Nemogu maknut PIN/PW/Pattern

poruka: 7
|
čitano: 1.714
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nemogu maknut PIN/PW/Pattern

Znaci instaliro sam danas onaj eudoram ili kak se vec zove da se mogu na faksu spojit na Wifi i pri tome sam instliro onaj certifikat i apk. I sad mi neda stavit onaj slide to unlock i kod toga imam "Disabled by Administrator, encryption policy, or credential storage" pa me zanime dal mogu nekako to opet omogucit. Android je 4.2.1 i rootan je.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu maknut PIN/PW/Pattern
R4zOR229 kaže...

Znaci instaliro sam danas onaj eudoram ili kak se vec zove da se mogu na faksu spojit na Wifi i pri tome sam instliro onaj certifikat i apk. I sad mi neda stavit onaj slide to unlock i kod toga imam "Disabled by Administrator, encryption policy, or credential storage" pa me zanime dal mogu nekako to opet omogucit. Android je 4.2.1 i rootan je.

Kolko ja znam svaki mob sa wifiem se spaja na svaku wifi mrezu bez ikakvih dodatnih programa i certifikata! Ja sam za spajanje na wifi na faxu samo trebao promijeniti EAP method na ttls, upisat ime i pass i sve radi.. 

Sta se tice ovoga, valda mislis na lock screen. U postavkama moras imat lock screen i tamo screen security il nesto tako ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 20:15 (someguy).
15 godina
offline
Re: Nemogu maknut PIN/PW/Pattern

E krivo mislis, nzn jel tak svugdje al to ti je onaj eduroam. Mislim da to dode ko nekakav VPN

 

http://installer.eduroam.hr/

 

I za to moram instalirati taj certifikat, a android ocito kad imas inegrirane podatke ne dopusta korsitenje jednostavnih lock screena. Znaci kad odem za stavit na lock screen no lock screen, slide to unlock su onaj sivi i nemoze ih se koristit. Ja trazim nekakav bypass da bi i dalje imo te enkriptirane podatke na uredaju a imo mogucnost koristenja slide to unlock. Kolko kuzim to je neka sigurnosna mjera da ako izgubis telefon da ti nemogu srat po VPN-u ali je jednostavno idiotski da se to nemoze iskljucit, osjecam se ko da koristim iOS.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
11 godina
neaktivan
offline
Nemogu maknut PIN/PW/Pattern

Aj ubaci ss, kooji rom koristis, izgleda da se nerazumimo..

edit:

tebi je ubiti ovako nesto

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 23:11 (someguy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nemogu maknut PIN/PW/Pattern

Spajam se normalno na eduroam s ovim postavkama:
identitet  kor_ime@ustanova.hr

zaporka: to znaš
eap metoda: ttls
2. faza provjere autentičnosti: pap

i to je to što trebaš postavit.

Googlanjem sam i ja vidio da treba nešto instalirat, ali probaj ovako, meni radi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu maknut PIN/PW/Pattern
denix kaže...

Spajam se normalno na eduroam s ovim postavkama:
identitet  kor_ime@ustanova.hr

zaporka: to znaš
eap metoda: ttls
2. faza provjere autentičnosti: pap

i to je to što trebaš postavit.

Googlanjem sam i ja vidio da treba nešto instalirat, ali probaj ovako, meni radi.

To je i meni radilo kad sam se spajao na wifi na faxu..

15 godina
offline
Re: Nemogu maknut PIN/PW/Pattern
someguy kaže...

Aj ubaci ss, kooji rom koristis, izgleda da se nerazumimo..

edit:

tebi je ubiti ovako nesto

iocean x7 stock rom, ali ovo nevidim. Pise da je nekakav illegal req

denix kaže...

Spajam se normalno na eduroam s ovim postavkama:
identitet  kor_ime@ustanova.hr

zaporka: to znaš
eap metoda: ttls
2. faza provjere autentičnosti: pap

i to je to što trebaš postavit.

Googlanjem sam i ja vidio da treba nešto instalirat, ali probaj ovako, meni radi.

ok budem vidio jel radi bez ovog svega

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice