Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.041.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lovro2209 kaže...

Zvucnici su Fase Aria.
I da, zvucnu koristim vec par godina i stvarno nemam primjedbi.

 Te zvučnike bi svatko trebao čuti barem jednom. Ja sam ih čuo u cijelom sistemu sa pojačalom i playerom a zvuk je bio tolko stvaran da sam se počeo smijati. Mislim da je sviralo tad nešto od Patriše Barber. Daj im nešto bolje od tog xonara

12 godina
offline
Vaš Desk

Ispričavam se za OT.

----

 

Molim, ako nije problem, netko od ekipe koja ima AKRacing stolicu da na PM podijeli dojmove, kakva je u odnosu na ove što se mogu kod nas u Jysku, Emezzeti i ostalim trgovinama kupiti. 

Želim si kupiti udobnu stolicu budući da puno vremena provodim sjedeći, a 300 Eura mi je poprilična svota novca pa se ne bih zaletio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Za pocetak samo komp, sve skupa cu kad si sredim sobu 

 

SLIKE (na nekima ventovi nisu žarko crveni, to je zbog kamere, uglavnom su bas one duboke crvene boje) 

 

[img]http://i.imgur.com/PuY3zcd.jpg [/img]

 

[img]http://i.imgur.com/0zrrRzh.jpg[/img]

 

[img]http://i.imgur.com/tLV07c6.jpg[/img]

 

[img]http://i.imgur.com/hbVI4nP.jpg[/img]

 

[img]http://i.imgur.com/aODdtAC.jpg[/img]

 

[img]http://i.imgur.com/xNvnOmI.jpg[/img]

 

EDIT:

 

Evo sve skupa:

 

http://i.imgur.com/pxOmCjf.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 5:16 (Lucidius).
Moj PC  
12 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Cordas kaže...

Ispričavam se za OT.

----

 

Molim, ako nije problem, netko od ekipe koja ima AKRacing stolicu da na PM podijeli dojmove, kakva je u odnosu na ove što se mogu kod nas u Jysku, Emezzeti i ostalim trgovinama kupiti. 

Želim si kupiti udobnu stolicu budući da puno vremena provodim sjedeći, a 300 Eura mi je poprilična svota novca pa se ne bih zaletio.

 Ja sam kupio svoju u emezzeti i odlicna je, ta je na poslu.

Doma takoder planiram DXracer king i vrijedi svake kune. Koristio sam je na posudbi i duplo je bolji osjecaj nego u ovoj od emezzete, ali i kosta...

Sve ovisi o lovi i vremenu provedenom za PCem

potpis :D
8 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Za pocetak samo komp, sve skupa cu kad si sredim sobu 

 

SLIKE (na nekima ventovi nisu žarko crveni, to je zbog kamere, uglavnom su bas one duboke crvene boje) 

 

[img]http://i.imgur.com/PuY3zcd.jpg [/img]

 

[img]http://i.imgur.com/0zrrRzh.jpg[/img]

 

[img]http://i.imgur.com/tLV07c6.jpg[/img]

 

[img]http://i.imgur.com/hbVI4nP.jpg[/img]

 

[img]http://i.imgur.com/aODdtAC.jpg[/img]

 

[img]http://i.imgur.com/xNvnOmI.jpg[/img]

 

EDIT:

 

Evo sve skupa:

 

http://i.imgur.com/pxOmCjf.jpg

 Lijep setup - ali moraš nabavit novu stolicu 

Battlelog: Glavas_ZG
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Glavas_ZG kaže...

 Lijep setup - ali moraš nabavit novu stolicu 

I pun k... ventova da ohladi vrućega i prevrućega, rastrošnoga Radeona.

Općenito, puno previše ventova.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 16:39 (Valentin17).
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Taman su mi prekjuce stigli ti ventovi, airflow je sada fakat brutalan. Neznam sta ima bit previse ventova, 3 za upuh sta je ionako pozeljno a novija i skuplja kucista vec i dolaze u startu sa 3 prednja venza tipa NZXT, gornja dva su od vodenog koji tu ionako moraju biti (ova dva iznad radijatora ne racunam), i jedan iza za ispuh koji je tu isto po standardu kao i u svakoj konfi. Ventove kontroliram preko fan kontrolera od kucista, ovi od vodenog su PWM njih preko maticne.

 

EDIT:

 

Ogranicen sam sa prostorom u vezi stola pa sam morao ovako improvizirati, sredit ce se i to, vec iduci tjedan idem po materijal, pa cu si sam napraviti pošten stol po mjeri da to bude tip-top od glave do pete.

Prednost ovoga svega je sta mi je krevet odma do stola, a stolac je isto ugodan pa dok gledam filmove ili surfam preko noci, ili gejmam sa gamepadom, samo zaokrenem monitor u ljevo i priblizim prema naprijed, a stolac isto zaokrenem u ljevo prema krevetu, zavalim se u njega i fino ispruzim noge na krevet i uzivam ležečki 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 17:46 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Neznam sta ima bit previse ventova, 3 za upuh sta je ionako pozeljno a novija i skuplja kucista vec i dolaze u startu sa 3 prednja venza tipa NZXT, ova dva iznad radijatora ne racunam

A ne znaš, onda mi je sve jasno. Tko kaže da je poželjno, ti? Ajme, Radeon je vruć, ali ne baš toliko.

To(NZXT) su kućišta namjenjena za više kartica, ti imaš samo tu jednu, dobro, ta jedna je kao dvije GTX 970. :D

OK, znači postojanje dva venta. iznad radijatora je uvjetovano i njih ustvari nema, u redu.

ps. malo poradi na pravopisu, makni odnaprijed jedan vent. i ova dva kojih ustvari nema i nećeš puno izgubiti na temperaturama jer

moraš spavati kao zaklan da ne bi čuo 8 ventova pa i da računalo nije uza krevet i da ima ne znam kakvu izolaciju (a nema),

ima ovdje ljudi s malo (dosta) jačim (Xeon 2X), Fury X karticama pa nemaju tolike ventove u kućištu, znači pretjeruješ laganini iako

imaš lijepe bojice unutra.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 19:16 (Valentin17).
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Cim si poceo komentirat poceo si sa trolanjem o grafickoj al na to mi se neda ni osvrtat, i uopce nemam previse volje da tebi nesto pisem niti se opravdavam jer pojma nemas. Kao prvo NZXT nisu nikakva kucista za dvije grafe, a 3 venta naprijed na pojedinim modelima su zato jer im je usis katastrofa, a slobodno ako imas suprotno misljenje idi malo pa vidi po stranim forumima iskustva kupaca i vlasnika tih kucista pa ces vidjeti o cemu pricam. 

 

To sta si ti navikao na mikrovalke od kucista pa ti kuciste sa dobrim airflowom i vise od 2 venta nije po ukusu je tvoj problem, a da ista znas i o negativnom i pozitivnom tlaku nebi uopce pisao takve gluposti zato jer je logicno ako mi 3 venta rade ispuh (2 x 120mm i 1 x 140mm) da trebam vecu upuhnu snagu za postizanje pozitivnog tlaka znaci 3 x 140mm naprijed mi to osiguravaju. Da ne pricam kako je airflow brutalan i ulazi hrpa zraka od naprijed a drzim ih sve na LOW okretajima i raqcunalo je tiho a hladno kao špricer.

 

EDIT:

Ja kada spavam gasim komp sta ce mi upaljen. Kuciste ima vjerojatno jednu od najboljih zvucnih izolacija na trzistu, ako treba mogu zaljepiti i video sa ventovima na max koliko u stvari dobro radi razliku i smanjuje buku naspram otvorene prednje stranice (ne cijelog panela).

 

To sta neko nema tolke ventove je zato jer nije tolki frik na airflow i temperature kako ja, visak ventova nikada ne škodi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 19:27 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vaš Desk

Valentin tihi su ti Bitfenix Spectre ventovi, jos ima PRO verziju koja je vjerojatno jos malo tisa. Pri nizem rpm u tom TT F51 kucistu mislim da ih niti ne cuje. Ja ih jedva cujem u kucistu od 260kn, naravno pri nizem rpm, ne iznad 900-1000rpm, al bome nisu nesto glasni ni na 1500rpm. Za ventove od vodenog nemam pojma. 

 

Lucidius

Disi nabavio 140mm verzije ventova, ak se smije znati? Kupio vani ili?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 19:32 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
The_Fichek kaže...

Valentin tihi su ti Bitfenix Spectre ventovi, jos ima PRO verziju koja je vjerojatno jos malo tisa.

Nepotrebni su toliki ventovi, malo koliko tihi i dobri bili, bacanje novaca bezveze.

ps. ne mogu biti tihi toliko koliko bi bili da ih nema, a ako su potrebni baš, onda je kućište smeće obično.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 19:33 (Valentin17).
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Imas dvije verzije tih BitFenix spectre pro 140mm ventova, ja imam 3 pinske koje reguliram na fan kontroleru od kucista, a specifikacije su ove:

Current (A)0.18A ±10% Speed (RPM)1200 RPM ±10% Air Flow (CFM)86.73 CFM ±10% Air Pressure (mmH2O)1.38 mmH2O Noise (dB-A)22.8 dB(A)

 

a imas i PWM 4 pinsku verziju kojoj su specifikacije ove:

Current (A)0.40A±10% Speed (RPM)500-1800 RPM ±10% Air Flow (CFM)122.2 CFM Air Pressure (mmH2O)2.8 mmH2O Noise (dB-A)29.2 dB(A)

 

Ja sam ih narucio preko Uzi shopa od gospodina Zlatka, narucio prosli tjedan u srijedu ujutro, a stiglu su mi jucer, znaci 8 dana je dostava.

Platio sam ih 131kn po komadu, dostava je 45kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
Valentin17 kaže...
The_Fichek kaže...

Valentin tihi su ti Bitfenix Spectre ventovi, jos ima PRO verziju koja je vjerojatno jos malo tisa.

Nepotrebni su toliki ventovi, malo koliko tihi i dobri bili, bacanje novaca bezveze.

ps. ne mogu biti tihi toliko koliko bi bili da ih nema, a ako su potrebni baš, onda je kućište smeće obično.

 Ne kazem da su potrebni, al ja sam frik na te stvari sta se tice niskih temperatura i dobrog airflowa, znaci proc nejde preko 45-50, a grafa je na 70 cak i ispod i to klokana u igrama.

 

Kazem ja sam tip koji brije na performanse nisam silent frik i tip koji se ravna po tome, a da ne pricam da mi ovakav sistem bez problema osigurava da napravim CFX sa dvije r9 390 ili u budocnosti sa nekim drugim grafama.

 

EDIT:

 

Isto tako i u paklene ljetne dane ce ovo osiguravati bolje temperature.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 19:43 (Lucidius).
10 godina
offline
Re: Vaš Desk

Fala za informacije o cijeni.

 

Valentin17

Mah, sigurno da je overkill, ali nebitno, ocito mu nije zao novaca. Ima na forumu daleko vecih ovisnika o hardveru, kupnja kojeg venta viska je jos nista, hehe. Htio sam samo rec da su prilicno tihi. Na 700-800-900 rpm sva 4 mislim da bi tesko cuo, posto jos ima zvucnu izolaciju. Fino guraju zrak, jos te PRO verzije navodno imaju malo bolji staticki pritisak i jos su 140mm, tako da fkt mislim da moze to narihtat da se ne cuje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 19:45 (The_Fichek).
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Da ne pricam kako su mi i na vodenom tihi ventovi, a neko ko ima Corsaira, NZXT, Coolermaster itd itd... vodena sa jakim SP ventovima, mu se samo ta dva venta cuju vise nego moja cijela konfa u LOAD-u.

 

Ne znaci ako imas vise ventova da je konfa glasnija, to odlucuje RPM tih ventova na kojima ih drzis, tako da kao imas viseventova mogu biti na niskim okretajima, a ako ih imas manje moraju biti na vecima da bi osiguravali slicne performanse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

 Ne kazem da su potrebni, al ja sam frik na te stvari sta se tice niskih temperatura i dobrog airflowa, znaci proc nejde preko 45-50, a grafa je na 70 cak i ispod i to klokana u igrama.

 

Kazem ja sam tip koji brije na performanse nisam silent frik i tip koji se ravna po tome, a da ne pricam da mi ovakav sistem bez problema osigurava da napravim CFX sa dvije r9 390 ili u budocnosti sa nekim drugim grafama.

 

EDIT:

 

Isto tako i u paklene ljetne dane ce ovo osiguravati bolje temperature.

Potpuna suprotnost od mene, meni ventovi stoje na miru dok GTXica ne prijeđe 80*C i i5 dođe do 60*C (rijetki scenarij tako da 99% vremena stoje na miru),

gledam da mehanički disk izbacim skroz iz računala i stavim još jedan 250 GB SSD baš zbog buke.

Performanse mi nisu bitne uopće, igre igram jako rijetko, 2D i 3D crtanje, programiranje AutoCAD, Catia, ProE, internet, mail su moji poslovi na računalu.

Ako ako postanu bitne i odlučim nešto zaigrati, a Bože moj, ni GTX 980 Ti i i7 4790 nisu van dosega.

A s tolikim ventovima moraju temperature biti bolje.

The_Fichek kaže...

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 20:00 (Valentin17).
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Svatko ima svoje prioritete i stvari koje radi na kompu, pa prema tome i gradi komp.

 

Neznam ni koju konfu ti imas, sta ju ne stavis u potpis, i bacis neke slike...

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Svatko ima svoje prioritete i stvari koje radi na kompu, pa prema tome i gradi komp.

Neznam ni koju konfu ti imas, sta ju ne stavis u potpis, i bacis neke slike...

Zato što stalno nešto mijenjam, nemam volje nakon svake izmjene mijenjati i "Moj PC".

Istina, svatko ima svoje prioritete.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Valentin17 kaže...

Zato što stalno nešto mijenjam, nemam volje nakon svake izmjene mijenjati i "Moj PC".

Istina, svatko ima svoje prioritete.

Ma daaaj... dva i po klika za izmjenu :P

 

Kad vidim da netko nije toliko u hardveru pa nije stavio ništa pod "moj pc" - ne smeta mi. Al kad je netko aktivan na uglavnom hardverskim temama, a nema ispunjenu tu rubriku, malo mi je bzvz. imho, nhf.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Valentin17 kaže...
Lucidius kaže...

Svatko ima svoje prioritete i stvari koje radi na kompu, pa prema tome i gradi komp.

Neznam ni koju konfu ti imas, sta ju ne stavis u potpis, i bacis neke slike...

Zato što stalno nešto mijenjam, nemam volje nakon svake izmjene mijenjati i "Moj PC".

Istina, svatko ima svoje prioritete.

 Imaj na umu da ljude zanima ''što imaš'' obzirom da si jako aktivan a i dosta koristan za forum

Battlelog: Glavas_ZG
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Glavas_ZG kaže...

 Imaj na umu da ljude zanima ''što imaš'' obzirom da si jako aktivan a i dosta koristan za forum

Toliko koristan baš nisam, ono što imam nije ništa posebno vjeruj mi, dostatno je za moje trenutne potrebe.

Ja nisam aktivan zbog onoga što imam, već zbog onoga što radim uživo već duže nego su neki koji ovo čitaju stari.

eywa33 kaže...

Ma daaaj... dva i po klika za izmjenu :P

Kad vidim da netko nije toliko u hardveru pa nije stavio ništa pod "moj pc" - ne smeta mi. Al kad je netko aktivan na uglavnom hardverskim temama, a nema ispunjenu tu rubriku, malo mi je bzvz. imho, nhf.

Ja nisam ovdje da se hvalim bilo čime, nebitno imao GTX 980 Ti, Fury X ili HD6850, i5 2500k, i7 5960X, meni je to sve isto i kad netko

slika npr. dvije GTX 980 Ti, 4K ekrane, hvali se sve u šesnaest s time, mene to uopće ne oduševljava, ja se čudim kaj će mu to, ja dobro znam kakva je kartica GTX 980 Ti i što može,

ali meni su te stvari bacanje novca doslovno u vjetar, a ako ljudi to žele tako i to ih veseli, pa neka im bude, meni ni u džep ni iz džepa.

Evo uzeo neki dan Samsung Galaxy S7 Edge, WiFi koma, na poslu ga uopće ne čujem kad mi zvoni, evo sad ja sebi razmišljam, kaj je meni došlo da sam išao kupovati

taj mobitel koji košta više nego nečija plaća, a upravo kad me netko uživo traži da mu sastavim mašinu za igranje za 15 000 kn, govorim mu da si pospremi pola toga iznosa

u džep jer evo susjed kupio Unića za 3000 kn, pali i vozi, nemaš kaj, znači za 7000 kn uzmem komp. sa najslabijim i5, GTX 970 i igraš se brate mili bez brige i godinama,

a ostatak si pospremim ili si kupim skuter pa se vozam na posao kad u ljeti upeče 40*C u hladu.

Opet kažem, sto ljudi, sto ćudi, svatko si bira, slagao sam računala da boli glava, ali osobno nikad ne bih dao više od 6000 kn za računalo (kućište), pa da radim ne znam što s njime,

periferiju uvijek gledam kvalitetniju i ne diram je godinama.

Nisam zatučen u računala, radim s njima godinama i bolje mi je kad me nitko ne pita ništa, da sam na miru, dođem na forum, pogledam teme, ako mi se da, pomognem koliko mogu

i znam, to je sve.

ps. moj otac i mater su mene i moju sestru školovali s plaćama od po 3000 kn, kad odrasteš u siromašnijim uvijetima, naučiš cijeniti i male stvari, skupe ti nisu potrebne,

ja znam kako je to biti bez novaca, a isto tako znam da sutra mogu ostati bez posla i da mi je bolje pospremiti novce na račun, pa neka se nađe, vragu ne trebalo,

ovako se uzme nešto s oglasa jeftnije, složi u hrpu, preproda, tu i tamo se nešto zaradi i sve pet.

IvanDado kaže...

 Stari car si stvarno, meni pomogo 100 puta vec i nauci me neke stvari o racunalima jos prije godinu dana. +1

I ja ovdje učim svaki dan, nikad ne možeš znati sve, uvijek ima netko tko je probao nešto što ja možda i nisam,

zahvalan sam svakome tko mi želi nešto pokazati i naučiti me, učim dok sam živ, kako u ovome, tako i u svom pravom zanimanju,

znaš onu "učiš cijeli život i svejedno umreš glup".

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 19:41 (Valentin17).
13 godina
offline
Vaš Desk

Momci, uistinu mi nemojte zamjeriti, volim ja vas sve, ali stvarno ste u gadnom i debelom off-topicu

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
17 0 hvala 4
10 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Valentin17 kaže...

 Stari car si stvarno, meni pomogo 100 puta vec i nauci me neke stvari o racunalima jos prije godinu dana. +1

10 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Valentin17 kaže...

 Zato se trebamo potrudit umrijet sto manje glupi xD 

11 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Isprike na OT-u, odmah na početku. sudy_freak  naročito. I mi tebe volimo :) obećajem: no more.

 

Lijepo je biti skroman i da se uvijek gleda kupit ono što je "potrebno", ali znamo da tako svijet ne funkcionira, pogotovo danas. Da jest, nitko ne bi vozio automobile od pola miliona kuna,eura.. ma niti od 5000e; svi kupimo gnjoja duju ili puntača ;)... Nitko ne bi imao veću kuću od 100kvadrata, svi bi imali jeftine kineske mobitele... u get the point. Nije da podupirem slijepi konzumerizam, štoviše, češće ga prezirem, ali ne moramo živjeti pod politikanskim motom tipa "stežite remenje", "malo više kruha za ručak"... Ta zbog čega se školujemo, radimo, odričemo? Ja sam recimo bacija cigare da bi si priuštio nešto boljeg hardvera. 

 

Uostalom, nije rubrika "Moj PC" tu da bi se netko hvalio, već da i služi korisnicima foruma. Između ostalog, tu je i znatiželja :) ... mislim da je "hvaljenje" većini korisnika zadnja stvar na umu kad popunjava tu rubriku. Svi smo ovdje nerdovi, geekovi i volimo hardver. Ne vidim problem u tome da se pokaže kakav smo hardver na-kupili kroz vrijeme, potrošili vrijeme i novac. Nije to umjetnost, ali nije ni toliko daleko od toga :) ...ta pogledajte samo neke desk setupe ovdje naših forumaša; nešto predivno.

 

Skromnost i pragmatičnost je vrlina, ali svi mi volimo negdje potrošit, htjeli to priznat ili ne 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2016 14:39 (eywa33).
Moj PC  
18 0 hvala 7
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo slika mog coska, jos kad dignem sve kabele sa poda, jaooo

Samo cekam produzni usb za eksterni Blu-Ray i odmah se bacam na posao...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2016 20:37 (Mirogamemasta).
Moj PC  
21 1 hvala 3
15 godina
offline
Vaš Desk

Pozdrav!

Evo, da stavim i ja svoj desk

 
19 0 hvala 3
11 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Stari F22+ aoc još uvijek kuca sretno (kupljen prije 5godina dok sam još studirao za 500kn :), no došao mu je prika Predator, tako da sam opet na dva monitora. Tri monitora su odlična, ali dva su sasvim dovoljna. Iako mi se ne sviđa izgledom ovaj stari aoc i novi acer, nije baš simetrično no ne mogu se odreć dva monitora. 

 

Također, ne znam želim li Predatora staviti na zidni nosač kako mi je bio stari aoc 144hz... Stalak mi izgleda odlično i čvrst je, ne drma se monitor nešto previše... ne znam. Vidit ću još, ako netko ima savjet - shoot.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
28 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Trebam si nabavit novi stolac i jednog dana mi je plan tri monitora i jos telka gore iznad njih

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2016 11:33 (razbukontas).
Moj PC  
21 0 hvala 3
16 godina
offline
Vaš Desk

Uzeo SWIFT-RX XL podlogu za stol...

Uskoro dolazi novi, veći bijeli stol pa će se taman uklopit...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2016 19:03 (doktor1).
Moj PC  
17 0 hvala 5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice