ICT mozgobolja

poruka: 34
|
čitano: 15.256
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ICT mozgobolja".
16 godina
offline
ICT mozgobolja

e moj Tale... ja i ti veliko magare...

 

Jos samo da promjenimo i himnu u "Jadna nasa domovina" umjesto "Ljepa Nasa domovina".

 

Evo ja predlazem da Gospodin Oled odradi svoj posao i organizira naknadni invterview sa svim prisutnim na toj konferenciji i pitata "konkretno" pitanje sto se zapravo planira uciniti s negativnim rastom u ovoj bransi. U vecini zemalja u svijetu, iT je zapravo okosnica rasta i napretka. Mi valjda cekamo da nam zivotni standard padne na razinu Kine da se mozemo takmicit u proizmodnji, jer smo preglupi za informatiku!?

Ima toliko pitanja koje bi se trebalo postavit ovima ucesnicima okruglog stola bi svaki interview trebao trajat danima, a ja nisam novinar, no svakako volim procitat dobar clanak, za koga je isto tako netko dobro placen da ga napise.

e.......
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ICT mozgobolja
AlterA kaže...

e moj Tale... ja i ti veliko magare...

 

Jos samo da promjenimo i himnu u "Jadna nasa domovina" umjesto "Ljepa Nasa domovina".

 

Evo ja predlazem da Gospodin Oled odradi svoj posao i organizira naknadni invterview sa svim prisutnim na toj konferenciji i pitata "konkretno" pitanje sto se zapravo planira uciniti s negativnim rastom u ovoj bransi. U vecini zemalja u svijetu, iT je zapravo okosnica rasta i napretka. Mi valjda cekamo da nam zivotni standard padne na razinu Kine da se mozemo takmicit u proizmodnji, jer smo preglupi za informatiku!?

Ima toliko pitanja koje bi se trebalo postavit ovima ucesnicima okruglog stola bi svaki interview trebao trajat danima, a ja nisam novinar, no svakako volim procitat dobar clanak, za koga je isto tako netko dobro placen da ga napise.

Aa recimo znaš li ti da studenti računarstva štoviše oni sa smjera Programskog inžinjeringa će teže nać posao developer (što je njihova čista struka :O )  nego student Informatike i fizike (koji u principu radi isti posao 2 puta sporije)... a zašto? zbog rupe u zakonu koja definira sve struke slične računarstvu, ali ne i računarstvo (to je očigledno u Splitu, u Zagrebu donekle zaobiđu problem ali to je onda sivo područje).....recimo jeli tko šta reka o tome? 

Pa to je gigantski problem. Starije kolege gube posao za koji su isključivo se specijalizirali edukacijom zato što to nije definirano. Pa to je 10 minuta glasanja u saboru....zašto se nitko ne dira tog problema? A što je najbolje dr. Slavko Vujević , prefesor na FESBu se bori isključivo za to, čak iako sma zna da neće dobit. Očito je da smo mi Hrvati predali bojnom polju prije nego je iti došao protivnik....

A poviše mene jato divljih Isusova!
16 godina
neaktivan
offline
Re: ICT mozgobolja
enco75 kaže...

svaka často, potpuno se slažem alter A! točno kako si rekao... na putu prema dole jer ne vidimo još dno...

Da ti otkrijem jednu malu tajnu - nema dna.

14 godina
neaktivan
offline
ICT mozgobolja

anastolicismajketimile...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice