[Procjena] MAD CATZ - M.M.O. 7 mis

poruka: 5
|
čitano: 608
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Procjena] MAD CATZ - M.M.O. 7 mis

forumasi, prijatelj kupuje novi mis za racunalo.

dobio je ponudu za koju prodavac tvrdi da je dobra!

molim Vas hitnu procjenu za navedeni mis. Star malo manje od 2 godine, full oprema i racun. Prodavac kaze da je novi stajao oko 1000 kn!?

9 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] MAD CATZ - M.M.O. 7 mis
x360gamer kaže...

forumasi, prijatelj kupuje novi mis za racunalo.

dobio je ponudu za koju prodavac tvrdi da je dobra!

molim Vas hitnu procjenu za navedeni mis. Star malo manje od 2 godine, full oprema i racun. Prodavac kaze da je novi stajao oko 1000 kn!?

 

1000kn neces dobiti, ako ciljas prodati ga da dobijes sto vise onda se zna - njuskalo, na bugu mozda dobis 500-600kn neznam, nekom mozda odgovara. Ako nema garancije onda mozda i manje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 9:28 (th0r-vz).
14 godina
offline
Re: [Procjena] MAD CATZ - M.M.O. 7 mis
Kupio ga je za 130 kn. Mis u super stanju!
Znaci da je odlicno prosao.
Medutim, posto ne igra igrice ovog tipa, previse mu je 12-13 tipki koliko mis ima..
Ako ce netko s bug foruma ponudit stvarno 500 kn za misonju, dajem odmah njegov broj!
13 godina
offline
[Procjena] MAD CATZ - M.M.O. 7 mis

Da mi je znati kakva je to budala da je prodala taj miš za 130 kuna. 900 kn sad u Instaru košta.

2. godine imaju garanciju znači da je pri kraju sad i mislim da se može dobiti bez brige za njega 500 kn.

14 godina
offline
Re: [Procjena] MAD CATZ - M.M.O. 7 mis
vrinho kaže...

Da mi je znati kakva je to budala da je prodala taj miš za 130 kuna. 900 kn sad u Instaru košta.

2. godine imaju garanciju znači da je pri kraju sad i mislim da se može dobiti bez brige za njega 500 kn.

 Uletilo je, eto :)

Imao je covijek srece

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice