Swatch i Visa omogućili plaćanje satom

poruka: 9
|
čitano: 1.679
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Swatch i Visa omogućili plaćanje satom".
16 godina
neaktivan
offline
Swatch i Visa omogućili plaćanje satom

Zašto jednostavno ne prodaju taj čip, pa da ga se može zalijepiti ili kakogod pričvrstiti za bilo koji sat ili bilo što drugo?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Swatch i Visa omogućili plaćanje satom

.. idem sad smisliti poslovnu ponudu Durexu.... predpostavljam da ne treba objašnjavati apliciranje/plaćanje, za muškarce. Za žene će biti nešto kasnije (neravnopravnost je prisutna).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Swatch i Visa omogućili plaćanje satom

Zamisli da imas 6 banki, posjedujes najvecu firmu na svijetu u svojoj

bransi a timaris vlastiti ego time sto se pojavljujes na press releasu o

necem tako "revolucionarnom" kao sto je placanje rucnim satom - pri tom

izgledas, bozemeprosti - kao ruzniji brat radovana karadzica. dete mlogo

voli da se slikava...

 

na stranu sto se gospodin - nick hayk - vec naslikavao s "hipsterom" koji se odaziva

na ime gates, a rodila ga majka billa - pa je to propalo, jerbo im je baterija

bila zakurac - ali na ovoj fotki... mislim sto rec? koji bi odrastao covjek, koji drzi

do sebe, koji ne daj boze - nosi odijelo; ne mora biti milijunas - ikad stavio

ovakvo govno na zglob?

 

fotka je valjda anti-commercial; jer gospodin hayk izgleda kao da mu mlada policajka

vadi krv nakon sto se uslogiro na martinju pa je ubio autom seljaka i kravu, a sace

dune i u melodiku; ili kad mu vidim orhideju za reverom - kao da placa posmrtnu

pripomoc; pretposljednju ratu. u dzepu od sakoa viri nokia ili blackberry. so many

level of wrong.

 

ovakvo sredstvo placanja bilo bi idealno za klince, ono ako ga opeljese lokalni

bullyiji da ne moras placat pare za blokiranje kartice ili pravljenje nove; zgodno ako ides

na oblokavanje, olesis se pa te poplindraju kurave - jebes govno od sata.

 

al stalno nosit to *jedno* sranje od sata? i onda ga jos punit tokenima? tko ce

se normalan drkat s tim? ko da ti nije dosta svuda vucarati mobilni telefon koji

sve to moze, pa i vise?

 

mislim da bi ga trebao pokloniti dzordz busu, ono mladjem kretenskijem.

 

a da ne govorimo o tome koliko je sustav osjetljiv na beskontaktno mazdisanje;

skinu ti credit a tebi lijepo ostane - odurna plastika, al ajde - bar znas kolko je sati :-)))

 

 

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Swatch i Visa omogućili plaćanje satom
ihush kaže...

.. idem sad smisliti poslovnu ponudu Durexu.... predpostavljam da ne treba objašnjavati apliciranje/plaćanje, za muškarce. Za žene će biti nešto kasnije (neravnopravnost je prisutna).

ma idi bre. zadocneo si.

 

imas to vec - imas cak i BANKU ;-)

 

 

15 godina
offline
Re: Swatch i Visa omogućili plaćanje satom
ihush kaže...

.. idem sad smisliti poslovnu ponudu Durexu.... predpostavljam da ne treba objašnjavati apliciranje/plaćanje, za muškarce. Za žene će biti nešto kasnije (neravnopravnost je prisutna).

 Ili automatska naplata za najstariji zanat na svijetu 

 

Također mislim da ne treba objašnjavati koncept 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
neaktivan
offline
Swatch i Visa omogućili plaćanje satom

Nije mi jasno čemu to. Mogu staviti čip u šta hoće bitno je da taj čip bude personaliziran od strane procesora kartičnih transakcija i bude vezan za neku od kartica. U našim krajevima  Visa i MasterCard su pustili u opticaj debitne kartice pomoču kojih plačamo male transakcije do 15-20 (varira od zemlje do zemlje) EUR na tzv bezkontaktnim POS mjestima. Istini za volju ja tu karticu koristim samo da platim ručak u lokalnom restoranu. To radim jer ne volim da vadim tu karticu u supermarketu gdje je uvijek gužva i gdje mi traže još i loyality karticu. Jednostavno se bojim da ne izgubim tu karticu. Ovo sa satom je ok ali ko još nosi sat osim onih lovara koji za sat potroše pola moje godišnje plate. (a neki više od toga)

 

Sve nas vidi svemirska policija ...

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Swatch i Visa omogućili plaćanje satom

ovako bih i ja plaćao: odmjerom od šake do lakta (bosanski grb). uz osmijeh, jasno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Swatch i Visa omogućili plaćanje satom
rooswelt1991 kaže...
..

 Ili automatska naplata za najstariji zanat na svijetu..

+ fiskal..

ali čemu smijeh :))

upravo zovem Maybeline i plastične kirurge.. širim biz na žene. Bit će u šminki (usne i trepavice), sisama, guzu.. što god ženka može provuć-dovuć do čitača. Trep-trep (trepavicama) je za sad najtraženiji.. dok ja navijam za sise sa silikonskim implantantima (i grudnjak.. one koje nisu otišle pod nož i tranvestiti)

 

ned kaže...

Nije mi jasno čemu to...

- Da si swatch znao bi.. (jer ovim rješenjem on ima biz), da je npr na čepu cocacole tad swatch ne zarađuje, da je na čarapama, tad zarađuje MTČ.. jedino mi još fali dil s elektroluxom da počnu ugrađivat na usisavače. Graciozna ženka (i mužjak) šeću ležerno i provlače usisavač kroz sistem naplate.. jamesbondovski.

 

 .. ponedjeljak, pucaju me biz-ideje, proći će... :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2015 14:39 (ihush).
15 godina
neaktivan
offline
Swatch i Visa omogućili plaćanje satom

Jel vam ovaj lik ne zgleda ko blend Karamarka, Milanovića i Tuđmana?

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice