offline
Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s modula

cijena prava sitnica

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s modula

Zanima me samo kako su sprijecili nehotimicno rastavljanje modula.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s mo
kerum kaže...

Zanima me samo kako su sprijecili nehotimicno rastavljanje modula.

Robusni konektor (ovo na slici mi djeluje kao C19/C20 - sličan kao od napajanja, samo podnosi veću struju, do 16 A).

 

Mene više zanima kako spriječiti moju babu da u zadnji modul, koji prolazi preko xy konektora, ne spoji grijalicu od 2 kW.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
13 godina
offline
Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s modula

C19/20 sam po sebi ne spriječava slučajno ištekavanje trebalo bi biti još nešto, recimo APC strujne letve imaju na sebi dodatni utor a na kabelima pipac kao na RJ45, ali ovdje je konektor "duboko" za takav pipac, ali se takav pipac ili dva pipca moglo staviti po rubu letve...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s mo
Byron kaže...

C19/20 sam po sebi ne spriječava slučajno ištekavanje trebalo bi biti još nešto, recimo APC strujne letve imaju na sebi dodatni utor a na kabelima pipac kao na RJ45, ali ovdje je konektor "duboko" za takav pipac, ali se takav pipac ili dva pipca moglo staviti po rubu letve...

Mislim da je sila potrebna za ištekavanje itekekako dovoljna za izbjeći slučajno ištekavanje. Da ne govorim o tome da sila mora vući u pravcu ili je ištekavanje daleko teže.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s mo
MrBlc kaže...

 

Mene više zanima kako spriječiti moju babu da u zadnji modul, koji prolazi preko xy konektora, ne spoji grijalicu od 2 kW.

 

Cijankalijem ? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s mo
bik kaže...

cijena prava sitnica

 

Koliko je cijena ? Nisam uspio nać na brzinu...

U svakom slučaju cool proizvod, ako ga ne budu prodavali po cijeni modnog dodatka kao Apple proizvode nego realno...

15 godina
offline
Re: Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s mo
Kao stvoreno za malu djecu
Žive boje,lampice i rastavljivo😀
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s mo
batly kaže...
Kao stvoreno za malu djecu
Žive boje,lampice i rastavljivo😀

 

Da, i puno smrtonosne struje... Baš za malu djecu... 

16 godina
neaktivan
offline
Ovo bi si svatko poželio - produžni kabel s modula

Koliko vidim na Twitteru cijena je nepostojeća, kreće u prodaju u veljači 2016. Bar tako kažu.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice