Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O) izdvojena tema

poruka: 21.810
|
čitano: 3.390.973
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Po meni onda bolje uzeti s njuske forton hexa 400w 2 mj staro
www.njuskalo.hr/kucista/fortron-hexa-400w-oglas-19826756
200kn
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Znaci zasada ova konf pod moj PC.Mislim uzet samo za sada rabljeni amd phenom ii x4 955 3.2Ghz od frenda.Dal moze to moje napajanje izdrzat ovaj sadasnji procesor je 95W a 955 je 125W?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
croatia boss kaže...

Na taj MS ja ne bih spojio ni led traku, a kamoli PC.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
9 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Ljudi, hoce izdrzat napajanje moju konfiguraciju? Vidljivo u moj PC, sutra mi dolazi FX 8350 koji trosi 125W, a trenutni otkljucani i clockanj CPU trosi 144W, tu cu dobit 19W
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Zanimljivo je to kaj ga ja imam vec 6 godina i na njega je od org konf. nadogradena graficka,hard,ssd,ram,cak sam i spojio bio led trake i nista se nije desilo,ali sada kada bi uzeo taj vec cpu nije mi bas svejedno.

13 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
croatia boss kaže...

Zanimljivo je to kaj ga ja imam vec 6 godina

To je čista kocka, taj MS nema apsolutno nikakvih zaštita i ne bih ga preporučio nikome.

playjob kaže...
Ljudi, hoce izdrzat napajanje moju konfiguraciju?

Izdržati će bez problema, neki drugi par čarapa je po meni loša ploča i nedostatak (nema ga PC Moj PC) kvalitetnoga aftermarket hladnjaka za procesor.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 21:41 (Valentin17).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Valentin17 kaže...
croatia boss kaže...

Zanimljivo je to kaj ga ja imam vec 6 godina

To je čista kocka, taj MS nema apsolutno nikakvih zaštita i ne bih ga preporučio nikome.

 Ma znam to je napajanje koje je bilo dobiveno uz kuciste.Zato sam htio i pitat prije nego sto pocnem bilo kaj stavljat.Cekam sad neku lovu pa ak cu bit u mogucnosti uzet neki novi komp ali mi je zasad plan sljedeci.Kupim neko napajanje koje cu stavit zasad u ovaj komp i koje ce bit dovoljno jako da izdrzi u buducnosti nadogranju tocnije mjenjanje svih ostalih komponetni osim znaci napajanja.Gledao sam kaj bi htio pa sam mislio ovak: r9 380x,i5 6500,8gb ili 16gb ddr4,a hard i ssd ostaju isti zato jer mi nije potrebno vise.

E sad moj max bi bio 600kn za to napajanje?Koje je najbolji best buy,gledam malo onaj antec vp600 pa neki govore forton...

13 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
croatia boss kaže...

Za te novce bih ja osobno uzeo FSP Raider 550W/650W model.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

A ovo neko modularno fsp 700w?Jedino nema bronze ili 80+

11 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Valentin17 kaže...
croatia boss kaže...

Za te novce bih ja osobno uzeo FSP Raider 550W/650W model.

 jebate, a ja sam prije godinu i pol dana uzeo superflower 550w gold napajanje za tu lovu (580 kuna)

 

a koliko vidim na nabavi.hr u micronisu nije puno skuplje - 616 kuna, pa ako se može toliko protegnut, mislim da je to najbolja opcija za te novce

13 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
picajzla0707 kaže...
a koliko vidim na nabavi.hr u micronisu nije puno skuplje - 616 kuna

Potpis, osobno bih dao i 100 kn više ako treba za SuperFlower bez razmišljanja.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
14 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Preporuka napajanja za računalo sa i7 2600K, klasični disk, ssd, par ventova i grafa u rangu AMD 480 - GTX 1060 ili jače, hvala unaprijed?!

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Ivsa kaže...

Preporuka napajanja za računalo sa i7 2600K, klasični disk, ssd, par ventova i grafa u rangu AMD 480 - GTX 1060 ili jače, hvala unaprijed?!

Koliko love?

14 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

A šta ja znam, što manje!? :D
A kontam da bih dao negdje do 800 kn, ako treba malo preko toga za nešto kvalitento, ne bi bio problem, al gledam da prođem što jeftinije a da je napajanje ipak OK!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Ugodno sam iznenađen sa COOLERMASTER V Series V650. Nije mi tribalo ništa jaće za moju konfiguraciju a 12 voltni bus stabilan bez variacija u 30min testiranja. Odlična preporuka.  Fala forumu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Neznam bas da je to bas bio dobar izbor ta tu lovu cca 950kn koliko sam vidio na nabavi a i vidim samo 2 god garancije .Po meni bolje da si uzeo evga g2 650, 750, corsair 650 rmi.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Pozdrav!
Uzeo sam novi PC, izmedu ostalog u njemu je i fortron hexa+ 400w. Sve super radi, racunalo je tiho... Ali moram primjetit da sam ostato iznenaden kad na napajanju nisam pronasao 0/1 prekidac?! To je neka nova fora ili to prati samo fortron?
Inace, napajanje/proizvodac - to sve stima? Ja ga vjerojatno u mojoj konfi (ssd, g4400 i njegov gpu, 4GB ram) necu ni pola opteretit, al dao sam rade 200 kn vise nego da stedim na napajanju, i uzimam njoy, lc itd ... Mislim da tu nisam pogrjesio?
14 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
x360gamer kaže...
Pozdrav!
Uzeo sam novi PC, izmedu ostalog u njemu je i fortron hexa+ 400w. Sve super radi, racunalo je tiho... Ali moram primjetit da sam ostato iznenaden kad na napajanju nisam pronasao 0/1 prekidac?! To je neka nova fora ili to prati samo fortron?
Inace, napajanje/proizvodac - to sve stima? Ja ga vjerojatno u mojoj konfi (ssd, g4400 i njegov gpu, 4GB ram) necu ni pola opteretit, al dao sam rade 200 kn vise nego da stedim na napajanju, i uzimam njoy, lc itd ... Mislim da tu nisam pogrjesio?

 Mislim da Fortroni nemaju on/off, ali prošlo je dosta vremena otkad sam radio s nekim.

Fortron je okej napajanje.

16 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Moj stari forton bluestorm 2 500w ima prekidac, ali je otisao tako da sad radi bez njega. Koliko vidim ostali imaju prekidac, ali nije toliko ni bitno jer ima sve dok radi kako spada

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 5:12 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
softwaremaniac kaže...
x360gamer kaže...
Pozdrav!
Uzeo sam novi PC, izmedu ostalog u njemu je i fortron hexa+ 400w. Sve super radi, racunalo je tiho... Ali moram primjetit da sam ostato iznenaden kad na napajanju nisam pronasao 0/1 prekidac?! To je neka nova fora ili to prati samo fortron?
Inace, napajanje/proizvodac - to sve stima? Ja ga vjerojatno u mojoj konfi (ssd, g4400 i njegov gpu, 4GB ram) necu ni pola opteretit, al dao sam rade 200 kn vise nego da stedim na napajanju, i uzimam njoy, lc itd ... Mislim da tu nisam pogrjesio?

 Mislim da Fortroni nemaju on/off, ali prošlo je dosta vremena otkad sam radio s nekim.

Fortron je okej napajanje.

 Moj Fortron Raider 550W ima prekidač, imam i Hexu, i ona isto nema prekidač.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 7:30 (Prince-Arthas).
14 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

onda ne znam u cemu je fora! Evo mojeg hexa+.

11 godina
suspendiran
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
softwaremaniac kaže...
x360gamer kaže...
Pozdrav!
Uzeo sam novi PC, izmedu ostalog u njemu je i fortron hexa+ 400w. Sve super radi, racunalo je tiho... Ali moram primjetit da sam ostato iznenaden kad na napajanju nisam pronasao 0/1 prekidac?! To je neka nova fora ili to prati samo fortron?
Inace, napajanje/proizvodac - to sve stima? Ja ga vjerojatno u mojoj konfi (ssd, g4400 i njegov gpu, 4GB ram) necu ni pola opteretit, al dao sam rade 200 kn vise nego da stedim na napajanju, i uzimam njoy, lc itd ... Mislim da tu nisam pogrjesio?

 Mislim da Fortroni nemaju on/off, ali prošlo je dosta vremena otkad sam radio s nekim.

Fortron je okej napajanje.

Ja na Fortron Raideru 550 imam prekidac, kod prijatelja na Hyper 500 takoder ima... Ocito samo Hexa modeli nemaju

14 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Da, izgleda da sam ja onda radio s Hexom.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Ljudi pozdrav svima, evo izgleda da me napajanje ostavlja pa se bojim da ne skurim sve komponente, čujem pucketanje struje u napajanju i ponekad ostanem bez slike na monitoru, pojavi se crn ekran i nakon nekoliko sekundi bude normalno, al najviše me brine pucketanje struje. Razmišljao sam uzeti malo jače napajanje od trenutnog jer ću i nadograđivati komp s vremena na vrijeme, što kažete o ovom? Hitnooooooo!! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Ovaj Hexa od 400 watt, hoće li biti dovoljan za rx 460 grafu?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

I više nego dovoljan.

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
playjob kaže...

Ljudi pozdrav svima, evo izgleda da me napajanje ostavlja pa se bojim da ne skurim sve komponente, čujem pucketanje struje u napajanju i ponekad ostanem bez slike na monitoru, pojavi se crn ekran i nakon nekoliko sekundi bude normalno, al najviše me brine pucketanje struje. Razmišljao sam uzeti malo jače napajanje od trenutnog jer ću i nadograđivati komp s vremena na vrijeme, što kažete o ovom? Hitnooooooo!! 

 Molim vas ljudi!!!

11 godina
suspendiran
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Ne razumijem što će ti tako jako napajanje? Na što misliš nadograđivati?

14 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
playjob kaže...
playjob kaže...

Ljudi pozdrav svima, evo izgleda da me napajanje ostavlja pa se bojim da ne skurim sve komponente, čujem pucketanje struje u napajanju i ponekad ostanem bez slike na monitoru, pojavi se crn ekran i nakon nekoliko sekundi bude normalno, al najviše me brine pucketanje struje. Razmišljao sam uzeti malo jače napajanje od trenutnog jer ću i nadograđivati komp s vremena na vrijeme, što kažete o ovom? Hitnooooooo!! 

 Molim vas ljudi!!!

SF Green Gold 550W, EVGA 500 B, EVGA Supernova 650 G2 (žešći overkill, ali ako hoćeš gold s dugom garom...)

8 godina
protjeran
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
playjob kaže...
playjob kaže...

Ljudi pozdrav svima, evo izgleda da me napajanje ostavlja pa se bojim da ne skurim sve komponente, čujem pucketanje struje u napajanju i ponekad ostanem bez slike na monitoru, pojavi se crn ekran i nakon nekoliko sekundi bude normalno, al najviše me brine pucketanje struje. Razmišljao sam uzeti malo jače napajanje od trenutnog jer ću i nadograđivati komp s vremena na vrijeme, što kažete o ovom? Hitnooooooo!! 

 Molim vas ljudi!!!

 Neznam sta ce ti napajanje od 850w, istina top klasa je i sve stoji, u rangu evga g2 i super flower leadexa, ali ova cijena je katastrofa. Realno i 650w ti je dovoljno za bilo koje dvije graficke koje su izasle ove godine posto je potrosnja poprilicno reducirana u odnosu na graficke iz prosle godine. A kada pogledam tvoju konfu, ti ionako niti nemas takav komp da spajas dvije graficke, niti ti maticna uopce i podrzava tako nesto jer niti nema dva utora.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice