Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.073
|
čitano: 10.993.581
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nokia 225 ili 230 su mislim dobri mobovi sa dobrim ekranom da nisu touch
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima

Trebala bi mi pomoc oko odabira mobitela. Trenutno imam LG G2, ali u posljednje vrijeme mi je poceo previse trzati pa sam odlucio uzeti neki drugi mobitel.

Budzet je oko 1800kn, moze biti nov ili polovan mobitel. Marke koje gledam su Samsung, Sony, LG, HTC i Huawei.

Od polovnih u ovom cjenovnom rangu sam nasao Samsung Galaxy S6 Edge, Huawei P9, Huawei P10 Lite. Pa ako mi mozete reci koji je od ovih mobitela najbolji za uzeti ili bi se moglo naci nesto i bolje od ovih koje sam naveo

 

 

2 Samsung Galaxy S6 Edge
3 Huawei P9
9 Huawei P10 Lite
0 Neki drugi (napisite koji)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

razmišljam između s8 ili huawei mate 10 pro?

bitna mi je baterija,kamera

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Huawei

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

trebam kupiti smartphone za stariju osobu.

 

Bitne karakteristike - da ima malo bolju bateriju i malo bolju kameru, Dual sim, do nekih 1000 HRK.

 

Izbor mi se suzio na:

 

   - Oukitel U22

   - Cubot Rainbow 2

 

Je li dobar odabir ovo? Imate li još nešto što bi preporučili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Osobno sam mišljenja da za starije osobe, ako se već kupuje smartphone a ne dumbphone, treba ići na bolje modele s fizičkim tipkama. Za starije osobe je vrlo bitno da je sučelje brzo i da je servis dostupan. Zato bih gledao Samsung A5 ili još bolje S7 Active.
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imaš u Tcomu i Doro smartphone, ali mu ekran i specke toliko loše da ne znam koliko bi dugo to čudo bilo zadovoljavajuće fluidno.

https://www.hrvatskitelekom.hr/promocije/doro/8031-aktivna-narukvica

Sučelje mu je odlično, ali sličnih Senior launchera ima dosta na Google Playu pa bih zato prije gledao Samsung.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

koji mobitel je bolje kupiti, Iphone 7 ili Nokia 8? Važno mi je da ne trokira odmah (tj nakon godinu dana) te da se moze koristiti 2+ god

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
OnePlus 5T
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
iPhone bi trebao imati podršku dosta dugo, e sad, ne znam za sve ostalo.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Iphone 7 definitivno
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pa da, ako želi da za 3 godine dobije split screen, onda iPhone
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Oj ekipa ako moze pomoc. Nakon godinu i nešto druzenja sa HTC M8, doslo je vrijeme za novi mob.

 

Naravno ako moze za sto manje novaca - sto vise :D Ciljam na bateriju, kameru, opcenito perfomanse. Igrice ne igram.

 

Razmisljao sam o Galaxy S6, LG G4 (ako bi isao do 1200 kn na njusci)

 

ili Huawei P9 (nadje se za 1500kn) ili nesto slicno u tom rangu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mrbean kaže...

Oj ekipa ako moze pomoc. Nakon godinu i nešto druzenja sa HTC M8, doslo je vrijeme za novi mob.

 

Naravno ako moze za sto manje novaca - sto vise :D Ciljam na bateriju, kameru, opcenito perfomanse. Igrice ne igram.

 

Razmisljao sam o Galaxy S6, LG G4 (ako bi isao do 1200 kn na njusci)

 

ili Huawei P9 (nadje se za 1500kn) ili nesto slicno u tom rangu. 

P9 ako uzmeš svoje kriterije u obzir.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koji mobitel je bolji po pitanju,kamere,baterije i opčenito
huawei p10 ili xiaomi mi6 nemogu se odlučiti cijene su tu negdje iste može se nači. Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oba su odlični uređaji i flagshipovi svojih brandova, no zbog Leica leća, 3 godišnje garancije i bolje podrške u HR, Huawei P10 je pametniji izbor.
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Misljenje o huaweiu mate 10 lite...?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Misljenje o huaweiu mate 10 lite...?

OK uređaj ako ga možeš dobiti za pristojnu cijenu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ljudi planiram kupiti novi mob. ali nikako da se odlucim između samsunga galaxy note 8 i huawei mate 10 pro. Note ima s pen ali nikada ga nisam koristio niti imao prilike isprobati tako da ne znam dali bi ga koristio ili ne. A mate 10 pro je jeftiniji 1700kn sto nije malo i jos ima 2 godine garancije na lom ekrana. Oba mobitela su po specifikacijama skoro isti. Najveća razlika je s pen i cijena. E sad sto na kraju kupiti samsung ili Huawei?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Uzmi Huawei. Smatram da je Note 8 nešto bolji, ali ne za takvu razliku u cijeni
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Which one?

9 LG G6
10 Galaxy S7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Almin94 kaže...

Which one?

Bilo kojeg odabereš nećeš pogriješiti. Tu je sada doslovno stvar preference, da li više voliš LG ili Samsung. I jedan i drugi su podjednake kvalitete i specifikacija. 

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
M3d0 kaže...
Ljudi planiram kupiti novi mob. ali nikako da se odlucim između samsunga galaxy note 8 i huawei mate 10 pro. Note ima s pen ali nikada ga nisam koristio niti imao prilike isprobati tako da ne znam dali bi ga koristio ili ne. A mate 10 pro je jeftiniji 1700kn sto nije malo i jos ima 2 godine garancije na lom ekrana. Oba mobitela su po specifikacijama skoro isti. Najveća razlika je s pen i cijena. E sad sto na kraju kupiti samsung ili Huawei?

 

zuper kaže...
Uzmi Huawei. Smatram da je Note 8 nešto bolji, ali ne za takvu razliku u cijeni

Potpis na ovo. Huawei nije 1700 kn lošiji (dapače), niti Note 8 donosi puno više toga od Matea. Iznimka je apsolutno najbolji ekran na tržištu na Noteu, ali i Mate 10 Pro ima AMOLED, a razlika u rezoluciji se primijeti jedino ako baš buljiš u pixele s 2 cm, plus dodatna garancija na lom ekrana koja dobro dođe. Nitko ne kaže da ćeš u te dvije godine razbiti ekran, ali tko zna. 

 

S-Pen je zabavan tjedan dana, nakon toga nije ništa posebno. Vidi ovdje: 

 

 

 

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

plus na huaweiu je i proc s AI

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

šta je sada aktualno do 1500kn sa svim troškovima, veličine do 5", najmanje 3 GB rama?

ne zanimaju me polovni mobiteli

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 15:20 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ma na kraju sam kupio Huawei mate 10 pro. Uzeo bi note 8 sigurno da nema taj edge ekrana i senzor otiska prsta na cudnom mjestu . A i procitao sam na par foruma da se ljudima na note 8 izgrabao ekran prilikom normalnog koristenja. Sad jos samo treba docekati mate 10 pro da se pojavi u prodaji...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

a baš gledam, Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB mi se čini bolja opcija, razlika u cijeni je ~400 kuna, a sumnjam da moto ima bolju kameru za 400kn..

naiša sam i na Xiaomi Mi4 ali mi se to čini već prestar mobitel iako je odličan po specifikacijama, 3 godine je na tržištu..

sve skupa šta sam dosad vidia i nema baš nekoga izbora

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
xDISORDERx kaže...

a baš gledam, Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB mi se čini bolja opcija, razlika u cijeni je ~400 kuna, a sumnjam da moto ima bolju kameru za 400kn..

naiša sam i na Xiaomi Mi4 ali mi se to čini već prestar mobitel iako je odličan po specifikacijama, 3 godine je na tržištu..

sve skupa šta sam dosad vidia i nema baš nekoga izbora

 redmi 4x je logican izbor sigurno z a te novce (imas i recenziju tu )

ako bi se protegnuo do 5.5 incha note 4x bi bio best buy,  pogledaj dimenzije motorole i notea, nije to velika razlika 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 19:21 (Deutsch).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice