HGspot pred izlazom, a Vemil?

poruka: 638
|
čitano: 155.289
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HGspot pred izlazom, a Vemil?".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HG Spot - rasprodaja!
14 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
Konikom ftw :D
Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?

Konikom ftw :D

Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul.
15 godina
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
tar-elessar kaže...
Konikom ftw :D

Koliko sam vidio, skupi su dostaBelji se

14 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

Sve je krenulo nizbrdo kad je stara ekipa napustila HGSpot i kad su došli MENADŽERI S VIZIJOM.

Mislim, pazite vi tko je predsjednik uprave. Neka Alma Curl. Babetina koja se jedva zna koristiti računalom a treba ih prodavat.

Poručuje u jednom članku u Lideru "Ove godine zalet prema milijardi kuna prihoda u 2009." Ma ti ćeš se zaletit, znaš već gdje...

To su tipični menadžeri croaticus: visoke plaće i benificije, dotjeran govor, misle da znaju sve i svašta, a uvijek im je netko drugi kriv. A zapravo su za ništa.

Zaključak svega: vratite dite materi!

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
torrente kaže...

Sve mali Kerumi, bogatit se na marži obične robe koju preprodaješ....al je i Kerum postao

PRODUKTIVAN, krenuo u stanogradnju...eto, nešto STVARA.

OT: a i treće dijete napravio lol :)

 

14 godina
neaktivan
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

    evo zasto radnici nisu dobili place i kamo ide vemil vec dosta vremena..sad ce vam biti jasnije. kazu nema para a pogledajte sta kazu poslovnjaci na poslovnom forumu http://www.poslovniforum.hr/preporuke-nominacije/z-web-10srt/hr0148358.asp ovo je samo jedno glasanje ali ako malo prosurfate vidit cete da ih je puno uvrstilo firmu koja ne isplacuje place vec dva mj. medju prvih 20 u hrvatskoj.. zanimljivo jelda...a pare valjda djeli tih 1-10 djelatnika firme

 

 

VE-MIL NEKRETNINE d.o.o.

 

Rudeška cesta 140 10000 Zagreb

Croatia Number of employees (at the above address) From 1 to 10

Ukupni prihod: (2008) 1 to 2 million EUR

Temeljni kapital: 2 649 EUR

Matični broj: 02252619

For Each objOperatingSystem in colOperatingSystems ObjOperatingSystem.Reboot()
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

Ma lopovi. To su muljanja. Imao je HGSpot lovu, samo je 'preusmjerena' i to zna svatko tko je bio unutra ili zna nekoga unutra. Svu lovu koju su mogli prebacili su u sestrinske firme, popljačkali sve i normalno da onda nemaju love; nije ni čudo da su na rubu propasti kada su vlastitu firmu progutali. To je namjerno napravljeno da bi se lova prebacila i zamračila. Kladim se da se gospođa Alma nadala (zajedno s ostatkom bande) da će matična firma HG Spot d.d. u stečaj i potpunu likvidaciju tako da se ne moraju brinuti što dalje s tim i da se stvari ne dovode u pitanje.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 8:09 (naxeem).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

global.ebay.com XD

 

Nego, šalu na stranu. Problem je u tome što je management  nesposoban i zapošljava isto tako većinom nesposobne zaposlenike + "trenutna" kriza koja će potrajati ohoho godina = bankrot takvih firmi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 8:45 (Mayo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
Mayo kaže...

global.ebay.com XD

hehe odavno sam tu i nikad nikakve frke....apsolutno palac gore :)

http://www.youtube.com/user/hoggar001
16 godina
protjeran
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
hogar strašni kaže...
Mayo kaže...

global.ebay.com XD

hehe odavno sam tu i nikad nikakve frke....apsolutno palac gore :)

Ja sam nedavno kupio Thinkpad x200 tablet i rezervni DVD za stari thinkpad. Ušteda preko 6k Kn. Samo snimač kod nas dođe 1350 Kn, poštom došlo 3x manje. :)

15 godina
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?

Žalosno je samo to što su ti dućani nekad bili No1....

 

Vjerujem da je i links u sličnoj krizi jer su im cijene dosta velike, ali oni barem nabavljaju nove stvari i dok dođeš u dučan ne prodaje ti pekar komponente nego netko ko zna barem osnove! 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

Kakve cijene svi drže, nisu ništa bolje ni zaslužili nego da propadnu svi skupa. Zarađuju svi masne novce na maržama koje imaju, debelo zarađuju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

Sto se tice HGspot-a, za situaciju u kojoj je firma sada može se zahvaliti novoj upravi koja je dosla prije otprilike 2-2,5 godine, i njihovi potezi su doveli svojedobno maga hrvatske IT trgovine na rub provalije. Nadam se da nije kasno za oporavak tvrtke, jer Prpic jer stvarno covjek koji moze okrenuti stvari ako nije prosao zadnji vlak, tako da s te strane jako mi je drago da se on vratio u HGspot.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?

Apsolutno se slažem s tobom. I to je bilo baš negdje prije 2 godine i par mj. kad je banda odlučila da im nije dosta love od svih trgovina koje su tad imali (i koje su btw bile nekih 10% skuplje od svih ostalih) nego da se žele još proširit i na neka druga područja, između ostalog i Mandi a znali su da neme hebene šanse da imaju ikakve zarede od toga. Zaposlili su samo u Utrinama 20 novih ljudi od kojih 15 pojma nije imalo o računalima (neću sad o tome kako to znam, ako imate nekih pitanja imate PM). A od tih 20 je njih 15 trebalo ići radit u Mandi (pa sad izračunajte kave su šanse da baš u mandi dođu neki koji ne razlikuju mikrovalnu i skener :)). Tad mi je HG pao u očima. A o u upravi i onima "malo ispod nje" da ne govorim. Sve lopov do lopova...

 

OT: jel ima netko da zna možda jel u planu otvaranje linksa ili neke druge "major" IT tregovine u Vinkovcima? Izbor nam se sveo na HGspot i EX-Professo (koji uzimaju robu od Ve-mila) pa i po najmanju sitnicu za komp moram u OS ić...

There's no SAVE GAME in real life!!!
16 godina
moderator
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
dark_wizz kaže...

Apsolutno se slažem s tobom. I to je bilo baš negdje prije 2 godine i par mj. kad je banda odlučila da im nije dosta love od svih trgovina koje su tad imali (i koje su btw bile nekih 10% skuplje od svih ostalih) nego da se žele još proširit i na neka druga područja, između ostalog i Mandi a znali su da neme hebene šanse da imaju ikakve zarede od toga. Zaposlili su samo u Utrinama 20 novih ljudi od kojih 15 pojma nije imalo o računalima (neću sad o tome kako to znam, ako imate nekih pitanja imate PM). A od tih 20 je njih 15 trebalo ići radit u Mandi (pa sad izračunajte kave su šanse da baš u mandi dođu neki koji ne razlikuju mikrovalnu i skener :)). Tad mi je HG pao u očima. A o u upravi i onima "malo ispod nje" da ne govorim. Sve lopov do lopova...

 

OT: jel ima netko da zna možda jel u planu otvaranje linksa ili neke druge "major" IT tregovine u Vinkovcima? Izbor nam se sveo na HGspot i EX-Professo (koji uzimaju robu od Ve-mila) pa i po najmanju sitnicu za komp moram u OS ić...

Suzdrži se od takvog etiketiranja ljudi. Ako je neka tvrtka u problemima, pa makar i vlastitom krivnjom, to još ne znači da su "banda" i "lopovi". 

15 godina
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
dado_mt kaže...
dgigibao kaže...

Ovo mi izgleda kao oglasna ploča mladih tigrova ili lešinara Smijeh

Kad će ono doći MediaMarkt?!

MediaMarkt trenutno radi konsolidaciju tržišta i zatvara neprofitabilne dućane. Nema je na vidiku još najmanje 3-4 godine, ako dođe.

 

AFAIK - MediaMarkt nikada nije htio niti će ikada doći u RH. Premali smo im za nekoliko dućana, a ne isplati im se otvarati samo jedan dućan (u zg-u recimo).

Možda se nadležni iz Metro grupe predomisle kad uđemo u EU, a možda nikada ni ne uđemo... ;)

14 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

meni onda u Osijeku ostaje jedino links

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

divovi poput Vemila nemaju šansi. u ovoj našoj ujedninjenoj evropi ima puno malih dučana, koji imaju veče skladište neg prodajni prostor. ali prodaju via internet, plačanje paypal, kartice itd... i cjene su jim povoljne, iz njemačke paket stiže za 2-3 dana, nema carine itd. to je jedina budučnost. hrvatsko a bogami i slovenačko tržište je premaleno za velike kompjuterske dučane...nadam se, da če hrvatska što prije uči, da ima bar neke vajde od te evrope...

Plamene zore bude me iz sna Fabrička jutra, dim iz dimnjaka Pesma se ori, mladi radnici Čelicna jutra, hitam fabrici.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

Prije dugog niza godina sam radio u HG-u i jedini covjek koji ih moze spasiti (ukoliko uopce postoji sansa i volja za to) je Prpa.

Covjek je firmu stvorio i ucinio je onim sto je bila, dok je bila na vrhuncu. I sigurno je jos uvjek dozivljava kao "svoju". Ne sumnjam da ce im on htjeti pomoci samo je pitanje da li ce mu se dozvoliti.

 

No sve firme koje se bave prodajom su "u banani", (evo nedavno je i prvi webshop propao > propero), samo sto je navedeni dvojac bio najpohlepniji i sirio se "ko kuga" i sad im se to obija o glavu, tako da mi ih uopce nije zao... zao mi samo nesretnih zaposlenika.

 

Buducnost je u malim, specijaliziranim i kvalitetnim firmama koje nude i uslugu pored same prodaje (tipa Autronic, Feniks i sl.) ili u online webshopovima kojih ima ko gljiva poslje kise od diskonta, vixusa, protisa i sl.

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

Gospodo, vidim razlazete stvari po meni u krivom smjeru. Svaka cast vemilu i hg spotu. No oni su prije svega trgovine. Moja mala tvrtka bavi se proizvodnjom. Jest da je rijec o preradi drveta i da ce neki reci da nema bas veze sa djelatnostima gore dvije navedene tvrtke, ali proizvodnja je uvijek bila zadnje govno u ovoj drzavi. Lako je bilo prije par godina baviti se trgovinom. Kada su se je informatička oprema kupovala na veliko, kada je narod fiktivno imao novaca. Svaka cast tada su te tvrtke svojom ponudom i cijenom predstavljale potrebno osviježenje na tržištu, ali danas kada narod gleda hoce li kupiti kruh ili nece, hoce li imati novaca za grijanje, ne pada im na pamet kupiti matičnu poloču za novi AMD ili INTEL. Slazem se, nadalje, da problem nije tako jednostavan kako se cini. Da je tu niz poteza koji su bili manje ili više uspješni odnosno neusješnih. No uzmite u obzir da su uvjeti za razvoj trgovina u ovoj državi bili idealni, IDEALNI! Pa pogledajte samo na što nam tečaj liči. Samo o tom tečaju bi mogao napisati knjigu(u kojoj bi pisalo koliko sam desetaka tisuća eura izgubio na razlici tečaja). I sada kada se pojavila kriza, koju sam i ja dobrano osjetio, oni grcu u problemima i pred stecajem su. I sada bi se svi trebali rasplakati nad njima. Dok s druge strane kada bi moja tvrtka propala ne bi ni dobio 2 rečenice u novinama, a banka bi mi uzela kucu (posto da sam obrtnik i jamčim svojom imovinom) dok bi susjedi to sve sa smješkom promatrali.

 

Sve u svemu moramo nesto stvoriti sto da bi nesto imali, a stvoriti je ovdje oduvijek bilo tesko, lakse je bilo uvesti!

 

 

 

Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?

Skroz si fulao temu. Sve to tvoje stoji, proizvodnja se ne cijeni i skoro da je nema uopće u Hrvatskoj, ali zaboravljaš da računala ne možemo (konkurentno) proizvoditi i da računala nisu samo igračke koje možemo odlučiti ne kupiti. Računala su i alat, posao, sredstvo za život i jednostavno nužna.

Ovi dućani propadaju iz jednostavnog razloga: s ciljem zgrtanja veće količine novca, iz ponude su izbacili kvalitetnu robu na kojoj nemaju veliku zaradu (male marže da bi bilo moguće prodati) i ostavili samo mainstream smeće na kojem, HG Spot primjerice, imaju i do 50% zarade. Uz to su i iz Kine počeli nabavljati svakakvo smeće po niskim cijenama i visokim maloprodajnim u nas, iz istog razloga i s istim ciljem.

Takva politika izbacila je kupce koji troše, a ostavila samo one koji "žele kupiti jeftino računalo za Internet". E, pa od takvih se ne može dugo jer i takvi prestanu dolaziti kada im "jači" potrošaći krenu blatiti firmu. Uostalom, firma koja ti uz monitor drži veš mašinu ne može biti ozbiljna i takvu izbjegavaš.

Ogromno nekontrolirano širenje također šteti firmi i uzima lovu.

I naposljetku pljačka. Prebacivanje novca iz HG Spota u druge firme i gomilanje tog novca tamo, a u "matičnoj" firmi ne isplaćivati ni plaće zadnja dva mjeseca.

 

U nekoj drugoj državi, umjesto sastanka uprave, u HG Spotu bi se sastali porezni inspektori i krim policija, a menadžeri bi zajedno s onima iz Podravke sjedili u istražnom pritvoru.

Nažalost, naš zakon dopušta takve prevare i to nije niti nešto novo niti nešto što nećemo i dalje viđati.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 13:21 (naxeem).
16 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

Nisi me skuzio. Nitko se nemoze mjeriti s Kinom. No problem je sto kada nekakvi trgovački  lanci krenu prema dolje svi plaču cvile i zavijaju. Često su vlasnici istih bili na margini zakona i radili su svasta. I onda zovu u pomoć od spremačice u vladi do samog Boga, a novine se raspisu o tome na daleko i na siroko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
zbuzanic kaže...

Tipičan primjer hrvatskog poslovanja, ajmo otvorit pekaru i onda se bavit iznajmljivanjem stanova, pa onda uređivanjem interijera... pa di ćeš iz pekare u interijere. Uglavnom, ti manageri/direktori su debili kod nas. Radio sam u jednoj takvoj firmi gdje je kao bitno dobit svakog potencijalog kupca. Ako on želi sona, mi nabavljamo slona. To što mi nemamo pojma što slon jede, to nije bitno. Bitno je da stranka dobije slona pa makar on crko sutra kod stranke. I tako se rađaju nezadovoljne stranke jer im crknuo slon. A svo sranje pojede nitko drugi nego zaposlenik jer mora nabavit slona i na kraju je kriv jer je slon crko pa sluša čitabu od direktora i klijenta. Hrvatsko smeće od firme.

Sada radim u firmi koja se bavi samo jednom stvari i ništa drugo. Direktor je rekao, zaboravi sve što si znao do sada. Mi smo japanci :) Nisam vjerovao dok nisam došao tamo. Ono, mi smo samo i samo IT support. Nikome ništa ne prodajemo, ništa ne servisiramo. Ono, preporod. I klijent te cijeni jer ga samo pošalješ dalje kamo treba ić. Po hardvare u Links, ADM, a servis furaš direkt u ovlašteni. Treba znat biti direktor/manager. No, kod nas svaka debilčuga sa osnovnom školom hoće vozit merđu ili porshe nakon godinu dana pa se događaju ovakve stvari. Izrabljivanje i debilizmi. Nadam se da će što više ovakvih smetlarskih firmi propasti. Ispričavam se na kvalitetnom offtopicu.

 

 

 

             kaj ste svi pametni !  Pa da je mogao stvoriti novce samo od hdd i procesora ne bi širio ponudu.  osim toga da je mogao naplatiti svoja potraživanja ne bi u kompenzacije uzimao vešmašine i slične gluposti.  prijatelj mi je zastupnik za jednu renomiranu marku televizora i kada mu nisu mogli platiti preuzetu robu kompenzirali su je preko printera i fakseva koje sada prodaje.  kaže bolje uzeti i to nego ostati bez ičega.  I sada kada neki pametnjaković uđe u njegov dućan vjerojatno isto komentira kaj prodaje među televizorima prinetere i fakseve.  Kao da je to htio ali bolje uzeti i to nego ne dobiti ništa....  Ljudi , kriza je i ko toga nije svijestan vrijeme je da se osvijesti ...

16 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?

movie, jel tebi jasno da je HG Spot novac imao, ali ga je izvukao iz firme i prebacio u druge. Jasno?

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
15 godina
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
naxeem kaže...

movie, jel tebi jasno da je HG Spot novac imao, ali ga je izvukao iz firme i prebacio u druge. Jasno?

 

 

 

meni je jasno da su uzeli kredita dvadesetak milijuna nečega  i investirali u prostore po hrvatskoj što je bio prvi preduvjet ka putu u propast.  potom isto tako uzimali su robu koju nisu mogli plaćati te ulazili u milijon kombinacija. Isto tako zadnje dvije godine je pala potražnja za informatičkom opremom što je dodatno uzdrmalo tržište. Recimo , od 95 do 2006 god. mijenjao sam comp dva puta godišnje.

Sada to više ne radim.  Po tome zaključujem kako je pala potražnja a dodatno je uvjetovana stanjem u državi.  Tko je što vadio nisam gledao niti imam dokaza pa o tome ne bi.  Samo konstatacija , koja bi budala vadila novce i upropaštavala vlastitu firmu. ?  jasno mi je kada se to radi s državnim firmama ali ovako teško mogu popušiti tvoju konstataciju ...

15 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

sa hg-spotom(sibenik) sam imao samo pozitivna iskustva,nadamse dace prezivjeti ovu krizu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?
movie kaže...
zbuzanic kaže...

Tipičan primjer hrvatskog poslovanja, ajmo otvorit pekaru i onda se bavit iznajmljivanjem stanova, pa onda uređivanjem interijera... pa di ćeš iz pekare u interijere. Uglavnom, ti manageri/direktori su debili kod nas. Radio sam u jednoj takvoj firmi gdje je kao bitno dobit svakog potencijalog kupca. Ako on želi sona, mi nabavljamo slona. To što mi nemamo pojma što slon jede, to nije bitno. Bitno je da stranka dobije slona pa makar on crko sutra kod stranke. I tako se rađaju nezadovoljne stranke jer im crknuo slon. A svo sranje pojede nitko drugi nego zaposlenik jer mora nabavit slona i na kraju je kriv jer je slon crko pa sluša čitabu od direktora i klijenta. Hrvatsko smeće od firme.

Sada radim u firmi koja se bavi samo jednom stvari i ništa drugo. Direktor je rekao, zaboravi sve što si znao do sada. Mi smo japanci :) Nisam vjerovao dok nisam došao tamo. Ono, mi smo samo i samo IT support. Nikome ništa ne prodajemo, ništa ne servisiramo. Ono, preporod. I klijent te cijeni jer ga samo pošalješ dalje kamo treba ić. Po hardvare u Links, ADM, a servis furaš direkt u ovlašteni. Treba znat biti direktor/manager. No, kod nas svaka debilčuga sa osnovnom školom hoće vozit merđu ili porshe nakon godinu dana pa se događaju ovakve stvari. Izrabljivanje i debilizmi. Nadam se da će što više ovakvih smetlarskih firmi propasti. Ispričavam se na kvalitetnom offtopicu.

 

 

 

             kaj ste svi pametni !  Pa da je mogao stvoriti novce samo od hdd i procesora ne bi širio ponudu.  osim toga da je mogao naplatiti svoja potraživanja ne bi u kompenzacije uzimao vešmašine i slične gluposti.  prijatelj mi je zastupnik za jednu renomiranu marku televizora i kada mu nisu mogli platiti preuzetu robu kompenzirali su je preko printera i fakseva koje sada prodaje.  kaže bolje uzeti i to nego ostati bez ičega.  I sada kada neki pametnjaković uđe u njegov dućan vjerojatno isto komentira kaj prodaje među televizorima prinetere i fakseve.  Kao da je to htio ali bolje uzeti i to nego ne dobiti ništa....  Ljudi , kriza je i ko toga nije svijestan vrijeme je da se osvijesti ...

Uvijek je bila kriza, samo se sad buni.

16 godina
neaktivan
offline
RE: HGspot pred izlazom, a Vemil?

Nemaš tu šta "popušit" jer ja informacije ne vadim iz guzice. I ne, to nije njihova firma. Radi se o tome da je zarada na prodaji računalne opreme daleko slabija od zarade na nekretninama. Sada zbroji 2 i 2.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
15 godina
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

Dali vi uopce znate koliko je bio godisnji promet HGspot-a prije reustroja uprave i cijele tvrtke? Ocito ne znate, jer da to znate drukcije bi baratali ciframa ovdje na forumu. Nazalost jedino su za ovakvo stanje u HGspotu krivi uprava i kriza koju nitko nije mogao predvidjeti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HGspot pred izlazom, a Vemil?

s hgspot-om jako loša iskustva. nikome ne preporučam. DVAPUT mi uvalili neispravno računalo i već je prošao cijeli MJESEC a da mi je računalo kod njih na popravku. za dobiti ih na telefon je lutrija a osoblje unatoč svemu nezainteresirano i  neprofesionalno. potrebna im je totalna reorganizacija, ne samo financijska inekcija.

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HG Spot - rasprodaja!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice