Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava izdvojena tema

poruka: 695
|
čitano: 238.378
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
8 godina
protjeran
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

jibrel ico je zavrsio

14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

nazalost, jibrel je rasprodan jos prije NG...stvara se ogroman hype i imam osjecaj da ce cijena odmah na pocetku cim ga listaju podivljat.

procedura je manje vise kod svih token ICO-ova jednostavna..iz ether walleta prebacis ether na stranicu di je ICO i tamo ti konvertira automatikom ovisno o tome koliko se cijeni token (kod nekih ostanu tokeni na stranici, a kod nekih te trazi da prebacujes ether iz ERC 20 walleta pa ti automatski u njega dostavi tokene po $/ETH cijeni u trenutku kupnje)

15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
kerum kaže...

Koja je procedura za ICO, specificno za Jibrel?

 Trebao je trajat do 28.1 ali su rasprodali puno ranije po 0.25$. Ja sam recimo u vrijeme pre-salea po 0.21$ kupio oko 15k JNTa

 

1.2 krece na exchangeve, vjerojatno ce pocet na Bitfinex i Binance.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 22:53 (Mitch).
12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Mitch kaže...
kerum kaže...

Koja je procedura za ICO, specificno za Jibrel?

 Trebao je trajat do 28.1 ali su rasprodali puno ranije po 0.25$. Ja sam recimo u vrijeme pre-salea po 0.21$ kupio oko 15k JNTa

 

1.2 krece na exchangeve, vjerojatno ce pocet na Bitfinex i Binance.

Ovo je strasno, znaci dobit ti je 600$, a jos nije niti izlistan!

 

Koliko ti se cini pouzdan Bezop.io? Sa ICO mi se cini da je jako puno stvari navlakusa.

12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
kerum kaže...
Mitch kaže...
kerum kaže...

Koja je procedura za ICO, specificno za Jibrel?

 Trebao je trajat do 28.1 ali su rasprodali puno ranije po 0.25$. Ja sam recimo u vrijeme pre-salea po 0.21$ kupio oko 15k JNTa

 

1.2 krece na exchangeve, vjerojatno ce pocet na Bitfinex i Binance.

Ovo je strasno, znaci dobit ti je 600$, a jos nije niti izlistan!

 

Koliko ti se cini pouzdan Bezop.io? Sa ICO mi se cini da je jako puno stvari navlakusa.Ma ka

Ma kakva dobit od 600$?

 

Kad pogledas koliko je ulozio to je nista. Garantiram da to izlazi oko 1$ na burzu, tad ce tek bit prava dobit. Pogledaj npr. SelfKey, to sam nedavno uzimao na ICOu, na burzu izasao 2 dana nakon i cijena mu je bila x5,x6 prvi dan, sad je oko x4..

8 godina
protjeran
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Pa tako je u vecini slucajeva, ulozis tipa 100$, dode coin na exchange sa 4 puta vecom cijenom, svi prodavaju i imaju sada 400$, cijena padne na x2, uloze 400$ i dobiju duplo vise coina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Bezop i Cypherium imaju uzasan sketchy web, ali dosta ljudi oko njega su jako dobri (slican team kao Tron...dosta inzinjera itd.)


Cisto sam ulozio u Bezop jer ce John McAfee napravit pump and dump
8 godina
protjeran
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

lol moze malo vise informacija o cemu se radi?

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 0:50 (Kresimir4).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Kresimir4 kaže...

lol moze malo vise informacija o cemu se radi?

 iskreno nemam pojma, i prekasno mi je sad da istrazujem, vidio sam na jednom forumu da ima dosta rasprave i da je neki lik napisao "80$ za 5 min posla"

sad jel istina ili nije, ne znam, moguce i da je scam...

 

ugl taj token aelf (ELF) je na marketcapu sad oko 2$, pa ti sad vidi 

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 1:08 (rebelsy).
12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Cini se da Januar 2018 nije dobar za kriptovalute. Vidjet cemo sto ostatak godine donosi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ima li uopce sanse da se Ripple digne do 3-4 $ ?

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Da, ali ne na duge staze.

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
kerum kaže...

Januar nije dobar za kriptovalute. Vidjet cemo sto ostatak godine donosi...

 Evo ispravio sam ti navod jer je lako provjerljiv po povijesnim podacima..

12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
assassin.st kaže...
kerum kaže...

Januar nije dobar za kriptovalute. Vidjet cemo sto ostatak godine donosi...

 Evo ispravio sam ti navod jer je lako provjerljiv po povijesnim podacima..

A cuj, prije nisam pratio, ali da - postoji povijesna korelacija. Za sada sam ca. 25% u minusu jer sam uletio tocno 2 dana prije prvog dipa.

16 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Miki77 kaže...

Ima li uopce sanse da se Ripple digne do 3-4 $ ?

 A ima li šanse da padne 0.1 $ ?

10 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ne, koliko je love uloženo, pogotovo iz razloga što su naj veci holderi Ripplea banke.


Teoretski ima šanse, kao što i postoji šansa da ti sad uđe alien u sobu i pjeva "Ej Branka, Branka!"

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
D3lBoy kaže...

Ne, koliko je love uloženo, pogotovo iz razloga što su naj veci holderi Ripplea banke.


Teoretski ima šanse, kao što i postoji šansa da ti sad uđe alien u sobu i pjeva "Ej Branka, Branka!"

 Jesu jesu, kako da nisu.. 

14 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Bestija kaže...

 A ima li šanse da padne 0.1 $ ?

 ev ti jedna analiza https://www.tradingview.com/chart/XRPUSD/hLxfV9hl-Volume-Waves-May-Produce-A-Tsunami-of-Selling-Ripple-XRP/

6 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Evo i moj osvrt i mišljenje:


Kako se manipulira i ruši cijena Bitcoina?

Svijet kriptovaluta na prvi pogled je nepredvidiv i laički gledano u rangu je kockanja.
No, nije baš tako jednostavno kako se ćini i stoga nemojte previše slušati medije i ove bombastčne naslove.

Posebno ne ovih velikih medijskih kuća, jer lova i krupne ribe igraju svoju igru i žele izbaciti mnoge iz te igre.

Igraju veliki igrači i manipulacijom kroz medije negativnom promidžbom ruše cijenu Bitcoina, a time i ostale coinove.

Npr. Cointelegraph je neki dan stavio naslovnicu kako će Bitcoin pasti na 1000$, nakon toga tu vijest su prenijele i druge medijske kuće, a samo nakon par sati od toga cijena Bitcoina je osjetno pala.


Dovoljno je da se kroz medije u kratkom vremenu stvori negativna slika o nečemu, što zdravom logikom automatski utječe na taj segment, u ovom slučaju manipulacija cijene.
Svakodnevno slušamo kako je Bitcoin postao mainstream, kako je sve to balon koji se sprema puknuti i sl.

Bitcoin svakako nije budučnost, no preveliko je i jako tržište da bi se u kratkom vremenu i uništilo .
A to trenutno i nije u interesu onih na vrhu što zapravo i nose tržište.

Nasljednik i alternativa Bitcoinu sigurno će doći , ali ne sada i ove godine.
Stoga ne paničarite , bolje se informirajte na pravim mjestima jer mediji su zlo i ne uzimajte njihove informacije zdravo za gotovo, jer oni su placeni da šire propagandu kakva god ona bila.


Ljudi, a još dok dodamo da u petak istječe ugovor kroz CME contract, dolazimo do jednostavnog zaključka da se žele riješiti mnogo ulagača koji će masovno "popušiti" i ići će spasiti ono što se spasiti da.

Nakon toga će ponovno napumpati cijenu stoga svi koji imate Bitcoin ili neku drugu kriptovalutu nemojte prodavati jer u 2.mjesecu cijena opet ide drastično gore i vrlo lako mogla bi se vratiti na svoj maksimum od 20000$.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
revilo1986 kaže...

Evo i moj osvrt i mišljenje:


Kako se manipulira i ruši cijena Bitcoina?

Svijet kriptovaluta na prvi pogled je nepredvidiv i laički gledano u rangu je kockanja.
No, nije baš tako jednostavno kako se ćini i stoga nemojte previše slušati medije i ove bombastčne naslove.

Posebno ne ovih velikih medijskih kuća, jer lova i krupne ribe igraju svoju igru i žele izbaciti mnoge iz te igre.

Igraju veliki igrači i manipulacijom kroz medije negativnom promidžbom ruše cijenu Bitcoina, a time i ostale coinove.

Npr. Cointelegraph je neki dan stavio naslovnicu kako će Bitcoin pasti na 1000$, nakon toga tu vijest su prenijele i druge medijske kuće, a samo nakon par sati od toga cijena Bitcoina je osjetno pala.


Dovoljno je da se kroz medije u kratkom vremenu stvori negativna slika o nečemu, što zdravom logikom automatski utječe na taj segment, u ovom slučaju manipulacija cijene.
Svakodnevno slušamo kako je Bitcoin postao mainstream, kako je sve to balon koji se sprema puknuti i sl.

Bitcoin svakako nije budučnost, no preveliko je i jako tržište da bi se u kratkom vremenu i uništilo .
A to trenutno i nije u interesu onih na vrhu što zapravo i nose tržište.

Nasljednik i alternativa Bitcoinu sigurno će doći , ali ne sada i ove godine.
Stoga ne paničarite , bolje se informirajte na pravim mjestima jer mediji su zlo i ne uzimajte njihove informacije zdravo za gotovo, jer oni su placeni da šire propagandu kakva god ona bila.


Ljudi, a još dok dodamo da u petak istječe ugovor kroz CME contract, dolazimo do jednostavnog zaključka da se žele riješiti mnogo ulagača koji će masovno "popušiti" i ići će spasiti ono što se spasiti da.

Nakon toga će ponovno napumpati cijenu stoga svi koji imate Bitcoin ili neku drugu kriptovalutu nemojte prodavati jer u 2.mjesecu cijena opet ide drastično gore i vrlo lako mogla bi se vratiti na svoj maksimum od 20000$.

 ok, ako propadne od tebe ću tražiti naknadu štete

10 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Trebam savjet za donekle sigurne ether wallete. Imam na myetherwallet ali bi to malo raširio u slucaju hacka. Nemam love za Ledger, pa me zanimaju neki walleti sa dobrim sigurnosnim sustavom.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Najjeftinije ti je napravit paper wallet u tom slučaju. 

 
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
D3lBoy kaže...

Trebam savjet za donekle sigurne ether wallete. Imam na myetherwallet ali bi to malo raširio u slucaju hacka. Nemam love za Ledger, pa me zanimaju neki walleti sa dobrim sigurnosnim sustavom.

 

Jaxx?

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
10 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Noob sam sto se tice paper walleta, uvijek sam ih nekako preskakao, zanima me gdje coinovi stoje na paper walletu. Mora bit neki cloud ili nešto što će syncat trenutno stanje walleta, izmjene etc.

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Ne mora, sve bitne informacije su pohranjene na blockchainu. Ti u svakom momentu možeš provjeriti stanje na wallet adresi u nekom blockchain exploreru, a imaš private key ako hoćeš da koristiš sredstva.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
D3lBoy kaže...

Noob sam sto se tice paper walleta, uvijek sam ih nekako preskakao, zanima me gdje coinovi stoje na paper walletu. Mora bit neki cloud ili nešto što će syncat trenutno stanje walleta, izmjene etc.

 U walletu na blockchainu, paper wallet je privatni ključ za access walletu. 

 

https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

 

Pročitaj ovaj članak za više informacija 

10 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Da skuzio sam, pogledao sam jedan dobar video. Nisam razmišljao baš

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Sve u redu, radije pitaš još jednom na forumu nego da nešto krivo napraviš. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ekipa, što bi preporučili za investiranje na godinu dana, a možda i dulje. U pitanju je 1500€ koji mi ionako stoje doma pa bi svaki rast bio bolji nego da stoje. Ne mislim se baviti trejdanjem, samo bi nešto kupio i čekao dok naraste. Imam račun za coinbase i binance.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice