Bitfenix shinobi case, kakva je zvucna izolacija?

poruka: 6
|
čitano: 3.303
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Bitfenix shinobi case, kakva je zvucna izolacija?

http://www.links.hr/?option=artikl&id_artikl=052.635.008

 

Dakle vidim da ova verzija koja dolazi sa zvucnom izolacijom kosta cak 300kn vise od obicne, pa me zanima jel vrijedna toga? jel itko isprobao ovo kuciste?

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Bitfenix shinobi case, kakva je zvucna izolacija?

Ja imam window verziju koja dođe 600 kn, odlično kućište, jedina sitna mana mu je što mehanizam koji drži hard disk ne stisne 100%, pa se malo čuje vibracija, ali to samo ako su ti svi ventilatori ultra tihi. Ne znam koliko se isplati ta verzija, ali vjerojatno ne pošto se više ne proizvodi, tj nije aktualni model.

 

Inače kad se kućište opremi sa 6 ventilatora, unutra je ledeno {#}

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Bitfenix shinobi case, kakva je zvucna izolacija?

Planirao sam ga opremiti sa 2x 120mm venta, nemam neke komponente koje se jako griju, ali mi je iznimno bitna tisina i opca kvaliteta kucista

cijena osnovnog modela od 499kn mi se cini jako prihvatljiva pa sam jos neodlucniji..

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Bitfenix shinobi case, kakva je zvucna izolaci
Laxarus kaže...

Planirao sam ga opremiti sa 2x 120mm venta, nemam neke komponente koje se jako griju, ali mi je iznimno bitna tisina i opca kvaliteta kucista

cijena osnovnog modela od 499kn mi se cini jako prihvatljiva pa sam jos neodlucniji..

To osnovno ti je sasvim dobro, dobiješ jedan 120mm, a sa window dobiješ dva 120, no za optimalno hlađenje ja bih preporučao bar 4 ventilatora. Inače ovi bitfenix ventilatori su nečujni.

12 godina
neaktivan
offline
Bitfenix shinobi case, kakva je zvucna izolacija?

Ajd ako ti se da uslikat bocnu stranicu plexi verzije, puno bi mi znacilo, ali ako nemas fotic pri ruci nemas beda

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Bitfenix shinobi case, kakva je zvucna izolaci
Laxarus kaže...

Ajd ako ti se da uslikat bocnu stranicu plexi verzije, puno bi mi znacilo, ali ako nemas fotic pri ruci nemas beda

Nema frke, sorry što nisam mogao bolje, tako mi kućište stoji, malo nezgodno.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice